• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • detergenty do gospodarstwa domowego

Wyniki dla

Detergenty do gospodarstwa domowego - Import eksport

 1. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

  Witryna www Open In New icon
 2. HOL DING HOLDING B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założone w 2001 roku, przedsiębiorstwo HOL DING HOLDING B.V. starannie i elastycznie podchodzi do usług transportowych i tradingu typu end-to-end. Mamy siedzibę w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie, z rozległą siecią oddziałów na świecie, rozciągającą się od Holandii, Arabii Saudyjskiej, Jordanii, Turcji, Libanu, Palestyny, Chin – Shanghaj, Ningbo, Xuzhou, Indii, Singapuru po Hong Kong. Nasza organizacja posiada certyfikat ISO 9001: 2015, co oznacza dla nas więcej zobowiązań, bezbłędne interfejsy procesów biznesowych, większą odpowiedzialność w zakresie odpowiednich wyników, a co za tym idzie wyższe standardy osiągnięć dla całego naszego zespołu. Jesteśmy importerem, eksporterm i dystrybutorem czołowych 500+ światowych marek w segmencie produktów szybkozbywalnych. W naszej silnej sieci relacji znajdują się światowi oryginalni dystrybutorzy, dzięki czemu dostarczamy najlepsze wyroby naszym klientom. Ponadto, HOL DING HOLDING B.V. jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw sektora produktów szybkozbywalnych, zaopatrując ponad 40 krajów na świecie. Oprócz sprzedaży ponad 500 światowych marek, oferujemy naszym klientom usługi agencyjne rozwijania produktów markowych, takich jak Oak Beauty soap & Gate & 7. Dążymy do tego by być pomostem między oryginalnymi producentami i konsumentami końcowymi. Staramy się być Twoim wiarygodnym źródłem autentycznych produktów aby poprawić jakość życia ludzi, a więc tworzyć lepszy świat poprzez wybór najlepszych światowych produktów.

  Witryna www Open In New icon
 3. KIRIKO

  Hiszpania

  Środki czyszczące. Detergenty. Aktywny wybielacz (woda z Javel/ług javelski). Wśród produktów: nawozy plantas-geo vital, eau-forte i amoniak, dezodoranty z kroplówki, dezodoranty w spreyu, kosmetyki, kremy do twarzy, odtłuszczacze w spreyu, detergenty w proszku, środki do czyszczenia podłóg 1500 ml, środki do prania wełny i detergenty płynne do pralek automatycznych, wybielacz, wybielacz zagęszczony, środki do czyszczenia okien i różnych powierzchni, środki czyszczące, zmiękczacze skoncentrowane 4 litrowe, płyn do naczyń i koncentrat płynu do mycia naczyń.

 4. ORO POLSKA SP. Z O. O.

  Polska

  ORO Polska to firma produkcyjno-handlowa, nasze produkty oferujemy pod markami: ORO, ORO frish-aktiv, ORO – fix, ORO PERFEKT, ORO HoReCa, LOGA a także pod markami własnymi (private label) naszych klientów.Produkty ORO, to: - preparaty codziennego użytku, do utrzymania czystości, - preparaty specjalistyczne przeznaczone do przywracania czystości, - preparaty przeznaczone dla odbiorców / klientów instytucjonalnych, firm sprzątających. Jakość i ekologia- atutem naszych produktów jest wysoka i niezmienna - powtarzalna jakość. Nasze preparaty są skuteczne, proste w użyciu i nie szkodzące środowisku, w którym żyjemy. Ciągle też doskonalimy się w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości i skuteczności naszych produktów. Elastyczność - dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom proponujemy zarówno wielkoseryjna produkcję masową popularnych wyrobów jak i wytwarzanie krótkich serii preparatów specjalistycznych, przeznaczonych dla wąskiej grupy odbiorców. Innowacje, skuteczność i ekologia, to nasze priorytety. Partnerska współpraca - współpracując z nami prowadzicie Państwo biznes samodzielnie, ale nie samotnie, albowiem poprzez naszych przedstawicieli staramy się wspierać i być bardzo blisko naszych partnerów handlowych. Wyznajemy zasadę „win – win”, bo tylko biznes oparty na obopólnych korzyściach, może być długotrwały. Mamy ponad 25–letnie doświadczenie, sprawdzone receptury i najnowsze technologie. ORO, to jakość produktów, partnerska współpraca i satysfakcja klientów i użytkowników!

 5. DUTYBOX LLC

  Rosja

  Dutybox LLC jest rosyjskim producentem wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska środków czyszczących i konserwujących dla gospodarstw domowych. Gama przyjaznych dla środowiska środków czyszczących Dutybox obejmuje 11 różnych koncentratów do każdego rodzaju powierzchni i zabrudzenia, takich jak mydło w płynie do rąk, detergenty do mycia naczyń, produkty czyszczące dla gospodarstw domowych, środki dezynfekujące, zapachy do domu w sprayu, artykuły do czyszczenia gospodarstw domowych. Koncentraty są wykonane ze składników ulegających biodegradacji i wysokiej jakości aromatów. Nie zawierają żrących kwasów, zasad, fosforanów, parabenów, chloru, SLES, ani SLS. Produkty Dutybox są wyjątkowe pod względem składu i opakowania. Kapsułki 50 ml, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zawierają koncentrat wytwarzający 500 ml gotowych do użycia środków do konserwacji, ulegających biodegradacji, po dodaniu 450 ml wody. Kapsułki są w zestawie z butelkami jednorazowego użytku, które także mogą być poddane recyklingowi. Produkty Dutybox do czyszczenia i konserwacji w gospodarstwach domowych są wybierane przez świadomych ekologicznie konsumentów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRAINABLASKU.PL

  Polska

  krainablasku.pl oferujemy szeroki wybór najlepszych produktów do utrzymania czystości i higieny. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych marek z Polski i ze świata. Swoją ofertę kierujemy do klientów detalicznych, firm sprzątających, biur, segmentu HoReCa. Codziennie dostarczamy produkty do klientów na terenie całej Polski ! ! ! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz dokonać zakupów o każdej porze dni i nocy bez wychodzenia z domu. Twoje zamówienie zostanie jak najszybciej dostarczone wprost pod drzwi.

 2. SPC BIOMICROGEL COMPANY LTD.

  Rosja

  WONDER LAB® oznacza skuteczne i przyjazne dla środowiska środki czyszczące opracowane w oparciu o unikalną technologię. Nowa forma polisacharydów - BIOMICROGEL® - zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu, zmniejsza twardość wody, zwiększa skuteczność naturalnych środków powierzchniowo czynnych oraz umożliwia zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie zawartości szkodliwych składników syntetycznych w detergentach - bez utraty mocy czyszczącej.

 3. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Niemcy

  TerraDomi - ekspert w dziedzinie zielonego ogrodu i perfekcyjnego terenu dookoła. Piękny, zielony i zadbany ogród - Idealny dom to wielkie marzenie dla wielu. Aby Twój ogród stał się zielonym rajem, potrzebuje on odpowiedniej opieki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości najlepszych produktów marki TerraDomi do optymalnej pielęgnacji ogrodu lub innych obiektów na wolnym powietrzu.

 4. HERMINE RABL - LINA LINE® E.U.

  Austria

  Lina Line® to naturalność! W przypadku naszych produktów Lina Line® zwracamy szczególną uwagę na to, aby nas ludzi i środowisko obciążać w jak najmniejszym stopniu. Nasze produkty: • środki czyszczące dla domu • mydleńce • konfekcjonowanie kontraktowe proszku • konfekcjonowanie kontraktowe artykułów spożywczych • specjalistyczne środki czyszczące • środki czyszczące • biologiczne środki czyszczące • samochodowe środki czyszczące • produkty biologiczne • środki do czyszczenia rąk

 5. Y JOSAMI

  Hiszpania

 1. Ritim Kimya San. ve Dis Tic. Ltd. Sti.

  Turcja

 2. SES KIMYA TEMIZLIK URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

 3. L & G IDEENWELT GBR

  Niemcy

 4. AGORA GLOBAL GROUP LTD

  Turcja

 5. UNIMASSES GROUP COMPANY LIMITED

  Chiny

 6. DELUXE

  Węgry

 7. VIVAGREEN GROUP

  Irlandia

 8. ASEM

  Grecja

 9. HYGIENESUPPLY

  Holandia

 10. ID CLEANING

  Belgia

 1. P.A.C.I. S.R.L.

  Włochy

 2. NORDPOL SEIFENFABRIK E.K.

  Niemcy

 3. COTTON CLUB TR

  Turcja

 4. FPH LUKS LUCJA KISIEL

  Polska

 5. GLAZENWASSERSBEDRIJF ROERDALEN

  Holandia

 6. SCHOONMAAKBEDRIJF SFDN

  Holandia

 7. SCHOONMAAKBEDRIJF ACACIA

  Holandia

 8. PRODUCTOS REBECA S.A.

  Hiszpania

 9. A VE Z KURUMSAL

  Turcja

 10. INNOVI

  Holandia

Filtry

Wyniki dla

Detergenty do gospodarstwa domowego - Import eksport

Liczba wyników

579 przedsiębiorstwa