• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dania gotowe- delikatesowe wyroby spożywcze

Wyniki dla

Dania gotowe- delikatesowe wyroby spożywcze - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

  Witryna www Open In New icon
 2. FELIZATA HOLDING

  Rosja

  Verified by europages badge

  Felizata Holding LLC jest rosyjskim producentem dietetycznych i naturalnych produktów oraz suplementów do odchudzania. Przedsiębiorstwo wytwarza słodziki stołowe i dietetyczne produkty spożywcze, dostarcza artykuły do sieci detalicznych, kawiarni, restauracji, hoteli, a także prowadzi sprzedaż w sklepach internetowych. Felizata Holding stosuje surowce żywnościowe od 2000 roku. Od początku swojej działalności w dziedzinie zdrowych składników produktów spożywczych, przedsiębiorstwo rozwinęło własną produkcję prebiotyków o działaniu słodzącym. Moce produkcyjne sięgają 40 tysięcy opakowań wyrobów dziennie. Proces produkcji jest zgodny z systemami kontroli jakości HACCP i ISSO 22000. Felizata Holding oferuje środki słodzące do przyrządzania gorących i zimnych napojów oraz produkcji wyrobów cukierniczych. Wytworzone produkty są w większości wzbogacone prebiotykami (inulina, laktuloza). Wyroby te mogą być stosowane jako żywność dla dietetyków, gdyż charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym.

  Witryna www Open In New icon
 3. TFOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  TFOODS zajmuje się dystrybucją i sprzedażą gotowych dań opartych na tradycyjnych przepisach z Maghrebu, aby jeść zdrowo, pozostając jednocześnie smakoszem: 100% naturalne gotowe dania z Maghrebu i basenu Morza Śródziemnego. Nasze przystawki i dania to tradycyjne przepisy z Maghrebu znanej marki Sannefa, która posiada linię produktów bardzo dobrej jakości. Nasz cel: przynieść Ci Morze Śródziemne na talerzu! Nasze dania są przygotowywane w sposób skrupulatny, z poszanowaniem produktów i przypraw oraz rygoru kucharzy, co pozwala Ci cieszyć się doskonałą podróżą kulinarną. Najbardziej popularne i emblematyczne dania to przystawki i potrawy gotowane, wymyślone i inspirowane autentyczną tunezyjską sztuką kulinarną. Sekret tych przepisów tkwi nie tylko w sposobie przygotowania czy gotowania, ale także w przyprawach i produktach w 100% tunezyjskich, bez barwników i konserwantów. Morze Śródziemne w takiej postaci, jakiej jeszcze nie znałeś!

  Witryna www Open In New icon
 4. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

  Verified by europages badge
 5. RAMSA-WOLF GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANDERSSON IMPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. LAMEX HORNS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. PARANUKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HANSEATISCHE ZUCKERRAFFINERIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. VD KONSTRUKTION UG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. SENSI FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. CM GENUSS SELEKTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. DOSPA KONFITÜREN UND FRÜCHTE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 4. FOOD FRESHLY AFC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. GEWÜRZ UND GASTRO GROSSHANDEL SILKE HEIMES

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. ALMIRAN IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. GROCH & ERBEN EINE MARKE DER COTTBUSER BAUMKUCHEN MANUFAKTUR OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. SD SALATO DOLCE

  Włochy

  Verified by europages badge
 9. SALMEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. MEDITERRANA FEINKOST MANUFAKTUR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rosja

  Verified by europages badge
 2. MAISON DE LA BOTTARGA

  Francja

  Verified by europages badge
 3. TERHEGGEN & DETHLEFSEN - FOOD ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. CÔTÉ-GOÛT

  Francja

  Po 15 latach doświadczenia we współpracy z restauracjami komercyjnymi, zespół Côté-Goût z pełnym profesjonalizmem pomoże Państwu w najtrudniejszych przedsięwzięciach, a to dzięki stałemu poszukiwaniu kreatywności i kombinacjom, które będą stanowiły dla konsumentów zaproszenie do wyruszenia w podróż kulinarną. Dzięki naszemu doświadczeniu przemysłowemu i naszej światowej sieci producentów, jesteśmy w stanie sprostać zarówno małym jak i dużym, seryjnym zamówieniom. W tym bardzo trudnym kontekście ekonomicznym, gdzie know-how staje się rzadkością, w którym jednocześnie koszty produktów są niezwykle wysokie i koszty robocizny stale rosną, nadeszła konieczność nowego podejścia do zawodu restauratora. Opierając się na tych wnioskach, firma Côté-Goût opracowała rozwiązanie umożliwiające sieciom restauracyjnym, dystrybutorom i centralom zakupów wdrożenie zyskownych procedur przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu i jakości.

 5. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Francja

  Alimentation Fine de France jest firmą francuską specjalizującą się w delikatesowych produktach spożywczych, która zyskała swoją pozycję dzięki rygorystycznej polityce w zakresie jakości: wybór produktów w oparciu o surowe kryteria smakowe i jakościowe, przy maksymalnym wyeliminowaniu różnych dodatków, barwników, środków konserwujących oraz przy zapewnieniu łatwości użycia i innowacyjności, z poszanowaniem francuskiej tradycji kulinarnej. Wdrożenie procedur pełnej identyfikowalności produktów (norma HACCP) w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Zastosowana polityka jakości, w połączeniu z nieustannymi wysiłkami handlowymi i rozszerzaniem oferowanej gamy artykułów, pozwoliła na zwiększenie grona klientów w oparciu o duże, prestiżowe sklepy i eksport. Alimentation Fine de France oferuje obecnie, pod marką M. de Turenne, Atelier Turenne i Lou Bersac, asortyment ponad 1200 produktów o uznanej jakości, odnawiany co pół roku poprzez uzupełnienie o oryginalne i ekskluzywne nowości, takie jak Selôvin.

 6. KISALGADO, PRODUTOS ALIMENTARES CONGELADOS, LDA

  Portugalia

  KISALGADO produkuje wysokiej jakości mrożone, wstępnie ugotowane dania, przestrzegając zasad sztuki rzemieślniczej i zachowując wyjątkowy smak charakterystyczny dla domowego jedzenia. Dbamy i angażujemy się w rozwój produktów coraz bardziej zrównoważonych z punktu widzenia odżywania. Naszym priorytetem jest osiągnięcie tradycyjnego smaku. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanej żywności. Produkujemy przede wszystkim krokiety « francesinha » z wieprzowiną w sosie, mini słone tarty, małe krokieciki i krokiety.

 7. KROKIECIK MARCIN SITAREK - CATERING

  Polska

  Rodzinna Firma Gastronomiczna Ajax powstała w 1980 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności specjalizujemy się w Polskiej Domowej Kuchni prowadzonej na miejscu w naszym zakładzie w Jankach. Od 1996 roku wprowadziliśmy usługi cateringowe, sprzedaż dań na wynos z dostawą i serwowaniem u Klienta - Krokiecik Catering. Od 1 stycznia 2013 roku - zapraszamy do Hotelu Ajax *** w Jankach pod Warszawą. Dysponujemy komfortowymi pokojami hotelowymi, salami szkoleniowo-konferencyjnymi, restauracją na 100 osób. Na naszych Gości czekają Pokoje Hotelowe *** utrzymane w eleganckim i nowoczesnym stylu (posiadające wifi) oraz miła i pomocna obsługa. Chcesz zamówić catering do firmy, a może potrzebujesz cateringu świątecznego? Jeżeli tak, zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Naszą specjalnością są zdrowe obiady domowe, obiady regeneracyjne, pożywne lunche na wynos. Zapraszamy również do naszej restauracji i hotelu Ajax w Jankach pod Warszawą.

 8. SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA

  Portugalia

 9. MARMÓNDO MARMELADEN MANUFAKTUR

  Niemcy

 10. OBST-HÄUSLER GMBH

  Niemcy