• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cyrkon

Wyniki dla

Cyrkon - Import eksport

 1. ABCR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

 2. EWG E. WAGENER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EWG w Heimsheim w sercu Badenii-Wirtembergii jest Państwa dostawcą, dystrybutorem i partnerem numer jeden posiadającym certyfikat ISO. Nasze portfolio obejmuje: pręty, rury, sztabki, druty, części standardowe np. śruby, nakrętki i pręty gwintowane), płyty, blachy i folie z różnych metali specjalnych, metali ogniotrwałych i rzadkich. Naszą specjalnością są standardowe części - takie jak śruby, nakrętki i pręty gwintowane - półprodukty z metali szlachetnych, a także części na podstawie rysunku wykonane z molibdenu, tantalu, wolframu, tytanu i ich stopów (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). Możliwości obróbki różnych materiałów, w zależności od ich właściwości, są bardzo zróżnicowane, w tym: wyżarzanie, walcowanie na zimno, toczenie, frezowanie, szlifowanie, erodowanie, spawanie, klejenie (hartowanie), wytrawianie, obcinanie gwintów, wiercenie, znakowanie laserowe i wykrawanie.

 3. BASEDO STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pięć powodów przemawiających za BASEDO STEEL: Knowhow: Znamy specyficzną sytuację zakładów przetwórstwa stali. Bez względu na to, jak wysokie są Twoje wymagania i jak różne są materiały i wymiary; i niezależnie od tego, jak różne mogą być materiały i wymiary: My się tym zajmiemy. materiały egzotyczne nie stanowią dla nas problemu. Usługi: W naszym nowoczesnym magazynie w Düsseldorfie dysponujemy licznymi materiałami. Na naszej wysokowydajnej maszynie do cięcia taśmowego możemy ciąć Państwa stal na elementy żądanej stałej długości. Sieć: W przypadku braku materiału na miejscu, mamy dostęp do dużej międzynarodowej sieci dealerów, producentów, kuźni i firm zajmujących się obróbką i skrawaniem. W ten sposób twoje żądania zostają spełnione. Logistyka: czy to usługi kurierskie, spedytorzy, fracht morski, lotniczy - wiemy, z kim przywieźli Państwo jaki ładunek do miejsca przeznaczenia. Szybko, niezawodnie i po dobrej cenie.

 4. PLANTE SPECIAL METALS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLANTE SPECIAL METALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

 5. WHS SONDERMETALLE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WHS SONDERMETALLE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Grünsfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STS METALLE GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1992 roku firma STS Metalle GmbH postawiła sobie za cel dostarczanie z magazynu lub z produkcji półproduktów i elementów gotowych z wysoce specjalistycznych metali, materiałów ogniotrwałych, stopów specjalnych, stali nierdzewnych oraz stopów na bazie niklu. STS Metalle GmbH współpracuje na całym świecie z wieloma wybranymi i wysoko wykwalifikowanymi producentami i magazynami, aby zawsze zapewniać najwyższe standardy pod względem jakości i logistyki. Monitorowanie terminów gwarantuje niezawodną realizację zamówień.

 2. DR. IHME GMBH

  Niemcy

  Firma DR. IHME GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. HWN TITAN GMBH INGENIEURTECHNIK IN SONDERWERKSTOFFEN

  Niemcy

  Firma HWN TITAN GMBH INGENIEURTECHNIK IN SONDERWERKSTOFFEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. WELDSTONE GMBH

  Niemcy

  Firma WELDSTONE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 5. SCMG EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma SCMG EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Jest również obecna w dziedzinach tungsten. Ma siedzibę w Bad Harzburg, Niemcy.

 1. GRAEVEN METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GRAEVEN METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, zbiornik ciśnieniowy, i Cyrkon. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 2. INTERMÉTAL SA, COMPAGNIE DES MÉTAUX

  Szwajcaria

  Firma INTERMÉTAL SA, COMPAGNIE DES MÉTAUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 1. NISOMET GMBH

  Szwajcaria

  Firma NISOMET GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Wädenswil, Szwajcaria.

 2. DIKON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DIKON GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Konstrukcje metalowe lekkie, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Konstrukcje metalowe lekkie, i Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. LITTY HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma LITTY HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable stalowe, Blacha tłoczna, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable stalowe, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Grabenstätt, Niemcy.

 4. BURKARD METALLPULVERVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma BURKARD METALLPULVERVERTRIEB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal stopowa, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal, Stal stopowa, Metale szlachetne i specjalne, i Cyrkon. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 5. RHECODOR SPECIAL METALS GMBH

  Niemcy

  Firma RHECODOR SPECIAL METALS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Kalefeld, Niemcy.

 6. RHEINMETALL WAFFE MUNITION GMBH

  Niemcy

  Firma RHEINMETALL WAFFE MUNITION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Druty i kable stalowe, Blacha tłoczna, Budownictwo przemysłowe, Cyrkon, Druty i kable stalowe, Blacha tłoczna, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Unterlüß, Niemcy.

 7. PA-METALS GBR

  Niemcy

  Firma PA-METALS GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Giebelstadt, Niemcy.

 8. BUSS & BUSS SPEZIALMETALLE GMBH

  Niemcy

  Firma BUSS & BUSS SPEZIALMETALLE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Sagard, Niemcy.

 1. MOKAWA

  Niemcy

  Firma MOKAWA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable stalowe, Blacha tłoczna, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable stalowe, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Heimsheim, Niemcy.

 2. EVEK GMBH

  Niemcy

  Firma EVEK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Surowce i materiały budowlane, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Rudy żelaza i metali kolorowych, Surowce i materiały budowlane, Metale szlachetne i specjalne, i Cyrkon. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 3. METALLOY METALLE - LEG

  Niemcy

  Firma METALLOY METALLE - LEG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 4. PROJECTOR GMBH

  Niemcy

  Firma PROJECTOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Konstrukcje metalowe lekkie, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Cyrkon, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Konstrukcje metalowe lekkie, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. SIGNER TITANIUM AG

  Szwajcaria

  Firma SIGNER TITANIUM AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Freienbach, Szwajcaria.

 6. ROBEMETALL GMBH TITAN & METALLHANDELSGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma ROBEMETALL GMBH TITAN & METALLHANDELSGESELLSCHAFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Rockenberg, Niemcy.

 7. NANJING YOUTIAN METAL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma NANJING YOUTIAN METAL TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Najing, Chiny.

 8. LEGRAS - ZIRANDCO

  Francja

  Firma LEGRAS - ZIRANDCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż laboratoriów, i wyszukiwanie lokalnych świadczycieli usług za granicą. Ma siedzibę w Courtomer, Francja.

 9. S.I ENGINEERING CAM / NESTING SOFTWARE

  Niemcy

  Firma S.I ENGINEERING CAM / NESTING SOFTWARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyrkon, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Gau-Odernheim, Niemcy.

 10. HST METALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HST METALS CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Shenyang, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo