• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie strumieniowe - urządzenia

Wyniki dla

Czyszczenie strumieniowe - urządzenia - Import eksport

 1. CRYOSNOW GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent urządzeń do wytwarzania strumieni śniegu i suchego lodu. Zastosowania obejmują ręczną i automatyczną obróbkę wstępną, czyszczenie, chłodzenie i usuwanie zadziorów metodą śrutowania strumieniami śniegu CO2. Innowacja polega na zastosowaniu jako medium płynnego CO2 oraz sprężonego powietrza. Posiadamy w tym zakresie krajowe i międzynarodowe prawa własności intelektualnej. Dostarczamy klientom na całym świecie wysokiej jakości sprzęt do śrutowania CO2 oraz szeroki zakres akcesoriów. W procesie stosowania strumienia śniegu CO2 cząsteczki suchego lodu (stały CO2 o temperaturze -78 °C) są wytwarzane z ciekłego CO2 w urządzeniu, a następnie wydmuchiwane sprężonym powietrzem przez dyszę na czyszczoną powierzchnię. Zaletą jest suchy i bezresztkowy proces bez wody i środków chemicznych. Zespół CryoSnow ma dziesiątki lat doświadczenia w dziedzinie czyszczenia przemysłowego i technologii suchego lodu. Nasze urządzenia i systemy „Made in Germany” są produkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami według ISO 9000. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia projektowe i rozwojowe, jak również innowacyjne procesy produkcyjne, aby przekształcić pomysły procesowe w produkty gotowe do produkcji seryjnej w możliwie najkrótszym czasie. Z naszej siedziby w Berlinie obsługujemy klientów na całym świecie. Ponadto za pośrednictwem naszych partnerów handlowych i serwisowych zapewniamy kompetentne osoby kontaktowe w miejscu Państwa siedziby.

 2. SÜDSTRAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze urządzenia do czyszczenia suchym lodem Powerjet zapewniają jeszcze większą moc przy wydajności lodu od 40 do 150 kg/godz. Skuteczny system z jednym wężem może wytworzyć bardzo twardy strumień, który można użyć do usunięcia nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dzięki nowej serii urządzeń możesz wybrać odpowiednie do konkretnego zastosowania w zakresie roboczym od 1 m³ – 20 m³ objętości powietrza i ciśnieniu powietrza od 3 do max. 20 barów. Od niedawna produkujemy również urządzenia do granulacji (granulatory) suchego lodu. Nasze szczególnie mocne strony: niemiecka produkcja, projektowanie i rozwój, ponad 15 lat doświadczenia i duża liczba patentów, wysoki standard jakości z naszym własnym systemem zapewniania jakości w trakcie produkcji i w punkcie wejścia i wyjścia towarów, produkty i projekty chronione prawem własności, własna przestrzeń wystawowa, własne urządzenia do testowania wydajności nadmuchu i strumienia suchego lodu (po wcześniejszym umówieniu terminu).

 3. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIGG Strahltechnik GmbH z siedzibą w Jestetten (Niemcy) specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej oraz wibracyjnej obróbki wykańczającej. Oprócz standardowych systemów produkowanych seryjnie, firma produkuje systemy specjalne w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dla klientów, którzy nie posiadają własnych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej lub wibracyjnej obróbki wykańczającej, obróbka części może odbywać się na podstawie umowy z własną warsztatem obróbki strumieniowo-ściernej. SIGG Strahltechnik dostarcza standardowe materiały ścierne w szerokiej gamie rozmiarów opakowań od 25 kg, dopasowane do rozmiarów instalacji. Najwyższa możliwa jakość jest punktem odniesienia dla wszystkich instalacji i środków czyszczących. Dzięki wysokiemu zakresowi produkcji i wszechstronnemu know-how we wszystkich aspektach technologii obróbki strumieniowo-ściernej, SIGG Strahltechnik może szybko sprostać najbardziej wymagającym klientom. Firma kojarzy się z najwyższą jakością "Made in Germany“.

 4. CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 5. DCH NETTOYAGE MULTISERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DCH NETTOYAGE MULTISERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, usługi kompleksowego sprzątania biur, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, i end of works site cleaning. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 2. GOSTOL TST D.D.

  Słowenia

  Firma GOSTOL TST D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do piaskowania, Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Maszyny do piaskowania, Piaskowanie stali i metali, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Tolmin, Słowenia.

 3. ETERNAL SPRAY NOZZLE CO.,LTD

  Chiny

  Firma ETERNAL SPRAY NOZZLE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Tangxia, Chiny.

 4. BLASTCLEAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLASTCLEAN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, sand blasting helmets, i sand blasting protective clothing. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 5. SEYMA SERVICIOS Y MAQUINARIA

  Hiszpania

  Firma SEYMA SERVICIOS Y MAQUINARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pralnice wodne, pompy wysokoprężne, i ultrawielkie ciśnienie. Ma siedzibę w Logroño, Hiszpania.

 1. RESTORATIVE TECHNIQUES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RESTORATIVE TECHNIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odnawianie budynków. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 2. SORREJATS PLA DE L'ESTANY

  Hiszpania

  Firma SORREJATS PLA DE L'ESTANY, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, usługi czyszczenia pomników, mycie okrętów, i piaskowanie elewacji. Ma siedzibę w Banyoles - Girona, Hiszpania.

 1. ODLINGS MCR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ODLINGS MCR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie i oczyszczanie wody z olejów - sprzęt i urządzenia, i Odtłuszczanie i oczyszczanie wody z olejów - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Ellesmere Port, Zjednoczone Królestwo.

 2. CRYO'TECH - LA TECHNOLOGIE CRYOGENIQUE

  Francja

  Firma CRYO'TECH - LA TECHNOLOGIE CRYOGENIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie kriogeniczne, urządzenia ręczne do czyszczenia suchym lodem i rozpylania lodu, suchy lód, i Production and distribution of industrial gas. Ma siedzibę w Chasseneuil Du Poitou, Francja.

 3. SIAPRO D.O.O.

  Słowenia

  Firma SIAPRO D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Rysunek techniczny - doradztwo, Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, i Rysunek techniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Most Na Soči, Słowenia.

 4. ARTIMPEX

  Belgia

  Firma ARTIMPEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 5. DESATASCOS GALBAC SL

  Hiszpania

  Firma DESATASCOS GALBAC SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia hydrauliczne do oczyszczania kanalizacji, przetykanie ścieków, przetykanie rur, i elektropompy. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. IBERGRAF SIGLO XXI

  Hiszpania

  Firma IBERGRAF SIGLO XXI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. SINAPTEC

  Francja

  Firma SINAPTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, ultradźwiękowe urządzenia czyszczące, i sonotrody. Ma siedzibę w Lezennes, Francja.

 8. MUTEKS OTOMOTIV IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma MUTEKS OTOMOTIV IC VE DIS TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, myjki na ciepłą wodę, pakowarki pionowe, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, i spare part washing. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. EISKALT SAUBER GMBH

  Niemcy

  Firma EISKALT SAUBER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Mainhausen, Niemcy.

 2. CIRCLE BIORECOVERY

  Stany Zjednoczone

  Firma CIRCLE BIORECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Dallas, Stany Zjednoczone.

 3. TROCKENEISSTRAHLEN WILD KG

  Niemcy

  Firma TROCKENEISSTRAHLEN WILD KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 4. DRY ICE ENERGY GMBH

  Niemcy

  Firma DRY ICE ENERGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 5. TESS STRAHLTECHNIK SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma TESS STRAHLTECHNIK SCHWEIZ AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Węgiel - pochodne, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Nidau, Szwajcaria.

 6. ARCTEC BY LKY

  Niemcy

  Firma ARCTEC BY LKY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, i Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Ma siedzibę w Groß-Umstadt, Niemcy.

 7. HTCW LTD.

  Niemcy

  Firma HTCW LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Herzogenrath, Niemcy.

 8. CLEARTECH GMBH

  Szwajcaria

  Firma CLEARTECH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Laupersdorf, Szwajcaria.

 9. -79C° ICP TROCKENEISSTRAHLEN NRW

  Niemcy

  Firma -79C° ICP TROCKENEISSTRAHLEN NRW, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Gazy sprężone i skroplone, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 10. SIKIC MARINE GMBH

  Szwajcaria

  Firma SIKIC MARINE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Kriechenwil, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czyszczenie strumieniowe - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

237 Przedsiębiorstwa