• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cytrusy

Wyniki dla

Cytrusy - Import eksport

 1. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 2. ASYA FRESH

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Asya Fresh, u czołowego tureckiego eksportera najwyższej jakości, świeżych owoców i warzyw od 2016 roku. Dzięki naszej ścisłej współpracy z administracją portu Samsun i wysokowykwalifikowanym pracownikom, rozszerzamy nasze możliwości logistyczne, zwiększając nasze wolumeny eksportowe. W Asya Fresh, zrównoważony rozwój jest naszą kluczową wartością. Jesteśmy dumni z oferowania owoców premium pochodzenia organicznego, takich jak granaty i wiśnie, zapewniając szybkie dostawy dzięki naszemu kompetentemu zespołowi. Odkryj szeroką gamę naszych produktów, obejmującą: •Granaty •Wiśnie •Nektarynki i brzoskwinie •Rodzynki sułtańskie •Winogrona red globe •Gruszki •Pigwy •Śliwki •Morele •Figi •Różne gatunki pomidorów •Paprykę •Paprykę ostrą •Ogórki •Cukinię •Grejfruty •Pomarańcze •Mandarynki •Cytryny Specjalizujemy się w granatach, wiśniach oraz zróżnicowanej, szerokiej gamie owoców i warzyw pochodzenia lokalnego, włącznie z nektarynkami, brzoskwiniami, morelami i paprykami. Prowadzimy magazyny, znajdujące się w strategicznych lokalizacjach w Antalyi, Mersin i Manisie. W ramach naszego specjalnego programu, oferujemy wybranym producentom szansę przyłączenia się do nas na zasadzie długoterminowej współpracy partnerskiej. Poprzez umowę o wyłączności dostaw, tworzymy bezpieczeństwo i skoordynowane ramy dla wspólnych programów, gwarantując Tobie, jako nabywcy, dostawę niezawodnych, wysokiej jakości produktów i korzyści ze ścisłej współpracy. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji. Dzięki zdolnościom wykonywania dostaw na skalę globalną, Asya Fresh zaspokaja potrzeby różnych rynków, oferując produkty premium i wyjątkową obsługę.

 3. MELIORAFRESH (BESTTRADE)

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Meliorafresh, kluczowym dla Ciebie miejscu świeżych owoców i warzyw jakości premium z Turcji. Posiadając ponad 30 letnią historię, bez przerwy ewoluujemy, aby wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Nasz niedawny rozwój w Europie Wschodniej jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania na rzecz obsługiwania globalnych rynków i dostarczania wyjątkowych produktów wymagającym klientom na świecie. Kładąc nacisk na świeżość i nieskazitelność, inwestujemy w najnowocześniejszą technologię, aby spełniać najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Nasze produkty ekologiczne gwarantują to, co najlepsze w przyrodzie, docierając do Ciebie dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu. Poznaj nasz szeroki asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów, odpowiednich dla każdego podniebienia i gustu. Oferujemy zróżnicowany wybór gatunków pomidorów, w tym konwencjonalne, różowe, śliwkowe, owalne, seyit, koktajlowe i okrągłe. Nasz szeroki wybór papryk wpasowuje się w każdy gust, obejmując paprykę kalifornijską, charleston, hot charleston, zieloną szpiczastą, dzwonek, czerwoną kapia, czerwoną chili, zieloną chili, paprykę węgierską, węgierskie Charlie i Bianca. Poznaj dokładnie nasze odmiany ogórka — zwykłe, silor i kolczaste — abo rozkoszuj się smakiem świeżości naszych cukinii, bakłażanów (crystal i zwyczajnych), arbuzów, melonów, granatów, pomarańczy, mandarynek, cytryn, moreli, brzoskwini i truskawek. Nasze nowoczesne urządzenia i sprawna logistyka umożliwiają szybką dostawę Twojego zamówienia w doskonałym stanie, z zachowaniem świeżości i wysokiej jakości naszych produktów na każdym etapie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. Durdaslar

  Turcja

  Verified by europages badge

  Durdaslar jest od 1989 roku znanym hurtownikiem warzyw i owoców w Kumluca/Antalya i okolicach. To już trzecie pokolenie tej rodzinne firmy założonej przez Durmuşa Durdaşa i jego trzech synów, kontynuującej rodzinne dziedzictwo. Durdaslar znacznie się rozwinął, stając się wiodącą instytucją w swoim regionie i jedną z najlepszych w kraju. Nasze roczne zdolności dostawcze przekraczają 120 000 ton warzyw i owoców. Stale dążymy do ciągłego doskonalenia poprzez instytucjonalizację. W 2003 roku nasz zakład pakowania stał się pełnoprawną firmą, obsługującą Kumluca z chłodnią o pojemności 3000 ton. W 2011 roku otworzyliśmy nowa lokalizację w dzielnicy Elmali i rozszerzyliśmy działalność o wiele obiektów w Antalyi. Posiadamy również oddział w Bułgarii z chłodniami dla naszych klientów. Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie konsumentom świeżych warzyw i owoców podczas produkcji, w dokładnie pożądanej ilości i o czasie. Nasz asortyment obejmuje różne odmiany pomidorów (takie jak regularne, różowe, śliwkowe, owalne, Seyit, koktajlowe, okrągłe itp.), odmiany papryki (California Pepper, Charleston, Hot Charleston, Pointed Green, Bell, Capia Red, Red Chili, Green Chili, Hungarian Pepper, Hungarian Charlie, Bianca itp. ), odmiany ogórków (Regular, Silor, Spiky), cukinia, bakłażany (Crystal i Regular Eggplant), arbuz, melon, granaty, pomarańcze, mandarynki, cytryny, morele, brzoskwinie, truskawki, Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej i odkryć nasze produkty!

 5. GREYPE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GREYPE FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Cytrusy, Fresh fruits and vegetables, Warzywa świeże, Cytrusy, brzoskwinie, karczochy, fruit and vegetable wholesaler, i szparagi. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMEFRUITS SL

  Hiszpania

  Utworzyliśmy to przedsiębiorstwo w 1994 roku. Od chwili jego powstania, nasze cele opierają się na rozwoju stosunków handlowych między Hiszpanią i resztą świata. Dbamy szczególnie o jakość różnych produktów, które sprzedajemy.

 2. SOCIETA' AGRICOLA MORSILVA SS

  Włochy

  Od ponad 40 lat gospodarstwo rolne Morsilva żyje i działa w zgodzie z naturą. Jesteśmy gospodarstwem rodzinnym. Hodowla cytrusów znajduje się na równinie Sibari, kolebce Wielkiej Grecji, co dzięki uprzywilejowanym warunkom klimatycznym pozwala na produkcję owoców najwyższej jakości. Obszar uprawy klementynek i pomarańcz navelin zajmuje 50 hectarów. Roczna produkcja wynosi około 8 000 kwintali. Produkcja klementynek jest najważniejszym elementem naszej produkcji cytruów.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 4. TERRABONA COOP. V

  Hiszpania

  Pomarańcze i mandarynki z sadów z Valencii. Jeżeli udasz się do wyjątkowego regionu sadów Valencii, znajdziesz nasze plantacje w gminach Rafelbunyol, Museros i Puig de Santamaría, u stóp parku naturalnego Sierra Calderona. To w tym regionie, gdzie biegi wodne i tysiącletnie urwiska dostarczają przy każdym wylewie substrat i substancje odżywcze, konieczne do wzrostu naszych drzew, prowadzimy naszą działalność od ponad 150-u lat.

 5. VIVAI RUSSO SSA

  Włochy

  Vivai Russo, firma powstała w latach 60. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży roślin leśnych, ozdobnych, śródziemnomorskich, tropikalnych, drzew palmowych, owocowych, cytrusowych i oliwnych.

 1. FRUITTRADE

  Polska

  Nasza firma zajkmuje sie importem i exportem owocow i warzyw , posiadamy takze wlasny transport dowozimy w kazde miejsce w europie

 2. JAROSZ

  Polska

  zajmujemy sie importem i exportem owocow i warzyw posiadamy wlasny transport

 1. FRUTÉATE

  Hiszpania

  Firma FRUTÉATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, fruit and vegetable wholesaler, Spożywczy - Import/Eksport, i import/export, production and sale of fruit and vegetables. Ma siedzibę w Alcanar, Hiszpania.

 2. MOROCCANCITRUS

  Niemcy

  Firma MOROCCANCITRUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach mandarynki, i pomarańcze. Ma siedzibę w Niddatal, Niemcy.

 3. AFRIGOODGROW

  Egypt

  Firma AFRIGOODGROW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach eksport warzyw, Bataty, i cebule. Ma siedzibę w Alexandria, Egypt.

 4. KIMELLA AGRI TRADING

  Filipiny

  Firma KIMELLA AGRI TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, Cytrusy, banany, i mango. Ma siedzibę w Mandaluyong City, Filipiny.

 5. FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA

  Portugalia

  Firma FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach pomarańcze, i cytryny. Ma siedzibę w Algoz, Portugalia.

 6. GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO

  Grecja

  Firma GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Ma siedzibę w Gythio, Grecja.

 7. FARQLEET INTERNATIONAL

  Pakistan

  Firma FARQLEET INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, Owoce tropikalne, biologiczne produkty rolne, Fresh fruits and vegetables, Cytrusy, i Owoce tropikalne. Ma siedzibę w Faisalabad, Pakistan.

 8. AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY

  Grecja

  Firma AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach pomarańcze pakowane, owoce cytrusowe, i mandarynki. Ma siedzibę w Agrinio, Grecja.

 1. FYTRON

  Grecja

  Firma FYTRON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Ma siedzibę w TRAGANO, Grecja.

 2. GUFRESCO

  Hiszpania

  Firma GUFRESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, soki owocowe, wyciskane pomarańcze, naturalne soki owocowe, i Cytrusy. Ma siedzibę w Burriana, Hiszpania.

 3. PRO CIT ADAU, S.L.

  Hiszpania

  Firma PRO CIT ADAU, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach pomarańcze, mandarynki, i leczenie roślin. Ma siedzibę w Almenara, Hiszpania.

 4. SELTI ANOKA LIMITADA

  Chile

  Firma SELTI ANOKA LIMITADA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach eksport, kiwi, Borówki czerwone, i czereśnie. Ma siedzibę w Paine, Chile.

 5. ANDEVALOBIO

  Hiszpania

  Firma ANDEVALOBIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 6. LUFELE S TRADING

  Republika Południowej Afryki

  Firma LUFELE S TRADING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Ma siedzibę w Port Elizabeth, Republika Południowej Afryki.

 7. GREENFOOD IBERICA

  Hiszpania

  Firma GREENFOOD IBERICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, OWOCE I Warzywa, Cytrusy, i sałatki. Ma siedzibę w Mont-Ras, Hiszpania.

 8. EXOTIFRUIT EU

  Holandia

  Firma EXOTIFRUIT EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach import owoców, owoce egzotyczne, Zielone cytryny, i klementynki. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 9. ZANGOSTAR LTD

  Cypr

  Firma ZANGOSTAR LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Cytrusy, związki przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i napojowego, Cytrusy, i kiwi. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 10. FIKRET DEGIRMENCI CITRUS

  Turcja

  Firma FIKRET DEGIRMENCI CITRUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cytrusy. Jest również obecna w dziedzinach eksport owoców, papier artystyczny, i biologiczne owoce cytrusowe. Ma siedzibę w Adanalioglu Mah., Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo