• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • deskowanie- szalunek - materiały

Wyniki dla

Deskowanie- szalunek - materiały - Import eksport

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Jako wiodący technologicznie dostawca jesteśmy od lat preferowanym partnerem międzynarodowego przemysłu budowlanego. Nasze spawane wzdłużnie rury okładzinowe do technologii betonu sprężonego oraz prostokątne rury wpuszczane dla przemysłu prefabrykatów to tylko dwa przykłady naszych wyjątkowych kompetencji produkcyjnych. Dlatego też stale wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania. Cienkościenne, spawane wzdłużnie rury lub cylindry rurowe do stosowania w różnych sektorach przemysłu to dowόd naszej wiodącej pozycji technologicznej w rozwoju i produkcji. Produkujemy precyzyjnie dopasowane rury i komponenty do "racjonalnej budowy" w najwyższej jakości produktu. Ponadto, dzięki zorientowanemu na klienta, kompetentnemu doradztwu oraz elastycznemu, niezawodnemu i efektywnemu serwisowi, przekonujemy naszych klientów. W ten sposób oferujemy Państwu również rozwiązania dostosowane do najbardziej zróżnicowanych wymagań.

 2. JH-ITC GMBH

  Niemcy

  Każdy budowlaniec wie, jakie koszty kryją się w szalunkach, rusztowaniach i podporach, jeżeli są one zmobilizowane na placu budowy czasami przez kilka tygodni lub miesięcy. To samo dotyczy sprzętu budowlanego, a w szczególności żurawi, które również często stoją długo w jednym miejscu, aż do zakończenia wszystkich prac na budowie. Dlatego też, przy planowaniu inwestycji warto rozważyć zastosowanie podpór, rusztowań lub szalunków z drugiej ręki. Koszt inwestycji w przypadku urządzeń używanych jest znacznie niższy. Ze względu na to, że sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne części w dobrym stanie, ich okres użytkowania jest prawie identyczny, jak w przypadku części nowych. Mogą Państwo przeprowadzić test i zamówić u nas na przykład używane podpory i porównać je z podobnymi nowymi elementami. Przekonają się Państwo, że oszczędność kosztów jest ogromna, co otwiera możliwość przebicia ofert konkurencji

 3. RATEC GMBH

  Niemcy

  RATEC jest jednym z wiodących światowych dostawców systemów szalunków magnetycznych i inteligentnych rozwiązań szalunkowych dla przemysłu prefabrykatów betonowych. Od ponad 25 lat ufają nam klienci na całym świecie. Od planowania i dostarczania rozwiązań szalunkowych po racjonalizację procesów produkcyjnych i montażowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie. Obok elementów szalunkowych opartych na magnesach, w naszym portfolio produktów znajdują się również szalunki ścienne komorowe do objętościowych elementów betonowych, technologia pompowania betonu i szeroka gama akcesoriów - od wbudowanych magnesów po trawersy. W czterech lokalizacjach w Niemczech, USA, Hiszpanii i Singapurze, a także za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży, ponad 90 współpracowników pracuje nad rozwojem rozwiązań dla naszych klientów w dziedzinie technologii szalunków i zwiększenia szybkości wykonania, jakości i opłacalności procesów dzięki inteligentnemu zastosowaniu odpowiednich komponentów. Motto „Meet the better ideas! “ określa codziennie wprowadzaną w życie kulturę korporacyjną firmy.

 4. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

  Wszystkie wyroby na "deskowanie- szalunek - materiały"

 5. DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Burglengenfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. 2LI SERVICE

  Francja

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 2. SCHALTEC GMBH

  Niemcy

  Firma SCHALTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Herbertingen, Niemcy.

 3. NOE-SCHALTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma NOE-SCHALTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Oensingen, Szwajcaria.

 4. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

 5. STABILO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma STABILO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i specjalizuje się w obrocie szalunkami budowlanymi i innym sprzętem budowlanym. Oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia używanych zestawów szalunkowych do deskowania: stropów, ścian, słupów, podciągów. Producentami zestawów szalunkowych, znajdujących się w naszym asortymencie, są cenione firmy: PERI, DOKA, Huennebeck i inne. W ofercie naszej firmy znajdują się: - deskowania systemów: PERI Trio, DOKA Framax i Alu Framax, szalunek stropowy DOKA, - kontenery zaplecza budowlanego, - podpory stalowe ocynkowane, - dźwigary drewniane, - sklejka szalunkowa, i inny sprzęt budowlany. Sprzedajemy także nowe kontenery biurowe, socjalne, sanitarne lub laboratoryjne - wykonywane na zamówienie. Oferujemy Państwu jasne finansowe warunki kooperacji. Nasi inżynierowie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy.

 1. PROMSTROIKONTRAKT

  Rosja

  PromStroiKontrakt specjalizuje się w projektowaniu, integracji, budowie i wsparciu technicznym monolitycznej konstrukcji budynków i struktur o różnym stopniu skomplikowania i złożoności, w tym w technologii, szalunkach, stali zbrojeniowej, betonie, izolacji, inżynierii i pracach wykończeniowych. Głównym przedmiotem działalności firmy są technologie szalunkowe. W skład naszego portfela produktowego wchodzą między innymi: belki drewniane, systemy szalunków wielkopłytowych i lekkich, wieże szalunkowe, rusztowania, podpory teleskopowe, hydrauliczne szalunki samowspinające. Odpowiednie i terminowe wdrażanie zaawansowanych technologii, zwiększanie mocy produkcyjnych, kształcenie ustawiczne zapewniają wysoką jakość i niezawodność produktów - wszystko to pozwoliło firmom z Grupy PromStroyKontrakt stać się jednym z liderów w wielu segmentach rynku budowlanego dzięki połączeniu możliwości produkcyjnych, logistycznych i inżynieryjnych. Wśród naszych obiektów: Budowa Elektrowni Jądrowych, Budowa Elektrowni Hydraulicznych, Mosty, Tunele, Drogi.

 2. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polska

  W dzisiejszych czasach cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które znacznie skracają czas wykonywanych prac budowlanych, podnosząc jednocześnie ich efektywność. Ważne są także bezpieczeństwo załogi i obniżenie kosztów. Odpowiednio dobrane materiały budowlane: stemple budowlane, formy do betonu, szalunki czy podpory budowlane zagwarantują Państwu najwyższą jakość prac. Głównym sektorem działalności firmy NOE jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Krótszy czas budowy oraz zminimalizowane kosztorysowanie wymagają od wykonawców maksimum elastyczności i improwizacji. Wykonawcy, którzy pracują z NOE mają zapewnione indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Kompleksowe podejście firmy NOE jest stosowane, aby zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej jakości po przystępnych cenach.

 1. FORJADOS SANITARIOS CAVITI S.L.U.

  Hiszpania

  CÁVITI jest pionierskim systemem włączenia elementów z odzyskanego tworzywa sztucznego jako deskowanie konstrukcji. CÁVITI jest produktem awangardowym ułatwiającym wykonanie odkuweg sanitarnych, podwalin wentylacyjnych i podmurówek odciążonych, umożliwiającym oszczędności czasowe i pieniężne. Spełnia normy odnoszące się do elementów prefabrykowanych z polipropylenu z recyklingu, które łatwo i szybko tworzą deskowanie ze zintegrowanymi wspornikami dla przestrzeni między 5 a 70 cm.

 2. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francja

  MATELOC to firma świadcząca usługi i proponująca rozwiązania dla różnych sektorów działalności takich jak budownictwo i roboty publiczne. MATELOC oddaje do dyspozycji park szalunków metalowych oraz akcesoria do deskowania: wynajem szalunków metalowych oraz akcesoriów i materiałów do deskowania. MATELOC to również park nowoczesnych dźwigów gwarantujących doskonale funkcjonujący plac budowy.

 3. NOVARENT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Novarent jest znana na rynku jako wypożyczalnia rusztowań i szalunków. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie różnego typu rusztowań, szalunków ściennych i szalunków stropowych. Działamy na terenie zachodniej i centralnej Polski. Oddziały naszej firmy znajdują się w Poznaniu i Szczecinie.

 4. KBC DIFFUSION

  Francja

 5. FORM-ON GMBH

  Austria

 6. PASCHAL

  Francja

 7. ELVERMANN GMBH

  Niemcy

 8. TOBLER AG

  Szwajcaria

 1. DBS-BEKISTING

  Belgia

 2. TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES

  Francja

 3. ROBUD GROUP

  Niemcy

 4. AUGUST WENDLER OHG

  Niemcy

 5. ROBUD GROUP

  Ukraina

 6. COFRASUD

  Francja

 7. ENCOFRADOS ALSINA

  Hiszpania

 8. KAL-MAK MACHINE AND PRECAST MOULD FORMWORK

  Turcja

 9. FS FORM

  Ukraina

 10. ATLAS1 YAPI

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo