• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych

Wyniki dla

Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych - Import eksport

 1. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MOTOREN EBERLE GMBH

  Niemcy

  Certyfikowana firma rodzinna w trzeciej generacji, od 1924 roku specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych części CNC. Na ponad 40 maszynach CNC, 50 pracowników wyrabia małe i średnie serie produkcyjne. Nasz park maszynowy posiada szeroką gamę maszyn, dzięki czemu możemy produkować rόżnorodne części toczone, frezowane i szlifowane w sposób ekonomiczny i całkowicie zgodny z Państwa wymaganiami. Widzimy siebie jako Twojego partnera, który samodzielnie pozyskuje surowce takie jak części odlewane lub kute, precyzyjnie je przetwarza i poddaje obróbce końcowej (malowanie, obróbka powierzchni, montaż). Produkowane komponenty są montowane głównie w okrętowych silnikach wysokoprężnych. Produkujemy również części maszyn i podzespoły dla przemysłu hydraulicznego. We wszystkich trzech obszarach produktowych, firmy odnoszące międzynarodowe sukcesy regularnie składają u nas zamówienia. Nasi klienci korzystają z doskonałej jakości, krótkich terminów dostaw i konkurencyjnych cen.

 4. MH-PARTS GMBH & CO. KG - MARITIME & INDUSTRIAL SERVICE & SUPPLY

  Niemcy

  Firma MH-PARTS dostarcza na żądanie wyłącznie najwyższej jakości silniki wysokoprężne Diesel i gazowe: części zamienne oryginalne i na zasadach OEM (Original Equipment Manufacturer). Na żadanie, a nie z magazynu, jeśli specyfikacje są tak różne od standardowych, że nie uzasadniają magazynowania. Wysyłka towaru następuje po potwierdzeniu zamówienia. Dostawa organizowana jest do pożądanej lokalizacji w możliwie najkrótszym czasie i z zastosowaniem odpowiedniej logistyki. Silniki naszych klientów, które dostarczane są z częściami zamiennymi MH-PARTS, uruchamiane są jako silnik główny, napęd pomocniczy lub generator. Części zamienne do silników wysokoprężnych tego typu dostarczane są przez MH-PARTS w sektorze morskim w przemyśle portowym dla stoczni, przedsiębiorstw żeglugowych żeglugi morskiej i śródlądowej, a także dla dostawców usług morskich. Firmy z branży budowlanej, leśnej i rolniczej, warsztaty samochodowe i dealerzy również zamawiają u nas części zamienne, zestawy serwisowe i zestawy naprawcze.

 5. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polską firmą mechaniczną o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym, usytuowaną na Wybrzeżu Bałtyckim. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki morskiej. Bogate doświadczenie oraz stale rozwijany potencjał technologiczno-kadrowy pozwala nam na fachową realizację wszelkich zleceń. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy pełen przegląd i remonty SILNIKÓW GŁÓWNYCH I POMOCNICZYCH przy użyciu własnych narzędzi i urządzeń obróbczych w portach, stoczniach lub podczas rejsu statku. Nasze wykwalifikowane grupy serwisowe wykonują pełen serwis silników dwu i czterosuwowych typu: – MaK, WARTSILA, MAN B&W, PIELSTICK, SULZER, DAIHATSU, MITSUBISHI, MERCEDES, YANMAR, SCANIA, VOLVO PENTA, PERKINS, ALPHA DIESEL, CUMMINS, DEUTZ. Specjalizujemy się w przeglądach oraz remontach TURBOSPRĄŻAREK silników okrętowych. Oferujemy pełen przegląd obejmujący: wyważanie wirnika, szkiełkowanie łopatek turbiny, wymianę łożysk i labiryntów. Zapewniamy również części zamienne do większości typów turbosprężarek. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także remonty, prefabrykację i montaż SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH. Posiadamy certyfikowanych spawaczy rur metodą TIG, 141, 142, 143, 145, 111. Dysponujemy w pełni wyposażonym WARSZTATEM o powierzchni 300 m2, który został przystosowany do remontu podzespołów silników okrętowych z możliwością ich magazynowania. Osprzęt warsztatu zbudowany został głównie na maszynach firmy Chris Marine. Zapraszamy do współpracy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTER SEA SERVICES & TRADING GMBH

  Niemcy

  Od ponad 40 lat specjalizujemy się w dostawach nowych i używanych/ regenerowanych części zamiennych do okrętowych silników wysokoprężnych MaK. Oferujemy bogaty asortyment części zamiennych bezpośrednio z naszego magazynu w Norderstedt pod Hamburgiem. Dostarczamy również ogólne wyposażenie techniczne dla statków, w szczególności marek DEUTZ, MWM, L'Orange, Bosch i Boll & Kirch. Ponadto, nasz własny warsztat oferuje wykwalifikowany, profesjonalny serwis naprawczy dla niemal wszystkich komponentów wysokoprężnych silników okrętowych. Szybkie i indywidualne wsparcie dla wszystkich klientów i partnerów jest dla nas priorytetem. Okres stoczniowy z obsługą techniczną silnika po 30 000 godzin pracy w Walvis Bay lub weekendowa dostawa sześciu pierścieni uszczelniających do Brake nad Wezerą – dla nas to bez różnicy. Podstawą wspólnej pracy i osiągania wyznaczonych celów jest osobisty kontakt.

 2. SUBMARINE

  Polska

  SUBMARINE Ship’s Technical Service is one of the leading Polish suppliers of marine OEM spare parts suitable for SULZER diesel engines. We specialize in the technical supplies of OEM Spare Parts – suitable for H. Cegielski – Sulzer and H. Cegielski – MAN B&W main and auxiliary engines. We keep extensive business contacts with many companies around the world. Considerable stock level and reliable technical background are the strongest points of our company. Year by year we have been improving the quality of our service and gaining more and more satisfied clients.

 3. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 4. HERBERT METZENDORFF & CO. KG

  Niemcy

 5. INDUSTRIAL & MARINE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. SMT

  Francja

 2. KÖHNEN GMBH

  Niemcy

 1. HINO MOTORS EUROPE

  Belgia

 2. DB MOTEURS

  Francja

 3. HEEYAS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. ENGINE2REPAIR

  Holandia

 5. THAMES DIESEL INJECTION PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

 7. DAM MARINE

  Francja

 8. MECA-COLLECT

  Francja

 1. MIDDLE EAST CONSULTING & TRADING GMBH

  Niemcy

 2. ORCANER CYLINDER LINERS

  Turcja

 3. GLINAR SPARE PARTS NETWORK

  Zjednoczone Królestwo

 4. MCL EXPORT

  Francja

 5. GERALD WORZFELD

  Niemcy

 6. HANSE SUPPLY GMBH

  Niemcy

 7. POWER INDUSTRIES

  Indie

 8. OASIS MARINE ENGINEERING CO. LTD.

  Chiny

 9. THE GRAPHICS BOAT

  Zjednoczone Królestwo

 10. EINAR PETERSEN & CO. EXPORTHANDEL INH. EINAR PETERSEN

  Niemcy