• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cyna i stopy cyny

Wyniki dla

Cyna i stopy cyny - Import eksport

 1. C:MET GMBH

  Niemcy

 2. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

 3. TRIGON CHEMIE GMBH

  Niemcy

 4. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

  Wszystkie wyroby na "cyna i stopy cyny"

 5. PENA METAUX SAS

  Francja

  PENA METAUX, przedsiębiorstwo handlu międzynarodowego metalami, metale po recyklingu, hedging w zakresie surowców. Kupno, zbiórka, przygotowywanie metali nieżelaznych, obsługa globalna przemysłu. Nasze 50 lat doświadczenia pozwala nam zaproponować Państwu wykupienie każdego produktu zawierającego metale nieżelazne. Odzyskiwanie, recykling, kupno, handel odpadami, resztkami, nowymi odpadami przemysłowymi, żużel, popiół, katoda, miedź, aluminium, cynk, ołów, cyna, mosiądz, stale specjalne, nikiel, stopy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABERFOND SRL

  Włochy

  Od ponad pół wieku, nasze przedsiębiorstwo produkuje części formowane z żeliwa. Zachowując ludzką miarę, firma zyskała na sprawności i dynamizmie, przywiązując wagę do najlepszych technologii dostępnych dla jej urządzeń przemysłowych. Dysponujemy w istocie dwoma urządzeniami do formowania: jedno, ręczne, oparte na procesie «piasek i żywica», za pomocą którego wyrabiamy elementy formowane dużego i średniego kalibru (do maksymalnie 8 ton), drugie mechaniczne, do części formowanych w małej i średniej serii (o maksymalnej wadze 70 kg).

 2. DALL'ORTO DAL 1892

  Włochy

  Odlewnia stopów cyny. Przedsiębiorstwo Dall'Orto Edilio zostało założone w 1892 roku z zamiarem uzyskania wysokiej pozycji referencyjnej na rynku międzynarodowym w sektorach handlowych, w których stosowane są stopy cyny. Przedsiębiorstwo wyróżnia się trzema fundamentalnymi cechami: absolutne zaangażowanie się w dowolny rodzaj stopu surowców, certyfikat gwarancji towarzyszący każdej dostawie, praca wyłącznie rzemieślnicza.

 3. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  Hiszpania

  Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji stopów i oraz lutowaniu i zgrzewaniu, a także w wykonywaniu odpowiednich środków trawiących. Odlewnie.

 4. ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA

  Portugalia

 5. ESTANHEX

  Portugalia

 1. FONDERIA BENINI

  Włochy

 2. CRM SYNERGIES S.L

  Hiszpania

 1. MACE COMMODITY S.R.L.

  Włochy

 2. ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN

  Niemcy

 3. R&J CNC, S.L.

  Hiszpania

 4. VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH

  Niemcy

 5. BROQUETAS

  Hiszpania

 6. MODELLERIA F.LLI BAGATTI

  Włochy

 7. COTTALI S.R.L.

  Włochy

 8. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Włochy

 1. F.O.M.T. S.P.A.

  Włochy

 2. S.A.T. FONDERIA MECCANICA S.R.L.

  Włochy

 3. FONDERIA SILVESTRI S.R.L.

  Włochy

 4. GOBBI DR. E.

  Włochy

 5. NUOVA MODELTECNO S.R.L.

  Włochy

 6. DEL GIUDICE LEONARDO DI DEL GIUDICE GIACOMO E SARAH S.N.C.

  Włochy

 7. FONDERIA NARDO S.R.L.

  Włochy

 8. FONDERIA NATALI S.R.L.

  Włochy

 9. FONDERIA F.LLI DELL'ORO

  Włochy

 10. ATB RIVA CALZONI S.P.A.

  Włochy