• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Turcja

  Liva Group jest wiodącym producentem i instalatorem systemów odgromowych w Turcji, z siedzibą w Izmirze. Z naszym fachowym i eksperckim zespołem, działamy w obiektach na zamkniętym obszarze 4000 m2 i na otwartej przestrzeni 2500 m2, wytwarzając 97% naszych produktów. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy ochrony odgromowej, piorunochrony aktywne, pręty Franklina, systemy ochrony odgromowej typu klatka Faradaya, pręty ekwipotencjalne i urządzenia zabezpieczające przed uderzeniami piorunów, a także proszki i formy do zgrzewania. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 2000 roku, zapewniamy udzielanie porad, opracowywanie projektów, realizację przedsięwzięć i usług inżynieryjnych mających związek z systemami elektrycznymi, systemami bezpieczeństwa i automatyzacji. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to zyskaliśmy osobowość prawną jako LIVA GROUP LTD. W pierwszym roku działalności, skoncentrowaliśmy się na realizacji projektów użytkowych i utworzyliśmy dział projektów badawczo-rozwojowych na rzecz produkcji dla sektora energii elektrycznej. Następnie, zarejestrowaliśmy markę naszych produktów LIVA u Prezesa Działu Znaków Towarowych w Tureckim Urzędzie Patentowym. Jesteśmy dumni z szerokiej oferty naszych wyrobów pod marką Liva, które to uzyskały pozwolenia/dokumenty od właściwych instytucji. Nasza wizja zakłada dalszy postęp i innowacje przy jednoczesnym świadczeniu wyjątkowych usług i produktów wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów i usług.

 2. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 3. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 4. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

 5. BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Vohburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Althengstett, Niemcy.

 2. EXATRON ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma EXATRON ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bönningstedt, Niemcy.

 3. ELECTRONIC CONCEPT GMBH

  Niemcy

  Firma ELECTRONIC CONCEPT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Gaggenau, Niemcy.

 4. CLEMENS GMBH

  Niemcy

  Firma CLEMENS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 5. ECERAMIX GMBH

  Niemcy

  Firma ECERAMIX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 1. VBE KAMM GMBH

  Niemcy

  Firma VBE KAMM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 2. ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Limeshain, Niemcy.

 1. INSTA GMBH

  Niemcy

  Firma INSTA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. SÜDWEST-ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SÜDWEST-ELEKTRONIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Pfaffenhofen, Niemcy.

 3. EPN ELECTROPRINT GMBH

  Niemcy

  Firma EPN ELECTROPRINT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 4. E.I.S. GMBH

  Niemcy

  Firma E.I.S. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Röthenbach An Der Pegnitz, Niemcy.

 5. GRAF ELEKTRONIK GMBH

  Austria

  Firma GRAF ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 6. KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 7. IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 8. PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 1. ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH

  Niemcy

  Firma ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Hahnenbach, Niemcy.

 2. ILESO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ILESO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Löffingen, Niemcy.

 3. MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH

  Niemcy

  Firma MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. HEINEN ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma HEINEN ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 5. SERO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SERO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 6. DP EMBEDDED GMBH

  Szwajcaria

  Firma DP EMBEDDED GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Füllinsdorf, Szwajcaria.

 7. KERN PCB-FACTORY GMBH

  Niemcy

  Firma KERN PCB-FACTORY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Pentling, Niemcy.

 8. MASSOTH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma MASSOTH ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Seeheim-Jugenheim, Niemcy.

 9. KARRÉ GMBH ELEKTRONIK

  Niemcy

  Firma KARRÉ GMBH ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. BAUDISCH ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma BAUDISCH ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Wäschenbeuren, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

6976 Przedsiębiorstwa