• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cylindry pneumatyczne

Wyniki dla

Cylindry pneumatyczne - Import eksport

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Kendrion Kuhnke Automation jest Twoim specjalistą w dziedzinie techniki magnesów, płynów i sterowania, oferując bezpieczne, precyzyjne i innowacyjne komponenty i zespoły dla wielu obszarów zastosowań. Kendrion Kuhnke Automation jest częścią dywizji przemysłowej firmy Kendrion N.V. i działa jako jednostka biznesowa Industrial Actuators and Controls (IAC). W rozwoju i produkcji elektromagnesów i siłowników firma IAC korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia i oferuje szeroką gamę produktów. Ponadto IAC jest producentem technologii płynów i specjalizuje się w opracowywaniu dostosowanych do potrzeb klienta zaworów, bloków zaworowych i regulatorów ciśnienia. W dziedzinie techniki sterowania IAC opiera się na uznanych międzynarodowych standardach branżowych, aby umożliwić integrację z szeroką gamą infrastruktur, a także indukcyjnych systemach grzewczych, które umożliwiają bezemisyjne ogrzewanie procesów przemysłowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie głównie w technice medycznej, takiej jak dializatory, aparaty anestezjologiczne i wentylacyjne, unity stomatologiczne, urządzenia zabiegowe i terapeutyczne. W automatyce i robotyce, takich jak AGV, systemy przepływu materiałów i coboty. W inżynierii mechanicznej znajdują zastosowanie w przemyśle napojów i spożywczym, druku i przetwórstwie papieru oraz przemyśle tekstylnym. Inne obszary zastosowań to ochrona przeciwpożarowa i kontrola dostępu w technice budowlanej, a także awaryjne zaopatrzenie w tlen i zastosowania wewnątrzkabinowe w lotnictwie. Więcej o Kendrionie na www.kendrion.com

 2. METAL WORK S.P.A.

  Włochy

  Metal Work jest włoskim przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji komponentów pneumatycznych do automatyzacji przemysłowej. Firma liczy ponad 400 pracowników, oprócz 700 osób w strukturze handlowej. Dystrybucja produktów i usług jest powierzona 46 filiom. Metal Work jest ważnym uczestnikiem w dziedzinie pneumatyki dla automatyki, z gamą produktów podzieloną na pięć linii: napędy, zawory, centrale wentylacyjne, złącza i elementy do obsługi towarowej.

 3. FRIEDEMANN WAGNER GMBH

  Niemcy

 4. HAAS UND KELLHOFER INDUSTRIEHANDEL GMBH

  Niemcy

 5. NORDSON DEUTSCHLAND GMBH - NORDSON EFD

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIEVERTRETUNG THOMAS MÖSCHKE

  Niemcy

 2. GEMÜ GEBR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. EISENBERGER GMBH

  Niemcy

 4. SCHRADER PACIFIC ADVANCED VALVES VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

 5. SCHUBERT-TECHNIK PNEUMATIK & SCHRAUBTECHNIK

  Niemcy

 1. GEMÜ VERTRIEBS AG

  Szwajcaria

 2. HEIZMANN AG

  Szwajcaria

 1. HIDROMEC SRL

  Włochy

 2. TESNILA BOGADI D.O.O.

  Słowenia

  Jesteśmy firmą rodzinną, która z powodzeniem działa na rynku krajowym i międzynarodowym od 1998 roku. Dzięki naszej uczciwej pracy zdobyliśmy doskonałą renomę i wiarygodnych partnerów biznesowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów szczelnych, produkcji i konserwacji cylindrów hydraulicznych i pneumatycznych, podzespołów hydraulicznych oraz produkcji różnych produktów poliuretanowych i gumowych. W naszym centrum obróbki CNC oferujemy produkcję elementów precyzyjnych obrabianych CNC.

 3. ATIK MAKINA

  Turcja

 4. SIEBERT HYDRAULIK - PNEUMATIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. TRIGRESS ARMATUREN AG

  Szwajcaria

 6. NORGREN AG

  Szwajcaria

 7. BÖLHOFF GESELLSCHAFT FÜR STEUER- UND REGELTECHNIK MBH

  Niemcy

 8. W.E.SCHULTZ

  Szwajcaria

 1. AIRWORK PNEUMATIC EQUIPMENT SRL

  Włochy

 2. PASMAG GMBH

  Niemcy

 3. VALPRO SIA

  Łotwa

 4. ARTEC SRL

  Włochy

 5. TERMIKA

  Bośnia i Hercegowina

 6. APOLLO BENZ HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 7. AMR HYDRAULIK DRESDEN GMBH

  Niemcy

 8. RESITEC COMPONENTES INDUSTRIAIS LDA.

  Portugalia

 9. MEIENBERG FEINMECHANIK AG

  Szwajcaria

 10. OOO SHAR

  Rosja