• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dętki

Wyniki dla

Dętki - Import eksport

 1. RIEGLER & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG od ponad 80 lat jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie sprężonego powietrza i pneumatyki, a obecnie jednym z największych dostawców w tym sektorze w Niemczech. Asortyment produktów obejmuje m.in. urządzenia do konserwacji, wbudowane regulatory ciśnienia i filtry, specjalny olej pneumatyczny, urządzenia do pomiaru ciśnienia i temperatury, zawory i urządzenia zamykające, zawory kulowe bezpieczeństwa, cylindry, zabezpieczenia przed pęknięciem węża, zawory bezpieczeństwa, elementy techniki próżniowej, szybkozłącza i sprzęgi bezpieczeństwa, tłumiki, złączki i złącza, bębny na węźe, uchwyty na węże, węże, dmuchawy, dysze bezpieczeństwa i akcesoria. Ponad 35.000 produktów od A jak akcesoria do Z jak zawór. Innowacją jest program RIEGLER SAFETY z elementami istotnymi dla bezpieczeństwa i energooszczędności. Ponadto RIEGLER oferuje gotowe do zainstalowania rozwiązania systemowe i zespoły indywidualne, będąc partnerem w zakresie złożonych wymagań. Proste, wygodne i niezawodne rozwiązania z gwarancją fachowych porad, koncepcji, inżynierii i realizacji prób.

  Witryna www Open In New icon
 2. A.E.T. KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wiodąca pozycja technologiczna, innowacyjne pomysły i wykorzystanie najnowocześniejszych linii produkcyjnych w produkcji wyrobów wyciskanych sprawiły, że A.E.T. jest tym, czym jest dzisiaj: firmą o wyjątkowej pozycji na rynku. Dynamiczny rozwój firmy wspierany jest przez wszechstronny know-how jej pracowników. Codzienne postępowanie z różnymi surowcami granulowanymi i różnymi procesami wytłaczania zapewnia wiedzę z pierwszej ręki. Produkty A.E.T. są stosowane na całym świecie. Klienci wymagają osób kontaktowych, które mogą szybko zaproponować kreatywne rozwiązania i zoptymalizować procesy produkcyjne dzięki doświadczeniu i know-how. Dzięki A.E.T., nie musisz ograniczać się do standardowych produktów wytłaczanych do wyposażania swoich wyrobów. Określ kolor, średnicę, grubość ścianek, powierzchnię i wiele innych właściwości, które składają się na indywidualny produkt. W ten sposób tworzysz unikalny zestaw bez konieczności uciekania się do standardowych produktów.

  Witryna www Open In New icon
 3. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od roku 1960 firma REIFLEXA – poprzednio Gummi Reischl - zajmuje się kompensatorami i instalacjami wężowymi. Z Hamburga współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami na całym świecie. Ścisła współpraca z najsprawniejszymi dostawcami w Niemczech i w Europie oraz nasza ugruntowane kwalifikacje zapewniają nam mocną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia: Od początku stale rozwijamy nasze produkty. W ubiegłych dziesięcioleciach dzięki nowym pomysłom, innowacjom oraz częściowo opatentowanym konstrukcjom wyznaczaliśmy standardy: Opracowanie pierwszego kondensatora miechowego z obrotowymi kołnierzami. Opracowanie w pełni symetrycznego złącza wężowego do DN 150 do ciężkich zastosowań Bundeswehry i marynarki. Opracowanie morskiej uprzęży zaopatrzeniowej dla marynarki do załadunku na rufie i dziobie z odciążonymi wężami. Opracowanie węży wysokiego ciśnienia do rurociągów wraz koniecznymi zaworami.

  Witryna www Open In New icon
 4. TSC-WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszymi produktami. Firma TSC-Wagner GmbH, jako producent technologii węży i złączek, zawsze słucha potrzeb klientόw, aby znaleźć najlepszą możliwą równowagę pomiędzy zoptymalizowanymi rozwiązaniami, dobrze wyważonym asortymentem standardowym i magazynowym oraz dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Główny nacisk kładziemy na: węże ssące i dmuchawy, węże ciśnieniowe i transportowe, węże do sprężonego powietrza, węże do chemikaliów i wysokich temperatur, węże rolnicze i spożywcze.

  Witryna www Open In New icon
 5. OPTINOVA EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Optinova od 1971 roku wytłacza węże i profile z tworzyw sztucznych fluorowych, polimerów termoplastycznych i elastomerów termoplastycznych. Firma ma zakłady produkcyjne w Åland (Finlandia) i w Tajlandii. Nasze biura handlowe znajdują się w Niemczech, Szwecji, USA, Tajlandii, Chinach i Indiach. Dzięki naszemu doświadczeniu i know-how w zakresie wytłaczania opracowaliśmy wysokiej jakości komponenty będące częścią innowacyjnych rozwiązań i podnoszące jakość codziennego życia. Opisujemy, jak i co robimy pod adresem: #feelgoodfactory. Staramy się odgrywać pionierską rolę, działając w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju naszej branży i naszej spółki. Nasze wysiłki są ważne dla przyszłości naszych pracowników i całej naszej firmy. Razem możemy przyczynić się do powstania lepszego świata i realizacji wyższego celu. W Optinova zachęcamy wszystkich do promowania zrównoważonego rozwoju na wszystkich poziomach.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAARMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technika węży i uszczelnień. Już od 1994 roku, firma Haarmann zajmuje się sprzedażą produktów z obszaru techniki przewodów wężowych i uszczelniania. Nasi klienci działają w różnych branżach przemysłu, tj. np. budowy kotłów, spalania, techniki medycznej, przemysłu spożywczego, montażu przemysłowego, techniki samolotowej i kosmicznej, budowy statków, produkcji AGD, hut, hut szkła itd. Nasi stali klienci zwracają się do nas jako do głównego dostawcy produktów seryjnych oraz w kwestiach konserwacji urządzeń produkcyjnych. Często współpracujemy z klientami nad rozwiązaniami problemów i wspieramy ich naszym know-how już na etapie przygotowywania prototypu. Nasz zmotywowany zespół jest do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania. Pracujemy w sposób zorientowany na konkretny projekt i chętnie pomożemy Państwu przy wyborze materiałów odpowiednich do danego obszaru zastosowania.

  Witryna www Open In New icon
 2. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

  Witryna www Open In New icon
 3. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

  Witryna www Open In New icon
 4. GOODRIDGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Goodridge została założona w 1969 roku i stała się wiodącym światowym producentem wysokowydajnych systemów transferu płynów. Goodridge Deutschland GmbH dostarcza produkty do transferu płynów i usługi doradcze dla klientów OEM, obrony, wydajności i sportów motorowych na całym świecie. Produkujemy przewody rurowe i i systemy węży do wielu różnych zastosowań. Nasze zespoły projektowe pracują zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i zapewniają kompleksową obsługę od propozycji, poprzez wycenę, aż po dostawę gotowych części. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, maszyn rolniczych, lotniczym i silnikowym, produkty Goodridge są synonimem doskonałej jakości z najwyższą techniczną precyzją. Oferujemy również produkty z katalogu Performance (szybkozłącza, chłodnice oleju, złączki, węże itp.) z międzynarodową wysyłką. Z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem i globalnym zasięgiem, firma Goodridge oferuje technicznie lepsze i efektywne kosztowo rozwiązania, które zmaksymalizują potencjał Twojego projektu i zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

  Witryna www Open In New icon
 5. SCHMID & WEZEL GMBH, WERK HILSBACH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, projektowanie, produkcja i sprzedaż wałów dla branży: inżynierii mechanicznej, techniki lotniczej, inżynierii medycznej, ogrodnictwa, inżynierii samochodowej. Dostawa produktów specyficznych dla danego klienta, od pojedynczych sztuk do dużych serii. Wały BIAX Flex to Twoja marka, jeśli chodzi o wydajne, elastyczne narzędzia na sprężone powietrze do szerokiej gamy zastosowań. Indywidualnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane zgodnie z wymagającymi standardami jakości - zapewniamy długotrwałe rozwiązania, precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb. Bazując na ponad 90-letnim doświadczeniu, polegamy także na szerokiej gamie wariantów wyrobów BIAX, dzięki którym możemy zrealizować niemal każde żądanie klienta w krótkim czasie. Skorzystaj z gotowych do montażu kompletnych rozwiązań, w których rdzenie narzędzia są już zamontowane ze sprzęgłami wału, wężami ochronnymi i złączami węża!

  Witryna www Open In New icon
 1. EBINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Asortyment naszych produktów obejmuje dziedziny TECHNOLOGII ROLOWANIA z bębnowymi zwijaczai wężów i kabli, TECHNOLOGII OPRYSKIWANIA z opryskiwaczami plecakowymi i wózkowymi, SPRAYÓW MANKAR ULV, POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH z pomostami roboczymi i wózkami elektrycznymi, jak również AKKU ASTSCHEREN. Państwa kompetentny partner w zakresie przesyłu cieczy i energii. Oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie transferu cieczy i energii z pompy za pomocą przewodów nawijanych na bębny i węży. Technologia zaworów i systemy montażowe, zarόwno stacjonarne jak i mobilne. Pojazdy elektryczne ułatwiające pracę w rolnictwie i ogrodnictwie. Nasz asortyment akumulatorowych pojazdów roboczych jest stale poszerzany i uzupełniany. Niezależnie od tego, czy chodzi o ułatwienie pracy w rolnictwie i ogrodnictwie, jak np. nasze narzędzia ogrodnicze, czy też pojazdy nośne, jak np. taczka elektryczna, możliwości zastosowania tych wielofunkcyjnych urządzeń są bardzo duże.

  Witryna www Open In New icon
 2. GUMMIWARENFABRIK EMIL SIMON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1934 r. produkujemy węże i artykuły techniczne do węży elastomerowych o średnicy wewnętrznej od 13 do 2000 mm i długości do 40 m dla wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentrując się na produkcji węży i artykułów technicznych do węży produkowanych w foramch i na prasach maszynowych, uzyskano następujące wyniki 1. Zalety: duża różnorodność, wiele jakości, grubości ścianek, poziomy ciśnienia i podciśnienia oraz inne cechy produktu, specyficzne dla klienta konstrukcje, szybkie czasy reakcji ze zmieniającymi się produktami i poniższe 2 atuty: Zalety: możliwość elastycznej zmiany produktów z naciskiem na produkcję jednostanowiskową lub seryjną, indywidualne prace rozwojowe o wysokim stopniu innowacyjności, szybkości i elastyczności w opracowywaniu nowych produktów, spełnianie najwyższych wymagań jakościowych, krajowe i międzynarodowe systemy zapewniania jakości, krótkie terminy dostaw.

  Witryna www Open In New icon
 3. NOVUS AIR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Novus air GmbH koncentruje się na zrównoważonych rozwiązaniach w dziedzinie technologii oczyszczania powietrza i odpylania. Postrzegamy zrównoważone technologie i ich dalszy rozwój jako szansę na możliwie najlepszą ochronę zdrowia pracowników oraz na oszczedzanie energii i surowców. Ma to pozytywny wpływ na środowisko i jednocześnie redukuje koszty. Naszym celem jest badanie i opracowywanie zrównoważonych rozwiązań z wyraźnym ukierunkowaniem na klienta. Dzięki zespołowi doświadczonych programistów i inżynierów procesowych projektujemy i wdrażamy produkty dostosowane do szerokiego zakresu potrzeb klientów. Współpracujemy również ściśle z siecią uniwersytetów i instytutów. Łączymy w jedno rynek, technikę, technologię i przyszłe trendy. Wynik: GreenTech made in Saxony.

  Witryna www Open In New icon
 4. WENZ KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. EAP GROSSHANDELS GMBH ELEKTROTECHNISCHE ARTIKEL

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. POLYHOSE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. BRAUBEBO.DE - INH. NIKLAS BOLTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. EUGEN METZGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. HERWARTH JACKSTÄDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. TRICOFLEX

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. E. FUCHS METALLSCHLAUCHERZEUGUNG GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 2. KUNSTSTOFFVERARBEITUNG WERNER UHLIG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ISH-BLÜMEL-INDUSTRIE- SCHLAUCH-HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. KARASTO ARMATURENFABRIK OEHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. SILIKON-TECHNIK SILTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. UES AG

  Niemcy

  Nasze produkty już od 15 lat z powodzeniem rozprowadzane są na rynkach klejów. W tym czasie firma UES AG stała się jednym z największych dostawców dla różnych branż i do licznych zastosowań. U wielu klientów rozwiązania systemowe UES zajęły zdecydowane miejsce na liniach produkcyjnych. Nie jest dla nas powód do spoczywania na laurach! Poprzez ciągły rozwój naszych produktów i wprowadzanie nowych technologii, jakość i trwałość są nieustannie ulepszane, zapewniając w rezultacie nowoczesne urządzenia i zadowolonych klientów. Ale nie tylko produkty, także usługi i obsługa klienta są dostosowywane do waszych potrzeb i oczekiwań. Najnowocześniejsze produkty, wysoki poziom elastyczności i niezawodna współpraca zapewnia klientom UES AG pełne zadowolenie i spokój ducha. Zacznij z nami współpracę – oferujemy całą naszą wiedzę fachową, aby skutecznie wspierać Twoje produkty.

 7. FLUORTEK INC.

  Niemcy

  Od 1980 roku FLUORTEK dostarcza węże i przewody precyzyjne wiodącym na świecie producentom urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w wyrobie i rozwoju niestandardowych elementów tłoczonych. Nasz zespół towarzyszy Ci od etapu rozwoju po etap produkcji, kładąc nacisk na szybkie i ekonomiczne rozwiązania. Każdy wytłoczony produkt jest wykonany według specyfikacji klienta. Jako jeden z wiodących na świecie producentów niestandardowych rur i przewodów z PTFE dla branży medycznej FLUORTEK oferuje wyjątkową gamę wytłoczek z PTFE. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania klienta dotyczące kolorów i wypełniaczy nieprzepuszczających promieniowania. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP.

 8. IS-MARKT ALEXANDER ICKAS

  Niemcy

  W IS-Markt prawdziwe niemieckie zalety, takie jak pomysłowość i efektywność, spotykają się z niezawodnością i indywidulanym podejściem rodzinnego przedsiębiorstwa. Od samego początku IS-Markt konsekwentnie koncentruje się na rozwoju i produkcji izolacji rur zimnej wody. Jako wyspecjalizowany dostawca oferujemy Państwu, bez wyjątku, doracowane, najwyższej jakości produkty, które stale rozwijamy i udoskonalamy, zarówno pod względem materiałów, jak i procesów produkcyjnych. W międzyczasie współpracujemy z wieloma klientami jako A-dostawca. Kiedy dołączysz do nich?

 9. ISOFLEX - METALLSCHLAUCH - PRODUKTIONS - GMBH

  Niemcy

  Producent elastycznych przewodów metalowych, zwanych również wałkami giętkimi, wałki elastyczne, ramiona elastyczne, węże elastyczne i wałki do opraw oświetleniowych. Indywidualnie produkowane na zamówienie klienta. Nasze produkty: • obudowy dla przemysłu elektronicznego • węże metalowe • przeguby kulowe • węże giętkie • podzespoły dla techniki medycznej • zewnętrzne elementy opraw oświetleniowych • elementy metalowe dla branży oświetleniowej • akcesoria do opraw oświetleniowych • przeguby obrotowe

 10. MIC-MININGTEC UG

  Niemcy

  Jesteśmy producentem węży w tym węży wysokotemperaturowych i węży do dmuchaw, a także węży specjalnych i węży poliamidowych. Dostarczamy także węże foliowe, węże silikonowe i węże ssące. Szukasz węży do dmuchaw, węży poliuretanowych lub węży wysokotemperaturowych? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jako producent węży oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak np. węże poliamidowe, węże silikonowe i węże chemiczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię powietrza, technologię klimatyzacji, czy też w przemyśle motoryzacyjnym - węże wydechowe do samochodów, węże do dmuchaw lub węże poliuretanowe - nasze produkty są wykorzystywane w różnych dziedzinach. Oferujemy również poszukiwane węże poliamidowe, węże wysokotemperaturowe i węże izolacyjne, a także węże foliowe i teflonowe. Jako producent węży mamy w magazynie produkty w różnych rozmiarach.