• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czytniki kodów kreskowych

Wyniki dla

Czytniki kodów kreskowych - Import eksport

 1. ASSION ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Assion Electronic oferuje pełne systemy usług EMS i rozwiązań RFID dopasowanych do potrzeb klienta - rozwiązania wysokiej jakości od jednego dostawcy od ponad 30 lat. Nasze produkty: czytniki kodów kreskowych do mobilnej rejestracji danych, komponenty elektroniczne, montaż i testowanie płyt PCB, rozdział CAD do płyt PCB, prototypy płyt PCB, systemy identyfikacji RF, integracja systemów RFID, urządzenia do odczytu i zapisu do transponderów i wiele innych

 2. REPROSOFT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma REPROSOFT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie systemów zarządzania, MICROSOFT, czytniki kodów kreskowych, SOFTWARE & CO, oprogramowania aplikacyjne dla sektora handlowego, doradztwo ds. oprogramowania, i dostawy wyposażenia. Ma siedzibę w Fermo, Włochy.

 3. MEDILOX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDILOX GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 4. F.P.H.U. KIM S.C. JOZEF PALENIK MAREK STACHULAK

  Polska

  CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH Z WYŚWIETLACZEMW zależności od modelu czytnika możesz na wyświetlaczu skanera: Kontrolować na bieżąco poziom baterii.Sposób komunikacji skanera z odbiornikiemTryb pracy skaneraKod kreskowy aktualnie skanowanego towaruBieżący czasIlość zeskanowanych kodów kreskowych w sumieIlość zeskanowanych kodów z trybie magazynowaniaDodatkowo model 1902 może wyświetlać oprócz podanych powyżej danych dodatkowo dane zdefiniowane przez użytkownika mogą to być np. takie dane jak cena skanowanego towaru waga lub jakiekolwiek inne dane SKANER KODÓW KRESKOWYCH PODWÓJNA KOMUNIKACJA Co wyróżnia nasze czytniki ? Zastanawiasz się jaki czytnik kodów kreskowych wybrać przewodowy czy może bezprzewodowy mamy alternatywę czytniki które mogą pracować przewodowo lub bezprzewodowo Wybierz Dual Connect ! ! To ciekawe rozwiązanie z pewnością pozwoli Ci usprawnić pracę podczas skanowania kodów kreskowych Skaner ten może pracować bezprzewodowo lub poprzez kabel USB jednocześnie Używając takich czytników skanowanie kodów stanie się bardziej przyjemne i wygodne dla Ciebie. BLUETOOTH + KABEL USB + 2.4GDla jeszcze bardziej wymagających mamy coś extra: Dodatkowo oprócz komunikacji podwójnej komunikacja poprzez Bluetooth z urządzeniami Bluetooth: POTRÓJNA KOMUNIKACJAi to Ty decydujesz w jaki sposób chcesz komunikować się z urządzeniem podczas skanowania kodów kreskowych LEKKIE MOBILNE CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH ZAKŁADANE NA PALEC Skanery kodów kreskowych na każdą rękę prawą lub lewą

 5. CODEON SP. Z O.O.

  Polska

  Polska firma Codeon Sp. z o.o. oferuje skanery kodów kreskowych, terminale mobilne i kolektory danych, drukarki etykiet, wagi etykietujące, systemy kasowe POS oraz różne urządzenia peryferyjne: drukarki paragonów, szuflady kasowe, klawiatury programowalne. Działalność firmy obejmuje tworzenie oprogramowania dla terminali danych, oprogramowania POS itp. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy i serwisowanie sprzętu sklepowego oraz urządzeń Auto ID: 1) skanerów kodów kreskowych Zebra i Mindeo, 2) kolektorów danych Zebra, Point Mobile i Caribe, 3) drukarek etykiet Zebra, Godex i G-printer, 4) terminali dotykowych POS Sam4s i Detaik, 5) drukarek paragonów Sam4s, G-printer i Xprinter. Codeon Sp. z o. o. działa na rynkach handlu detalicznego, transportu i logistyki, dystrybucji i produkcji, oferując rozwiązania do zarządzania informacjami, które obejmują oprogramowanie, sprzęt, doradztwo, rozwój, integrację i usługi serwisowe. Strategia Codeon polega na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych segmentów rynku. Każde rozwiązanie uwzględnia specyfikę działalności klienta. Świadczymy usługi wynajmu terminali mobilnych oraz kolektorów danych, drukarek etykiet, skanerów kodów, a także zakup terminali i wag oraz usługę „trade-in”. Dzięki bezpośrednim dostawom produktów od producentów, dostępności szerokiej gamy produktów do automatyzacji handlu oraz magazynowania oraz własnemu centrum serwisowemu Codeon oferuje wysokiej jakości towary i usługi w przystępnych cenach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SATO FRANCE

  Francja

  SATO France jest filią japońskiego koncernu SATO, jednego z głównych światowych dostawców kompleksowych systemów automatycznej identyfikacji i gromadzenia danych wykorzystujących technologię kodów kreskowych oraz identyfikacji przy pomocy fal radiowych (RFID). Dostarczamy szeroki asortyment produktów: drukarki termiczne do nadruku bezpośredniego i termotransferowe, drukarki o szerokości 10, 5 cala, drukarki i etykiety w technologii RFID, systemy gromadzenia danych (DCS), etykieciarki ręczne, zespoły drukujące, systemy automatycznego wydruku i aplikacji, akcesoria do drukarek, programy do tworzenia etykiet, etykiety i taśmy termotransferowe. Firma SATO France dostarcza do swoich klientów kompletne systemy etykietowania, automatycznej identyfikacji i znakowania produktów. Dzięki swoim kompetencjom w zakresie wdrażania systemów do wydruku i aplikacji etykiet oraz własnemu zakładowi zintegrowanej produkcji może odpowiedzieć na potrzeby związane z licznymi zastosowaniami we wszystkich sektorach działalności.

 2. ARNOLD GMBH

  Niemcy

  Witamy na stronie firmy Arnold GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Projektowanie indywidualnych rozwiązań i dystrybucja czytników kart z paskami magnetycznymi, kart mikroprocesorowych i zbliżeniowych, jak również rozwiązań biometrycznych, wykorzystywanych w systemach zarządzania parkingami i systemach kontroli dostępu. - bezdotykowe systemy kontroli dostępu - systemy znakowania pojazdów - czytniki kart mikroprocesorowych - szafy - systemy zapisu i odczytu dla transponderów itd

 3. KDF KASY I DRUKARKI FISKALNE

  Polska

  Nasza oferta obejmuje sprzedaż nowoczesnych kas fiskalnych firm Novitus, Elzab, Innova Sharp, Datecs i innych, zarówno w wersjach przenośnych, jak i stacjonarnych. Posiadamy kasy fiskalne dla prawników, lekarzy oraz dla wielu branż działalności handlowej. Proponujemy również systemy POS, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, metkownice i wagi sklepowe. Nasze urządzenia fiskalne wyróżniają się funkcjonalnością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki temu spełnią oczekiwania nie tylko początkujących, ale także zaawansowanych użytkowników. Oprócz nowoczesnych urządzeń fiskalnych w naszej ofercie dostępne jest oprogramowanie dla firm działających w branży gastronomicznej oraz różnorodne systemy sprzedaży. Programy te stanowią bardzo przydatne narzędzia wspierające funkcjonowanie restauracji, hoteli, ośrodków SPA i sklepów. Wyróżniają się przejrzystym i czytelnym układem, który pozwala na ich szybkie opanowanie przez pracowników.

 4. HDWR

  Polska

  Firma HDWR zajmuję się sprzedażą czytników kodów kreskowych w Polsce i w Europie. Posiadamy szeroki wybór sprzętu min. czytniki kodów przewodowe, bezprzewodowe, wielokierunkowe, stacjonarne oraz czytniki wielowymiarowe i czytniki dedykowane do dowodów rejestracyjnych. Oferujemy również sprzęt taki jak: terminale bezprzewodowe, drukarki kart oraz etykiet, kolektory danych, tablety przemysłowe oraz smartphony przemysłowe. Nasi doradcy zapewniają pomoc w wybraniu sprzętu oraz zapewniają serwis gwarancyjny. Do każdego klienta dobieramy indywidualną ofertę i oferujemy współpracę biznesową. Mamy również możliwość wysyłania sprzętu do Państwa na 7 dniowe testy sprawdzające.

 5. MAISSINAL

  Hiszpania

  Pełne rozwiązania w zakresie nalepiania etykietek i kodu. Etykiety, etykieciarki, kod kreskowy, nawijacze wtórne etykiet, RFID, systemy zarządzania zapasami, dynamiczna kontrola wagi, systemy etykietowania...Niektóre z naszych marek: CHECKPOINT, TOSHIBA, AVERY DENNISON, HITACHI, HONEYWELL, LEGRO, PACKAGING, PROCAOT, METO, ARMOR, EPSON, RODANT, EIDOS.

 1. KSL SCRL

  Belgia

  Firma KSL SCRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Courriere, Belgia.

 2. PRODUCTIVIX

  Francja

  Firma PRODUCTIVIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zarządzanie towarem składowanym w magazynach. Jest również obecna w dziedzinach Czytniki kodów kreskowych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Czytniki kodów kreskowych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, i Oprogramowania do badania ścieżki przebiegu. Ma siedzibę w Bourgoin-Jallieu, Francja.

 1. BARCODE PRICE

  Francja

  Firma BARCODE PRICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, drukarki KODÓW KRESKOWYCH, terminale do kodów kreskowych, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Drukarki RFID. Ma siedzibę w Les Alluets Le Roi, Francja.

 2. HANDHELD GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma HANDHELD GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Freilassing, Niemcy.

 3. HEGRO BELGIUM

  Belgia

  Firma HEGRO BELGIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drukarki do komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, czytniki kodów kreskowych, drukarki kodów kreskowych na opakowaniach, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Ternat, Belgia.

 4. OPAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma OPAL SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Jülich, Niemcy.

 5. ABULABEL

  Hiszpania

  Firma ABULABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Etykietki, naklejki. Jest również obecna w dziedzinach Czytniki kodów kreskowych, siatki przyczepne w rolach, drukarki termiczne, Czytniki kodów kreskowych, i kalkomania. Ma siedzibę w Ávila, Hiszpania.

 6. KEYENCE CORPORATION

  Japonia

  Firma KEYENCE CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System wizji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Czytniki kodów kreskowych, Czytniki kodów kreskowych, industrial vision, elektroniczne urządzenia pomiarowe, i systemy oznakowania laserem. Ma siedzibę w Osaka, Japonia.

 7. ADES AG

  Szwajcaria

  Firma ADES AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Wangen-Brüttisellen, Szwajcaria.

 8. KEYENCE (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEYENCE (UK) LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System wizji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Czytniki kodów kreskowych, Czytniki kodów kreskowych, i industrial vision. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 1. PIMPEX

  Niemcy

  Firma PIMPEX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. DIGITRON INDUSTRIAL SYSTEMS NEDERLAND

  Holandia

  Firma DIGITRON INDUSTRIAL SYSTEMS NEDERLAND, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Czujniki, i czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 3. SYDESOFT GMBH

  Niemcy

  Firma SYDESOFT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Jest również obecna w dziedzinach systemy kodów paskowych, i czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 4. REA JET SWISS GMBH

  Szwajcaria

  Firma REA JET SWISS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Hirschthal, Szwajcaria.

 5. VENTURE SP COMÉRCIO E SERVIÇOS LTDA

  Brazylia

  Firma VENTURE SP COMÉRCIO E SERVIÇOS LTDA, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki kodów kreskowych, Czytniki kodów kreskowych, Drukarki kodów kreskowych, Czytniki kodów kreskowych, etykieta, i drukarki KODÓW KRESKOWYCH. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 6. ELCODE AG

  Szwajcaria

  Firma ELCODE AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 7. SICK GMBH

  Austria

  Firma SICK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System wizji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Czytniki kodów kreskowych, Czytniki kodów kreskowych, Skannerit, viivakoodi-, i industrial vision. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 8. INTERMEC TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma INTERMEC TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czytniki kodów kreskowych. Jest również obecna w dziedzinach Skannerit, viivakoodi-. Ma siedzibę w Suresnes, Francja.

 9. COGNEX EUROPEAN BUSINESS CENTRE

  Holandia

  Firma COGNEX EUROPEAN BUSINESS CENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System wizji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach industrial vision, i czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 10. IT DEPOT

  Rumunia

  Firma IT DEPOT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Dalekopisy, Drukarki kodów kreskowych, Kody kreskowe - opracowanie, Czytniki kodów kreskowych, Dalekopisy, Drukarki kodów kreskowych, Kody kreskowe - opracowanie, i Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo