• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czujniki

Wyniki dla

Czujniki - Import eksport

 1. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 2. HANS TURCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo TURCK należy do wiodących, działających globalnie grup przedsiębiorstw z sektora automatyzacji przemysłowej. Zatrudniając ponad 4200 pracowników w 28 spółkach krajowych i u partnerów dystrybucyjnych w kolejnych 60 państwach, jesteśmy zawsze w blisko naszych klientów. Jako specjalista w dziedzinie techniki czujników, przetworników fieldbus, przyłączeń i interfejsów oraz RFID (Radio Frequency Identification) oferujemy wydajne rozwiązania do automatyzacji fabryk i procesów. Nasze rozwiązania w dziedzinie danych i komunikacji należą do pionierskich w branży 4.0. Nowoczesne zakłady produkcyjne w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku i Chinach umożliwiają nam, jako rodzinnemu przedsiębiorstwu, w każdej chwili szybko i elastycznie spełniać wymagania lokalnych rynków. Czy jest to budowa maszyn i urządzeń, przemysł motoryzacyjny, transport i obsługa, urządzenia mobilne, branża spożywcza i opakowań: rozwiązania automatyki i produkty Turck zwiększą dostępność i wydajność waszych urządzeń.

 3. KELLER PRESSURE

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KELLER jest znany ze szwajcarskiej jakości i precyzji. Od momentu powstania firmy, wszystkie produkty zostały opracowane i wyprodukowane w siedzibie głównej w Winterthur. Mówiący w danym języku inżynierowie sprzedaży udzielają kompetentnych porad, ponad 450 pracowników przyczynia się do sukcesu firmy na całym świecie. Wszystko to sprawia, że KELLER jest wiodącym producentem czujników i przetworników ciśnienia, certyfikowanym zgodnie z normą ISO 9001. Produkcja i sprzedaż ponad 1, 2 mln elementów ciśnieniowych rocznie to główna kompetencja KELLER AG. Wysokiej jakości ogniwa pomiarowe są również przetwarzane na produkty konsumenckie, takie jak czujniki poziomu, rejestratory danych lub ciśnieniomierze. Dzięki zakresowi ciśnień od 5 mbar do 2000 bar oraz bogatemu doświadczeniu, produkty KELLER spełniają bardzo szeroki zakres wymagań. Skupiamy się na życzeniach klientów. W celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych zastosowań, ponad 45 lat doświadczenia łączy się z duchem innowacji.

 4. DEHAS MEDICAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DEHAS - 2002 do 2019, ponad 15 lat kompetencji i rozwiązań made in Germany. Nasze produkty znajdują zastosowanie w medycynie ratunkowej - szpitalach - opiece domowej - lotnictwie. Koncentrujemy się na zastosowaniu tlenu medycznego, dozowaniu, mieszaniu, pomiarze i prezentacji uzyskanych pomiarów parametrów życiowych. Naszymi głównymi produktami są reduktory ciśnienia QualityReg, mieszarki gazów QualityMix, urządzenia do monitorowania O2 QualityMon oraz urządzenia do ciekłego tlenu EasyMate. Nasze portfolio obejmuje usługi serwisowe, doradztwo oraz projekty seryjne i pojedyncze na specjalne zamówienie klienta. Oczywiście posiadamy certyfikat ISO 13485: 2016 i BeP dla zbiorników ciśnieniowych. Produkcja odbywa się w Niemczech. Produkujemy OEM / Private Label dla znanych producentów / firm z branży medycznej i lotniczej. DEHAS – MYŚLIMY W KATEGORIACH CIŚNIENIA I PRZEPŁYWU!

 5. B + B THERMO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  B+B Thermo-Technik od 1984 roku rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania produktowe i branżowe o najwyższych standardach jakości do precyzyjnych zadań pomiarowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how. Jesteśmy zlokalizowani w Donaueschingen w południowo-zachodniej części Niemiec. Stąd wysokiej jakości produkty sprzedawane są na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom badawczym, rozwojowym i produkcyjnym oraz certyfikacji zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 i DIN EN 61340-5-1 nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferujemy również naszym klientom obsługę certyfikatów testowych i certyfikatów kalibracyjnych DAkkS wydanych przez nasze własne laboratoria kalibracyjne. Jakość i bliska współpraca z klientą są integralnymi częściami naszej strategii, dlatego produkujemy głównie w Niemczech oraz w struprocentowo zależnych spółkach na całym świecie. Gwarantujemy stałą kontrolę jakości, elastyczność w odpowiedzi na wymagania i zmiany ze strony klientów oraz terminowe dostawy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 2. NOVOTECHNIK MESSWERTAUFNEHMER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie mierzyć ścieżki i kąty na świecie, czujniki firmy Novotechnik stanowią najlepszy wybόr. Wiedza i ponad 70-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki pomiarowej to tylko jeden z sekretów, które od 1947 roku stanowią podstawę naszego sukcesu. Poza tym to: Nasz entuzjazm dla technologii, jak również nasze pragnienie doskonałej precyzji i niezawodności. Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań, a także zainteresowanie nowymi materiałami i technikami produkcji. Doskonale rozwinięte doradztwo i serwis oraz ciągłe doskonalenia naszych systemów pomiarowych. Ale największym sekretem naszego sukcesu jest i pozostaje jednak przyjemność tworzenia jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. By je zapewniać, będziemy nadal opierać się na naszych atutach, które od zawsze umożliwiają nam osiąganie sukcesόw. Uzyskanie certyfikatu IATF jest dowodem na to, jak wysokie są nasze standardy jakości.

 3. SENSOR INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sensor Instruments GmbH została założona w 1992 r. i od tego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją specjalnych czujników optoelektronicznych. We wczesnych latach działalności firma koncentrowała się głównie na sektorach przemysłowych związanych z technologią formowania i recyklingiem szkła. Z biegiem lat firma rozpoczęła działalność w sektorach, w których możliwe było zastosowanie nieco zmodyfikowanej technologii czujników, na przykład w przemyśle półprzewodnikowym, ale także w sektorze tworzyw sztucznych. Stopniowo dołączyły do nich przemysł samochodowy, technologia medyczna i przemysł farmaceutyczny. W międzyczasie staliśmy się aktywni na prawie wszystkich polach. Od zawsze koncentrujemy się na rozwiązaniach dostosowanych do potrzeb klienta, a wielu znanych producentów maszyn należy obecnie do grona naszych klientów OEM, ponieważ nasze motto "Let´s make sensors more individual - Indywidualizujmy czujniki" to nasza siła.

 4. GERD HACKER HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gerd Hacker została założona w 1970 roku jako przedstawicielstwo handlowe produkcji części samochodowych, a w ostatnich latach specjalizuje się w dostawach dla przemysłu. Wraz z wysoko wydajnymi dostawcami obecnie obsługujemy głównie producentów agregatów, maszyn budowlanych, pojazdów szynowych, sprężarek i zbiorników samochodowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty m.in. firmy Blau (pokrywy i króćce zbiorników benzyny, oleju napędowego, zbiorników hydraulicznych i na roztwór mocznika (AdBlue)); MotoMeter (wyświetlacze temperatury, ciśnienia i poziomu itp. wraz z odpowiednimi czujnikami).

 5. HEILIND ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Heilind jest jednym z wiodących na świecie wyspecjalizowanych dystrybutorów złączy i komponentów elektromechanicznych. Dzięki ponad 150 producentom, w tym wszystkim wiodącym producentom złączy, posiadamy bardzo bogate portfolio produktówNasze trzy najważniejsze zasady to: szybka dostępność, wsparcie techniczne i wysoki poziom usługSukces firmy opiera się na organicznym wzroście i strategicznych przejęciach, początkowo w USA, a od 2000 roku na arenie międzynarodowej. Obecnie Heilind posiada ponad 40 oddziałów w Ameryce, Azji i EuropieOd 2015 roku firma ma swoje przedstawicielstwo w Niemczech, z lokalizacjami w Feldkirchen-Westerham, Kolonii i Hanowerze, a także magazynami w Feldkirchen-Westerham i RosenheimOd 2019 roku Heilind jest również reprezentowany z lokalizacją w Krakowie, w Polsce.

 1. SIKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIKO cechuje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w różnorodnych zadaniach pomiarowych, takich jak: technika pomiaru długości, technika pomiaru kąta, technika pomiaru prędkości obrotowej, a także pomiaru nachylenia lub prędkości. Opierając się na tej podstawowej kompetencji, SIKO opracowuje i produkuje przełomowe urządzenia pomiarowe i systemy pozycjonowania do procesów automatyzacji. Na jakość, precyzję i funkcjonalność naszych produktów i usług zdecydowany wpływ mają najwyższe wymagania naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu i budowy maszyn. SIKO spełnia normy DIN EN ISO 9001: 2015. Zrównoważone wykorzystanie zasobów jest dla nas oczywistością.

 2. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 1. IL METRONIC SENSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1992 roku zatrudniając 9 pracownikόw i kontynuuje ponad 30-letnią tradycję w produkcji tulei szklanych. Główny obszar działalności firmy jest stale rozbudowywany w kierunku specyficznych dla klienta zastosowań: czujniki ciśnienia, wilgotności i promieniowania UV, zgodnie z wymaganiami rynku. Innowacyjne zastosowania w sektorze medycznym lub w środowiskach korozyjnych wykorzystują tytan lub Inconel, oprócz stali nierdzewnej, jako materiał części toczonych. Czujniki, moduły czujników i urządzenia elektroniczne są projektowane, produkowane i dystrybuowane w działach czujników UV i wilgotności. Obecnie firma oferuje kompletną gamę czujników UV, okien pomiarowych, wyświetlaczy UV i referencyjnych urządzeń pomiarowych, szczególnie dla rynku dezynfekcji UV wody pitnej, wody technologicznej i wody balastowej na statkach. Od 1996 roku firma posiada certyfikat DIN EN ISO 9001 i jest uznaną firmą szkoleniową.

 2. APT ANGEWANDTE PROZESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APT Angewandte Prozessortechnik GmbH z Hürth koło Kolonii, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przyrządów pomiarowych, w tym do kontroli szczelności, jest jednym z niemieckich ekspertów w dziedzinie wszelkiego rodzaju badań szczelności. Ponadto producent oferuje dalsze systemy i urządzenia do testowania szczelności na różnych etapach, od fazy projektowania po produkcję, w procesach podciśnieniowych lub nadciśnieniowych, a także indywidualne doradztwo. Testery serii PMD02 opracowane są do profesjonalnej kontroli szczelności - wysoka elastyczność, solidność, łatwa obsługa, odpowiednie do metod różnicowania ciśnienia i przepływu masowego, również w połączeniu. Nasz tester przepływowy PMF01 służy do różnych zadań kontrolnych, np. do kontroli odwiertów naftowych lub badania układu wtryskowego. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom niezawodny sprzęt testowy do pomiarów nieszczelności i różnicy ciśnień oraz do podobnych zastosowań. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania dotyczące produktów lub metod testowania

 3. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, AFirma Merefields Electronics, przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kent, oferuje kompleksową dystrybucję wszystkich produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, automatyki, medycznego, instrumentalnego i telekomunikacyjnego. Firma jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych, a 90% jej produktów pochodzi od producentów, dystrybutorów i zaufanych pośredników, co zapewnia lepsze ceny i dostawy. Firma Merefields obsługuje takich producentów, jak m.in: Półprzewodniki Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex i inne. Złącza Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki i wiele innych. Elektromechaniczne Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba i wiele innych. Materiały pasywne AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo i wiele innych. Firma Merefields dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania takich produktów, jak zasilacze, baterie, zespoły kablowe i membrany do klawiatur. Zapewnienie jakości ma kluczowe znaczenie dzięki procedurom monitorującym wszystkie procesy i dedykowanemu zarządzaniu kontami klientów. Certyfikacja obejmuje ISO TS 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 przeszkolony personel, ERAI, rejestracja w IMDS.

 4. MAGNESCALE EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Magnescale Co, Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysoce precyzyjnych systemów pomiaru długości, systemów pomiaru kąta i sond pomiarowych, z siedzibą w Japonii. Firma Magnescale została założona w 1969 roku jako Sony Magnescale i od 2010 roku jest częścią grupy DMGMORI. MAGNESCALE™, DIGIRULER™, SmartSCALE™ i DIGITAL GAUGE™ to systemy pomiarowe o magnetycznej zasadzie działania. Dzięki temu są one wyjątkowo niewrażliwe na zanieczyszczenia zachowując jednocześnie wysoką dokładność i niezawodność. Te systemy pomiarowe długości i kąta są więc zazwyczaj stosowane do kontroli prędkości i położenia w obrabiarkach. Ze względu na swoją wytrzymałość nasze sondy są stosowane głównie do kontroli jakości w liniach montażowych i produkcyjnych produkcji seryjnej, np. w przemyśle motoryzacyjnym. Systemy pomiarowe LASERSCALE™ działają na zasadzie interferometru laserowego, który generuje bardzo wysoką jakość sygnału. Pozwala to na osiągnięcie niezwykle wysokich rozdzielczości aż do jednocyfrowego zakresu pikometrów. Te systemy pomiarowe są stosowane głównie w produkcji półprzewodników i w maszynach pomiarowych. Poza Japonią Magnescale Co., Ltd. posiada spółki handlowe w Niemczech (Wernau, koło Stuttgartu) i w USA (Irvine, Kalifornia), a także posiada wsparcie dużej sieci dystrybutorów i dealerów na całym świecie.

 5. KARL KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Kruse GmbH oznacza zorientowaną na usługi i niezawodną dystrybucję komponentów elektronicznych. Specjalne zaopatrzenie i dystrybucja na całym świecie w przypadkach nagłych zapotrzebowań, strategiczne pokrycie Twoich długoterminowych potrzeb. Oferujemy cały łańcuch dostaw w zakresie rozwoju, kwalifikacji i produkcji najnowocześniejszej elektroniki. Karl Kruse specjalizuje się w tworzeniu w pełni przejrzystych, zintegrowanych, globalnych łańcuchów dostaw i oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie zakupów, takie jak servis oszczędnościowy, zarządzanie zapasami lub zapewnienie dostępności komponentów wycofanych z produkcji, oraz wiele więcej ….

 6. WIN SOURCE ELECTRONICS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Największy dystrybutor komponentów elektronicznych z Azji, - AS9120B, ISO13485, ISO28000, ISO 9001 : 2008, ISO14001, ISO37001, ISO45001, ISO22301, ESDS20.20, certyfikat ERAI, specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy przestarzałych i powszechnie używanych części elektronicznych, oferuje również opłacalne alternatywne rozwiązania w zakresie części elektronicznych do testów / pomiarów, opieki zdrowotnej, gier, lotnictwa i przemysłu ogólnego. Założona w 1999 roku firma WIN SOURCE koncentruje się na optymalizacji łańcuchów zaopatrzenia w branży elektronicznej opierając się na ponad 23-letnim doświadczeniu. Wraz z ponad 3000 producentami i ponad 1 milionem SKU, WIN SOURCE zapewnia kompleksowe usługi online w zakresie nabywania komponentów elektronicznych dla globalnych klientów B2B za pośrednictwem naszej rozległej sieci dostawców. Ponadto zobowiązujemy się do zagwarantowania 24-godzinnej dostawy i 365-dniowej gwarancji. W oparciu o nasza platformę usług informatycznych, WIN SOURCE zajmuje się spełnianiem wymagań klientów w celu uzyskania kompleksowego zaopatrzenia w BOM, szybkiego pozyskiwania przestarzałych zapasów oraz ciągłego obniżania kosztów zaopatrzenia i produkcji. Jesteśmy znani jako jeden z najlepszych międzynarodowych dystrybutorów w Azji, nagrodzony w 2022 przez SOURCETODAY i cieszący się doskonałą reputacją w łańcuchu dostaw elektroniki w kraju i za granicą.

 7. EGE-ELEKTRONIK SPEZIAL-SENSOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1976 roku opracowujemy i produkujemy najwyższej jakości czujniki do specjalnych wymagań, trudnych warunków środowiskowych oraz czujniki do stref zagrożonych wybuchem zgodnie z ATEX/IECEx – również w wersjach niestandardowych dostosowanych do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje: Czujniki przepływu Czujniki poziomu Czujniki zbliżeniowe Specjalne czujniki ciśnienia i temperatury Wykrywacze metali. Jako specjalista w dziedzinie czujników, zawsze mamy inteligentne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – albo z naszego obszernego portfolio wysokiej jakości standardowych czujników Made in Germany, albo jako dostosowany wariant z właściwościami specyficznymi dla aplikacji do zadań automatyzacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży przemysłu ciężkiego w inżynierii mechanicznej, czy w biurze inżynierskim ds. automatyzacji: U nas zawsze znajdziesz otwarte i zaangażowane wsparcie dla swoich wymagań i pomysłów na rozwiązanie, które obniży koszty i wzmocni innowacyjność i konkurencyjność.

 8. BDSENSORS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. PIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PIC Proximity Instrumentation Controls Kontaktbauelemente GmbH - w skrócie PIC - to globalna firma średniej wielkości z siedzibą w Norymberdze. Nasze własne zakłady produkcyjne znajdujące się w Chinach i Turcji oraz biura sprzedaży w Azji i Europie zapewniają najwyższą jakość naszych procesów produkcyjnych, bliskość w stosunku do naszych klientów i możliwość szybkiego i skutecznego rozwoju specyficznych rozwiązań. Od ponad 40 lat jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców czujników kontraktronowych typu Reed. Wysokie kompetencje techniczne, wieloletnie doświadczenie i nowatorska realizacja wymagań klientów sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla producentów z branży AGD, motoryzacji, techniki medycznej, a także systemów kontroli targów. PIC - SWITCHING THE SMART WAY!

 2. BEDIA MOTORENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wieloletnia koncentracja naszej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie pomiaru poziomu i temperatury w trudnych warunkach środowiskowych pozwala średniej wielkości firmie, takiej jak my, oferować naszym klientom rozwiązania, które w pełni spełniają ich wysokie wymagania. Od momentu założenia firmy prowadzimy "dialog z medium", wykorzystując sprawdzone i innowacyjne technologie, dzięki którym nie stosujemy mechanicznych, a tym samym podatnych na awarie części. Jesteśmy uznanym partnerem wielu producentów silników, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, pojazdów użytkowych, autobusów, agregatów prądotwórczych i sprężarek. Ponadto nasze pojemnościowe czujniki poziomu z aprobatą dziesięciu towarzystw klasyfikacyjnych są używane do wielu różnych zastosowaniach w branży morskiej. Ponadto oferujemy również gamę transformatorów napięciowych o kompaktowej konstrukcji i niskim poborze prądu w stanie spoczynku.

 3. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. MAGTROL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  MAGTROL dostarcza produkty do pomiaru i kontroli momentu obrotowego, pomiaru obciążenia, siły i masy oraz przemieszczenia. Będąc liderem w zakresie testowania silników, w dziedzinie hamulców i sprzęgieł histerezowych, MAGTROL oferuje także produkty do testowania silników, pomiaru, kontroli i wyświetlania obciążenia, siły i masy oraz przemieszczania. MAGTROL proponuje klientom szeroką gamę systemów pomiaru i kontroli, w połączeniu z doskonałą światową siecią sprzedaży i serwisów.

 5. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 6. LEUZE ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowy ekspert w dziedzinie czujników w technologii automatyki przemysłowej. Z ciekawością i determinacją od ponad 50 lat wprowadzamy innowacje stanowiące technologiczne kamienie milowe.

 7. BERNSTEIN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BERNSTEIN jest wiodącym na świecie dostawcą technologii bezpieczeństwa przemysłowego i obudów. Oferujemy wszechstronne rozwiązania dzięki przełącznikom, czujnikom, obudowom, terminalom obsługowym i systemom wsparcia.

 8. PCB PIEZOTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCB PIEZOTRONICS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki przyspieszenia, czujniki ciśnienia, tensometry, czujniki drgań, pomiary akustyczne, pomiar siły, i czujniki wibracji. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 9. AUTOMATION24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOMATION24 GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czujniki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 10. PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS UK (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czujniki - Import eksport

Liczba wyników

964 Przedsiębiorstwa