• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • dania gotowe- delikatesowe wyroby spożywcze

Wyniki dla

Dania gotowe- delikatesowe wyroby spożywcze - Import eksport

  1. SEVAROME

    Francja

    Verified by europages badge

    Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

  2. LE COUSTELOUS

    Francja

    Verified by europages badge

    Le Coustelous z dumą prezentuje Ci swoje produkty gastronomiczne, zwracając szczególną uwagę na słynne cassoulet de Castelnaudary. Dbamy o wysoką jakość naszych składników i współpracujemy z lokalnymi producentami, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Wysyłamy nasze produkty na terenie Europy, do Stanów Zjednoczonych i we Francji, do delikatesów, sklepów winiarskich, a także sklepów wyspecjalizowanych w sztuce kulinarnej i innych wyszukanych produktach spożywczych. Francja słynie ze swojej gastronomii, a nasz południowo-zachodni region jest jednym z najbardziej renomowanych z uwagi na swoje zróżnicowane i i wyborne potrawy. Od 1993 roku, nasza rodzina z zaangażowaniem podchodzi do przygotowywania pysznych dań dla swoich klientów. Zależy nam na promowaniu produktów z naszego regionu, świeżych i własnego wyrobu. Foie gras, kaszanka, piersi z kaczki... Jednak, przede wszystkim, nasze słynne cassoulet, przygotowywane według tradycji rodzinnej z białej fasoli Castelnaudary i mięsa od regionalnych producentów. Jesteśmy do dyspozycji celem udzielenia jakichkolwiek informacji na temat naszych produktów. W "Le Coustelous", rodzina znajduje się w centrum naszej wytwórni konserw. Jesteśmy dumni z dzielenia się Tobą naszym zamiłowaniem do gastronomii w służbie południowego zachodu. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  3. PERLESCARGOTS LTD

    Bułgaria

    Verified by europages badge

    Firma PERLESCARGOTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, Potrawy gotowe mrożone, ślimaki, Zamrażanie, Żywność luksusowa eksport, certyfikaty żywność, hodowla winniczków, ślimaki gotowe, i hodowla ślimaków. Ma siedzibę w Sevlievo, Bułgaria.

  4. SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE

    Włochy

    Verified by europages badge

    Firma SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach żywność mrożona - produkcja, produkcja własna, potrawy gotowe mrożone, świeże potrawy gotowe do spożycia, i dostawcy gotowych dań. Ma siedzibę w Aragona, Włochy.

  5. ANDERSSON IMPORT GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma ANDERSSON IMPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
  1. VD KONSTRUKTION UG

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma VD KONSTRUKTION UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

  2. RAMSA-WOLF GMBH

    Austria

    Verified by europages badge

    Firma RAMSA-WOLF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Wien, Austria.

  3. DOSPA KONFITÜREN UND FRÜCHTE GMBH

    Austria

    Verified by europages badge

    Firma DOSPA KONFITÜREN UND FRÜCHTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Friesach, Austria.

  4. HANSEATISCHE ZUCKERRAFFINERIE GMBH & CO. KG

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma HANSEATISCHE ZUCKERRAFFINERIE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

  5. LAMEX HORNS GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma LAMEX HORNS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

  1. GEWÜRZ UND GASTRO GROSSHANDEL SILKE HEIMES

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma GEWÜRZ UND GASTRO GROSSHANDEL SILKE HEIMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Ruhstorf, Niemcy.

  2. FOOD PARTNERS CO

    Belgia

    Verified by europages badge

    Firma FOOD PARTNERS CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, dostawcy gotowych dań, dania gotowe metodą przemysłową, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, świeże potrawy gotowe do spożycia, potrawy gotowe liofilizowane, badania i rozwój sektora spożywczego, prace badawczo-rozwojowe w branży napojów, i napoje na bazie herbaty. Ma siedzibę w Heppignies, Belgia.

  1. ALMIRAN IMPORT-EXPORT GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma ALMIRAN IMPORT-EXPORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

  2. SALMEN GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma SALMEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

  3. TERHEGGEN & DETHLEFSEN - FOOD ENGINEERING GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma TERHEGGEN & DETHLEFSEN - FOOD ENGINEERING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

  4. TFOODS

    Francja

    TFOODS zajmuje się dystrybucją i sprzedażą gotowych dań opartych na tradycyjnych przepisach z Maghrebu, aby jeść zdrowo, pozostając jednocześnie smakoszem: 100% naturalne gotowe dania z Maghrebu i basenu Morza Śródziemnego. Nasze przystawki i dania to tradycyjne przepisy z Maghrebu znanej marki Sannefa, która posiada linię produktów bardzo dobrej jakości. Nasz cel: przynieść Ci Morze Śródziemne na talerzu! Nasze dania są przygotowywane w sposób skrupulatny, z poszanowaniem produktów i przypraw oraz rygoru kucharzy, co pozwala Ci cieszyć się doskonałą podróżą kulinarną. Najbardziej popularne i emblematyczne dania to przystawki i potrawy gotowane, wymyślone i inspirowane autentyczną tunezyjską sztuką kulinarną. Sekret tych przepisów tkwi nie tylko w sposobie przygotowania czy gotowania, ale także w przyprawach i produktach w 100% tunezyjskich, bez barwników i konserwantów. Morze Śródziemne w takiej postaci, jakiej jeszcze nie znałeś!

  5. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

    Francja

    Alimentation Fine de France jest firmą francuską specjalizującą się w delikatesowych produktach spożywczych, która zyskała swoją pozycję dzięki rygorystycznej polityce w zakresie jakości: wybór produktów w oparciu o surowe kryteria smakowe i jakościowe, przy maksymalnym wyeliminowaniu różnych dodatków, barwników, środków konserwujących oraz przy zapewnieniu łatwości użycia i innowacyjności, z poszanowaniem francuskiej tradycji kulinarnej. Wdrożenie procedur pełnej identyfikowalności produktów (norma HACCP) w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Zastosowana polityka jakości, w połączeniu z nieustannymi wysiłkami handlowymi i rozszerzaniem oferowanej gamy artykułów, pozwoliła na zwiększenie grona klientów w oparciu o duże, prestiżowe sklepy i eksport. Alimentation Fine de France oferuje obecnie, pod marką M. de Turenne, Atelier Turenne i Lou Bersac, asortyment ponad 1200 produktów o uznanej jakości, odnawiany co pół roku poprzez uzupełnienie o oryginalne i ekskluzywne nowości, takie jak Selôvin.

  6. FELIZATA HOLDING

    Rosja

    Felizata Holding LLC jest rosyjskim producentem dietetycznych i naturalnych produktów oraz suplementów do odchudzania. Przedsiębiorstwo wytwarza słodziki stołowe i dietetyczne produkty spożywcze, dostarcza artykuły do sieci detalicznych, kawiarni, restauracji, hoteli, a także prowadzi sprzedaż w sklepach internetowych. Felizata Holding stosuje surowce żywnościowe od 2000 roku. Od początku swojej działalności w dziedzinie zdrowych składników produktów spożywczych, przedsiębiorstwo rozwinęło własną produkcję prebiotyków o działaniu słodzącym. Moce produkcyjne sięgają 40 tysięcy opakowań wyrobów dziennie. Proces produkcji jest zgodny z systemami kontroli jakości HACCP i ISSO 22000. Felizata Holding oferuje środki słodzące do przyrządzania gorących i zimnych napojów oraz produkcji wyrobów cukierniczych. Wytworzone produkty są w większości wzbogacone prebiotykami (inulina, laktuloza). Wyroby te mogą być stosowane jako żywność dla dietetyków, gdyż charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym.

  7. KISALGADO, PRODUTOS ALIMENTARES CONGELADOS, LDA

    Portugalia

    KISALGADO produkuje wysokiej jakości mrożone, wstępnie ugotowane dania, przestrzegając zasad sztuki rzemieślniczej i zachowując wyjątkowy smak charakterystyczny dla domowego jedzenia. Dbamy i angażujemy się w rozwój produktów coraz bardziej zrównoważonych z punktu widzenia odżywania. Naszym priorytetem jest osiągnięcie tradycyjnego smaku. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanej żywności. Produkujemy przede wszystkim krokiety « francesinha » z wieprzowiną w sosie, mini słone tarty, małe krokieciki i krokiety.

  8. KROKIECIK MARCIN SITAREK - CATERING

    Polska

    Rodzinna Firma Gastronomiczna Ajax powstała w 1980 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności specjalizujemy się w Polskiej Domowej Kuchni prowadzonej na miejscu w naszym zakładzie w Jankach. Od 1996 roku wprowadziliśmy usługi cateringowe, sprzedaż dań na wynos z dostawą i serwowaniem u Klienta - Krokiecik Catering. Od 1 stycznia 2013 roku - zapraszamy do Hotelu Ajax *** w Jankach pod Warszawą. Dysponujemy komfortowymi pokojami hotelowymi, salami szkoleniowo-konferencyjnymi, restauracją na 100 osób. Na naszych Gości czekają Pokoje Hotelowe *** utrzymane w eleganckim i nowoczesnym stylu (posiadające wifi) oraz miła i pomocna obsługa. Chcesz zamówić catering do firmy, a może potrzebujesz cateringu świątecznego? Jeżeli tak, zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Naszą specjalnością są zdrowe obiady domowe, obiady regeneracyjne, pożywne lunche na wynos. Zapraszamy również do naszej restauracji i hotelu Ajax w Jankach pod Warszawą.

  1. CATERING HAWEŁKA

    Polska

    Catering Hawełka to dobre miejsce na spędzenie wyjątkowego wieczoru. Potrawy serwowane u nas są robione z najlepszych składników. Organizujemy imprezy okolicznościowe. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęć w ogrodzie lub w domu. Zapewniamy idealny katering dla każdego. Sprawdź naszą ofertę na: catering-hawelka.pl. Tel: +48 783 980 026

  2. SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA

    Portugalia

    Firma SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Santa Marta Do Pinhal, Portugalia.

  3. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

    Francja

    Firma COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, Ryby, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, surimi, i Ryby. Ma siedzibę w Saint Malo, Francja.

  4. NASCHKISTE INH. ANITA ELLERBÖCK

    Austria

    Firma NASCHKISTE INH. ANITA ELLERBÖCK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Aschach An Der Steyr, Austria.

  5. MARMÓNDO MARMELADEN MANUFAKTUR

    Niemcy

    Firma MARMÓNDO MARMELADEN MANUFAKTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Waldbröl, Niemcy.

  6. CM GENUSS SELEKTION GMBH

    Niemcy

    Firma CM GENUSS SELEKTION GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Visselhövede, Niemcy.

  7. PARANUKA GMBH

    Niemcy

    Firma PARANUKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Friedenfels, Niemcy.

  8. SENSI FOOD GMBH

    Niemcy

    Firma SENSI FOOD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

  9. OBST-HÄUSLER GMBH

    Niemcy

    Firma OBST-HÄUSLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Immenstadt, Niemcy.

  10. SANA ESSENCE GMBH

    Niemcy

    Firma SANA ESSENCE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Przyprawy, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Diet - food, Przyprawy, vegetable broth, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

  • Tylko odpowiedni dostawcy
  • Zgodność z zasadami ochrony danych
  • 100% za darmo