• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cytrusy

Wyniki dla

Cytrusy - Import eksport

 1. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 2. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

 3. HERBAMMS

  Francja

 4. AMEFRUITS SL

  Hiszpania

  Utworzyliśmy to przedsiębiorstwo w 1994 roku. Od chwili jego powstania, nasze cele opierają się na rozwoju stosunków handlowych między Hiszpanią i resztą świata. Dbamy szczególnie o jakość różnych produktów, które sprzedajemy.

 5. SOCIETA' AGRICOLA MORSILVA SS

  Włochy

  Od ponad 40 lat gospodarstwo rolne Morsilva żyje i działa w zgodzie z naturą. Jesteśmy gospodarstwem rodzinnym. Hodowla cytrusów znajduje się na równinie Sibari, kolebce Wielkiej Grecji, co dzięki uprzywilejowanym warunkom klimatycznym pozwala na produkcję owoców najwyższej jakości. Obszar uprawy klementynek i pomarańcz navelin zajmuje 50 hectarów. Roczna produkcja wynosi około 8 000 kwintali. Produkcja klementynek jest najważniejszym elementem naszej produkcji cytruów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 2. TERRABONA COOP. V

  Hiszpania

  Pomarańcze i mandarynki z sadów z Valencii. Jeżeli udasz się do wyjątkowego regionu sadów Valencii, znajdziesz nasze plantacje w gminach Rafelbunyol, Museros i Puig de Santamaría, u stóp parku naturalnego Sierra Calderona. To w tym regionie, gdzie biegi wodne i tysiącletnie urwiska dostarczają przy każdym wylewie substrat i substancje odżywcze, konieczne do wzrostu naszych drzew, prowadzimy naszą działalność od ponad 150-u lat.

 3. VIVAI RUSSO SSA

  Włochy

  Vivai Russo, firma powstała w latach 60. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży roślin leśnych, ozdobnych, śródziemnomorskich, tropikalnych, drzew palmowych, owocowych, cytrusowych i oliwnych.

 4. FRUITTRADE

  Polska

  Nasza firma zajkmuje sie importem i exportem owocow i warzyw , posiadamy takze wlasny transport dowozimy w kazde miejsce w europie

 5. MOROCCANCITRUS

  Niemcy

 1. DREAMCELSIUS GROUP AFRICA

  Republika Południowej Afryki

 2. FRUTÉATE

  Hiszpania

 1. GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO

  Grecja

 2. FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA

  Portugalia

 3. KIMELLA AGRI TRADING

  Filipiny

 4. AFRIGOODGROW

  Egypt

 5. GUFRESCO

  Hiszpania

 6. FYTRON

  Grecja

 7. AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY

  Grecja

 8. PRO CIT ADAU, S.L.

  Hiszpania

 1. LUFELE S TRADING

  Republika Południowej Afryki

 2. ANDEVALOBIO

  Hiszpania

 3. GREENFOOD IBERICA

  Hiszpania

 4. CENGIZ FRUITS

  Turcja

 5. EXOTIFRUIT EU

  Holandia

 6. ZANGOSTAR LTD

  Cypr

 7. MRFRUTAS, SOCIEDADE AGRÍCOLA LDA

  Portugalia

 8. GRUPO DESEMA SL

  Hiszpania

 9. ORANGES ONLINE - NARANJAS QUIQUE

  Hiszpania

 10. EFFE FRUIT S.R.L.S.

  Włochy