• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie strumieniowe - urządzenia

Wyniki dla

Czyszczenie strumieniowe - urządzenia - Import eksport

 1. CRYOSNOW GMBH

  Niemcy

  Producent urządzeń do wytwarzania strumieni śniegu i suchego lodu. Zastosowania obejmują ręczną i automatyczną obróbkę wstępną, czyszczenie, chłodzenie i usuwanie zadziorów metodą śrutowania strumieniami śniegu CO2. Innowacja polega na zastosowaniu jako medium płynnego CO2 oraz sprężonego powietrza. Posiadamy w tym zakresie krajowe i międzynarodowe prawa własności intelektualnej. Dostarczamy klientom na całym świecie wysokiej jakości sprzęt do śrutowania CO2 oraz szeroki zakres akcesoriów. W procesie stosowania strumienia śniegu CO2 cząsteczki suchego lodu (stały CO2 o temperaturze -78 °C) są wytwarzane z ciekłego CO2 w urządzeniu, a następnie wydmuchiwane sprężonym powietrzem przez dyszę na czyszczoną powierzchnię. Zaletą jest suchy i bezresztkowy proces bez wody i środków chemicznych. Zespół CryoSnow ma dziesiątki lat doświadczenia w dziedzinie czyszczenia przemysłowego i technologii suchego lodu. Nasze urządzenia i systemy „Made in Germany” są produkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami według ISO 9000. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia projektowe i rozwojowe, jak również innowacyjne procesy produkcyjne, aby przekształcić pomysły procesowe w produkty gotowe do produkcji seryjnej w możliwie najkrótszym czasie. Z naszej siedziby w Berlinie obsługujemy klientów na całym świecie. Ponadto za pośrednictwem naszych partnerów handlowych i serwisowych zapewniamy kompetentne osoby kontaktowe w miejscu Państwa siedziby.

 2. SÜDSTRAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasze urządzenia do czyszczenia suchym lodem Powerjet zapewniają jeszcze większą moc przy wydajności lodu od 40 do 150 kg/godz. Skuteczny system z jednym wężem może wytworzyć bardzo twardy strumień, który można użyć do usunięcia nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dzięki nowej serii urządzeń możesz wybrać odpowiednie do konkretnego zastosowania w zakresie roboczym od 1 m³ – 20 m³ objętości powietrza i ciśnieniu powietrza od 3 do max. 20 barów. Od niedawna produkujemy również urządzenia do granulacji (granulatory) suchego lodu. Nasze szczególnie mocne strony: niemiecka produkcja, projektowanie i rozwój, ponad 15 lat doświadczenia i duża liczba patentów, wysoki standard jakości z naszym własnym systemem zapewniania jakości w trakcie produkcji i w punkcie wejścia i wyjścia towarów, produkty i projekty chronione prawem własności, własna przestrzeń wystawowa, własne urządzenia do testowania wydajności nadmuchu i strumienia suchego lodu (po wcześniejszym umówieniu terminu).

 3. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  SIGG Strahltechnik GmbH z siedzibą w Jestetten (Niemcy) specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej oraz wibracyjnej obróbki wykańczającej. Oprócz standardowych systemów produkowanych seryjnie, firma produkuje systemy specjalne w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dla klientów, którzy nie posiadają własnych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej lub wibracyjnej obróbki wykańczającej, obróbka części może odbywać się na podstawie umowy z własną warsztatem obróbki strumieniowo-ściernej. SIGG Strahltechnik dostarcza standardowe materiały ścierne w szerokiej gamie rozmiarów opakowań od 25 kg, dopasowane do rozmiarów instalacji. Najwyższa możliwa jakość jest punktem odniesienia dla wszystkich instalacji i środków czyszczących. Dzięki wysokiemu zakresowi produkcji i wszechstronnemu know-how we wszystkich aspektach technologii obróbki strumieniowo-ściernej, SIGG Strahltechnik może szybko sprostać najbardziej wymagającym klientom. Firma kojarzy się z najwyższą jakością "Made in Germany“.

 4. CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER

  Niemcy

  Firma CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie strumieniowe - urządzenia. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 5. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ETERNAL SPRAY NOZZLE CO.,LTD

  Chiny

 2. BLASTCLEAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. ARTIMPEX

  Belgia

 4. IBERGRAF SIGLO XXI

  Hiszpania

 5. SINAPTEC

  Francja

 1. SIAPRO D.O.O.

  Słowenia

 2. CRYO'TECH - LA TECHNOLOGIE CRYOGENIQUE

  Francja

 1. DESATASCOS GALBAC SL

  Hiszpania

 2. ODLINGS MCR LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. SORREJATS PLA DE L'ESTANY

  Hiszpania

 4. SEYMA SERVICIOS Y MAQUINARIA

  Hiszpania

 5. RESTORATIVE TECHNIQUES

  Zjednoczone Królestwo

 6. SPACE VAC INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

 7. DIS DRY ICE SYSTEMS M.MOHR

  Niemcy

 8. ICLEANER®

  Szwajcaria

 1. EURO CRISTAL

  Francja

 2. CIRCLE BIORECOVERY

  Stany Zjednoczone

 3. CENTRO DE INPECCION TECNICA DE EQUIPOS RESPIRATORIOS (C.I.T.E.R)

  Hiszpania

 4. BLAST OFF!! SERVICES (SPALDING) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 5. HIPERNET, DESEMBUSSOS I NETEGES

  Hiszpania

 6. DCH NETTOYAGE MULTISERVICES

  Francja

 7. VAPORMATT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. INDA WASSERSTRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. EURORUBBER GMBH

  Niemcy

 10. SAVEMARK

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czyszczenie strumieniowe - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

235 Przedsiębiorstwa