• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 2. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 3. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

 4. LIVA GRUP ELEKTRIK ELEKTRONIK INSAAT SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 5. INSTA GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SÜDWEST-ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. EPN ELECTROPRINT GMBH

  Niemcy

 3. VBE KAMM GMBH

  Niemcy

 4. ANS-ANSWER ELEKTRONIK-SERVICE- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 5. ECERAMIX GMBH

  Niemcy

 1. CLEMENS GMBH

  Niemcy

 2. PROVISCOM ELECTRONICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. EXATRON ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 2. ELECTRONIC CONCEPT GMBH

  Niemcy

 3. BINDER ELECTRONIC MANUFACTURING SERVICES GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. KURZ INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 5. GRAF ELEKTRONIK GMBH

  Austria

 6. E.I.S. GMBH

  Niemcy

 7. IBR LEITERPLATTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. ESO ELECTRONIC SERVICE OTTENBREIT GMBH

  Niemcy

 1. PROFECTUS GMBH ELECTRONIC SOLUTIONS

  Niemcy

 2. MKC MICHELS & KLEBERHOFF COMPUTER GMBH

  Niemcy

 3. ILESO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. HEINEN ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 5. SERO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. DP EMBEDDED GMBH

  Szwajcaria

 7. KERN PCB-FACTORY GMBH

  Niemcy

 8. KWH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 9. KARRÉ GMBH ELEKTRONIK

  Niemcy

 10. MASSOTH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

6973 przedsiębiorstwa