• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czujniki

Wyniki dla

Czujniki - Import eksport

 1. HANS TURCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo TURCK należy do wiodących, działających globalnie grup przedsiębiorstw z sektora automatyzacji przemysłowej. Zatrudniając ponad 4200 pracowników w 28 spółkach krajowych i u partnerów dystrybucyjnych w kolejnych 60 państwach, jesteśmy zawsze w blisko naszych klientów. Jako specjalista w dziedzinie techniki czujników, przetworników fieldbus, przyłączeń i interfejsów oraz RFID (Radio Frequency Identification) oferujemy wydajne rozwiązania do automatyzacji fabryk i procesów. Nasze rozwiązania w dziedzinie danych i komunikacji należą do pionierskich w branży 4.0. Nowoczesne zakłady produkcyjne w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku i Chinach umożliwiają nam, jako rodzinnemu przedsiębiorstwu, w każdej chwili szybko i elastycznie spełniać wymagania lokalnych rynków. Czy jest to budowa maszyn i urządzeń, przemysł motoryzacyjny, transport i obsługa, urządzenia mobilne, branża spożywcza i opakowań: rozwiązania automatyki i produkty Turck zwiększą dostępność i wydajność waszych urządzeń.

 2. KARL KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Kruse GmbH oznacza zorientowaną na usługi i niezawodną dystrybucję komponentów elektronicznych. Specjalne zaopatrzenie i dystrybucja na całym świecie w przypadkach nagłych zapotrzebowań, strategiczne pokrycie Twoich długoterminowych potrzeb. Oferujemy cały łańcuch dostaw w zakresie rozwoju, kwalifikacji i produkcji najnowocześniejszej elektroniki. Karl Kruse specjalizuje się w tworzeniu w pełni przejrzystych, zintegrowanych, globalnych łańcuchów dostaw i oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie zakupów, takie jak servis oszczędnościowy, zarządzanie zapasami lub zapewnienie dostępności komponentów wycofanych z produkcji, oraz wiele więcej ….

 3. BEDIA MOTORENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wieloletnia koncentracja naszej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie pomiaru poziomu i temperatury w trudnych warunkach środowiskowych pozwala średniej wielkości firmie, takiej jak my, oferować naszym klientom rozwiązania, które w pełni spełniają ich wysokie wymagania. Od momentu założenia firmy prowadzimy "dialog z medium", wykorzystując sprawdzone i innowacyjne technologie, dzięki którym nie stosujemy mechanicznych, a tym samym podatnych na awarie części. Jesteśmy uznanym partnerem wielu producentów silników, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, pojazdów użytkowych, autobusów, agregatów prądotwórczych i sprężarek. Ponadto nasze pojemnościowe czujniki poziomu z aprobatą dziesięciu towarzystw klasyfikacyjnych są używane do wielu różnych zastosowaniach w branży morskiej. Ponadto oferujemy również gamę transformatorów napięciowych o kompaktowej konstrukcji i niskim poborze prądu w stanie spoczynku.

 4. GERD HACKER HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gerd Hacker została założona w 1970 roku jako przedstawicielstwo handlowe produkcji części samochodowych, a w ostatnich latach specjalizuje się w dostawach dla przemysłu. Wraz z wysoko wydajnymi dostawcami obecnie obsługujemy głównie producentów agregatów, maszyn budowlanych, pojazdów szynowych, sprężarek i zbiorników samochodowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty m.in. firmy Blau (pokrywy i króćce zbiorników benzyny, oleju napędowego, zbiorników hydraulicznych i na roztwór mocznika (AdBlue)); MotoMeter (wyświetlacze temperatury, ciśnienia i poziomu itp. wraz z odpowiednimi czujnikami).

 5. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. APT ANGEWANDTE PROZESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APT Angewandte Prozessortechnik GmbH z Hürth koło Kolonii, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przyrządów pomiarowych, w tym do kontroli szczelności, jest jednym z niemieckich ekspertów w dziedzinie wszelkiego rodzaju badań szczelności. Ponadto producent oferuje dalsze systemy i urządzenia do testowania szczelności na różnych etapach, od fazy projektowania po produkcję, w procesach podciśnieniowych lub nadciśnieniowych, a także indywidualne doradztwo. Testery serii PMD02 opracowane są do profesjonalnej kontroli szczelności - wysoka elastyczność, solidność, łatwa obsługa, odpowiednie do metod różnicowania ciśnienia i przepływu masowego, również w połączeniu. Nasz tester przepływowy PMF01 służy do różnych zadań kontrolnych, np. do kontroli odwiertów naftowych lub badania układu wtryskowego. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom niezawodny sprzęt testowy do pomiarów nieszczelności i różnicy ciśnień oraz do podobnych zastosowań. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania dotyczące produktów lub metod testowania

 2. B + B THERMO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  B+B Thermo-Technik od 1984 roku rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania produktowe i branżowe o najwyższych standardach jakości do precyzyjnych zadań pomiarowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how. Jesteśmy zlokalizowani w Donaueschingen w południowo-zachodniej części Niemiec. Stąd wysokiej jakości produkty sprzedawane są na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom badawczym, rozwojowym i produkcyjnym oraz certyfikacji zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 i DIN EN 61340-5-1 nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferujemy również naszym klientom obsługę certyfikatów testowych i certyfikatów kalibracyjnych DAkkS wydanych przez nasze własne laboratoria kalibracyjne. Jakość i bliska współpraca z klientą są integralnymi częściami naszej strategii, dlatego produkujemy głównie w Niemczech oraz w struprocentowo zależnych spółkach na całym świecie. Gwarantujemy stałą kontrolę jakości, elastyczność w odpowiedzi na wymagania i zmiany ze strony klientów oraz terminowe dostawy.

 3. IL METRONIC SENSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1992 roku zatrudniając 9 pracownikόw i kontynuuje ponad 30-letnią tradycję w produkcji tulei szklanych. Główny obszar działalności firmy jest stale rozbudowywany w kierunku specyficznych dla klienta zastosowań: czujniki ciśnienia, wilgotności i promieniowania UV, zgodnie z wymaganiami rynku. Innowacyjne zastosowania w sektorze medycznym lub w środowiskach korozyjnych wykorzystują tytan lub Inconel, oprócz stali nierdzewnej, jako materiał części toczonych. Czujniki, moduły czujników i urządzenia elektroniczne są projektowane, produkowane i dystrybuowane w działach czujników UV i wilgotności. Obecnie firma oferuje kompletną gamę czujników UV, okien pomiarowych, wyświetlaczy UV i referencyjnych urządzeń pomiarowych, szczególnie dla rynku dezynfekcji UV wody pitnej, wody technologicznej i wody balastowej na statkach. Od 1996 roku firma posiada certyfikat DIN EN ISO 9001 i jest uznaną firmą szkoleniową.

 4. DEHAS MEDICAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DEHAS - 2002 do 2019, ponad 15 lat kompetencji i rozwiązań made in Germany. Nasze produkty znajdują zastosowanie w medycynie ratunkowej - szpitalach - opiece domowej - lotnictwie. Koncentrujemy się na zastosowaniu tlenu medycznego, dozowaniu, mieszaniu, pomiarze i prezentacji uzyskanych pomiarów parametrów życiowych. Naszymi głównymi produktami są reduktory ciśnienia QualityReg, mieszarki gazów QualityMix, urządzenia do monitorowania O2 QualityMon oraz urządzenia do ciekłego tlenu EasyMate. Nasze portfolio obejmuje usługi serwisowe, doradztwo oraz projekty seryjne i pojedyncze na specjalne zamówienie klienta. Oczywiście posiadamy certyfikat ISO 13485: 2016 i BeP dla zbiorników ciśnieniowych. Produkcja odbywa się w Niemczech. Produkujemy OEM / Private Label dla znanych producentów / firm z branży medycznej i lotniczej. DEHAS – MYŚLIMY W KATEGORIACH CIŚNIENIA I PRZEPŁYWU!

 5. NOVOTECHNIK MESSWERTAUFNEHMER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie mierzyć ścieżki i kąty na świecie, czujniki firmy Novotechnik stanowią najlepszy wybόr. Wiedza i ponad 70-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki pomiarowej to tylko jeden z sekretów, które od 1947 roku stanowią podstawę naszego sukcesu. Poza tym to: Nasz entuzjazm dla technologii, jak również nasze pragnienie doskonałej precyzji i niezawodności. Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań, a także zainteresowanie nowymi materiałami i technikami produkcji. Doskonale rozwinięte doradztwo i serwis oraz ciągłe doskonalenia naszych systemów pomiarowych. Ale największym sekretem naszego sukcesu jest i pozostaje jednak przyjemność tworzenia jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. By je zapewniać, będziemy nadal opierać się na naszych atutach, które od zawsze umożliwiają nam osiąganie sukcesόw. Uzyskanie certyfikatu IATF jest dowodem na to, jak wysokie są nasze standardy jakości.

 1. SIKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIKO cechuje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w różnorodnych zadaniach pomiarowych, takich jak: technika pomiaru długości, technika pomiaru kąta, technika pomiaru prędkości obrotowej, a także pomiaru nachylenia lub prędkości. Opierając się na tej podstawowej kompetencji, SIKO opracowuje i produkuje przełomowe urządzenia pomiarowe i systemy pozycjonowania do procesów automatyzacji. Na jakość, precyzję i funkcjonalność naszych produktów i usług zdecydowany wpływ mają najwyższe wymagania naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu i budowy maszyn. SIKO spełnia normy DIN EN ISO 9001: 2015. Zrównoważone wykorzystanie zasobów jest dla nas oczywistością.

 2. KELLER PRESSURE

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KELLER jest znany ze szwajcarskiej jakości i precyzji. Od momentu powstania firmy, wszystkie produkty zostały opracowane i wyprodukowane w siedzibie głównej w Winterthur. Mówiący w danym języku inżynierowie sprzedaży udzielają kompetentnych porad, ponad 450 pracowników przyczynia się do sukcesu firmy na całym świecie. Wszystko to sprawia, że KELLER jest wiodącym producentem czujników i przetworników ciśnienia, certyfikowanym zgodnie z normą ISO 9001. Produkcja i sprzedaż ponad 1, 2 mln elementów ciśnieniowych rocznie to główna kompetencja KELLER AG. Wysokiej jakości ogniwa pomiarowe są również przetwarzane na produkty konsumenckie, takie jak czujniki poziomu, rejestratory danych lub ciśnieniomierze. Dzięki zakresowi ciśnień od 5 mbar do 2000 bar oraz bogatemu doświadczeniu, produkty KELLER spełniają bardzo szeroki zakres wymagań. Skupiamy się na życzeniach klientów. W celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych zastosowań, ponad 45 lat doświadczenia łączy się z duchem innowacji.

 1. HEILIND ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Heilind jest jednym z wiodących na świecie wyspecjalizowanych dystrybutorów złączy i komponentów elektromechanicznych. Dzięki ponad 150 producentom, w tym wszystkim wiodącym producentom złączy, posiadamy bardzo bogate portfolio produktówNasze trzy najważniejsze zasady to: szybka dostępność, wsparcie techniczne i wysoki poziom usługSukces firmy opiera się na organicznym wzroście i strategicznych przejęciach, początkowo w USA, a od 2000 roku na arenie międzynarodowej. Obecnie Heilind posiada ponad 40 oddziałów w Ameryce, Azji i EuropieOd 2015 roku firma ma swoje przedstawicielstwo w Niemczech, z lokalizacjami w Feldkirchen-Westerham, Kolonii i Hanowerze, a także magazynami w Feldkirchen-Westerham i RosenheimOd 2019 roku Heilind jest również reprezentowany z lokalizacją w Krakowie, w Polsce.

 2. PIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PIC Proximity Instrumentation Controls Kontaktbauelemente GmbH - w skrócie PIC - to globalna firma średniej wielkości z siedzibą w Norymberdze. Nasze własne zakłady produkcyjne znajdujące się w Chinach i Turcji oraz biura sprzedaży w Azji i Europie zapewniają najwyższą jakość naszych procesów produkcyjnych, bliskość w stosunku do naszych klientów i możliwość szybkiego i skutecznego rozwoju specyficznych rozwiązań. Od ponad 40 lat jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców czujników kontraktronowych typu Reed. Wysokie kompetencje techniczne, wieloletnie doświadczenie i nowatorska realizacja wymagań klientów sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla producentów z branży AGD, motoryzacji, techniki medycznej, a także systemów kontroli targów. PIC - SWITCHING THE SMART WAY!

 3. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 4. MAGNESCALE EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Magnescale Co, Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysoce precyzyjnych systemów pomiaru długości, systemów pomiaru kąta i sond pomiarowych, z siedzibą w Japonii. Firma Magnescale została założona w 1969 roku jako Sony Magnescale i od 2010 roku jest częścią grupy DMGMORI. MAGNESCALE™, DIGIRULER™, SmartSCALE™ i DIGITAL GAUGE™ to systemy pomiarowe o magnetycznej zasadzie działania. Dzięki temu są one wyjątkowo niewrażliwe na zanieczyszczenia zachowując jednocześnie wysoką dokładność i niezawodność. Te systemy pomiarowe długości i kąta są więc zazwyczaj stosowane do kontroli prędkości i położenia w obrabiarkach. Ze względu na swoją wytrzymałość nasze sondy są stosowane głównie do kontroli jakości w liniach montażowych i produkcyjnych produkcji seryjnej, np. w przemyśle motoryzacyjnym. Systemy pomiarowe LASERSCALE™ działają na zasadzie interferometru laserowego, który generuje bardzo wysoką jakość sygnału. Pozwala to na osiągnięcie niezwykle wysokich rozdzielczości aż do jednocyfrowego zakresu pikometrów. Te systemy pomiarowe są stosowane głównie w produkcji półprzewodników i w maszynach pomiarowych. Poza Japonią Magnescale Co., Ltd. posiada spółki handlowe w Niemczech (Wernau, koło Stuttgartu) i w USA (Irvine, Kalifornia), a także posiada wsparcie dużej sieci dystrybutorów i dealerów na całym świecie.

 5. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, AFirma Merefields Electronics, przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kent, oferuje kompleksową dystrybucję wszystkich produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, automatyki, medycznego, instrumentalnego i telekomunikacyjnego. Firma jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych, a 90% jej produktów pochodzi od producentów, dystrybutorów i zaufanych pośredników, co zapewnia lepsze ceny i dostawy. Firma Merefields obsługuje takich producentów, jak m.in: Półprzewodniki Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex i inne. Złącza Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki i wiele innych. Elektromechaniczne Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba i wiele innych. Materiały pasywne AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo i wiele innych. Firma Merefields dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania takich produktów, jak zasilacze, baterie, zespoły kablowe i membrany do klawiatur. Zapewnienie jakości ma kluczowe znaczenie dzięki procedurom monitorującym wszystkie procesy i dedykowanemu zarządzaniu kontami klientów. Certyfikacja obejmuje ISO TS 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 przeszkolony personel, ERAI, rejestracja w IMDS.

 6. SMAAT TECHNIQUES

  Francja

  Verified by europages badge

  Smaat Techniques to grupa ekspertów przemysłowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie przyrządów pomiarowych i kontrolnych. Dostarczamy wysokowydajne produkty w zakresie przepływu, ciśnienia i poziomu, łączące najwyższą jakość i skuteczność oraz konkurencyjne koszty nabycia i użytkowania. Nasze urządzenia sprawdziły się w różnych sektorach, takich jak przemysł chemiczny, metalurgiczny, naftowy, a także w sektorze wodno-ściekowym, a wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach. Niezrównana niezawodność naszych produktów wynika z wyjątkowej jakości surowców, rygorystycznej kontroli naszych linii produkcyjnych, a przede wszystkim z naszej sprawdzonej wiedzy specjalistycznej w zakresie rozwiązań do pomiaru przepływu, ciśnienia i poziomu. Specjalizujemy się w spełnianiu specyficznych wymagań naszych klientów, dostarczając im produkty dostosowane do ich potrzeb. Wybierz doskonałość, wybierz Smaat!

 7. ATT ADVANCED THERMAL TECHNOLOGIES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ATT Advanced Thermal Technologies GmbH stawia na innowację. Dzięki naukowemu podejściu, krótkim czasom rozwoju i dużej elastyczności odnosimy sukcesy w dynamicznym środowisku. Nasz multidyscyplinarny zespół naukowców, fizyków, inżynierów procesu, inżynierów elektryków i ekspertów ds. produkcji opracowuje projekty ogrzewania i czujników dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy własnymi narzędziami symulacyjnymi do precyzyjnego przewidywania zachowania termicznego, zarówno w przypadku indywidualnych projektów grzejnkików, jak i złożonych komponentów. Nasze specjalizacje obejmują również inżynierię komfortu cieplnego, w ramach której wspieramy naszych klientów nie tylko w opracowywaniu dedykowanych systemów, ale także w określaniu ich potrzeb. Od drukowanych grzejników srebrnych po grzejniki przezroczyste, oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań. Nasze protfolio produktów obejmuje drukowane grzejniki rezystencyjne, czujniki NTC, grzejniki do kamer ADAS i czujników, grzejniki do kabin pojazdów, grzejniki do akumulatorów, systemy ogrzewania foteli, grzałki do zbiorników SCR, wysokonapięciowe grzałki PTC, grzejniki do foteli i grzejniki podłogowe do samolotów. Nasi klienci cenią sobie nie tylko naszą wiedzę, ale także elastyczność i zaangażowanie w spełnianie ich indywidualnych wymagań.

 8. METALLUX AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metallux AG jest aktywnym na arenie międzynarodowej projektantem i producentem czujników w technologii grubowarstwowej. Szeroka gama produktów obejmuje czujniki ciśnienia, przemieszczenia i kąta, rezystory i joysticki przemysłowe do sterowania pojazdami i maszynami. Innowacyjne produkty i niestandardowe, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania - Made in Germany: to połączenie, na którym od ponad 35 lat polegają renomowani klienci z branży budowy pojazdów, technologii medycznej, technologii energetycznej i środowiskowej, technologii przenośników i podnoszenia oraz inżynierii mechanicznej. Nasz zakres usług: Rezystory: Szeroki zakres rezystorów wysokiego napięcia i rezystorów mocy. Rezystory mocy w technologii grubowarstwowej lub jako rezystory drutowe. Joysticki: Joysticki kciukowe, palcowe i ręczne do sterowania napędem i funkcjami pojazdów, maszyn budowlanych i łodzi, w technologii przenośników i technologii medycznej oraz do stosowania w pilotach radiowych. Czujniki ciśnienia: od ogniw pomiarowych ciśnienia z ceramiki i stali nierdzewnej po przetworniki ciśnienia. Czujniki przemieszczenia i kąta: Czujniki membranowe, potencjometry i elementy potencjometryczne do określania położenia w napędach, systemach i maszynach. Zaopatrujemy wiele gałęzi przemysłu i posiadamy rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie zastosowań. Chętnie opracowujemy niestandardowe rozwiązania w oparciu o indywidualne i osobiste porady. Produkujemy wyłącznie w Niemczech: od ilości próbnych po duże serie liczące kilkaset tysięcy sztuk.

 1. EGE-ELEKTRONIK SPEZIAL-SENSOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1976 roku opracowujemy i produkujemy najwyższej jakości czujniki do specjalnych wymagań, trudnych warunków środowiskowych oraz czujniki do stref zagrożonych wybuchem zgodnie z ATEX/IECEx – również w wersjach niestandardowych dostosowanych do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje: Czujniki przepływu Czujniki poziomu Czujniki zbliżeniowe Specjalne czujniki ciśnienia i temperatury Wykrywacze metali. Jako specjalista w dziedzinie czujników, zawsze mamy inteligentne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – albo z naszego obszernego portfolio wysokiej jakości standardowych czujników Made in Germany, albo jako dostosowany wariant z właściwościami specyficznymi dla aplikacji do zadań automatyzacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży przemysłu ciężkiego w inżynierii mechanicznej, czy w biurze inżynierskim ds. automatyzacji: U nas zawsze znajdziesz otwarte i zaangażowane wsparcie dla swoich wymagań i pomysłów na rozwiązanie, które obniży koszty i wzmocni innowacyjność i konkurencyjność.

 2. BDSENSORS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. MAGTROL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  MAGTROL dostarcza produkty do pomiaru i kontroli momentu obrotowego, pomiaru obciążenia, siły i masy oraz przemieszczenia. Będąc liderem w zakresie testowania silników, w dziedzinie hamulców i sprzęgieł histerezowych, MAGTROL oferuje także produkty do testowania silników, pomiaru, kontroli i wyświetlania obciążenia, siły i masy oraz przemieszczania. MAGTROL proponuje klientom szeroką gamę systemów pomiaru i kontroli, w połączeniu z doskonałą światową siecią sprzedaży i serwisów.

 5. LEUZE ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowy ekspert w dziedzinie czujników w technologii automatyki przemysłowej. Z ciekawością i determinacją od ponad 50 lat wprowadzamy innowacje stanowiące technologiczne kamienie milowe.

 6. BERNSTEIN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BERNSTEIN jest wiodącym na świecie dostawcą technologii bezpieczeństwa przemysłowego i obudów. Oferujemy wszechstronne rozwiązania dzięki przełącznikom, czujnikom, obudowom, terminalom obsługowym i systemom wsparcia.

 7. AUTOMATION24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOMATION24 GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czujniki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 8. PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. TR ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TR ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach koder, i Instalacja urządzeń automatycznych. Ma siedzibę w Trossingen, Niemcy.

 10. ENVYTECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ENVYTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Domotyka, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, elektroniczna automatyka przemysłowa, instrumenty do pomiaru temperatury, rack, Technologie bezprzewodowe (punkty dostępu, routery bezprzewodowe), i Automat bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czujniki - Import eksport

Liczba wyników

925 Przedsiębiorstwa