• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cytrusy

Wyniki dla

Cytrusy - Import eksport

 1. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 2. Durdaslar

  Turcja

  Durdaslar jest od 1989 roku znanym hurtownikiem warzyw i owoców w Kumluca/Antalya i okolicach. To już trzecie pokolenie tej rodzinne firmy założonej przez Durmuşa Durdaşa i jego trzech synów, kontynuującej rodzinne dziedzictwo. Durdaslar znacznie się rozwinął, stając się wiodącą instytucją w swoim regionie i jedną z najlepszych w kraju. Nasze roczne zdolności dostawcze przekraczają 120 000 ton warzyw i owoców. Stale dążymy do ciągłego doskonalenia poprzez instytucjonalizację. W 2003 roku nasz zakład pakowania stał się pełnoprawną firmą, obsługującą Kumluca z chłodnią o pojemności 3000 ton. W 2011 roku otworzyliśmy nowa lokalizację w dzielnicy Elmali i rozszerzyliśmy działalność o wiele obiektów w Antalyi. Posiadamy również oddział w Bułgarii z chłodniami dla naszych klientów. Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie konsumentom świeżych warzyw i owoców podczas produkcji, w dokładnie pożądanej ilości i o czasie. Nasz asortyment obejmuje różne odmiany pomidorów (takie jak regularne, różowe, śliwkowe, owalne, Seyit, koktajlowe, okrągłe itp.), odmiany papryki (California Pepper, Charleston, Hot Charleston, Pointed Green, Bell, Capia Red, Red Chili, Green Chili, Hungarian Pepper, Hungarian Charlie, Bianca itp. ), odmiany ogórków (Regular, Silor, Spiky), cukinia, bakłażany (Crystal i Regular Eggplant), arbuz, melon, granaty, pomarańcze, mandarynki, cytryny, morele, brzoskwinie, truskawki, Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej i odkryć nasze produkty!

 3. AMEFRUITS SL

  Hiszpania

  Utworzyliśmy to przedsiębiorstwo w 1994 roku. Od chwili jego powstania, nasze cele opierają się na rozwoju stosunków handlowych między Hiszpanią i resztą świata. Dbamy szczególnie o jakość różnych produktów, które sprzedajemy.

 4. SOCIETA' AGRICOLA MORSILVA SS

  Włochy

  Od ponad 40 lat gospodarstwo rolne Morsilva żyje i działa w zgodzie z naturą. Jesteśmy gospodarstwem rodzinnym. Hodowla cytrusów znajduje się na równinie Sibari, kolebce Wielkiej Grecji, co dzięki uprzywilejowanym warunkom klimatycznym pozwala na produkcję owoców najwyższej jakości. Obszar uprawy klementynek i pomarańcz navelin zajmuje 50 hectarów. Roczna produkcja wynosi około 8 000 kwintali. Produkcja klementynek jest najważniejszym elementem naszej produkcji cytruów.

 5. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERRABONA COOP. V

  Hiszpania

  Pomarańcze i mandarynki z sadów z Valencii. Jeżeli udasz się do wyjątkowego regionu sadów Valencii, znajdziesz nasze plantacje w gminach Rafelbunyol, Museros i Puig de Santamaría, u stóp parku naturalnego Sierra Calderona. To w tym regionie, gdzie biegi wodne i tysiącletnie urwiska dostarczają przy każdym wylewie substrat i substancje odżywcze, konieczne do wzrostu naszych drzew, prowadzimy naszą działalność od ponad 150-u lat.

 2. VIVAI RUSSO SSA

  Włochy

  Vivai Russo, firma powstała w latach 60. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży roślin leśnych, ozdobnych, śródziemnomorskich, tropikalnych, drzew palmowych, owocowych, cytrusowych i oliwnych.

 3. FRUITTRADE

  Polska

  Nasza firma zajkmuje sie importem i exportem owocow i warzyw , posiadamy takze wlasny transport dowozimy w kazde miejsce w europie

 4. MOROCCANCITRUS

  Niemcy

 5. AFRIGOODGROW

  Egypt

 1. DREAMCELSIUS GROUP AFRICA

  Republika Południowej Afryki

 2. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

 1. FRUTÉATE

  Hiszpania

 2. FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA

  Portugalia

 3. GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO

  Grecja

 4. KIMELLA AGRI TRADING

  Filipiny

 5. FYTRON

  Grecja

 6. GUFRESCO

  Hiszpania

 7. AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY

  Grecja

 8. LUFELE S TRADING

  Republika Południowej Afryki

 1. PRO CIT ADAU, S.L.

  Hiszpania

 2. ANDEVALOBIO

  Hiszpania

 3. GREENFOOD IBERICA

  Hiszpania

 4. EXOTIFRUIT EU

  Holandia

 5. CENGIZ FRUITS

  Turcja

 6. ZANGOSTAR LTD

  Cypr

 7. SNO TARIM VE ZIRAI ISLT / SNO CITRUS TURKEY

  Turcja

 8. MRFRUTAS, SOCIEDADE AGRÍCOLA LDA

  Portugalia

 9. ARMAND FABRE

  Francja

 10. DAILY ORANGE

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo