• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cyrkon

Wyniki dla

Cyrkon - Import eksport

 1. CONCEPT METAL

  Francja

  Concept Metal oferuje półprodukty i części gotowe wykonane z metali nieżelaznych i metali specjalnych wg rysunków. Obróbka i produkcja w pojedynczych częściach, jak również w małych, średnich i dużych seriach. Concept Metal specjalizuje się w dostarczaniu półproduktów niestandardowych (typu półprodukty o dużych wymiarach, bloki, płyty, rury…) Concept Metal posiada też doświadczenie w doradztwie i pomocy w wyborze metali specjalnych w projektach z zastosowaniem wolframu, molibdenu, tantalu itd. Oferuje również możliwość wykonania konstrukcji, a nawet spawania tych metali specjalnych po wcześniejszych analizach w dziale technicznym.Nasz zespół inżynierów zajmuje się tak różnymi dziedzinami jak: mechanika, wtryskiwanie tworzyw sztucznych, formowanie ciśnieniowe, wytłaczanie, aeronautyka, branża nuklearna, chemia, samojezdny sprzęt do robót publicznych i dla rolnictwa, metalurgia, hutnictwo żelaza, marynarka, kolejnictwo, badania naukowe lub sektor zbrojeniowy.

 2. ABCR GMBH

  Niemcy

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

 3. EWG E. WAGENER GMBH

  Niemcy

  EWG w Heimsheim w sercu Badenii-Wirtembergii jest Państwa dostawcą, dystrybutorem i partnerem numer jeden posiadającym certyfikat ISO. Nasze portfolio obejmuje: pręty, rury, sztabki, druty, części standardowe np. śruby, nakrętki i pręty gwintowane), płyty, blachy i folie z różnych metali specjalnych, metali ogniotrwałych i rzadkich. Naszą specjalnością są standardowe części - takie jak śruby, nakrętki i pręty gwintowane - półprodukty z metali szlachetnych, a także części na podstawie rysunku wykonane z molibdenu, tantalu, wolframu, tytanu i ich stopów (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). Możliwości obróbki różnych materiałów, w zależności od ich właściwości, są bardzo zróżnicowane, w tym: wyżarzanie, walcowanie na zimno, toczenie, frezowanie, szlifowanie, erodowanie, spawanie, klejenie (hartowanie), wytrawianie, obcinanie gwintów, wiercenie, znakowanie laserowe i wykrawanie.

 4. BASEDO STEEL GMBH

  Niemcy

  Pięć powodów przemawiających za BASEDO STEEL: Knowhow: Znamy specyficzną sytuację zakładów przetwórstwa stali. Bez względu na to, jak wysokie są Twoje wymagania i jak różne są materiały i wymiary; i niezależnie od tego, jak różne mogą być materiały i wymiary: My się tym zajmiemy. materiały egzotyczne nie stanowią dla nas problemu. Usługi: W naszym nowoczesnym magazynie w Düsseldorfie dysponujemy licznymi materiałami. Na naszej wysokowydajnej maszynie do cięcia taśmowego możemy ciąć Państwa stal na elementy żądanej stałej długości. Sieć: W przypadku braku materiału na miejscu, mamy dostęp do dużej międzynarodowej sieci dealerów, producentów, kuźni i firm zajmujących się obróbką i skrawaniem. W ten sposób twoje żądania zostają spełnione. Logistyka: czy to usługi kurierskie, spedytorzy, fracht morski, lotniczy - wiemy, z kim przywieźli Państwo jaki ładunek do miejsca przeznaczenia. Szybko, niezawodnie i po dobrej cenie.

 5. PLANTE SPECIAL METALS

  Niemcy

  Firma PLANTE SPECIAL METALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WHS SONDERMETALLE E.K.

  Niemcy

  Firma WHS SONDERMETALLE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyrkon. Ma siedzibę w Grünsfeld, Niemcy.

 2. STS METALLE GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1992 roku firma STS Metalle GmbH postawiła sobie za cel dostarczanie z magazynu lub z produkcji półproduktów i elementów gotowych z wysoce specjalistycznych metali, materiałów ogniotrwałych, stopów specjalnych, stali nierdzewnych oraz stopów na bazie niklu. STS Metalle GmbH współpracuje na całym świecie z wieloma wybranymi i wysoko wykwalifikowanymi producentami i magazynami, aby zawsze zapewniać najwyższe standardy pod względem jakości i logistyki. Monitorowanie terminów gwarantuje niezawodną realizację zamówień.

 3. DR. IHME GMBH

  Niemcy

 4. GRAEVEN METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. WELDSTONE GMBH

  Niemcy

 1. HWN TITAN GMBH INGENIEURTECHNIK IN SONDERWERKSTOFFEN

  Niemcy

 2. SCMG EUROPE GMBH

  Niemcy

 1. LEGRAS - ZIRANDCO

  Francja

 2. HST METALS CO.,LTD

  Chiny

 3. HLMET CO., LTD.

  Chiny

 4. NISOMET GMBH

  Szwajcaria

 5. NANJING YOUTIAN METAL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

 6. EVEK GMBH

  Niemcy

 7. BAGLIONI LAURA

  Włochy

 8. PATRY S.R.L.

  Włochy

 1. KEROX DENTAL LTD.

  Węgry

 2. RHEINMETALL WAFFE MUNITION GMBH

  Niemcy

 3. S.I ENGINEERING CAM / NESTING SOFTWARE

  Niemcy

 4. DIKON GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. METALLOY METALLE - LEG

  Niemcy

 6. BUSS & BUSS SPEZIALMETALLE GMBH

  Niemcy

 7. MOKAWA

  Niemcy

 8. INTERMÉTAL SA, COMPAGNIE DES MÉTAUX

  Szwajcaria

 9. PROJECTOR GMBH

  Niemcy

 10. RHECODOR SPECIAL METALS GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo