• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep

Wyniki dla

Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep - Import eksport

 1. AMOTARGET TECHNOLOGY INDUSTRY & TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2018 firma Amotarget jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Baltrotors, specjalizującym się w wysokiej jakości rotatorach dla leśnictwa i do transportu materiałów. Nasze wyłączne partnerstwo z Baltrotors odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań. Współpracując ze światowymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo, CASE, Atlas Copco, Ammann, i nie tylko, Amotarget oferuje różnorodną gamę sprzętu budowlanego, części zamiennych do pojazdów użytkowych, części zamiennych do pojazdów górniczyn, maszyn ciężkich & produktów przemysłowych. Nasze portfolio produktów obejmuje najnowszy i najbardziej niezawodny sprzęt budowlany oraz części zamienne najlepszych marek. Amotarget zapewnia wysokie standardy jakości i niezawodności poparte profesjonalnym doradztwem naszego zespołu ekspertów dostosowanym do konkretnych wymagań klienta. Wierząc w najlepszą wartość inwestycji, Amotarget zapewnia konkurencyjne ceny produktów wysokiej jakości. Od 2018 roku nasza zdolność adaptacji i kompleksowy asortyment sprawiły, że jesteśmy wszechstronnym wyborem, obsługującym różnorodnych klientów, od branży motoryzacyjnej po branżę budowlaną. Współpraca z wiodącymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, CASE, Atlas Copco i Ammann pozwala nam oferować opcje będące synonimem jakości i innowacyjności. Amotarget angażuje się w ciągłe innowacje, aktualizując ofertę o najnowsze osiągnięcia w celu uzyskania dostępu do najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Wybierz Amotarget dla niezawodnych, eksperckich rozwiązań w zakresie sprzętu budowlanego i przemysłowego. Skontaktuj się z nami!

 2. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złomowisko samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Części do silników Diesla, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Skrzynie biegów do pojazdów, Złomowiska silników, Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i używane części i elementy do samochodów. Ma siedzibę w Villorba, Włochy.

 3. DIMEXCO GROUP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DIMEXCO GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Opony, Sprężarki, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Prądnice, rozruszniki do pojazdów silnikowych, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Opony, i Sprężarki. Ma siedzibę w Rixensart, Belgia.

 4. MAGDATOM-CAR T.KACZALKO XENON LED VW AUDI PORSCHE BMW

  Niemcy

 5. MTECH.AG-PARTS LLC

  Rosja

  MTech.AG-Parts LLC jest firmą zajmującą się eksportem i importem części samochodowych OEM, sprzedażą hurtową części samochodowych do Rosji, krajów UE i Azji. Firma utrzymuje stały magazyn części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep: siłowniki pneumatyczne, amortyzatory i sprężarki zawieszenia pneumatycznego, amortyzatory samochodowe, elektroniczne systemy sterowania, moduły zasilania powietrzem, części zawieszenia i wiele innych fabrycznie nowych komponentów mechanicznych, części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Firma zajmuje się również importem części samochodowych do zawieszenia pneumatycznego samochodów. Obecnie importujemy do Rosji części samochodowe firm Dunlop systems (Wielka Brytania) i VIGOR (Chiny). MTech.AG-Parts proponuje partnerstwo w imporcie i eksporcie hurtowych ilości części samochodowych OEM dla producentów części samochodowych i dużych flot samochodowych. Jesteśmy gotowi być dystrybutorem Państwa produktów na rosyjskim rynku części zamiennych lub realizować planowe dostawy hurtowe potrzebnych Państwu akcesoriów samochodowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAF SPOILER

  Polska

  Firma RAF SPOILER to przedsiębiorstwo posiadające wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży, a także montażu ospojlerowania do samochodów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek. Jako, że jesteśmy bezpośrednim producentem i dostawcą wytwarzanych spoilerów to możemy dopasować je do niemal każdego typu pojazdu. W naszej ofercie posiadamy spoilery do samochodów takich producentów jak, Fiat, Volkswagen, Renault, Citroen, DAF, Iveco, Nissan i wielu innych. Oferowane spoilery cechuje niezwykle wysoka jakość i wytrzymałość, a także estetyka wykonania, dzięki czemu spoiler będzie służył nabywcy przez wiele lat. Wytwarzane przez nas spoilery poprawiają aerodynamikę pojazdu, dzięki czemu widoczne jest zmniejszenie zapotrzebowania na paliwo, a także wyraźnie poprawia się trakcja i przyspieszenie. Z obserwacji wynika, że samochód dostawczy wyposażony w spoiler, może zaoszczędzić nawet do pół litra paliwa na każde przejechane sto kilometrów, a więc koszty poniesione przy zakupie spoilera

 2. WOOP AUTOMOTIVE

  Polska

  WOOP Automotive to właściciel marketplace branży automotive funkcjonującej pod adresem domenowym woopauto.com. To platforma sprzedażowa łącząca producentów, importerów i dystrybutorów części, akcesoriów, opon samochodowych oraz elementów wyposażenia warsztatów z klientami biznesowymi, głównie warsztatami samochodowymi oraz stacjonarnymi sklepami motoryzacyjnymi. Marketplace motoryzacyjny WOOPauto umożliwia dokonywanie szybkie i bezpieczne zakupów, zwykle w znacznie niższej cenie niż w innych sklepach internetowych. Wynika to z faktu, iż liczba pośredników w sprzedaży została ograniczona do minimum oraz, że zakupione produkty często są dostarczane własnym transportem sprzedającego. Dodatkowo każda strona transakcji już na etapie rejestracji jest weryfikowana przez dział obsługi klienta WOOPauto. Z każdym kolejnym miesiącem niniejsza platforma sprzedażowa cieszy się rosnącą popularnością. Praktycznie każdego dnia dodawane są nowe produkty, zwiększa się liczba sprzedawców oraz liczba kupujących. Rozwój platformy sprzyja konkurencyjności, a to pozytywnie wpływa na ceny po jakich można nabywać asortyment motoryzacyjny.

 3. AGRIEST

  Francja

  AGRIEST jest producentem i hurtownikiem części zamiennych dla konstruktorów i dystrybutorów sprzętu rolniczego. Oferujemy gamę produktów podzieloną na pięć rodzin: • Prace rolne: gama pozwalająca wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom z zakresu produkcji sprzętu do prac rolnych, z widłami, tarczami, w tym, między innymi, gama części z węglika wolframu, wyprodukowana we własnym zakresie. • Transport: gama obejmująca wszystkie części niezbędne do produkcji sprzętu jezdnego na kółkach, od przyczep po opryskiwacze poprzez przyczepy do słomy, czy też ciągnione kultywatory (zaczepy, osie, oświetlenie, koła, resory dyszla, podpory, zawieszenie, hamowanie). • Oczyszczanie ścieków: gama obejmująca specyficzne części do wozów asenizacyjnych oraz do rozrzutników obornika, takie jak łańcuchy, zębatki, koła pasowe, les stożki napełniania, spirale poziome) • Zaczepy i zęby wideł.

 4. LLOYD AUTOTEILE HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LLOYD AUTOTEILE od ponad 40 lat jest kompetentnym partnerem w sektorze części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczamy pełny asortyment części zamiennych do wszystkich niemieckich i zagranicznych samochodów osobowych. Nasze produkty: części zużywalne do pojazdów silnikowych, akcesoria samochodowe, wały przegubowe, części aerodynamiczne do pojazdów silnikowych, eksport części do pojazdów silnikowych, części zamienne do ciągników rolniczych, oleje przekładniowe, części zamienne do samochodów, części zużywalne do lekkich pojazdów silnikowych.

 5. CONCORD PL SP. Z O. O.

  Polska

  Sklep Concord Shop to miejsce, w którym będziesz mieć szerokie możliwości zaopatrzenia się w najbardziej podstawowe, jak i nieco mniej standardowe, części zamienne do naczep. Transport drogowy ma kluczowe znaczenie dla rozwoju gospodarki. Większość produktów i surowców jest przewożona tą właśnie metodą. Bez sprawnych ciężarówek, przyczep i naczep wiele branży przeżyłoby kryzys. I nie chodzi tu tylko o ciężki przemysł, bowiem zaopatrzenie do wielu sklepów, nawet spożywczych dyskontów pokroju Biedronki czy Lidla, odbywa się za pomocą TIRów właśnie. Ich sprawność (a więc montowanie odpowiednio zabezpieczonych części zamiennych do naczep), to kwestia nie tylko zaopatrzenia, ale także i bezpieczeństwa innych użytkowników ruchu drogowego.

 1. POLYEKOTECH PRO SP. Z O.O.

  Polska

  Główne obszary działalności firmy PolyEkoTech Pro Sp. z o.o.: - Rozwój i produkcja detali z materiałów polimerowych metodą formowania wtryskowego na wtryskarkach. - Projektowanie i produkcja form do formowania wtryskowego detali na wtryskarkach. - Rozwój i tworzenie nowych mieszanek materiałów polimerowych o unikalnych właściwościach (przewodność cieplna, przewodność elektryczna, rozpraszanie światła, zmniejszenie gęstości materiału „Lightweight Technology” itp.). - Produkcja detali z różnych rodzajów metali w technologii Formowania Wtryskowego Metali (MIM, Metal Injection Molding). - Realizacja wszystkich rodzajów obróbki mechanicznej metali, z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC). Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 2. POLINVEST SP. Z O.O.

  Polska

  Firma od powstania zajmowała się produkcją przyczep autotransporterów, a także wykonywaniem zabudów na samochodach ciężarowych. W roku 2007 Spółka uzyskała świadectwo homologacji na przyczepę ciężarowa wydany przez Ministra Transportu. Zakład wyprodukował kilkadziesiąt tego rodzaju pojazdów na zlecenie firm polskich jak i zagranicznych. Dzięki doświadczeniu zdobytym na tego rodzaju działalności firma z powodzeniem wykonuje prace naprawcze autotransporterów. Wykwalifikowana kadra, bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług oraz doświadczenie zdobyte przy współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi stanowią klucz do sukcesu Spółki. Usługi świadczone przez naszą firmę: - usługi ślusarsko-spawalnicze (stal, aluminium), - konstrukcje stalowe, - remonty przyczep i zabudów przeznaczonych do przewozu samochodów osobowych i dostawczych, - produkcja pojazdów mechanicznych do transportu towarów (autotransporterów), - produkcja nadwozi pojazdów mechanicznych; produkcja przyczep i naczep, - produkcja części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych, - projektowanie w zakresie mechaniki budowy maszyn, - przeprowadzanie obliczeń metodą elementów skończonych (MES), - badania doświadczalne wytworzonych produktów.

 1. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Słowacja

  GLOBAL RESOURCE dostarcza części zamienne do traktorów: Rodzaje rozruszników oddzielone przecinkiem, marki, marki. rozrusznik mtz 82, rozrusznik Belarus ładowarka do akumulatorów osłona silnika, rozrusznik perkins, osłona rozrusznika, rozrusznik mtz 320, rozrusznik mtz 80, przekładnia do rozrusznika MTZ, rozruszniki MTZ przekładnia do rozrusznika, rozrusznik Tatra, rozrusznik Zetor, traktor, Zetor, traktor belarus, zetor, hatz, mtz, tatra, perkins, belarus, magneton, balkankar

 2. VOLPATO SRL

  Włochy

  Oferujemy naszym klientom pełny asortyment części zamiennych nowych i używanych do wszystkich marek samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, samochodów dostawczych, autokarów, autobusów, pojazdów użytkowych, pojazdów przemysłowych i rolniczych.

 3. CAR TECH

  Polska

  Posiadamy w ofercie bogaty wybór części do samochodów ciężarowych i naczep wszystkich marek i typów. Części silnikowe, części do skrzyń biegów, mostów, ukł. hamulcowych, ukł. chłodzenia, ukł. kierowniczych, ukł. elektrycznych i elektronicznych, oraz wiele innych. Części nowe bądź używane. Dysponujemy również serwisem samochodów ciężarowych.Zapraszamy.

 4. GP AKCESORIA SAMOCHODOWE PIOTR GÓRSKI

  Polska

  GPTuning to marka, która specjalizuje się w sprzedaży przeróżnego typu gadżetów do aut. Młody, prężnie rozwijający się team fanatyków motoryzacji, którzy z przyjemnością pomogą, poradzą i zaoferują doskonałe ceny na wszelkiego rodzaju pożyteczne akcesoria do aut - gorąco zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.

 5. TRUCK-MAN

  Polska

  Jeżeli szukają Państwo firmy, która ma dostęp do części do ciężarówek marki MAN - Truck-Man to witryna internetowa, która spełni oczekiwania. To punkt sprzedaży online, gdzie odnajdą Państwo podzespoły do ciężarówek marki MAN. Gigantyczny wybór, niskie ceny, wysoka jakość i szybka wysyłka - to możemy zagwarantować każdemu, kto zdecyduje się na kupowanie u nas!

 6. BRITISH GARAGE SPÓŁKA Z O. O.

  Polska

  W naszej ofercie znajdą Państwo kilka podstawowych usług związanych z naprawą i mechaniką samochodów marki Land Rover oraz Jaguar. Przede wszystkim oferujemy profesjonalny serwis. Szybko diagnozujemy błędy i je kasujemy, przeprowadzamy wymianę oleju, konserwujemy silniki diesla, wykonujemy naprawy powypadkowe oraz diagnostykę komputerową, oferujemy typowe usługi blacharskie i lakiernicze. Z kolei w naszym sklepie znajdą Państwo nowe i oryginalne części do tych marek.

 7. AYYEDEKPARÇA

  Turcja

  Firma AYYEDEKPARÇA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. OPTIMA TANKS

  Turcja

  Firma OPTIMA TANKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na węglowodory, i akcesoria hydrauliczne do pomp i zbiorników. Ma siedzibę w Karatay-Konya, Turcja.

 1. KALITE OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma KALITE OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach końcówki łączone przegubowo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. INTER SERVICE FREINS +

  Francja

  Firma INTER SERVICE FREINS +, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Ma siedzibę w Roncq, Francja.

 3. A-RICAMBI

  Turcja

  Firma A-RICAMBI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SHU AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma SHU AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach hurt części zamiennych do samochodów, i akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SAG - SALZBURGER ALUMINIUM GROUP

  Austria

  Firma SAG - SALZBURGER ALUMINIUM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na węglowodory. Ma siedzibę w Lend, Austria.

 6. SM PARTS MOTORLU ARAÇLAR

  Turcja

  Firma SM PARTS MOTORLU ARAÇLAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 7. R&L PARTS

  Turcja

  Firma R&L PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Sprężyny płytkowe, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, pompy do wody, Sprężyny płytkowe, i zawieszenie silnika. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GRÖNER TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Firma GRÖNER TRANSPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Ma siedzibę w Steinheim, Niemcy.

 9. PENAX - PETR SÝBA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PENAX - PETR SÝBA S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Ma siedzibę w Teplice, Republika Czeska.

 10. KAM OTO YED PARCA LTD STI

  Turcja

  Firma KAM OTO YED PARCA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Piasty kół. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep - Import eksport

Liczba wyników

265 Przedsiębiorstwa