• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dętki

Wyniki dla

Dętki - Import eksport

 1. RIEGLER & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG od ponad 80 lat jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie sprężonego powietrza i pneumatyki, a obecnie jednym z największych dostawców w tym sektorze w Niemczech. Asortyment produktów obejmuje m.in. urządzenia do konserwacji, wbudowane regulatory ciśnienia i filtry, specjalny olej pneumatyczny, urządzenia do pomiaru ciśnienia i temperatury, zawory i urządzenia zamykające, zawory kulowe bezpieczeństwa, cylindry, zabezpieczenia przed pęknięciem węża, zawory bezpieczeństwa, elementy techniki próżniowej, szybkozłącza i sprzęgi bezpieczeństwa, tłumiki, złączki i złącza, bębny na węźe, uchwyty na węże, węże, dmuchawy, dysze bezpieczeństwa i akcesoria. Ponad 35.000 produktów od A jak akcesoria do Z jak zawór. Innowacją jest program RIEGLER SAFETY z elementami istotnymi dla bezpieczeństwa i energooszczędności. Ponadto RIEGLER oferuje gotowe do zainstalowania rozwiązania systemowe i zespoły indywidualne, będąc partnerem w zakresie złożonych wymagań. Proste, wygodne i niezawodne rozwiązania z gwarancją fachowych porad, koncepcji, inżynierii i realizacji prób.

 2. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

 3. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od roku 1960 firma REIFLEXA – poprzednio Gummi Reischl - zajmuje się kompensatorami i instalacjami wężowymi. Z Hamburga współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami na całym świecie. Ścisła współpraca z najsprawniejszymi dostawcami w Niemczech i w Europie oraz nasza ugruntowane kwalifikacje zapewniają nam mocną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia: Od początku stale rozwijamy nasze produkty. W ubiegłych dziesięcioleciach dzięki nowym pomysłom, innowacjom oraz częściowo opatentowanym konstrukcjom wyznaczaliśmy standardy: Opracowanie pierwszego kondensatora miechowego z obrotowymi kołnierzami. Opracowanie w pełni symetrycznego złącza wężowego do DN 150 do ciężkich zastosowań Bundeswehry i marynarki. Opracowanie morskiej uprzęży zaopatrzeniowej dla marynarki do załadunku na rufie i dziobie z odciążonymi wężami. Opracowanie węży wysokiego ciśnienia do rurociągów wraz koniecznymi zaworami.

 4. GUMMIWARENFABRIK EMIL SIMON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1934 r. produkujemy węże i artykuły techniczne do węży elastomerowych o średnicy wewnętrznej od 13 do 2000 mm i długości do 40 m dla wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentrując się na produkcji węży i artykułów technicznych do węży produkowanych w foramch i na prasach maszynowych, uzyskano następujące wyniki 1. Zalety: duża różnorodność, wiele jakości, grubości ścianek, poziomy ciśnienia i podciśnienia oraz inne cechy produktu, specyficzne dla klienta konstrukcje, szybkie czasy reakcji ze zmieniającymi się produktami i poniższe 2 atuty: Zalety: możliwość elastycznej zmiany produktów z naciskiem na produkcję jednostanowiskową lub seryjną, indywidualne prace rozwojowe o wysokim stopniu innowacyjności, szybkości i elastyczności w opracowywaniu nowych produktów, spełnianie najwyższych wymagań jakościowych, krajowe i międzynarodowe systemy zapewniania jakości, krótkie terminy dostaw.

 5. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TSC-WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszymi produktami. Firma TSC-Wagner GmbH, jako producent technologii węży i złączek, zawsze słucha potrzeb klientόw, aby znaleźć najlepszą możliwą równowagę pomiędzy zoptymalizowanymi rozwiązaniami, dobrze wyważonym asortymentem standardowym i magazynowym oraz dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Główny nacisk kładziemy na: węże ssące i dmuchawy, węże ciśnieniowe i transportowe, węże do sprężonego powietrza, węże do chemikaliów i wysokich temperatur, węże rolnicze i spożywcze.

 2. SCHMID & WEZEL GMBH, WERK HILSBACH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, projektowanie, produkcja i sprzedaż wałów dla branży: inżynierii mechanicznej, techniki lotniczej, inżynierii medycznej, ogrodnictwa, inżynierii samochodowej. Dostawa produktów specyficznych dla danego klienta, od pojedynczych sztuk do dużych serii. Wały BIAX Flex to Twoja marka, jeśli chodzi o wydajne, elastyczne narzędzia na sprężone powietrze do szerokiej gamy zastosowań. Indywidualnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane zgodnie z wymagającymi standardami jakości - zapewniamy długotrwałe rozwiązania, precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb. Bazując na ponad 90-letnim doświadczeniu, polegamy także na szerokiej gamie wariantów wyrobów BIAX, dzięki którym możemy zrealizować niemal każde żądanie klienta w krótkim czasie. Skorzystaj z gotowych do montażu kompletnych rozwiązań, w których rdzenie narzędzia są już zamontowane ze sprzęgłami wału, wężami ochronnymi i złączami węża!

 3. WENZ KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WENZ Kunststoff GmbH & Co.KG jest związana z technologią tworzyw sztucznych od 1997 roku. Jako specjalista w zakresie regulacji temperatury i techniki chłodzenia, suszenia materiałów, separacji, odpylania i transportu materiałów oferujemy klientom indywidualne doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Przejęcie przedstawicielstwa w dziedzinie urządzeń do regulacji temperatury Regloplas stanowiło podstawę naszego dalszego rozwoju. Nasze dążenie do innowacji doprowadziło do rozwoju nowych technologii, takich jak suszarki qip® lub Cycletemp® Vario, Impuls i Flow jako wariant do specjalnej kontroli temperatury. Rozwinęliśmy również pomysł centralnego zaopatrzenia materiałowego z kodowaną stacją sprzęgającą, w tamtym czasie nasz ósmy patent. Posiadamy obecnie najlepsze technologie na rynku. Planowanie projektów, projektowanie i budowa systemów transportu i suszenia tworzyw sztucznych. Mamy nie tylko silne powiązanie z firmami średniej wielkości – nasza elastyczność pozwala nam obsługiwać firmy każdej wielkości. W ramach zrównoważonego rozwoju przekształcamy również stare instalacje zaopatrzenia materiałowego, wynosząc je na nowy poziom technologiczny – bez konieczności nowej konstrukcji, niezależnie od wieku i rodzaju produkcji. Nasi klienci odnoszą znaczące korzyści w zakresie wydajności, energii, ochrony środowiska, integracji systemów i kosztów. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria naszych własnych marek Talkob i Mouldpro - złącza do kontroli temperatury, węże do kontroli temperatury, granulaty czyszczące, przepływomierze i wiele innych.

 4. OPTINOVA EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Optinova od 1971 roku wytłacza węże i profile z tworzyw sztucznych fluorowych, polimerów termoplastycznych i elastomerów termoplastycznych. Firma ma zakłady produkcyjne w Åland (Finlandia) i w Tajlandii. Nasze biura handlowe znajdują się w Niemczech, Szwecji, USA, Tajlandii, Chinach i Indiach. Dzięki naszemu doświadczeniu i know-how w zakresie wytłaczania opracowaliśmy wysokiej jakości komponenty będące częścią innowacyjnych rozwiązań i podnoszące jakość codziennego życia. Opisujemy, jak i co robimy pod adresem: #feelgoodfactory. Staramy się odgrywać pionierską rolę, działając w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju naszej branży i naszej spółki. Nasze wysiłki są ważne dla przyszłości naszych pracowników i całej naszej firmy. Razem możemy przyczynić się do powstania lepszego świata i realizacji wyższego celu. W Optinova zachęcamy wszystkich do promowania zrównoważonego rozwoju na wszystkich poziomach.

 5. A.E.T. KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wiodąca pozycja technologiczna, innowacyjne pomysły i wykorzystanie najnowocześniejszych linii produkcyjnych w produkcji wyrobów wyciskanych sprawiły, że A.E.T. jest tym, czym jest dzisiaj: firmą o wyjątkowej pozycji na rynku. Dynamiczny rozwój firmy wspierany jest przez wszechstronny know-how jej pracowników. Codzienne postępowanie z różnymi surowcami granulowanymi i różnymi procesami wytłaczania zapewnia wiedzę z pierwszej ręki. Produkty A.E.T. są stosowane na całym świecie. Klienci wymagają osób kontaktowych, które mogą szybko zaproponować kreatywne rozwiązania i zoptymalizować procesy produkcyjne dzięki doświadczeniu i know-how. Dzięki A.E.T., nie musisz ograniczać się do standardowych produktów wytłaczanych do wyposażania swoich wyrobów. Określ kolor, średnicę, grubość ścianek, powierzchnię i wiele innych właściwości, które składają się na indywidualny produkt. W ten sposób tworzysz unikalny zestaw bez konieczności uciekania się do standardowych produktów.

 1. NOVUS AIR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Novus air GmbH koncentruje się na zrównoważonych rozwiązaniach w dziedzinie technologii oczyszczania powietrza i odpylania. Postrzegamy zrównoważone technologie i ich dalszy rozwój jako szansę na możliwie najlepszą ochronę zdrowia pracowników oraz na oszczedzanie energii i surowców. Ma to pozytywny wpływ na środowisko i jednocześnie redukuje koszty. Naszym celem jest badanie i opracowywanie zrównoważonych rozwiązań z wyraźnym ukierunkowaniem na klienta. Dzięki zespołowi doświadczonych programistów i inżynierów procesowych projektujemy i wdrażamy produkty dostosowane do szerokiego zakresu potrzeb klientów. Współpracujemy również ściśle z siecią uniwersytetów i instytutów. Łączymy w jedno rynek, technikę, technologię i przyszłe trendy. Wynik: GreenTech made in Saxony.

 2. EAP GROSSHANDELS GMBH ELEKTROTECHNISCHE ARTIKEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EAP GROSSHANDELS GMBH ELEKTROTECHNISCHE ARTIKEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w Dornhan, Niemcy.

 1. POLYHOSE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYHOSE GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach hydraulic hoses, Filtry i elementy filtrujące, węże kauczukowe, rura wysokiego ciśnienia, przewody przemysłowe, i przejściówki. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. AP ARMATUREN PROKSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AP ARMATUREN PROKSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Dętki, zawory kulowe zwrotne, Pipe unions, hydraulic hoses, podnośniki hydrauliczne, Dętki, pompy z przekładnią, drobnica żelazna kręcona, i złączki stalowe. Ma siedzibę w Schwaikheim, Niemcy.

 3. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Dętki, Shut-off valves, armatura, uszczelnianie, armatury ze stali nierdzewnej, Węże ze stali nierdzewnej, Płaskie uszczelki, i uszczelki kołnierzowe. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 4. EUGEN METZGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN METZGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach Gas hoses, rura wysokiego ciśnienia, hydraulic hoses, zawory kulowe zwrotne, Metal hoses, i złącza symetryczne do węży elastycznych. Ma siedzibę w Bogen, Niemcy.

 5. SHP PRIMAFLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SHP PRIMAFLEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach Wąż PVC, przewody przemysłowe, i przewody z silikonu. Ma siedzibę w Ratekau, Niemcy.

 6. HERWARTH JACKSTÄDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERWARTH JACKSTÄDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 7. FOXIFLEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FOXIFLEX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach przewody rurowe do użytku spożywczego, Components for ventilation and air-conditioning systems, przewody chemiczne, węże spalinowe, węże do wysokich temperatur, węże przemysłowe, rury spiroidalne, i nasadki. Ma siedzibę w Kloster Lehnin, Niemcy.

 8. TRICOFLEX

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRICOFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w Erftstadt, Niemcy.

 1. E. FUCHS METALLSCHLAUCHERZEUGUNG GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma E. FUCHS METALLSCHLAUCHERZEUGUNG GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w St. Andrä-Wördern, Austria.

 2. OQ-LY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OQ-LY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w Hattersheim Am Main, Niemcy.

 3. KUNSTSTOFFVERARBEITUNG WERNER UHLIG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFFVERARBEITUNG WERNER UHLIG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. KARASTO ARMATURENFABRIK OEHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARASTO ARMATURENFABRIK OEHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach Shut-off valves, zawory kulowe zwrotne, złącza symetryczne do węży elastycznych, rury spiroidalne, i zawory do wody. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 5. UES AG

  Niemcy

  Nasze produkty już od 15 lat z powodzeniem rozprowadzane są na rynkach klejów. W tym czasie firma UES AG stała się jednym z największych dostawców dla różnych branż i do licznych zastosowań. U wielu klientów rozwiązania systemowe UES zajęły zdecydowane miejsce na liniach produkcyjnych. Nie jest dla nas powód do spoczywania na laurach! Poprzez ciągły rozwój naszych produktów i wprowadzanie nowych technologii, jakość i trwałość są nieustannie ulepszane, zapewniając w rezultacie nowoczesne urządzenia i zadowolonych klientów. Ale nie tylko produkty, także usługi i obsługa klienta są dostosowywane do waszych potrzeb i oczekiwań. Najnowocześniejsze produkty, wysoki poziom elastyczności i niezawodna współpraca zapewnia klientom UES AG pełne zadowolenie i spokój ducha. Zacznij z nami współpracę – oferujemy całą naszą wiedzę fachową, aby skutecznie wspierać Twoje produkty.

 6. FLUORTEK INC.

  Niemcy

  Od 1980 roku FLUORTEK dostarcza węże i przewody precyzyjne wiodącym na świecie producentom urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w wyrobie i rozwoju niestandardowych elementów tłoczonych. Nasz zespół towarzyszy Ci od etapu rozwoju po etap produkcji, kładąc nacisk na szybkie i ekonomiczne rozwiązania. Każdy wytłoczony produkt jest wykonany według specyfikacji klienta. Jako jeden z wiodących na świecie producentów niestandardowych rur i przewodów z PTFE dla branży medycznej FLUORTEK oferuje wyjątkową gamę wytłoczek z PTFE. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania klienta dotyczące kolorów i wypełniaczy nieprzepuszczających promieniowania. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP.

 7. IS-MARKT ALEXANDER ICKAS

  Niemcy

  W IS-Markt prawdziwe niemieckie zalety, takie jak pomysłowość i efektywność, spotykają się z niezawodnością i indywidulanym podejściem rodzinnego przedsiębiorstwa. Od samego początku IS-Markt konsekwentnie koncentruje się na rozwoju i produkcji izolacji rur zimnej wody. Jako wyspecjalizowany dostawca oferujemy Państwu, bez wyjątku, doracowane, najwyższej jakości produkty, które stale rozwijamy i udoskonalamy, zarówno pod względem materiałów, jak i procesów produkcyjnych. W międzyczasie współpracujemy z wieloma klientami jako A-dostawca. Kiedy dołączysz do nich?

 8. GOODRIDGE GMBH

  Niemcy

  Firma Goodridge została założona w 1969 roku i stała się wiodącym światowym producentem wysokowydajnych systemów transferu płynów. Goodridge Deutschland GmbH dostarcza produkty do transferu płynów i usługi doradcze dla klientów OEM, obrony, wydajności i sportów motorowych na całym świecie. Produkujemy przewody rurowe i i systemy węży do wielu różnych zastosowań. Nasze zespoły projektowe pracują zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i zapewniają kompleksową obsługę od propozycji, poprzez wycenę, aż po dostawę gotowych części. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, maszyn rolniczych, lotniczym i silnikowym, produkty Goodridge są synonimem doskonałej jakości z najwyższą techniczną precyzją. Oferujemy również produkty z katalogu Performance (szybkozłącza, chłodnice oleju, złączki, węże itp.) z międzynarodową wysyłką. Z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem i globalnym zasięgiem, firma Goodridge oferuje technicznie lepsze i efektywne kosztowo rozwiązania, które zmaksymalizują potencjał Twojego projektu i zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

 9. MIC-MININGTEC UG

  Niemcy

  Jesteśmy producentem węży w tym węży wysokotemperaturowych i węży do dmuchaw, a także węży specjalnych i węży poliamidowych. Dostarczamy także węże foliowe, węże silikonowe i węże ssące. Szukasz węży do dmuchaw, węży poliuretanowych lub węży wysokotemperaturowych? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jako producent węży oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak np. węże poliamidowe, węże silikonowe i węże chemiczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię powietrza, technologię klimatyzacji, czy też w przemyśle motoryzacyjnym - węże wydechowe do samochodów, węże do dmuchaw lub węże poliuretanowe - nasze produkty są wykorzystywane w różnych dziedzinach. Oferujemy również poszukiwane węże poliamidowe, węże wysokotemperaturowe i węże izolacyjne, a także węże foliowe i teflonowe. Jako producent węży mamy w magazynie produkty w różnych rozmiarach.

 10. ISOFLEX - METALLSCHLAUCH - PRODUKTIONS - GMBH

  Niemcy

  Producent elastycznych przewodów metalowych, zwanych również wałkami giętkimi, wałki elastyczne, ramiona elastyczne, węże elastyczne i wałki do opraw oświetleniowych. Indywidualnie produkowane na zamówienie klienta. Nasze produkty: • obudowy dla przemysłu elektronicznego • węże metalowe • przeguby kulowe • węże giętkie • podzespoły dla techniki medycznej • zewnętrzne elementy opraw oświetleniowych • elementy metalowe dla branży oświetleniowej • akcesoria do opraw oświetleniowych • przeguby obrotowe

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo