• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cyna i stopy cyny

Wyniki dla

Cyna i stopy cyny - Import eksport

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 3. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFALENZINN J. JOST KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Stopy cyny, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Anodes, i lut miękki. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 4. TRIGON CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRIGON CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Ma siedzibę w Schlüchtern, Niemcy.

 5. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PENA METAUX SAS

  Francja

  PENA METAUX, przedsiębiorstwo handlu międzynarodowego metalami, metale po recyklingu, hedging w zakresie surowców. Kupno, zbiórka, przygotowywanie metali nieżelaznych, obsługa globalna przemysłu. Nasze 50 lat doświadczenia pozwala nam zaproponować Państwu wykupienie każdego produktu zawierającego metale nieżelazne. Odzyskiwanie, recykling, kupno, handel odpadami, resztkami, nowymi odpadami przemysłowymi, żużel, popiół, katoda, miedź, aluminium, cynk, ołów, cyna, mosiądz, stale specjalne, nikiel, stopy.

 2. ABERFOND SRL

  Włochy

  Od ponad pół wieku, nasze przedsiębiorstwo produkuje części formowane z żeliwa. Zachowując ludzką miarę, firma zyskała na sprawności i dynamizmie, przywiązując wagę do najlepszych technologii dostępnych dla jej urządzeń przemysłowych. Dysponujemy w istocie dwoma urządzeniami do formowania: jedno, ręczne, oparte na procesie «piasek i żywica», za pomocą którego wyrabiamy elementy formowane dużego i średniego kalibru (do maksymalnie 8 ton), drugie mechaniczne, do części formowanych w małej i średniej serii (o maksymalnej wadze 70 kg).

 3. DALL'ORTO DAL 1892

  Włochy

  Odlewnia stopów cyny. Przedsiębiorstwo Dall'Orto Edilio zostało założone w 1892 roku z zamiarem uzyskania wysokiej pozycji referencyjnej na rynku międzynarodowym w sektorach handlowych, w których stosowane są stopy cyny. Przedsiębiorstwo wyróżnia się trzema fundamentalnymi cechami: absolutne zaangażowanie się w dowolny rodzaj stopu surowców, certyfikat gwarancji towarzyszący każdej dostawie, praca wyłącznie rzemieślnicza.

 4. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  Hiszpania

  Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji stopów i oraz lutowaniu i zgrzewaniu, a także w wykonywaniu odpowiednich środków trawiących. Odlewnie.

 5. MBO-HUTMEN J.V. SP. Z O.O.

  Polska

  Produkcja i sprzedaż stopów metali białych oraz materiałów lutowniczych. W ofercie: spoiwa bezołowiowe, cyna, spoiwa cynowe, druty z topnikiem, druty pełne, stopy niskotopliwe, pasty bezołowiowe.

 1. ESTANHEX

  Portugalia

  Firma ESTANHEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, cyna, i Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Argoncilhe, Portugalia.

 2. MACE COMMODITY S.R.L.

  Włochy

  Firma MACE COMMODITY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Cyna i stopy cyny, Aluminium i stopy aluminium, Cyna i stopy cyny, zawory do przyłączy, i obróbka blach i rur. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 1. ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA

  Portugalia

  Firma ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z cyny, listwy cynowe do spawania, ołów i stopy, i handel metalami i stopami. Ma siedzibę w Bodiosa, Portugalia.

 2. LE POTIER D ETAIN SA

  Francja

  Firma LE POTIER D ETAIN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z cyny, talerze z cyny, drobiazgi z cyny, i rzeźbiarstwo w cynie. Ma siedzibę w Bourg-De-Péage, Francja.

 3. Sodeka Méca

  Francja

  Firma Sodeka Méca, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, miedź, cynk, nikiel, i Elektrolityczna obróbka powierzchniowa. Ma siedzibę w Le Blanc Mesnil, Francja.

 4. CRM SYNERGIES S.L

  Hiszpania

  Firma CRM SYNERGIES S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, cyna, Stopy spawalnicze, i Stopy cyny. Ma siedzibę w Las Ventas De Retamosa, Hiszpania.

 5. DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI

  Szwajcaria

  Firma DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Visp, Szwajcaria.

 6. FENIX METALS SP. Z.O.O.

  Niemcy

  Firma FENIX METALS SP. Z.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Metale szlachetne i specjalne, i Cyna i stopy cyny. Ma siedzibę w Kloster Lehnin, Niemcy.

 7. A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 8. LÖTMITTEL TECHNO SERVICE GMBH & CO KG

  Austria

  Firma LÖTMITTEL TECHNO SERVICE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, Armatura sanitarna, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Ort Im Innkreis, Austria.

 1. FONDERIA BENINI

  Włochy

  Firma FONDERIA BENINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Ołów i stopy ołowiu, Aluminium i stopy aluminium, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Rosta, Włochy.

 2. CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH

  Niemcy

  Firma CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Staudt, Niemcy.

 3. WESTFÄLISCHER EDELMETALLGROSSHANDEL UND VERWERTUNG - WEGHV GMBH

  Niemcy

  Firma WESTFÄLISCHER EDELMETALLGROSSHANDEL UND VERWERTUNG - WEGHV GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Złotnictwo i srebro, Cyna i stopy cyny, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Bönen, Niemcy.

 4. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 5. R&J CNC, S.L.

  Hiszpania

  Firma R&J CNC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Ma siedzibę w Villatobas, Hiszpania.

 6. ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN

  Niemcy

  Firma ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, i Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Ma siedzibę w Weinbergen, Niemcy.

 7. H. A. RAPOLD AG

  Szwajcaria

  Firma H. A. RAPOLD AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 8. GENA METALL GMBH

  Niemcy

  Firma GENA METALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 9. GMH STACHOW-METALL GMBH

  Niemcy

  Firma GMH STACHOW-METALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Goslar, Niemcy.

 10. WULLSCHLEGER & CO AG

  Szwajcaria

  Firma WULLSCHLEGER & CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Thalwil, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo