• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cylindry hydrauliczne

Wyniki dla

Cylindry hydrauliczne - Import eksport

 1. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo ORTAKLAR HYDRAULIC jest czołowym, mieszczącym się w Turcji, producentem siłowników hydraulicznych i osprzętu do pomp do betonu. Dotrzymując kroku rozwojowi technologicznemu i wymaganiom klientów, nasz portfel produktów obejmuje obecnie dostawy cylindrów do betonu, siłowników hydraulicznych oraz osprzętu do pomp do betonu. Od początku lat 2000, z powodzeniem rozwinęliśmy działalność zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych, zyskując opinię preferowanej marki producentów pomp w USA, Indiach, Rosji i Australii. Zróżnicowane obszary naszej działalności zaspokajają potrzeby różnych branż: •Sprzęt budowlany ruchomy, •Części do pomp do betonu, •Maszyny rolnicze, •Przemysł motoryzacyjny, •Pojazdy przemysłowe, •Przemysł stoczniowy i przemysł spożywczy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na wytwarzanie siłowników hydraulicznych standardowych i na specjalne zamówienie, których wewnętrzne średnice wynoszą od ⌀ 40 do 400mm, a skok do 4000mm. Dzięki elastycznym metodom produkcji, maszynom CNC, głębokiemu wierceniu, honowaniu, szlifowaniu cylindrycznemu, skórowaniu i nagniataniu tocznemu, automatycznym maszynom spawalniczym i kompleksowemu systemowi chromowania, dostarczamy szeroki asortyment części i aplikacji. Mieszczący się w KOCAELI, nasz awangardowy zakład zatrudnia wykwalifikowany personel i stosuje nowoczesne maszyny, priorytetowo traktując efektywność i najwyższą jakość. Naszym zamysłem jest bycie liderem w tureckiej produkcji siłowników hydraulicznych, motywowanym przez satysfakcję klienta, doskonałość produktów i odpowiedzialność społeczną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma zajmuje się dostawą własnej produkcji dla różnych gałęzi inżynierii mechanicznej. Zajmujemy się całym cyklem pracy, od przygotowania produktu i produkcji próbek żądanych wyrobów do pełnego rozpoczęcia produkcji wyrobów i regularnych dostaw ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które pozwalają zagwarantować, że właściwy produkt, znajdzie się na właściwym miejscu o właściwej porze, spełniając wymagane żądania, w tym całość formalności celnych.

 3. SOMATEC KOMPONENTEN FÜR DEN MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOMATEC KOMPONENTEN FÜR DEN MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Illmensee, Niemcy.

 4. BSD SPANNTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BSD SPANNTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Markersdorf, Austria.

 5. EZM GELENK- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EZM GELENK- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Wetter, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

 2. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 3. GRICES HYDRAULIC CYLINDERS SRL

  Włochy

  Przez ponad 35 lat firma Grices Hydraulic Cylinders projektuje i wytwarza cylindry hydrauliczne i olejowo-dynamiczne według uznanych norm (ISO, DIN), spawane, kompaktowe i specjalne, na życzenie biura technicznego lub klienta. Symbol Made in Italy, Grices oferuje: konfigurację online; dystrybucję międzynarodową; wsparcie techniczne bezpośrednie; test hydrauliczny w pełnym zakresie gamy; zamienność z głównymi producentami w branży, w tym Rexroth, Parker i Atos; usługi naprawcze; zestaw części i złączy.

 4. HYDROSERVICE ZYLINDERBAU GMBH

  Niemcy

  Od 1964 roku HydroService oznacza kompetencje w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży siłowników hydraulicznych oraz komponentów do systemów hydraulicznych. Do tego dochodzi produkcja specjalna na życzenie klienta i wedłud otrzymanych planów. Produkujemy komponenty hydrauliczne zgodnie z Waszą specyfikacją i opracowujemy wspólnie z Wami odpowiednie rozwiązania techniczne. Nasze produkty używane są na całym świecie do różnych zastosowań, zarówno siłowniki standardowe jak robione na miarę, złożone rozwiązania specjalne. Zatrudniając ok. 80 pracowników, oferujemy innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających zadań oraz kompleksowy serwis, od doradztwa po realizację gotowego produktu. HydroService - Wasz specjalista w zakresie dużych i specjalnych cylindrów.

 5. RUHFUS SYSTEMHYDRAULIK GMBH I.L.

  Niemcy

  Ruhfus Systemhydraulik GmbH jest firmą założoną w 1907 roku. Celem przedsiębiorstwa jest konstruowanie i produkcja siłowników hydraulicznych oraz pokrewnych półproduktów dostosowanych do potrzeb klientów. Dostarczamy również układy hydrauliczne, łącznie ze wszystkimi rurami i sterownikami. Nasza specjalność: wiercenie głębokich otworów, skrawanie obrotowe, dogniatanie, wygładzanie, toczenie, frezowanie, spawanie automatyczne oraz spawanie robotem spawalniczym, montaż siłowników hydraulicznych. Posiadamy certyfikat EN ISO 9001.

 1. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 2. FIRMA HANDLOWA LENART ALFRED KSIAZEK

  Polska

  Naszą główną działalnoscią jest hydraulika siłowa; Orsta-Hydraulik, Parker, Bucher, KTR , Mahle Filter , Oil Control , Sun , BIERI , Roquet , HAWE , R+L Hydraulics , Nachi , BOLENZ & Schafer , Oferujemy hydrulikę siłową i pneumatykę w/g TGL 10868, 10859, 10860, 26233, 26223, 2157510906, 10843, i wiele innych.Przekaźniki RFT , Relog produkcji DDR , StycznikiZawory hydrauliczne i pneumatyczne ; proporcjonalne , elektromagnetyczne, redukcyjne, zwrotne , cisnieniowe , Hydroakumulatory , siłowniki , pompy tłoczkowe, zębate, silniki hydrauliczne pompy wielotłoczkowe , wielostopniowe. Usługi ; sprawdzamy przebieg zużycia silników samochodowych , ciężarowych maszyn oraz faktyczny przebieg kilometrów samochodów.Ponadto poprzez zastosowanie odpowiednich olejów , ograniczamy zuźycie silników o 88%ograniczamy zuźycie paliwa 0 5-15 % oraz skrzyń biegów i dyferenciałów, Takie same działania dotyczą ; agregatów prądotwórczych , sprężarek , agregatów chłodniczych .Diagnozujemy -PRZECIEKI

 1. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ HYDREM RYSZARD ŚLIWA

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej "HYDREM R.S." rozpoczął działalność w 1987 roku. Od momentu powstania firma zajmuje się regeneracją elementów hydrauliki siłowej, której technologię opracował i wdrożył założyciel i właściciel Ryszard Śliwa. Dzięki stałemu wprowadzaniu nowych koncepcji i pracy nad jakością usług chcemy aby nazwa naszej firmy kojarzyła się z solidnością. Naszymi klientami są zarówno duże firmy jak i jednoosobowe. Nie zmienia to faktu, że współpraca w najlepiej pojętym obustronnym interesie jest sprawą oczywistą. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowe technologie regeneracji, dysponujemy unikatową aparaturą kontrolną, która w połączeniu z wiedzą personelu pozwala na uniknięcie błędów do minimum.Zajmujemy się regeneracją: siłowników tłokowychsiłowników teleskopowychpomp zębatychpomp tłoczkowychpomp łopatkowychrozdzielaczyzaworówsilników hydraulicznych zębatychsilników hydraulicznych tłoczkowych

 2. HYDROLAS DI LA SANA LUCA & C. SAS

  Włochy

  Nasze doświadczenie w produkcji siłowników hydraulicznych do zastosowań przemysłowych pozwala nam na realizację wyrobu spełniającego wszystkie wymagania jakościowe, cenowe i dotyczące dostaw. Jakość gwarantowana jest wewnętrznym procesem produkcyjnym, przy pomocy najbardziej nowoczesnych i precyzyjnych maszyn, jeśli chodzi o wszystkie części nie przewidziane do sprzedaży. Produkcja przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie realizowana jest również przy użyciu maszyn tradycyjnych.

 3. TESNILA BOGADI D.O.O.

  Słowenia

  Jesteśmy firmą rodzinną, która z powodzeniem działa na rynku krajowym i międzynarodowym od 1998 roku. Dzięki naszej uczciwej pracy zdobyliśmy doskonałą renomę i wiarygodnych partnerów biznesowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów szczelnych, produkcji i konserwacji cylindrów hydraulicznych i pneumatycznych, podzespołów hydraulicznych oraz produkcji różnych produktów poliuretanowych i gumowych. W naszym centrum obróbki CNC oferujemy produkcję elementów precyzyjnych obrabianych CNC.

 4. DJEBEL-96 OOD

  Bułgaria

  DJEBEL oznacza innowacyjne rozwiązania hydrauliczne i rzetelną obsługę klientów. Nasza firma kontynuowała rozwój przez dziesięciolecia i obecnie cieszy się zaufaniem lojalnych klientów. W ostatnich latach konsekwentnie inwestujemy w maszyny i nowe technologie, a także w kształcenie zawodowe pracowników. Oznacza to, że jesteśmy przygotowani do zaspokajania rosnących wymagń naszych klientów oraz utrzymania naszej mocnej pozycji na rynku.

 5. FACHOWIHYDRAULICY.PL

  Polska

  Firma fachowihydraulicy.pl to zespół specjalistów z dziedziny hydrauliki, świadczący usługi na terenie całej Warszawy. Oferujemy atrakcyjne ceny na wykonywane przez nas naprawy lub montaże. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy orientacyjny cennik usług, natomiast po wysłaniu zapytania o wycenę konkretnej usługi, przekazujemy ją do Państwa w ciągu maksymalnie 25 minut od momentu otrzymania opisu zlecenia.

 6. SIGNORI & VILLA

  Włochy

  Produkcja złączek i zacisków dla przemysłu winiarskiego. Wytłaczanie, rozcinanie, toczenie i cięcie wszyskich metali. Cylindry hydrauliczne i oleodynamiczne. Ciesielstwo.

 7. AIRCONTROL INDUSTRIAL S.L.

  Hiszpania

  Firma AIRCONTROL INDUSTRIAL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w San Sebastian, Hiszpania.

 8. CONFORTI OLEODINAMICA

  Włochy

  Firma CONFORTI OLEODINAMICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach cylindry oleodynamiczne, cylindry kompaktowe, cylindry obrotowe, i cylindry magnetyczne. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 1. BYG GROUP DIS. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma BYG GROUP DIS. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, gięcie rur, i cięcie laserowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. HISAN HIDROLIK MAKINALARI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma HISAN HIDROLIK MAKINALARI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach podnośniki hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne & komponenty, Hydraulic Cylinders for hydraulic press manufacturers, i opracowanie siłowników hydraulicznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BMF HYDRAULICS

  Holandia

  Firma BMF HYDRAULICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, odlewanie stali, zęby do koparek, Cylindry hydrauliczne, i transport złomu. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 4. HIDRO PISTONS

  Turcja

  Firma HIDRO PISTONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach rolki stalowe, podnośniki hydrauliczne, napędy hydrauliczne, i pompy hydrauliczne tłoczkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. HPS HYDRAULIK PRODUKTIONS SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma HPS HYDRAULIK PRODUKTIONS SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Steinbach, Niemcy.

 6. SAFELIFT GMBH

  Niemcy

  Firma SAFELIFT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 7. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma AROS HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, Silniki i pompy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, i podnośniki hydrauliczne. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 8. IDROTECK SRL

  Włochy

  Firma IDROTECK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach tłoki hydrauliczne, windy hydrauliczne, i cylindry kompaktowe. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

 9. SERVOMECH S.P.A.

  Włochy

  Firma SERVOMECH S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Dźwigniki hydrauliczne, Mechanika precyzyjna, Electric actuators, Dźwigniki hydrauliczne, i Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Anzola Dell'emilia, Włochy.

 10. LIND JENSEN MASKINFABRIK A/S

  Dania

  Firma LIND JENSEN MASKINFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do wytwarzania i pozyskiwania gazów biologicznych z osadów i nieczystości, cylindry pojedynczego i podwójnego działania, i cylindry ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Lem St., Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cylindry hydrauliczne - Import eksport

Liczba wyników

397 Przedsiębiorstwa