• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Liva Group jest wiodącym producentem i instalatorem systemów odgromowych w Turcji, z siedzibą w Izmirze. Z naszym fachowym i eksperckim zespołem, działamy w obiektach na zamkniętym obszarze 4000 m2 i na otwartej przestrzeni 2500 m2, wytwarzając 97% naszych produktów. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy ochrony odgromowej, piorunochrony aktywne, pręty Franklina, systemy ochrony odgromowej typu klatka Faradaya, pręty ekwipotencjalne i urządzenia zabezpieczające przed uderzeniami piorunów, a także proszki i formy do zgrzewania. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 2000 roku, zapewniamy udzielanie porad, opracowywanie projektów, realizację przedsięwzięć i usług inżynieryjnych mających związek z systemami elektrycznymi, systemami bezpieczeństwa i automatyzacji. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to zyskaliśmy osobowość prawną jako LIVA GROUP LTD. W pierwszym roku działalności, skoncentrowaliśmy się na realizacji projektów użytkowych i utworzyliśmy dział projektów badawczo-rozwojowych na rzecz produkcji dla sektora energii elektrycznej. Następnie, zarejestrowaliśmy markę naszych produktów LIVA u Prezesa Działu Znaków Towarowych w Tureckim Urzędzie Patentowym. Jesteśmy dumni z szerokiej oferty naszych wyrobów pod marką Liva, które to uzyskały pozwolenia/dokumenty od właściwych instytucji. Nasza wizja zakłada dalszy postęp i innowacje przy jednoczesnym świadczeniu wyjątkowych usług i produktów wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów i usług.

 2. SEACOMP

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  SEACOMP jest partnerem w projektowaniu i produkcji elektroniki do zastosowań konsumenckich, medycznych i przemysłowych. Ścieżka naszych nowatorskich produktów biegnie od pomysłu po produkt fizyczny, który można dystrybuować na całym świecie. Koncentrujemy się na procesie wprowadzania nowego produktu (NPI) do urządzeń elektronicznych. Pomagamy w wylansowaniu Twojego sprzętu komputerowego poprzez: - projektowanie inżynierskie i projektowanie pod wytwarzanie (DFM) - przygotowywanie produkcji i ustanowienie łańcucha dostaw - wyskalowanie Twojego produktu pod kątem masowej produkcji - optymalizacja Twoich procesów produkcji i łańcucha dostaw. Nasza historia zaczęła się w 1989 roku. Z biegiem lat, nasze usługi uległy transformacji. Oto kim dziś jesteśmy: Twój partner w projektowaniu i produkcji elektroniki. Mamy własne biuro inżynieryjne z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, dysponujące w całości posiadanym zakładem produkcyjnym w Chinach, mającym certyfikat ISO13485. Ponadto, w 2023 roku otworzymy zakład w Meksyku. Rozwijanie nowego produktu elektronicznego jest długim procesem, z którym wiąże się wiele indywidualnych, decyzji, które trzeba podjąć w tym samym czasie. Niewłaściwa decyzja wywołuje niepożądany efekt kaskadowy, stanowiący zagrożenie dla wylansowania Twojego produktu. Uprość ścieżkę rozwoju Twojego produktu współpracując z SEACOMP: jesteśmy Twoim przewodnikiem w trakcie całego procesu, od inżynierii po ustanowienie łańcucha dostaw i pomiędzy tymi dwoma etapami. SEACOMP zapewni Ci ekspertyzę projektu i produkcji, dzięki czemu będziesz mógł koncentrować się na rozwijaniu Twojej firmy. Rozumiemy wyzwania związane z rozwojem nowego elektronicznego produktu. Jesteśmy po to, by służyć Ci pomocą w pomyślnym wylansowaniu Twojego produktu.

 3. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 4. TECHNIC MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Technic Machine to przedsiębiorstwo tureckie założone w 2012 r. i specjalizujące się w obróbce skrawaniem. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie rozwiązań dla maszyn przemysłowych! Nasza firma zajmuje się maszynami do obróbki metalu i maszynami budowlanymi, takimi jak linia do cięcia na długość, linia do cięcia wzdłużnego kręgów, linie maszyn do formowania rolkowego, systemy podawania kręgów, giętarki NC lub CNC, węzły betoniarskie, maszyny do produkcji bloczków betonowych itp. Znajdujemy optymalne rozwiązania dla naszych klientów od tureckich dostawców maszyn, finalizując negocjacje umów i transakcje, monitorując wysyłkę i inne procesy. Doradzamy naszym klientom w zakresie ich zakupów na rynku tureckim.²²

 5. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 2. ELECTRONIC CONCEPT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELECTRONIC CONCEPT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Gaggenau, Niemcy.

 3. CLEMENS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEMENS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 4. ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Limeshain, Niemcy.

 5. EXATRON ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EXATRON ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bönningstedt, Niemcy.

 1. PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Althengstett, Niemcy.

 2. VBE KAMM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VBE KAMM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 1. INSTA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INSTA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. EPN ELECTROPRINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EPN ELECTROPRINT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 3. BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Vohburg, Niemcy.

 4. KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 5. GRAF ELEKTRONIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GRAF ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 6. E.I.S. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E.I.S. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Röthenbach An Der Pegnitz, Niemcy.

 7. IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 8. PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 1. ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Hahnenbach, Niemcy.

 2. MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. ILESO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILESO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Löffingen, Niemcy.

 4. HEINEN ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINEN ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 5. SERO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SERO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 6. DP EMBEDDED GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma DP EMBEDDED GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Füllinsdorf, Szwajcaria.

 7. KERN PCB-FACTORY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KERN PCB-FACTORY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Pentling, Niemcy.

 8. GRUBER ELECTRONIC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GRUBER ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ohlsdorf, Austria.

 9. KARRÉ GMBH ELEKTRONIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARRÉ GMBH ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. BAUDISCH ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUDISCH ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Wäschenbeuren, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

6983 Przedsiębiorstwa