• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • części do maszyn pneumatycznych

Wyniki dla

Części do maszyn pneumatycznych - Import eksport

 1. AVM AUTOMATION

  Francja

  AVM Automation od 1989 r. jest francuskim producentem komponentów do automatyki do montażu, tranzytu, kontroli, pakowania i obróbki skrawaniem. Nasz asortyment podzielony jest na 5 rodzin: komponenty do transportu pneumatycznego, prowadnice do siłowników pneumatycznych i elektrycznych, stoły ręczne, kompaktowe siłowniki prowadzone, produkty specjalne zgodnie z wymaganiami. Szybkość reakcji i jakość to hasła przewodnie firmy i dowόd jej zaangażowania.

 2. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "części do maszyn pneumatycznych"

 3. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Chiny

  SAMLONGDA Plastic Industrial Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech. Specjalizujemy się w rozwoju, produkcji i znakowaniu przewodów z tworzyw sztucznych. Główne produkty: węże poliuretanowe, przewody nylonowe, wężownice, przewody z PE i węże z PVC do różnorodnych zastosowań: automatyka pneumatyczna, przemysł samochodowy, zautomatyzowane linie montażowe, narzędzia pneumatyczne, rolnictwo & woda przemysłowa, malowanie itp. Nasze produkty w 100% są wykonane z nowych materiałów. Nieustannie rozwijamy nowe produkty, usługi OEM, a nowe próbki są mile widziane.

 4. SJ AUTOMATION

  Polska

  Popularna firma działająca pod nazwą SJ Automation posiada ogromny asortyment najwyższej jakości sprzętów i części zamiennych, które w dużej części pochodzą od międzynarodowego producenta Parker Hannifin. Odbiorcami sprzedawcy są głównie właściciele zakładów przemysłowych, którzy poszukują optymalnych rozwiązań usprawniających działanie wszystkich maszyn obsługiwanych na co dzień. Szeroki wybór produktów i wsparcie W ofercie firmy dostępne są przede wszystkim produkty automatyki przemysłowej, pneumatyki (m.in. siłowniki, silniki, zawory), armatury przemysłowej (m.in. zawory, przepustnice, elementy sterowania) oraz elektromechaniki. Dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem cieszą się również wysokiej klasy napędy elektryczne oraz serwonapędy, których poszczególne komponenty można dowolnie figurować, aby spełnić oczekiwania zamawiającego. Klienci mogą zawsze liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony doświadczonych przedstawicieli polskiej marki, którzy chętnie dopasują optymalne rozwiązania.

 5. CLIPPARD EUROPE SA

  Belgia

  Clippard jest producentem miniaturowych komponentów pneumatycznych. Rozumiemy, że, Twoje zastosowania o zasadniczym znaczeniu wymagają wysokiego poziomu precyzji, niezawodności i jakości. Oprócz dziedziny naukowej, Clippard oferuje swoją ekspertyzę na wielu rynkach, charakteryzujących się wykorzystaniem różnego rodzaju zastosowań. Od półprzewodników po drukowanie, od motoryzacji po konfekcjonowanie, nasze produkty są zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań specyfikacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIR-TECHNIQUES

  Francja

 2. SOCAFLUID SAS

  Francja

 3. HYDRAULICS WORLD

  Zjednoczone Królestwo

 4. ZITA BULGARIA

  Bułgaria

 5. HIDRONORM MAK. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 1. ETNA INDUSTRIE

  Francja

 2. STI S.R.L.

  Zjednoczone Królestwo

 1. CO-VAC

  Włochy

 2. SWEDMEC AB

  Szwecja

 3. CONTROLAIR

  Stany Zjednoczone

 4. LDA (LA DYNAMIQUE APPLIQUÉE)

  Belgia

 5. BENZA

  Republika Czeska

 6. HIPRESS COMPONENTES HIDRAULICOS

  Brazylia

 7. GIACALONE BIAGIO

  Włochy

 8. FLUIDES SYSTEMES

  Maroko

 1. NEXO AIR APS

  Dania

 2. NINGBO WELL PNEUMATIC COMPANY

  Chiny

 3. SKS MEKANIIKKA OY

  Finlandia

 4. PNEU ERA PNEUMATIC & VALVE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. JAZON SP. Z O.O.

  Polska

 6. LANDVÉLAR EHF

  Islandia

 7. ZHEJIANG BLCH PNEUMATIC

  Chiny

 8. FRITZ SCHUR TEKNIK A/S

  Dania

 9. TONG CHEN SUN RISE PNEUMATIC ENTERPRISE CO., LTD.

  Chiny

 10. EUROSNODI S.R.L.

  Włochy