• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych

Wyniki dla

Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych - Import eksport

 1. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 2. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma zajmująca się urządzeniami morskimi i przemysłowymi dostarczamy kompaktowe duże i średnie silniki, a także związane z nimi części zamienne oraz części zamienne do ciągników. Od dziesięcioleci doradzamy i zaopatrujemy światową sieć klientów w sektorze urządzeń morskich, rolniczych i przemysłowych. Nasz wyszkolony zespół serwisowy dba o naszych klientów zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Stworzyliśmy w ciągu wielu lat obszerny skład części zamiennych z kilkoma tysiącami pozycji, z którego codziennie i w krótkim czasie dostarczamy naszym klientom potrzebne artykuły. Siedziba naszej firmy od 2006 roku znajduje się w Wesseling. Bardzo dobre położenie logistyczne umożliwia doskonałe połączenie ze wszystkimi szlakami transportowymi, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zamówienia klientów w krótkim czasie.

 3. BRAND ENERGY SERVICE

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma BRAND ENERGY SERVICE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, wały rozrządu do silników okretowych, części zamienne do zespołu prądnicowego, filtry do paliw, silniki morskie diesla, Filtry powietrza, i caterpillar. Ma siedzibę w Dordrecht, Holandia.

 4. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 5. MOTOREN EBERLE GMBH

  Niemcy

  Certyfikowana firma rodzinna w trzeciej generacji, od 1924 roku specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych części CNC. Na ponad 40 maszynach CNC, 50 pracowników wyrabia małe i średnie serie produkcyjne. Nasz park maszynowy posiada szeroką gamę maszyn, dzięki czemu możemy produkować rόżnorodne części toczone, frezowane i szlifowane w sposób ekonomiczny i całkowicie zgodny z Państwa wymaganiami. Widzimy siebie jako Twojego partnera, który samodzielnie pozyskuje surowce takie jak części odlewane lub kute, precyzyjnie je przetwarza i poddaje obróbce końcowej (malowanie, obróbka powierzchni, montaż). Produkowane komponenty są montowane głównie w okrętowych silnikach wysokoprężnych. Produkujemy również części maszyn i podzespoły dla przemysłu hydraulicznego. We wszystkich trzech obszarach produktowych, firmy odnoszące międzynarodowe sukcesy regularnie składają u nas zamówienia. Nasi klienci korzystają z doskonałej jakości, krótkich terminów dostaw i konkurencyjnych cen.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polską firmą mechaniczną o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym, usytuowaną na Wybrzeżu Bałtyckim. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki morskiej. Bogate doświadczenie oraz stale rozwijany potencjał technologiczno-kadrowy pozwala nam na fachową realizację wszelkich zleceń. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy pełen przegląd i remonty SILNIKÓW GŁÓWNYCH I POMOCNICZYCH przy użyciu własnych narzędzi i urządzeń obróbczych w portach, stoczniach lub podczas rejsu statku. Nasze wykwalifikowane grupy serwisowe wykonują pełen serwis silników dwu i czterosuwowych typu: – MaK, WARTSILA, MAN B&W, PIELSTICK, SULZER, DAIHATSU, MITSUBISHI, MERCEDES, YANMAR, SCANIA, VOLVO PENTA, PERKINS, ALPHA DIESEL, CUMMINS, DEUTZ. Specjalizujemy się w przeglądach oraz remontach TURBOSPRĄŻAREK silników okrętowych. Oferujemy pełen przegląd obejmujący: wyważanie wirnika, szkiełkowanie łopatek turbiny, wymianę łożysk i labiryntów. Zapewniamy również części zamienne do większości typów turbosprężarek. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także remonty, prefabrykację i montaż SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH. Posiadamy certyfikowanych spawaczy rur metodą TIG, 141, 142, 143, 145, 111. Dysponujemy w pełni wyposażonym WARSZTATEM o powierzchni 300 m2, który został przystosowany do remontu podzespołów silników okrętowych z możliwością ich magazynowania. Osprzęt warsztatu zbudowany został głównie na maszynach firmy Chris Marine. Zapraszamy do współpracy!

 2. MH-PARTS GMBH & CO. KG - MARITIME & INDUSTRIAL SERVICE & SUPPLY

  Niemcy

  Firma MH-PARTS dostarcza na żądanie wyłącznie najwyższej jakości silniki wysokoprężne Diesel i gazowe: części zamienne oryginalne i na zasadach OEM (Original Equipment Manufacturer). Na żadanie, a nie z magazynu, jeśli specyfikacje są tak różne od standardowych, że nie uzasadniają magazynowania. Wysyłka towaru następuje po potwierdzeniu zamówienia. Dostawa organizowana jest do pożądanej lokalizacji w możliwie najkrótszym czasie i z zastosowaniem odpowiedniej logistyki. Silniki naszych klientów, które dostarczane są z częściami zamiennymi MH-PARTS, uruchamiane są jako silnik główny, napęd pomocniczy lub generator. Części zamienne do silników wysokoprężnych tego typu dostarczane są przez MH-PARTS w sektorze morskim w przemyśle portowym dla stoczni, przedsiębiorstw żeglugowych żeglugi morskiej i śródlądowej, a także dla dostawców usług morskich. Firmy z branży budowlanej, leśnej i rolniczej, warsztaty samochodowe i dealerzy również zamawiają u nas części zamienne, zestawy serwisowe i zestawy naprawcze.

 3. SEANERGY

  Francja

  SEANERGY jest specjalistą w dziedzinie konserwacji przemysłowej dla żeglarstwa i przemysłów newralgicznych (wiertnictwa morskiego, górnictwa, wojskowego, okrętowego). Świadczymy przede wszystkim usługi z zakresu konserwacji urządzeń diesla, prądotwórczych i systemów napędowych. Konserwacja, naprawa, renowacja silników napędowych, przekładni nawrotnych, zespołów prądnicowych, dysz wodnych, pomocniczych do statków; Także: Konserwacja zapobiegawcza, naprawcza, naprawy awaryjne, renowacja mechaniczna, testy, ekspertyzy, próby na morzu.

 4. INTER SEA SERVICES & TRADING GMBH

  Niemcy

  Od ponad 40 lat specjalizujemy się w dostawach nowych i używanych/ regenerowanych części zamiennych do okrętowych silników wysokoprężnych MaK. Oferujemy bogaty asortyment części zamiennych bezpośrednio z naszego magazynu w Norderstedt pod Hamburgiem. Dostarczamy również ogólne wyposażenie techniczne dla statków, w szczególności marek DEUTZ, MWM, L'Orange, Bosch i Boll & Kirch. Ponadto, nasz własny warsztat oferuje wykwalifikowany, profesjonalny serwis naprawczy dla niemal wszystkich komponentów wysokoprężnych silników okrętowych. Szybkie i indywidualne wsparcie dla wszystkich klientów i partnerów jest dla nas priorytetem. Okres stoczniowy z obsługą techniczną silnika po 30 000 godzin pracy w Walvis Bay lub weekendowa dostawa sześciu pierścieni uszczelniających do Brake nad Wezerą – dla nas to bez różnicy. Podstawą wspólnej pracy i osiągania wyznaczonych celów jest osobisty kontakt.

 5. SUBMARINE

  Polska

  SUBMARINE Ship’s Technical Service is one of the leading Polish suppliers of marine OEM spare parts suitable for SULZER diesel engines. We specialize in the technical supplies of OEM Spare Parts – suitable for H. Cegielski – Sulzer and H. Cegielski – MAN B&W main and auxiliary engines. We keep extensive business contacts with many companies around the world. Considerable stock level and reliable technical background are the strongest points of our company. Year by year we have been improving the quality of our service and gaining more and more satisfied clients.

 1. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 2. HERBERT METZENDORFF & CO. KG

  Niemcy

  Firma HERBERT METZENDORFF & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, części zamienne do silników diesla, części zamienne do pomp, Pistons, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. KÖHNEN GMBH

  Niemcy

  Firma KÖHNEN GMBH, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, warsztat silników morskich, naprawa silników do łodzi, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i konserwacja silników morskich. Ma siedzibę w BOCKHOST, Niemcy.

 2. ENGINE2REPAIR

  Holandia

  Firma ENGINE2REPAIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do silników morskich, pojazd do zbierania i transportu odpadów przemysłowych, i silniki morskie. Ma siedzibę w Farmsum, Holandia.

 3. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

  Firma NAVALSERVICE MARSELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Stocznie - remonty i konserwacja statków, silniki morskie diesla, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Surano, Włochy.

 4. HEEYAS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEEYAS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w Stanmore, Zjednoczone Królestwo.

 5. MIDDLE EAST CONSULTING & TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma MIDDLE EAST CONSULTING & TRADING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki, i control valves. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. DB MOTEURS

  Francja

  Firma DB MOTEURS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w Dunquerque, Francja.

 7. SMT

  Francja

  Firma SMT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do silników przemysłowych. Ma siedzibę w Velaux, Francja.

 8. INDUSTRIAL & MARINE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INDUSTRIAL & MARINE SUPPLIES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. DAM MARINE

  Francja

  Firma DAM MARINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w Six-Fours-Les-Plages, Francja.

 2. HINO MOTORS EUROPE

  Belgia

  Firma HINO MOTORS EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, i Samochody - akcesoria. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 3. THAMES DIESEL INJECTION PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THAMES DIESEL INJECTION PARTS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach pompy i sprężarki. Ma siedzibę w Loughton, Zjednoczone Królestwo.

 4. ORCANER CYLINDER LINERS

  Turcja

  Firma ORCANER CYLINDER LINERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Kontenery ze stali nierdzewnej, segmenty podtrzymujące silniki do samochodów, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i części zamienne do autokarów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. MARISO GMBH

  Niemcy

  Firma MARISO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. GMS GENERAL MARINE SPARES GMBH

  Niemcy

  Firma GMS GENERAL MARINE SPARES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 7. MAXMARE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAXMARE GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Samochody osobowe, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 8. MCL EXPORT

  Francja

  Firma MCL EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnienia mechaniczne. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 9. HLM HERTLI LTD.

  Szwajcaria

  Firma HLM HERTLI LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Import-eksport - przedstawiciele, Aprowizacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Import-eksport - przedstawiciele, i Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Elgg, Szwajcaria.

 10. TMS HAMBURG TECHNICAL MARINE SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma TMS HAMBURG TECHNICAL MARINE SERVICES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo