• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cylindry hydrauliczne

Wyniki dla

Cylindry hydrauliczne - Import eksport

 1. HYDROSERVICE ZYLINDERBAU GMBH

  Niemcy

  Od 1964 roku HydroService oznacza kompetencje w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży siłowników hydraulicznych oraz komponentów do systemów hydraulicznych. Do tego dochodzi produkcja specjalna na życzenie klienta i wedłud otrzymanych planów. Produkujemy komponenty hydrauliczne zgodnie z Waszą specyfikacją i opracowujemy wspólnie z Wami odpowiednie rozwiązania techniczne. Nasze produkty używane są na całym świecie do różnych zastosowań, zarówno siłowniki standardowe jak robione na miarę, złożone rozwiązania specjalne. Zatrudniając ok. 80 pracowników, oferujemy innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających zadań oraz kompleksowy serwis, od doradztwa po realizację gotowego produktu. HydroService - Wasz specjalista w zakresie dużych i specjalnych cylindrów.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonia

  Firma zajmuje się dostawą własnej produkcji dla różnych gałęzi inżynierii mechanicznej. Zajmujemy się całym cyklem pracy, od przygotowania produktu i produkcji próbek żądanych wyrobów do pełnego rozpoczęcia produkcji wyrobów i regularnych dostaw ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które pozwalają zagwarantować, że właściwy produkt, znajdzie się na właściwym miejscu o właściwej porze, spełniając wymagane żądania, w tym całość formalności celnych.

 3. SOMATEC KOMPONENTEN FÜR DEN MASCHINENBAU

  Niemcy

 4. BSD SPANNTECHNIK GMBH

  Austria

 5. EZM GELENK- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAFELIFT GMBH

  Niemcy

 2. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. PHDINEUROPE GMBH

  Niemcy

 4. GRICES HYDRAULIC CYLINDERS SRL

  Włochy

  Przez ponad 35 lat firma Grices Hydraulic Cylinders projektuje i wytwarza cylindry hydrauliczne i olejowo-dynamiczne według uznanych norm (ISO, DIN), spawane, kompaktowe i specjalne, na życzenie biura technicznego lub klienta. Symbol Made in Italy, Grices oferuje: konfigurację online; dystrybucję międzynarodową; wsparcie techniczne bezpośrednie; test hydrauliczny w pełnym zakresie gamy; zamienność z głównymi producentami w branży, w tym Rexroth, Parker i Atos; usługi naprawcze; zestaw części i złączy.

 5. YERIK INTERNATIONAL PRIVATE LIMITED

  Indie

  Yerik International, firma z siedzibą w Indiach, specjalizuje się w produkcji i eksporcie maszyn rolniczych, wyrobów inżynieryjnych i narzędzi ręcznych od 1991 roku. Jesteśmy ekspertem w produkcji części samochodowych. Nasz asortyment obejmuje siłowniki hydrauliczne, części podnośnika ciągnika, odkuwki, adaptery wału odbioru mocy i inne części, części holownicze, narzędzia rolnicze i rolnicze, sprzęt smarowniczy, części podnośnika trzypunktowego, armatura bramy i narzędzia ręczne, takie jak klucze do kół. Rozwinęliśmy naszą międzynarodową obecność i dziś eksportujemy na rynki zagraniczne, w tym USA, Kanada, Wielka Brytania, Europa, Włochy, Niemcy, RPA, Irlandia, Australia, Rosja i inne. Jesteśmy wyposażeni w infrastrukturę CAD i CAM oraz rozbudowaliśmy nasze zakłady produkcyjne na przestrzeni lat, co pozwala nam na zwiększenie naszych możliwości produkcyjnych i prowadzenie specjalistycznych prac, takich jak projektowanie i modelowanie 3D z możliwością symulacji i testowania, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości produkty, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Ponadto, cały nasz zespół jest zaangażowany w rozwój firmy i jest kluczem do jej sukcesu. Przeprowadzamy ścisłe kontrole jakości na przychodzące zamówienie, podczas produkcji i przed dostawą, aby zapewnić jakość naszych produktów. Dążymy do przestrzegania standardów jakości na każdym poziomie. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, jesteśmy dumni z certyfikatu ISO 9001. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. RUHFUS SYSTEMHYDRAULIK GMBH I.L.

  Niemcy

  Ruhfus Systemhydraulik GmbH jest firmą założoną w 1907 roku. Celem przedsiębiorstwa jest konstruowanie i produkcja siłowników hydraulicznych oraz pokrewnych półproduktów dostosowanych do potrzeb klientów. Dostarczamy również układy hydrauliczne, łącznie ze wszystkimi rurami i sterownikami. Nasza specjalność: wiercenie głębokich otworów, skrawanie obrotowe, dogniatanie, wygładzanie, toczenie, frezowanie, spawanie automatyczne oraz spawanie robotem spawalniczym, montaż siłowników hydraulicznych. Posiadamy certyfikat EN ISO 9001.

 2. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 1. FIRMA HANDLOWA LENART ALFRED KSIAZEK

  Polska

  Naszą główną działalnoscią jest hydraulika siłowa; Orsta-Hydraulik, Parker, Bucher, KTR , Mahle Filter , Oil Control , Sun , BIERI , Roquet , HAWE , R+L Hydraulics , Nachi , BOLENZ & Schafer , Oferujemy hydrulikę siłową i pneumatykę w/g TGL 10868, 10859, 10860, 26233, 26223, 2157510906, 10843, i wiele innych.Przekaźniki RFT , Relog produkcji DDR , StycznikiZawory hydrauliczne i pneumatyczne ; proporcjonalne , elektromagnetyczne, redukcyjne, zwrotne , cisnieniowe , Hydroakumulatory , siłowniki , pompy tłoczkowe, zębate, silniki hydrauliczne pompy wielotłoczkowe , wielostopniowe. Usługi ; sprawdzamy przebieg zużycia silników samochodowych , ciężarowych maszyn oraz faktyczny przebieg kilometrów samochodów.Ponadto poprzez zastosowanie odpowiednich olejów , ograniczamy zuźycie silników o 88%ograniczamy zuźycie paliwa 0 5-15 % oraz skrzyń biegów i dyferenciałów, Takie same działania dotyczą ; agregatów prądotwórczych , sprężarek , agregatów chłodniczych .Diagnozujemy -PRZECIEKI

 2. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ HYDREM RYSZARD ŚLIWA

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej "HYDREM R.S." rozpoczął działalność w 1987 roku. Od momentu powstania firma zajmuje się regeneracją elementów hydrauliki siłowej, której technologię opracował i wdrożył założyciel i właściciel Ryszard Śliwa. Dzięki stałemu wprowadzaniu nowych koncepcji i pracy nad jakością usług chcemy aby nazwa naszej firmy kojarzyła się z solidnością. Naszymi klientami są zarówno duże firmy jak i jednoosobowe. Nie zmienia to faktu, że współpraca w najlepiej pojętym obustronnym interesie jest sprawą oczywistą. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowe technologie regeneracji, dysponujemy unikatową aparaturą kontrolną, która w połączeniu z wiedzą personelu pozwala na uniknięcie błędów do minimum.Zajmujemy się regeneracją: siłowników tłokowychsiłowników teleskopowychpomp zębatychpomp tłoczkowychpomp łopatkowychrozdzielaczyzaworówsilników hydraulicznych zębatychsilników hydraulicznych tłoczkowych

 3. HYDROLAS DI LA SANA LUCA & C. SAS

  Włochy

  Nasze doświadczenie w produkcji siłowników hydraulicznych do zastosowań przemysłowych pozwala nam na realizację wyrobu spełniającego wszystkie wymagania jakościowe, cenowe i dotyczące dostaw. Jakość gwarantowana jest wewnętrznym procesem produkcyjnym, przy pomocy najbardziej nowoczesnych i precyzyjnych maszyn, jeśli chodzi o wszystkie części nie przewidziane do sprzedaży. Produkcja przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie realizowana jest również przy użyciu maszyn tradycyjnych.

 4. METAL WORK S.P.A.

  Włochy

  Metal Work jest włoskim przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji komponentów pneumatycznych do automatyzacji przemysłowej. Firma liczy ponad 400 pracowników, oprócz 700 osób w strukturze handlowej. Dystrybucja produktów i usług jest powierzona 46 filiom. Metal Work jest ważnym uczestnikiem w dziedzinie pneumatyki dla automatyki, z gamą produktów podzieloną na pięć linii: napędy, zawory, centrale wentylacyjne, złącza i elementy do obsługi towarowej.

 5. TESNILA BOGADI D.O.O.

  Słowenia

  Jesteśmy firmą rodzinną, która z powodzeniem działa na rynku krajowym i międzynarodowym od 1998 roku. Dzięki naszej uczciwej pracy zdobyliśmy doskonałą renomę i wiarygodnych partnerów biznesowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów szczelnych, produkcji i konserwacji cylindrów hydraulicznych i pneumatycznych, podzespołów hydraulicznych oraz produkcji różnych produktów poliuretanowych i gumowych. W naszym centrum obróbki CNC oferujemy produkcję elementów precyzyjnych obrabianych CNC.

 6. DJEBEL-96 OOD

  Bułgaria

  DJEBEL oznacza innowacyjne rozwiązania hydrauliczne i rzetelną obsługę klientów. Nasza firma kontynuowała rozwój przez dziesięciolecia i obecnie cieszy się zaufaniem lojalnych klientów. W ostatnich latach konsekwentnie inwestujemy w maszyny i nowe technologie, a także w kształcenie zawodowe pracowników. Oznacza to, że jesteśmy przygotowani do zaspokajania rosnących wymagń naszych klientów oraz utrzymania naszej mocnej pozycji na rynku.

 7. SIGNORI & VILLA

  Włochy

  Produkcja złączek i zacisków dla przemysłu winiarskiego. Wytłaczanie, rozcinanie, toczenie i cięcie wszyskich metali. Cylindry hydrauliczne i oleodynamiczne. Ciesielstwo.

 8. AIRCONTROL INDUSTRIAL S.L.

  Hiszpania

 1. CONFORTI OLEODINAMICA

  Włochy

 2. HISAN HIDROLIK MAKINALARI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

 3. HPS HYDRAULIK PRODUKTIONS SYSTEME GMBH

  Niemcy

 4. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 5. SIDERGAMMA S.R.L.

  Włochy

 6. IDROTECK SRL

  Włochy

 7. SERVOMECH S.P.A.

  Włochy

 8. LIND JENSEN MASKINFABRIK A/S

  Dania

 9. WUMO CONTROL WORKS GMBH

  Niemcy

 10. YDROMECCANICA ZIBETTI SNC DI GENOVESE A. & VIGANO' DAVIDE

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Cylindry hydrauliczne - Import eksport

Liczba wyników

410 przedsiębiorstwa