• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cysterny z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Cysterny z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. HC HESSENTALER CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HC HESSENTALER CONTAINER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall-Hessental, Niemcy.

 2. CITERPACK ENVIRONMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CITERPACK ENVIRONMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rezerwa przeciwpożarowa, i water tank. Ma siedzibę w Revenvin-Vaugris, Francja.

 3. CITERNEO

  Francja

  Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w sektorze zbiorników elastycznych grupa CITERNEO, lider na rynku francuskim, oferuje niezrównany wybór produktów wytwarzanych we Francji, takich jak zbiorniki przeciwpożarowe, kolektory wody deszczowej, cysterny elastyczne do przechowywania wody, wody pitnej, ścieków, nawozów płynnych i węglowodorów. Od 2012 roku firma ma certyfikat ISO 9001 na projektowanie i produkcję zbiorników elastycznych, korzysta z kompetencji dynamicznego działu badań i rozwoju oraz biura projektów, co czyni ją innowacyjną firmą oferującą zbiorniki o pojemności od 1 do 2000 m3.

 4. VISAM PLASTIK VE METAL ENJ. SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  VİSAM A.S. to wiodący producent zbiorników spłukujących (zamontowanych i zawieszonych), zbiorników chowanych, mechanizmów spłukujących, siedzisk toaletowych, zaworów wlotowych, odpływów podłogowych z kraty ze stali nierdzewnej, odpływów kuchennych i łazienkowych oraz zamknięć wentylacyjnych. Firma VİSAM A.S. założona w 1964 r. to pierwsza marka, o której się myśli rozmawiając o zbiornikach do spłukiwania w Turcji. Nasz priorytet to trwałość i wysoka jakość.

 5. SUPERPLASTIC

  Belgia

  Firma SUPERPLASTIC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Płyty z tworzyw sztucznych, Cysterny z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Płyty z tworzyw sztucznych, i Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Liège Sclessin, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COVALIM

  Belgia

  Firma COVALIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, Zbiorniki metalowe, Cysterny z tworzyw sztucznych, Zbiorniki metalowe, i instalacja zbiorników. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 2. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Belgia

  Firma ATS ALL TANK SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Zbiorniki metalowe, zbiorniki na benzynę, instalacja zbiorników, i metal tankers. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 3. LUXURY CITERNE

  Francja

  Firma LUXURY CITERNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach cysterna. Ma siedzibę w Saint-Étienne-De-L'olm, Francja.

 4. RAROTEC

  Luksemburg

  Firma RAROTEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach  Uzdatnianie wody deszczowej, Panele słoneczne, doły gnilne, i instalacje fotoelektryczne. Ma siedzibę w Hachiville, Luksemburg.

 5. TSIANAKAS ABETE

  Grecja

  Firma TSIANAKAS ABETE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Volos, Grecja.

 1. PRONAL

  Francja

  Firma PRONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Leers, Francja.

 2. TELCOM SPA

  Włochy

  Firma TELCOM SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach meble na teras, wazony, i Garden decorations. Ma siedzibę w Ostuni, Włochy.

 1. GROUPE MAILLARD INDUSTRIE

  Francja

  Firma GROUPE MAILLARD INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kształtowanie na gorąco, i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Autechaux, Francja.

 2. TEBLICK

  Belgia

  Firma TEBLICK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i artykuły z plastiku dla laboratoriów chemicznych. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 3. PLASTIGI

  Belgia

  Firma PLASTIGI, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Doły gnilne - prace, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Doły gnilne - prace. Ma siedzibę w Noorderwijk, Belgia.

 4. GREENFORCE OÜ

  Estonia

  Firma GREENFORCE OÜ, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Pojemniki z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 5. VAN DER HOEVEN PLASTICS B.V.

  Holandia

  Firma VAN DER HOEVEN PLASTICS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Cysterny z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Wateringen, Holandia.

 6. GIA.DA. S.N.C. DI GRILLO GIOVANBATTISTA E C.

  Włochy

  Firma GIA.DA. S.N.C. DI GRILLO GIOVANBATTISTA E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Isorella, Włochy.

 7. V.S.

  Włochy

  Firma V.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rondissone, Włochy.

 8. NALDI ECOLOGIA S.R.L.

  Włochy

  Firma NALDI ECOLOGIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 1. PANPLAST D.O.O.

  Słowenia

  Firma PANPLAST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Cysterny z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grosuplje, Słowenia.

 2. MACITERNEECOLO.FR

  Francja

  Firma MACITERNEECOLO.FR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Méjannes-Lès-Alès, Francja.

 3. FE.MA. PLAST DI FERRAGAMO STEFANIA & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma FE.MA. PLAST DI FERRAGAMO STEFANIA & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Castelnovo Di Sotto, Włochy.

 4. B.V. KUNSTSTOF-INSTALLATIEBOUW CKB

  Holandia

  Firma B.V. KUNSTSTOF-INSTALLATIEBOUW CKB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Cysterny z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Boxtel, Holandia.

 5. STILPLAST

  Włochy

  Firma STILPLAST, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 6. CONTAINERS CISTERNAS LA MANCHA, SOCIEDAD LIMITADA

  Hiszpania

  Firma CONTAINERS CISTERNAS LA MANCHA, SOCIEDAD LIMITADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, Kontenery, Cysterny z tworzyw sztucznych, i Kontenery. Ma siedzibę w Pedro Muñoz, Hiszpania.

 7. RESINTEX TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma RESINTEX TECHNOLOGY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cysterny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Frosinone, Włochy.

 8. BBL SRL

  Włochy

  Firma BBL SRL, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, i Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Castiglione Olona, Włochy.

 9. AMM OTAHAL S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma AMM OTAHAL S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Cysterny z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kobyli, Republika Czeska.

 10. CARLIER PLASTIQUES

  Francja

  Firma CARLIER PLASTIQUES, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny z tworzyw sztucznych, i Cysterny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Calonne Ricouart, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo