• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fundamenty naszej firmy rodzinnej stworzyli prezesi, Manfred Eckardt i Thomas Eckardt. Obecnie jesteśmy firmą średniej wielkości. W 2002 roku obchodziliśmy 25-tą rocznicę powstania. Nasze przedsiębiorstwo zawsze kojarzyło się z niezawodnością, dobrą obsługą, ciągłością i wzrostem. W połowie 2001 roku zmarł prezes Manfred Eckardt, a wkrótce potem, w marcu 2002 roku, jego syn, Thomas Eckardt. W związku z tym w połowie 2002 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa. Funkcję tę objęła Beate Eckardt i pełniła ją od marca 2002 do maja 2005 roku. Od dnia 01.06.2005 prezesem firmy Eckardt & Sohn GmbH jest i nadal pozostanie Axel Eckardt. Firma Eckardt & Sohn działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Dzięki bardzo bogatemu asortymentowi i wieloletniemu doświadczeniu, firma zawsze spełnia indywidualne życzenia klientów.

 2. SEDA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, piaskowanie urządzeń przemysłowych, abrasives, Maszyny do trawienia i oczyszczania, i general renovation work. Ma siedzibę w Vers-En-Montagne, Francja.

 3. MICHELL INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICHELL INSTRUMENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Friedrichsdorf, Niemcy.

 4. ULT AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ULT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Löbau, Niemcy.

 5. KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wurmannsquick, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VAPOR-STAR DAMPFSAUGER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VAPOR-STAR DAMPFSAUGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wiesenfelden, Niemcy.

 2. INES II PPHU

  Polska

  Nasza firma ma do zaoferowania usługi prania i czyszczenia tapicerki samochodowej oraz czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych w samochodzie. Ponadto oferujemy mycie i polerowanie nadwozia samochodowego. Wszystkie te usługi wykonujemy na miejscu u nas w firmie lub u Klienta. Wykonujemy również pranie dywanów, wykładzin, kanap, foteli itp. w mieszkaniach, biurach czy przedszkolach. Drugą gałęzią naszej działalności jest flokowanie, czyli proces technologiczny polegający na nanoszeniu na przedmioty wykonane z tkaniny, drewna, szkła, tworzywa sztucznego lub gumy ozdobnej warstwy ze strzyży tekstylnej. Strzyża tekstylna to włókno z tworzywa sztucznego pocięte na odcinki długości od 0, 3 do 5 mm. Strzyża tekstylna nazywana jest flokiem. Flokowana powierzchnia wyglądem przypomina zamsz. Tą metodą ozdabia się wyposażenie samochodów, (deski rozdzielcze, zużyte, porysowane elementy, plastikowe), zabawki, meble, nadruki na koszulkach, czapeczkach i różnego rodzaju obudowy.

 3. UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI

  Polska

  Firma istnieje około 20 lat na rynku. Wykonujemy roboty na terenie całego kraju. Zajmujemy się chemicznym czyszczeniem instalacji i urządzeń. Wykonujemy usługi dla: spółdzielni i administracji budynków, zakładów przemysłowych, biurowców, szpitali, szkół itp. Chemiczne czyszczenie wykonujemy na: 1. Instalacje ciepłownicze. 2. Instalacje chłodnicze. 3. Instalacje klimatyzacyjne. 4. Instalacje kanalizacyjne sanitarne i deszczowe. 5. Armatura i urządzenia przemysłowe. 6. Dezynfekcja instalacji wodnych. :

 4. TO-MA

  Polska

  Wielu z nas znajduje się w posiadaniu pewnych eleganckich ubrań. Chcemy, ażeby ich jakość w każdej sytuacji prezentowała się na wysokim poziomie. Tak się stanie, jeżeli już zainteresuje nas hurtownia czyściwa. W tym miejscu można zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości towary, które służą do pielęgnacji i czyszczenia takich ubrań. Współpracujemy z firmami, które prowadzą oczyszczalnie chemiczne. Zapewniane przez moją firmę produkty cechują się wysokimi normami jakości. Dbamy o to, żeby te standardy były nadal powiększane. Zyskujemy poparcie zarówno u klientów w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Prowadzona przeze mnie hurtownia czyściwa jest też doceniana przez spółki, które prowadzą czyszczenie tapicerki samochodowej, jak również innego stylu. Jesteśmy w stanie odnieść się do potrzeb i nadziei indywidualnego kontrahenta. Przygotowujemy dla niego specjalną propozycję, dostosowaną do jego potrzeb.

 5. EKOSYSTEM CHEMIA

  Polska

  Tylko u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twoja firma w atrakcyjnej cenie! Wykonujemy dla państwa różnego rodzaju urządzenia myjące, które nie szkodzą środowisku! Nasz sprzęt to przyjazne środowisku myjki warsztatowe do czyszczenia detali metalowych, które mają zastosowanie w rusznikarniach, warsztatach elektrotechnicznych i innych serwisach naprawczych Proponujemy państwu najwyższej jakości urządzenia myjące oraz myjki warsztatowe! Nasza firma EKOSYSTEM CHEMIA na rynku jest już od 18 lat! Zapraszamy serdecznie!

 1. OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Obervellach, Austria.

 2. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Francja

  Firma DFD - DENSE FLUID DEGREASING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Odtłuszczanie stali i metali, urządzenia medyczne do sterylizacji i dezynfekcji, projektowanie maszyn do recyklizacji, i koncesjonerzy maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Clermont-Ferrand, Francja.

 1. VAPUSTEAM UG

  Niemcy

  Firma VAPUSTEAM UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Środki dezynfekujące (niemedyczne), maszyny rozpylające, i Środki dezynfekujące (niemedyczne). Ma siedzibę w Emmendingen, Niemcy.

 2. OMNISEC S.N.C.

  Włochy

  Firma OMNISEC S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, maszyny kopertujące, przenośniki transportowe, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cantù, Włochy.

 3. FLAMIGNI COINT S.L.

  Hiszpania

  Firma FLAMIGNI COINT S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pinto, Hiszpania.

 4. QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Worthing, Zjednoczone Królestwo.

 5. VENETA 78 EOOD

  Bułgaria

  Firma VENETA 78 EOOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 6. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma BLUE AIR SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Kundl, Austria.

 7. POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH

  Austria

  Firma POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 8. CELSIUS CLEANING SRL

  Rumunia

  Firma CELSIUS CLEANING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 1. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Włochy

  Firma HGI RETE TECNICI ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralnie przemysłowe, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, pralki dla społeczności, pralki przemysłowe, Pralnie przemysłowe, i Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sala Bolognese, Włochy.

 2. GRONINGER CLEANING SYSTEM

  Holandia

  Firma GRONINGER CLEANING SYSTEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 3. ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI

  Turcja

  Firma ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. H+B BECKMANN AG

  Szwajcaria

  Firma H+B BECKMANN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Zamki, zasuwy i klucze, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Zamki, zasuwy i klucze, i Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berschis, Szwajcaria.

 5. FIBIRITALIA SRL

  Włochy

  Firma FIBIRITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie na sucho, pralnia samoobsługowa, i kotły parowe dla pralni i pralni chemicznych. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 6. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Frezarki, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, Wentylatory domowe, Frezarki, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, i Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Petersberg, Niemcy.

 7. CEA GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma CEA GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralnie przemysłowe, pralnia samoobsługowa, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralnie przemysłowe, i myjki przemysłowe. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 8. LA ROSA BLANCA

  Hiszpania

  Firma LA ROSA BLANCA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w San Juan De Alicante ( Alicante ), Hiszpania.

 9. SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE

  Włochy

  Firma SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Komory chłodnicze, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble i elementy zabudowy kuchennej, i Office and shop planning. Ma siedzibę w Palagonia, Włochy.

 10. CIM, SPOL.S R.O.

  Republika Czeska

  Firma CIM, SPOL.S R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego. Ma siedzibę w Praha 5, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1887 Przedsiębiorstwa