• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 2. RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hüttlingen, Niemcy.

 3. ALLURE LLC

  Rosja

  Nasza firma Allure LLC ma siedzibę w Moskwie, Rosja. Jesteśmy producentami wysokiej klasy maszyn do rzemieślniczej produkcji czekolad. Do naszych klientów należą producenci czekolady z ponad 25 krajów. Nasze maszyny są wykonane z najlepszych europejskich komponentów. Nasza wysoka jakość jest potwierdzona europejskimi certyfikatami, które są także ważne w Stanach Zjednoczonych. Wysoko cenimy zaufanie naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość oraz niezawodność naszych urządzeń. Maszyny te są odzwierciedleniem nowatorskich pomysłów inżynieryjnych, gwarantują 100 procentową jakość i niezawodność. Korzystająć z urządzeń Allure, będzieśz w stanie osiągnąć niespotykane wyżyny smaku czekolady Bean-to-Bar! Skuteczność, wydajność, niezawodność, są podstawą końcowego wyniku: smak, aromat, przyjazność dla środowiska i naturalność czekolady rzemieślniczej — oto podstawowe zasady ideologi wytwarzania urządzeń Allure Bean-to-Bar!

 4. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 5. ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH

  Niemcy

  Nasza firma jest jednym z liderów wśród europejskich producentów sprzętu dla branży spożywczej. Jesteśmy ekspertami w opracowywaniu nowych technologii na potrzeby urządzeń w branży przetwórstwa żywności. Firma pracuje nad tworzeniem nowych produktów w trzech obszarach: wyroby cukiernicze, nabiał i mięso/ryby. Z powodzeniem pracujemy nad tworzeniem całkowicie nowych produktów. Nasza specjalizacja - innowacja w dziedzine przemysłu wytwórczego w zakresie nowoczesnych kompleksów przemysłowych z oprogramowanym systemem sterowania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Fa. BSA Schneider Anlagentechnik została założona w 1990 r. w Aachen. Dzięki zespołowi 25 pracowników i ogólnoświatowej sieci dystrybucji z przedstawicielami handlowymi w 32 krajach nasza średniej wielkości firma ma ugruntowaną pozycję w branży cukierniczej i spożywczej. W zakładzie w Aachen opracowujemy i produkujemy maszyny i urządzenia dla sektora czekolady, do produkcji i przechowywania płynnych mas czekoladowych. Nasz asortyment produktów obejmuje procesy mieszania, walcowania, konszowania, temperowania czekolady i przechowywania. Nasza oferta obejmuje: urządzenia do walcowania wstępnego, linie produkcyjne do płynnej czekolady, mieszadła i miksery, urządzenia transportowe / taśmy przenośnikowe, konsze suche, aparaty i pojemniki, urządzenia rozpuszczające, pompy do czekolady / pompy zasilające, filtry magnetyczne / separatory magnetyczne, zawory przepływowe oraz remonty używanych maszyn i urządzeń do czekolady, a także składniki suche i płynne

 2. KADZAMA LLC

  Rosja

  Projektujemy łatwy w użyciu sprzęt typu bean-to-bar do przetwarzania ziaran. KADZAMA to firma założonaa w 2012 roku i prowadzona przez Dmitrija Mateychika - specjalistę w dziedzinie wyrobu czekolady. Produkty, które tworzymy są oparte na jego doświadczeniu jako rzemieślnika i biznesmena oraz opiniach i doświadczeniach innych światowych specjalistów od wyrobu czekolady, z którymi współpracujemy. Jesteśmy tutaj po to, aby poznawać problemy, z jakimi spotykają się wytwórcy czekolady i wprowadzać rozwiązania technologiczne, aby poprawić sposób, w jaki wytwarzają swoje najlepsze produkty. Teraz Ty decydujesz, jak pyszna jest Twoja czekolada. Smak jest pod Twoją kontrolą. Urządzenia KADZAMA służą do wyrobu takich produktów jak: • Czekolada (z ziaren i masy kakaowej); • Pasty orzechowe; • Humus, urbech i inne przekąski; • Mąka ze składników stałych — (gryka, ryż, groszek itp.); • Woda, mleko na bazie maku, migdałów, cedru. Najważniejsze jest to, że nasz sprzęt jest narzędziem dla Twojej wyobraźni. Co powiesz o czekoladzie bez cukru lub emulgatora? A może tak czekolada ze zdrowymi dodatkami biologicznymi? — To zależy od Ciebie!

 3. ALEDOBRE

  Polska

  Szukasz ciekawych akcesoriów do dekoracji wypieków, a może potrzebujesz wagi kuchennej, wałków do ciasta lub ozdobnych naczyń? Wszystko to i o wiele więcej znajdziesz w ofercie sklepu Ale Dobre. Nie zabraknie tu ciekawych promocji i przystępnych cen. To obowiązkowe miejsce dla każdego pasjonata gotowania i miłośników słodkich wypieków. Skorzystaj z naszej oferty i wyposaż swoja kuchnię w niezbędne dodatki. Proponujemy także atrakcyjne akcesoria na prezent.

 4. SUPRA GROUP

  Polska

  Produkcja maszyn cukierniczych

 5. MAKREV PACKAGING

  Turcja

  Firma MAKREV PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, i Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BISMAC ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma BISMAC ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, sita dla cukierni, Maszyny DO ODSĄCZANIA HERBATNIKÓW, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 2. DP KOREA

  Korea Południowa

  Firma DP KOREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Bucheon-Si, Korea Południowa.

 1. ALPY MACHINERY

  Turcja

  Firma ALPY MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MASHHAD BAKING INDUSTRIES CO

  Iran

  Firma MASHHAD BAKING INDUSTRIES CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, piec do pieczenia, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Mashhad, Iran.

 3. PROFORM

  Francja

  Firma PROFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, i urządzenia i sprzęt dla przemysłu cukierniczego. Ma siedzibę w Hangenbieten, Francja.

 4. PROFRESOURCEGROUP

  Ukraina

  Firma PROFRESOURCEGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach lizaki, i urządzenia i sprzęt do produkcji cukierków. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 5. NUOVA EUROMEC

  Włochy

  Firma NUOVA EUROMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji cukierków, cukiernia, i karmy dla królików. Ma siedzibę w Martinengo (bg), Włochy.

 6. BW PROCESTECHNIEK

  Belgia

  Firma BW PROCESTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, procesy automatyczne przemysłowe, bar-piwiarnia, i Production lines and systems. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 7. WALTCHER GMBH

  Niemcy

  Firma WALTCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 8. WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR

  Niemcy

  Firma WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 1. KUDRET MAKINE

  Turcja

  Firma KUDRET MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, piec tunelowy, urządzenia i sprzęt do produkcji drażetek, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. L TRANS SERVICE

  Ukraina

  Firma L TRANS SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, żywność, urządzenia cukiernicze, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Kremenchuk, Ukraina.

 3. BM BERLINER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BM BERLINER MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do wytwarzania jaj czekoladowych, urządzenia i sprzęt do wytwarzania kakao oraz produkcji czekolady, i urządzenia do produkcji kakaa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. ESTEVE SAS

  Francja

  Firma ESTEVE SAS, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Rians, Francja.

 5. ALPER MAKINA

  Turcja

  Firma ALPER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, urządzenia do produkcji czekolady, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Ikitelli, Turcja.

 6. DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Forchheim, Niemcy.

 7. CHOCOTECH GMBH

  Niemcy

  Firma CHOCOTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Sztućce stołowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 8. ECOMEC BELGIUM

  Belgia

  Firma ECOMEC BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Braine L' Alleud, Belgia.

 9. DKFM. ADOLF HAFNER

  Austria

  Firma DKFM. ADOLF HAFNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Klosterneuburg, Austria.

 10. EMPIRE OF METALS LTD

  Ukraina

  Firma EMPIRE OF METALS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

6101 Przedsiębiorstwa