• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cynk i stopy cynku

Wyniki dla

Cynk i stopy cynku - Import eksport

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 2. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma METALÚRGICA FONSECA & FLORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, anody protektorowe, Anodes, Ochrona przez korozją, cynk, Cynk i stopy cynku, elementy i części do okrętów i statków, Części obrabiane maszynowo, i anody cynkowe. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 3. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFALENZINN J. JOST KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Stopy cyny, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Anodes, i lut miękki. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 5. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, cynk, ołów, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Maastricht, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIPL.-ING. HERWIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIPL.-ING. HERWIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach odtłuszczanie, ołów, i aluminium. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH

  Niemcy

  Od 1991 roku firma HZD jest niezawodnym usługodawcą i partnerem w zakresie produkcji i obróbki elementów z odlewów ciśnieniowych z cynku. Nasza firma znana jest z długoletnich kontaktów handlowych z naszymi klientami, z naszej opatentowanej pianki cynkowej -ZINCOPOR- oraz z naszego regularnego udziału w projektach badawczych w przemyśle odlewniczym. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oferujemy wyjątkowe doświadczenie dla klientów i znajdujemy odpowiednie rozwiązania dla wszystkich wyzwań. W 2019 roku mocno uderzyła w nas niewypłacalność. Ale udało nam się. Mimo tej trudnej sytuacji nadal prosperowaliśmy na rynku. Od sierpnia 2020 roku istniejemy pod nową nazwą firmy HZD - Druckguss Havelland GmbH. Nasze cele są jasno określone: Zorientowanie na klienta, jakość i efektywność kosztowa - dla trwałego i bezpiecznego wzrostu i rozwoju naszej firmy. Produkujemy elastycznie i niezawodnie; od wyrobów standardowych po złożone produkty na zamówienie.

 3. ZINCO GROUP. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Zinco Group powstało w latach 80 jako mała rodzinna firma wytwarzająca przewody kominowe i artykuły budowlane. Na przestrzeni lat, wyspecjalizowało się zwłaszcza w produkcji systemów kanałowych odprowadzania dymu oraz przeciwram do drzwi przesuwnych. Dzisiaj Zinco Group w oparciu o strukturę sieci handlowej, jest obecne na większym obszarze biznesowym rozciągającym się na terenie całych Włoch, jak również w Europie.

 4. GLORIA KEY

  Białoruś

  Firma GLORIA KEY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, i obróbka galwaniczna. Ma siedzibę w Zhodino, Białoruś.

 5. ID CASTING

  Francja

  Firma ID CASTING, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Arbois, Francja.

 1. COLIMET SRL

  Włochy

  Firma COLIMET SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach cynkowanie strumieniowe, i cynkowanie strumieniowe powierzchni metalowych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS

  Francja

  Firma INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Saint-Amand Montrond, Francja.

 1. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Turcja

  Firma YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Karatay/konya, Turcja.

 2. ARTUR MONSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ARTUR MONSE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 3. MINA GALVANIZ

  Turcja

  Firma MINA GALVANIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach słupy oświetleniowe, i instalacje barier bezpieczeństwa drogowych i autostradowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. QINGDAO LYHT TRADING CO., LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO LYHT TRADING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 5. JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Wülfrath, Niemcy.

 6. A PLUS GALVANIZ

  Turcja

  Firma A PLUS GALVANIZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach cynk, aluminium w sztabkach, miedź, i produkty chemiczne przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. INZA Y PLAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma INZA Y PLAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Massamagrell-Valencia, Hiszpania.

 8. SIOBRA

  Francja

  Firma SIOBRA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie znalu, Części ze stopów magnezu, stop magnezu, i odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Arbois, Francja.

 1. ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, podciśnieniowe wytapianie cynku, formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Roletto, Włochy.

 2. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Niemcy

  Firma ZINQ NETZSCHKAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Netzschkau, Niemcy.

 3. ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA

  Portugalia

  Firma ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie znalu, i odlewy ze znalu. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 4. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Włochy

  Firma CHUN & VOLLERIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, stopy metaliczne, i nickel alloys. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 5. ASG METAL

  Turcja

  Firma ASG METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. S. ERASMO ZINKAL S.P.A.

  Włochy

  Firma S. ERASMO ZINKAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia, formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium, podciśnieniowe wytapianie cynku, i stopy aluminium. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 7. STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION

  Francja

  Firma STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, Cynk i stopy cynku, i produkcja drobnych elementów. Ma siedzibę w Dampierre-Les-Bois, Francja.

 8. ZINGA METALL & CO. LTD

  Ukraina

  Firma ZINGA METALL & CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 9. AZ PRESSOFUSIONI

  Włochy

  Firma AZ PRESSOFUSIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium, i odlewnia stopów. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.

 10. TESTAS

  Belgia

  Firma TESTAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, miedź i stopy, ołów i stopy, Stal nierdzewna, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo