• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czujniki indukcyjne

Wyniki dla

Czujniki indukcyjne - Import eksport

 1. HANS TURCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo TURCK należy do wiodących, działających globalnie grup przedsiębiorstw z sektora automatyzacji przemysłowej. Zatrudniając ponad 4200 pracowników w 28 spółkach krajowych i u partnerów dystrybucyjnych w kolejnych 60 państwach, jesteśmy zawsze w blisko naszych klientów. Jako specjalista w dziedzinie techniki czujników, przetworników fieldbus, przyłączeń i interfejsów oraz RFID (Radio Frequency Identification) oferujemy wydajne rozwiązania do automatyzacji fabryk i procesów. Nasze rozwiązania w dziedzinie danych i komunikacji należą do pionierskich w branży 4.0. Nowoczesne zakłady produkcyjne w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku i Chinach umożliwiają nam, jako rodzinnemu przedsiębiorstwu, w każdej chwili szybko i elastycznie spełniać wymagania lokalnych rynków. Czy jest to budowa maszyn i urządzeń, przemysł motoryzacyjny, transport i obsługa, urządzenia mobilne, branża spożywcza i opakowań: rozwiązania automatyki i produkty Turck zwiększą dostępność i wydajność waszych urządzeń.

 2. DIGEL STICKTECH GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Digel-Sticktech GmbH & Co. KG została założona w 2006 roku i dzięki „szwabskiemu duchowi wynalazczości“ zawsze skupiała się na innowacjach i spełnianiu wymagań klientów. Rozwiązujemy problemy naszych klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu technicznemu dostarczamy produkty najwyższej jakości zapewniające przewagę konkurencyjną. W 2010 roku powierzchnia produkcyjna została podwojona, a dwa lata później powiększona do 3000m² poprzez wybudowanie nowej 3-kondygnacyjnej hali. Przekonujemy doświadczeniem branżowym w obszarach takich, jak: - Dostosowane rozmieszczenie włókien (TFP) - Elementy grzejne dla przemysłu motoryzacyjnego (ogrzewanie siedzeń, ogrzewanie kierownicy, elementy ogrzewania wnętrza, ogrzewanie akumulatora, ogrzewanie podsufitki i tekstyliów oraz elastyczne elementy grzejne wokół pojazdu) - Nowoczesne promienniki podczerwieni i elementy grzejne na podczerwień - Inteligentne tkaniny (Smart Textiles), E-tekstylia - Tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem węglowym (CFK, CFRP) - Produkty z kompozytów włóknistych - Części samochodowe z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GFK, GRP) - Tkaniny z włókien technicznych - Inteligentne czujniki i inteligentne tkaniny - Tkaniny i struktury wzmacniające - Preformy - Produkty węglowe - Tkaniny z włókna węglowego - Czujniki indukyjne. Nasz nowoczesny park maszynowy obejmuje ponad 80 maszyn tkackich, a nasza produkcja jest w 100% neutralna pod względem emisji CO2. Zależy nam na operacyjnej ochronie środowiska i poprzez środki techniczne i organizacyjne zapewniamy, że możemy być firmą maksymalnie oszczędzającą zasoby i przyjazną środowisku.

 3. NOVOTECHNIK MESSWERTAUFNEHMER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie mierzyć ścieżki i kąty na świecie, czujniki firmy Novotechnik stanowią najlepszy wybόr. Wiedza i ponad 70-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki pomiarowej to tylko jeden z sekretów, które od 1947 roku stanowią podstawę naszego sukcesu. Poza tym to: Nasz entuzjazm dla technologii, jak również nasze pragnienie doskonałej precyzji i niezawodności. Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań, a także zainteresowanie nowymi materiałami i technikami produkcji. Doskonale rozwinięte doradztwo i serwis oraz ciągłe doskonalenia naszych systemów pomiarowych. Ale największym sekretem naszego sukcesu jest i pozostaje jednak przyjemność tworzenia jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. By je zapewniać, będziemy nadal opierać się na naszych atutach, które od zawsze umożliwiają nam osiąganie sukcesόw. Uzyskanie certyfikatu IATF jest dowodem na to, jak wysokie są nasze standardy jakości.

 4. SWAN ANALYTISCHE INSTRUMENTE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  SWAN AG jest jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń on-line do ciągłego monitorowania obiegu wody. Oprócz najwyższej jakości, precyzji i stabilności, wydajność naszych instrumentów jest doceniana przez ponad 8000 klientów na całym świecie. Wszystkie instrumenty są produkowane w Szwajcarii. Nasze produkty: aparatura pomiarowa, urządzenia do pomiaru przewodnictwa, aparatura do analizy parametrów wody, urządzenia do pomiaru pH/Redox, urządzenia do pomiaru zawartości chloru i tlenu, urządzenia do pomiaru zmętnienia, usługi w zakresie techniki pomiarowej, technika pomiarowa do basenów, urządzenia do analizy wody

 5. EGE-ELEKTRONIK SPEZIAL-SENSOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1976 roku opracowujemy i produkujemy najwyższej jakości czujniki do specjalnych wymagań, trudnych warunków środowiskowych oraz czujniki do stref zagrożonych wybuchem zgodnie z ATEX/IECEx – również w wersjach niestandardowych dostosowanych do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje: Czujniki przepływu Czujniki poziomu Czujniki zbliżeniowe Specjalne czujniki ciśnienia i temperatury Wykrywacze metali. Jako specjalista w dziedzinie czujników, zawsze mamy inteligentne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – albo z naszego obszernego portfolio wysokiej jakości standardowych czujników Made in Germany, albo jako dostosowany wariant z właściwościami specyficznymi dla aplikacji do zadań automatyzacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży przemysłu ciężkiego w inżynierii mechanicznej, czy w biurze inżynierskim ds. automatyzacji: U nas zawsze znajdziesz otwarte i zaangażowane wsparcie dla swoich wymagań i pomysłów na rozwiązanie, które obniży koszty i wzmocni innowacyjność i konkurencyjność.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEUZE ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowy ekspert w dziedzinie czujników w technologii automatyki przemysłowej. Z ciekawością i determinacją od ponad 50 lat wprowadzamy innowacje stanowiące technologiczne kamienie milowe.

 2. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 3. TURCK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TURCK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. F&C SENSING TECHNOLOGY (HUNAN) CO., LTD.

  Chiny

  F&C to nowa baza produkcyjna firmy Taiwan F&C Sensors, założonej w 2013 roku. Posiadamy profesjonalny zespół sprzedażowy i inżynierski z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Oferujemy zróżnicowany asortyment: czujniki światłowodowe, czujniki zbliżeniowe, czujniki fotoelektryczne, naszym klientom świadczymy zawsze kompleksowe usługi. F&C stosuje zaawansowane technicznie maszyny i urządzenia, pozwalające zapewnić zgodność z przepisami i wysoką jakość czujników. Wszystkie czujniki F&C zostały zaprojektowane i wykonane w ścisłej zgodności z międzynarodowymi normami dyrektywy RoHS

 5. KUK COILS FRANCE

  Francja

  Firma KUK COILS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, transformator, zwojnice, ZAWORY SOLENOïDOWE, i Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Bitschwiller Lès Thann, Francja.

 1. SHIJIAZHUANG WANLIXIN METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG WANLIXIN METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Xingtang County, Chiny.

 2. BEIJING COLLIHIGH SENSOR TECHNOLOGY CO, LTD.

  Chiny

  Firma BEIJING COLLIHIGH SENSOR TECHNOLOGY CO, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Energetyka - akcesoria sterujące, Komponenty elektroniczne do technologii sensor, Pomiary - instrumenty i aparaty, Energetyka - akcesoria sterujące, i Monitory PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 1. LEUZE ELECTRONIC

  Francja

  Firma LEUZE ELECTRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, czujniki optyczne, czujniki, i Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Marne La Vallee, Francja.

 2. SENSOR PARTNERS

  Holandia

  Firma SENSOR PARTNERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Czujniki optyczne, Czujniki indukcyjne, czujniki, i czujniki elektroniczne. Ma siedzibę w Drunen, Holandia.

 3. GIMATIC S.R.L.

  Włochy

  Firma GIMATIC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Serwomechanizmy, Czujniki indukcyjne, Serwomechanizmy, czujniki magnetyczne, Czujniki indukcyjne, i linear actuators. Ma siedzibę w Roncadelle, Włochy.

 4. DEXMAN

  Holandia

  Firma DEXMAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 5. SENSOPART FRANCE

  Francja

  Firma SENSOPART FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki pojemnościowe (CTS). Ma siedzibę w Champs Sur Marne, Francja.

 6. SHENZHEN NYTON TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHENZHEN NYTON TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach mechanizmy automatyczne do drzwi wahadłowych, i armaty do sztucznego śniegu. Ma siedzibę w Shenzhen Guangdong, Chiny.

 7. SENSOREX - SOLUÇÕES DE MONITORIZAÇÃO

  Portugalia

  Firma SENSOREX - SOLUÇÕES DE MONITORIZAÇÃO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy miernicze. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 8. VEGA

  Belgia

  Firma VEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty, czujniki ciśnienia, wskaźniki poziomu, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Zellik, Belgia.

 1. SICK

  Belgia

  Firma SICK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System wizji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, i Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Asse, Belgia.

 2. STS ELECTRONICS LTD

  Bułgaria

  Firma STS ELECTRONICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, i Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 3. SICATRON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SICATRON GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Złącza elektroniczne, Czujniki indukcyjne, Czujniki, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Złącza elektroniczne, Czujniki indukcyjne, i Czujniki. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. BEIJING BEETECH INC.

  Chiny

  Firma BEIJING BEETECH INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki przyspieszenia, i próba przyrządów mierniczych. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 5. FOSHAN TIANPENG THERMOSTATS CO., LTD.

  Chiny

  Firma FOSHAN TIANPENG THERMOSTATS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Danzao Town,nanhai District,foshan, Chiny.

 6. XIAMEN LOADCELL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma XIAMEN LOADCELL TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach komory ładowania. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 7. IEE

  Luksemburg

  Firma IEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach czujniki, i czujniki obciążenia. Ma siedzibę w Contern, Luksemburg.

 8. PM INSTRUMENTATION

  Francja

  Firma PM INSTRUMENTATION, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 9. ANHUI VALCO ELECTRONIC INC.

  Chiny

  Firma ANHUI VALCO ELECTRONIC INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 10. DYNISCO CHINA

  Chiny

  Firma DYNISCO CHINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo