• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • deskowanie- szalunek - materiały

Wyniki dla

Deskowanie- szalunek - materiały - Import eksport

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako wiodący technologicznie dostawca jesteśmy od lat preferowanym partnerem międzynarodowego przemysłu budowlanego. Nasze spawane wzdłużnie rury okładzinowe do technologii betonu sprężonego oraz prostokątne rury wpuszczane dla przemysłu prefabrykatów to tylko dwa przykłady naszych wyjątkowych kompetencji produkcyjnych. Dlatego też stale wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania. Cienkościenne, spawane wzdłużnie rury lub cylindry rurowe do stosowania w różnych sektorach przemysłu to dowόd naszej wiodącej pozycji technologicznej w rozwoju i produkcji. Produkujemy precyzyjnie dopasowane rury i komponenty do "racjonalnej budowy" w najwyższej jakości produktu. Ponadto, dzięki zorientowanemu na klienta, kompetentnemu doradztwu oraz elastycznemu, niezawodnemu i efektywnemu serwisowi, przekonujemy naszych klientów. W ten sposób oferujemy Państwu również rozwiązania dostosowane do najbardziej zróżnicowanych wymagań.

 2. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge
 3. DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Burglengenfeld, Niemcy.

 4. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 5. SCHALTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHALTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Herbertingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

 2. JH-ITC GMBH

  Niemcy

  Każdy budowlaniec wie, jakie koszty kryją się w szalunkach, rusztowaniach i podporach, jeżeli są one zmobilizowane na placu budowy czasami przez kilka tygodni lub miesięcy. To samo dotyczy sprzętu budowlanego, a w szczególności żurawi, które również często stoją długo w jednym miejscu, aż do zakończenia wszystkich prac na budowie. Dlatego też, przy planowaniu inwestycji warto rozważyć zastosowanie podpór, rusztowań lub szalunków z drugiej ręki. Koszt inwestycji w przypadku urządzeń używanych jest znacznie niższy. Ze względu na to, że sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne części w dobrym stanie, ich okres użytkowania jest prawie identyczny, jak w przypadku części nowych. Mogą Państwo przeprowadzić test i zamówić u nas na przykład używane podpory i porównać je z podobnymi nowymi elementami. Przekonają się Państwo, że oszczędność kosztów jest ogromna, co otwiera możliwość przebicia ofert konkurencji

 3. STABILO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma STABILO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i specjalizuje się w obrocie szalunkami budowlanymi i innym sprzętem budowlanym. Oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia używanych zestawów szalunkowych do deskowania: stropów, ścian, słupów, podciągów. Producentami zestawów szalunkowych, znajdujących się w naszym asortymencie, są cenione firmy: PERI, DOKA, Huennebeck i inne. W ofercie naszej firmy znajdują się: - deskowania systemów: PERI Trio, DOKA Framax i Alu Framax, szalunek stropowy DOKA, - kontenery zaplecza budowlanego, - podpory stalowe ocynkowane, - dźwigary drewniane, - sklejka szalunkowa, i inny sprzęt budowlany. Sprzedajemy także nowe kontenery biurowe, socjalne, sanitarne lub laboratoryjne - wykonywane na zamówienie. Oferujemy Państwu jasne finansowe warunki kooperacji. Nasi inżynierowie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy.

 4. PROMSTROIKONTRAKT

  Rosja

  PromStroiKontrakt specjalizuje się w projektowaniu, integracji, budowie i wsparciu technicznym monolitycznej konstrukcji budynków i struktur o różnym stopniu skomplikowania i złożoności, w tym w technologii, szalunkach, stali zbrojeniowej, betonie, izolacji, inżynierii i pracach wykończeniowych. Głównym przedmiotem działalności firmy są technologie szalunkowe. W skład naszego portfela produktowego wchodzą między innymi: belki drewniane, systemy szalunków wielkopłytowych i lekkich, wieże szalunkowe, rusztowania, podpory teleskopowe, hydrauliczne szalunki samowspinające. Odpowiednie i terminowe wdrażanie zaawansowanych technologii, zwiększanie mocy produkcyjnych, kształcenie ustawiczne zapewniają wysoką jakość i niezawodność produktów - wszystko to pozwoliło firmom z Grupy PromStroyKontrakt stać się jednym z liderów w wielu segmentach rynku budowlanego dzięki połączeniu możliwości produkcyjnych, logistycznych i inżynieryjnych. Wśród naszych obiektów: Budowa Elektrowni Jądrowych, Budowa Elektrowni Hydraulicznych, Mosty, Tunele, Drogi.

 5. RATEC GMBH

  Niemcy

  RATEC jest jednym z wiodących światowych dostawców systemów szalunków magnetycznych i inteligentnych rozwiązań szalunkowych dla przemysłu prefabrykatów betonowych. Od ponad 25 lat ufają nam klienci na całym świecie. Od planowania i dostarczania rozwiązań szalunkowych po racjonalizację procesów produkcyjnych i montażowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie. Obok elementów szalunkowych opartych na magnesach, w naszym portfolio produktów znajdują się również szalunki ścienne komorowe do objętościowych elementów betonowych, technologia pompowania betonu i szeroka gama akcesoriów - od wbudowanych magnesów po trawersy. W czterech lokalizacjach w Niemczech, USA, Hiszpanii i Singapurze, a także za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży, ponad 90 współpracowników pracuje nad rozwojem rozwiązań dla naszych klientów w dziedzinie technologii szalunków i zwiększenia szybkości wykonania, jakości i opłacalności procesów dzięki inteligentnemu zastosowaniu odpowiednich komponentów. Motto „Meet the better ideas! “ określa codziennie wprowadzaną w życie kulturę korporacyjną firmy.

 1. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polska

  W dzisiejszych czasach cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które znacznie skracają czas wykonywanych prac budowlanych, podnosząc jednocześnie ich efektywność. Ważne są także bezpieczeństwo załogi i obniżenie kosztów. Odpowiednio dobrane materiały budowlane: stemple budowlane, formy do betonu, szalunki czy podpory budowlane zagwarantują Państwu najwyższą jakość prac. Głównym sektorem działalności firmy NOE jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Krótszy czas budowy oraz zminimalizowane kosztorysowanie wymagają od wykonawców maksimum elastyczności i improwizacji. Wykonawcy, którzy pracują z NOE mają zapewnione indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Kompleksowe podejście firmy NOE jest stosowane, aby zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej jakości po przystępnych cenach.

 2. FORJADOS SANITARIOS CAVITI S.L.U.

  Hiszpania

  CÁVITI jest pionierskim systemem włączenia elementów z odzyskanego tworzywa sztucznego jako deskowanie konstrukcji. CÁVITI jest produktem awangardowym ułatwiającym wykonanie odkuweg sanitarnych, podwalin wentylacyjnych i podmurówek odciążonych, umożliwiającym oszczędności czasowe i pieniężne. Spełnia normy odnoszące się do elementów prefabrykowanych z polipropylenu z recyklingu, które łatwo i szybko tworzą deskowanie ze zintegrowanymi wspornikami dla przestrzeni między 5 a 70 cm.

 1. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francja

  MATELOC to firma świadcząca usługi i proponująca rozwiązania dla różnych sektorów działalności takich jak budownictwo i roboty publiczne. MATELOC oddaje do dyspozycji park szalunków metalowych oraz akcesoria do deskowania: wynajem szalunków metalowych oraz akcesoriów i materiałów do deskowania. MATELOC to również park nowoczesnych dźwigów gwarantujących doskonale funkcjonujący plac budowy.

 2. NOVARENT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Novarent jest znana na rynku jako wypożyczalnia rusztowań i szalunków. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie różnego typu rusztowań, szalunków ściennych i szalunków stropowych. Działamy na terenie zachodniej i centralnej Polski. Oddziały naszej firmy znajdują się w Poznaniu i Szczecinie.

 3. KBC DIFFUSION

  Francja

  Firma KBC DIFFUSION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, i Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Aix-En-Provence, Francja.

 4. FORM-ON GMBH

  Austria

  Firma FORM-ON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach cases for the building industry. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 5. PASCHAL

  Francja

  Firma PASCHAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach deskowanie dla budownictwa, program projektowy, obudowy tuneli, i Concrete formwork. Ma siedzibę w Moissy Cramayel Cedex, Francja.

 6. ELVERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma ELVERMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 7. TOBLER AG

  Szwajcaria

  Firma TOBLER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Rheineck, Szwajcaria.

 8. NOE-SCHALTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma NOE-SCHALTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Oensingen, Szwajcaria.

 1. METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA.

  Portugalia

  Firma METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, equipment design and manufacture, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Valongo, Portugalia.

 2. ISCHEBECK FRANCE

  Francja

  Firma ISCHEBECK FRANCE, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, prace melioracji podłoży, Deskowanie, szalunek - materiały, pull props, i podpory do budynków. Ma siedzibę w SARTROUVILLE, Francja.

 3. COFRASUD

  Francja

  Firma COFRASUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Konstrukcje betonowe, Deskowanie, skrzynki konstrukcyjne, Civil engineering, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Bressols, Francja.

 4. CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE

  Belgia

  Firma CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, szalowanie, deskowania do łuków, płyty do deskowania dla budownictwa, i Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Hulste, Belgia.

 5. ROBUD GROUP

  Niemcy

  Firma ROBUD GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach płyty do deskowania dla budownictwa, płyty do deskowania betonowego, Concrete formwork, i podpory do budynków. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

 6. AUGUST WENDLER OHG

  Niemcy

  Firma AUGUST WENDLER OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 7. DBS-BEKISTING

  Belgia

  Firma DBS-BEKISTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Deskowanie, szalunek - materiały, Concrete formwork, materiały dla budownictwa, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, i Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 8. ROBUD GROUP

  Ukraina

  Firma ROBUD GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Concrete formwork, płyty do deskowania betonowego, formwork for the building industry, i obudowy ze stali. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 9. TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES

  Francja

  Firma TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Grisolles, Francja.

 10. JONCKHEERE CHARPENTES

  Belgia

  Firma JONCKHEERE CHARPENTES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, Structural frame, belki, drewno do konstrukcji szkieletowych, i Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Colfontaine, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo