• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dżdżownice (nawóz)

Wyniki dla

Dżdżownice (nawóz) - Import eksport

 1. AJ AGRO APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma AJ Agro ApS od dawna cieszy się reputacją niezawodnego dystrybutora najwyższej jakości produktów rolnych na globalnym rynku agro. Nasze zaangażowanie w doskonałość i uczciwość pomogło nam zdobyć pozycję zaufanej marki w branży rolniczej. To, co nas wyróżnia, to głęboko zakorzeniona pasja do towarów rolnych. Włożyliśmy wiele wysiłku w zrozumienie każdego aspektu eksportu produktów rolnych, w tym produkcji, logistyki i dystrybucji. Ta wszechstronna wiedza uczyniła z nas potężną siłę w branży eksportowej. U podstaw naszej działalności leży oddany zespół ekspertów, którzy konsekwentnie dokładają wszelkich starań, aby służyć naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach eksportowych staliśmy się liderami w swojej dziedzinie, wysoko stawiając poprzeczkę w zakresie jakości i niezawodności. W Danii z dumą jesteśmy wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów rolnych. Nasza oferta obejmuje zróżnicowaną gamę produktów, takich jak orzechy, nawozy i pasze dla zwierząt. Rozumiemy znaczenie tych produktów w różnych branżach i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Naszą misją jest nadal służyć jako zaufany partner dla firm potrzebujących najwyższej jakości towarów rolnych. Koncentrując się na doskonałości, uczciwości i zadowoleniu klientów, AJ Agro ApS jest gotowa pozostać w czołówce branży produktów rolnych.

 2. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma HERMES AGRI-COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Nawozy naturalne, Torf i ziemia próchniczna, Nawozy i środki ulepszające glebę, Nawozy naturalne, nawozy organiczne, nawóz płynny, nawozy do uprawy zbóż, i nawozy do hodowli drzew i krzewów. Ma siedzibę w Znamianka, Ukraina.

 3. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

 4. VIA PORTIC AGRO.COM

  Hiszpania

  Firma VIA PORTIC AGRO.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach Nawozy naturalne, i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 5. BIO VEGETAL - THÜRINGER DÜNGERMANUFAKTUR INH. DOMINIC JUNG

  Niemcy

  Firma BIO VEGETAL - THÜRINGER DÜNGERMANUFAKTUR INH. DOMINIC JUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Ferna, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIO FUEL SYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma BIO FUEL SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 2. WURMIDEE

  Niemcy

  Firma WURMIDEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach ROLNICTWO BIOLOGICZNE, i ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Ma siedzibę w Heidesee Ot Kolberg, Niemcy.

 3. PONSOL SOLUCAN GÜBRESI

  Turcja

  Firma PONSOL SOLUCAN GÜBRESI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach hodowla dżdżownic, nawozy organiczne, i instalacje i wyposażenie dla hodowli dżdżownic. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. MANCHAVERDE, S.L.

  Hiszpania

  Firma MANCHAVERDE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach instalacje i wyposażenie dla hodowli dżdżownic. Ma siedzibę w Moral De Cva, Hiszpania.

 5. AHN GMBH

  Niemcy

  Firma AHN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Warmsen, Niemcy.

 1. OZER GUBRE (FERTILIZERS) TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Turcja

  Firma OZER GUBRE (FERTILIZERS) TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), nawóz płynny, nawozy organiczne, Dżdżownice (nawóz), i nawozy. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 2. TEOX FARM

  Turcja

  Firma TEOX FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach użyźnianie, zwierzęta gospodarcze, i materiały eksploatacyjne dla rolnictwa biologicznego. Ma siedzibę w Salihli, Turcja.

 1. BIOTICA

  Włochy

  Firma BIOTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), nawozy organiczne, producent humusu, Dżdżownice (nawóz), i nawozy biologiczne. Ma siedzibę w Maletto, Włochy.

 2. KOOPS ORGANIC WORM FERTILIZER COOPERATIVE

  Turcja

  Firma KOOPS ORGANIC WORM FERTILIZER COOPERATIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach dżdżownice, i prace rolnicze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. EGESOLL TARIM URUNLERI VE HAYV. ORGANIK GUBRE SAN.TIC.LTD

  Turcja

  Firma EGESOLL TARIM URUNLERI VE HAYV. ORGANIK GUBRE SAN.TIC.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 4. AKOVA WURMHUMUS

  Turcja

  Firma AKOVA WURMHUMUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach rynki powszechne kwiatów i roślin. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. EKOSOL

  Turcja

  Firma EKOSOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach hodowla dżdżownic. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 6. ARI TARIM

  Turcja

  Firma ARI TARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach nawóz płynny, Humic acid, fumierobornik, i instalacje i wyposażenie dla hodowli dżdżownic. Ma siedzibę w Edirne, Turcja.

 8. KEOSG

  Turcja

  Firma KEOSG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Jest również obecna w dziedzinach Nawozy naturalne, fumierobornik, nawóz stały, i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Tavsanli, Turcja.

 1. MARSOL

  Turcja

  Firma MARSOL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 2. VIGORPLANT ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma VIGORPLANT ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Fombio, Włochy.

 3. BERMAR 2 S.R.L.

  Włochy

  Firma BERMAR 2 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Isola Della Scala, Włochy.

 4. BIOCALOS S.R.L.

  Włochy

  Firma BIOCALOS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Canda, Włochy.

 5. L. GOBBI S.R.L.

  Włochy

  Firma L. GOBBI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Dżdżownice (nawóz), Nawozy i środki ulepszające glebę, i Dżdżownice (nawóz). Ma siedzibę w Campoligure, Włochy.

 6. FERTILIDEA S.R.L.

  Włochy

  Firma FERTILIDEA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Pompei, Włochy.

 7. BIOTRES

  Włochy

  Firma BIOTRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Castronno, Włochy.

 8. AGRARIA PRATESI DI PRATESI MARCO

  Włochy

  Firma AGRARIA PRATESI DI PRATESI MARCO, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Greve In Chianti, Włochy.

 9. FERTBEN S.R.L.

  Włochy

  Firma FERTBEN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Poggio Rusco, Włochy.

 10. NUOVA MIRAFLOR S.N.C. DI TESSARI NADIA

  Włochy

  Firma NUOVA MIRAFLOR S.N.C. DI TESSARI NADIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Dżdżownice (nawóz), Nawozy naturalne, Dżdżownice (nawóz), i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Mira, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo