• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie przemysłowe - maszyny

Wyniki dla

Czyszczenie przemysłowe - maszyny - Import eksport

 1. IBL CONCEPT

  Francja

  IBL SPECIFIK to francuski producent i projektant rozwiązań do czyszczenia i dezynfekcji suchą parą dla profesjonalistów i przemysłu: Profesjonalne urządzenie do czyszczenia parą, przemysłowe urządzenie do czyszczenia parą z nasyconą suchą parą, robot do czyszczenia dywanów, pistolet do piany i zamgławiacz do dezynfekcji (zgodny z normami NFT72-281). Jesteśmy innowacyjną firmą, która projektuje, produkuje i sprzedaje przemysłowe myjnie parowe i zamgławiacze do czyszczenia i dezynfekcji wszystkich powierzchni w Państwa obiektach zgodnie z obowiązującymi normami. IBL SPECIFIK, na swojej stronie internetowej, proponuje Państwu zapoznanie się z ofertą profesjonalnych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń. Specjalizując się w dziedzinie transportu, hoteli, przedszkoli, restauracji, społeczności, przemysłu spożywczego, przemysłu, pomieszczeń czystych i klimatyzacji, dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które szanują ludzi i ich środowisko. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania oraz urządzenia 100% Made In France. Mamy wolę zapewnienia bardzo niezawodnego sprzętu. Naszym celem jest dostarczanie Państwu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zużywają mniej chemii, wody i energii. Nasze technologie biorą pod uwagę operatora i jego wymagania: ergonomię, prostotę obsługi i wdrożenia.

 2. TPS INDUSTRIEWASCHMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TPS projektuje i produkuje przemysłowe maszyny czyszczące od 1996 roku. Jedną z mocnych stron zespołu produkcyjnego TPS jest opracowywanie rozwiązań indywidualnie dostosowanych do wymagań i potrzeb naszych klientów oraz ich całkowita produkcja w naszych halach produkcyjnych o powierzchni 2000 m². Dzięki naszym wysokim zdolnościom produkcyjnych proponujemy w naszym katalogu rozwiązania w zakresie czyszczenia małych elementów wiertnic i frezów, które ważą tylko gram do dużych partii dla przemysłu żywicowego o wadze 40 ton lub długich elementów, takich jak długie szyny ramowe o długości do 12 metrów. TPS zapewnia nie tylko indywidualną technologię mycia, ale na życzenie oferuje również kompletne rozwiązanie z łączeniem, podestami i obsługą komponentów.

 3. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DHD Clean Parts GmbH & Co. została założona w listopadzie 2017 r. w wyniku oddzielenia się z DHD Technology GmbH & Co. KG. Podstawowe kompetencje firmy DHD Clean Parts GmbH & Co. KG koncentrują się na czyszczeniu części przemysłowych. Oprócz tej działalności produkcyjnej, DHD Clean Parts GmbH & Co. KG prowadzi laboratorium do analizy zanieczyszczeń resztkowych. Tutaj przeprowadzane są testy w dziedzinie wewnętrznego zapewnienia jakości, jak również testy na zlecenie klienta. Laboratorium to funkcjonuje zupełnie niezależnie od pozostałej działalności firmy. Nasi klienci działają się w przemyśle samochodowym i wśród jego dostawców, w przemyśle elektrotechnicznym i elektrotechnicznym, systemach grzewczych i ciepłownictwie, inżynierii mechanicznej, inżynierii środowiska i procesów oraz w innych gałęziach przemysłu.

 4. WHITE LION DRY ICE & LASER CLEANING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  White Lion jest Twoim kontaktem, jeśli chodzi o wysokiej jakości systemy wytwarzania strumienia suchego lodu i rozwiązania czyszczenia powierzchni. Naszymi klientami są wiodące światowe firmy w branży motoryzacyjnej, a także międzynarodowi dostawcy usług dla przemysłu, elektrownie, firmy chemiczne, linie lotnicze itp. Odpowiadamy na Twoje potrzeby i opracowujemy rozwiązania dostosowane do automatycznego i ręcznego czyszczenia suchym lodem. Nasza szeroka gama akcesoriów pozwala w każdej chwili na indywidualne skonfigurowanie i dostosowanie maszyny do wytwarzania suchego lodu. Dzięki frachtowi lotniczemu nasze urządzenia do suchego lodu są dostępne na całym świecie w ciągu 24 godzin. Jako dostawca systemów i rozwiązań w naszej branży przekonujemy jakością Made-in-Germany. W tym kontekście możesz również skorzystać z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w technologii suchego lodu i jej rozwoju. Urządzenia do wytwarzania strumienia suchego lodu i oferta White Lion przekonują pod każdym względem. White Lion - innowatorzy w dziedzinie suchego lodu

 5. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Turcja

  WESPY jest producentem maszyn do czyszczenia i odtłuszczania części z siedzibą w Konya, Turcja. Od 2005 roku produkujemy zarówno maszyny detaliczne jak i hurtowe, a nasza firma szybko stała się jednym z wiodących specjalistów w zakresie technologii czyszczenia powierzchni w Turcji. Proponujemy pełną gamę i doskonałą jakość produktów (używamy na naszych maszynach części europejskich marek i tylko stali nierdzewnej) i konkurencyjne ceny, które z pewnością Cię zainteresują. Mamy szeroki wybór portfeli produktów, takich jak: -PRALKI SPRAYOWE Z BASKIEM ROTACYJNYM (ładowanie od góry, ładowanie czołowe), MASZYNY SZCZOTKOWE DO MYCIA RĘCZNEGO -MASZYNY DO MYCIA POD WYSOKIM CIŚNIENIEM - BĘBNY SPIRALNE SERII CONVEYOR -MASZYNY DO CZYSZCZENIA FILTRÓW CZĄSTKOWYCH - MASZYNY DO MYCIA TACEK -HYDRAULICZNE MASZYNY TESTUJĄCE -PRZETWORNIK MOMENTU OBROTOWEGO I MASZYNA TESTUJĄCA SPAWANIE -MASZYNA DO SZLIFOWANIA ZAWORÓW -MASZYNY DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ -URZĄDZENIA DO TESTOWANIA GŁOWIC CYLINDRÓW (elektryczny tester próżniowy, automatyczna i ręczna głowica gładząca, mały i duży ściągacz opon zaworowych, urządzenie do ostrzenia kątów, maszyna polerująca, silnik do szlifowania szczelin itp. ) Ponadto obsługujemy naszych cenionych klientów w rozmiarach standardowych i specjalnych w zależności od ich zmieniających się potrzeb. Dzięki doświadczonemu zespołowi i bardzo korzystnym cenom gwarantujemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRIO ULTRASONICS

  Hiszpania

  Od ponad 20 lat zespół A&J Tecno Innovacions S.L. zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz krajową i międzynarodową sprzedażą maszyn przemysłowych, a zwłaszcza do czyszczenia ultradźwiękowego. Zawsze wyróżnialiśmy się naszym poważnym podejściem do badań, rozwoju i innowacji oraz stałą troską o zmniejszanie wpływu na środowisko i kosztów energii w każdym zastosowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych wyników. Produkujemy maszyny dla firm na całym świecie.

 2. JETCLEAN GMBH

  Niemcy

  Firma JETCLEAN powstała w 1998 roku w Duisburgu. Od tego czasu rozwijamy i rozprowadzamy rozwiązania w zakresie czyszczenia przewodów i rur.

 3. LABOREX

  Belgia

 4. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  Szwajcaria

 5. D2 CONCEPT - TECNOVAP FRANCE

  Francja

 1. APSIS TECHNOLOGIES

  Francja

 2. IRBIS PROFESSIONAL HYGIENE

  Słowenia

 1. KITTNER ANLAGEN - UND MASCHINENBAU

  Bułgaria

 2. BVL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. RSA CUTTING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 4. MÜLLER & TADDA GMBH

  Niemcy

 5. SAFETY-KLEEN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 6. GIULIATTINI SRL

  Włochy

 7. HCR HYGIENE GBR

  Niemcy

 8. FISCHER SAUGSYSTEME OHG

  Niemcy

 1. GENERAL VAPEUR S.R.L.

  Włochy

 2. CIMEL TURBOLAVA LAVAPAVIMENTI MACCHINE A VAPORE

  Włochy

 3. BELIMED LIFE SCIENCE AG

  Szwajcaria

 4. LUBI- INDUSTRIESERVICE GBR

  Niemcy

 5. CH. BATSCH VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. SIMOFLEX GMBH

  Niemcy

 7. DAMPFTEC GMBH

  Niemcy

 8. IROSOFT-CLEANTECH GMBH

  Niemcy

 9. BIG EASY

  Niemcy

 10. BOUS RENZMANN CLEANTECH GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Czyszczenie przemysłowe - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

3921 przedsiębiorstwa