• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukierki z karmelem

Wyniki dla

Cukierki z karmelem - Import eksport

 1. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Dawno, dawno temu (w 2008 roku), w odległej galaktyce (na terenie obecnej Ukrainy), ujrzało światło dzienne najbardziej komfortowe i nowatorskie Kino Planeta. Mimo, iż początek działalności przedsiębirostwa był skromny - ekran IMAX, rozrosło się ono bardzo szybko do 10 kin z 74 ekranami, z technologiami IMAX i 4DX. Kino Planeta kochało swoich klientów, a oni odwzajemniali to uczucie. Ta wzajemność pomogła Kinu Planeta zdobyć ≈25% udziału w ukraińskich zyskach ze sprzedaży biletów i staniu się drugą co do wielkości siecią kin w Ukrainie. Jeżeli chodzi o popcorn, od początku istnienia Kina Planeta, klienci uwielbiali go, z uwagi na wysoką jakość i wyśmienity smak. Dziesięć lat później, w 2018 roku, Kino Planeta podjęło decyzję o produkcji jeszcze większej ilości popcornu. To nie tylko popcorn, to najbardziej zakręcony popcorn, jaki kiedykolwiek widziano! Tak narodził się Pumpidup. Aby uzyskać nasz wyjątkowy smak, skosztowaliśmy różne odmiany kukurydzy od wielu dostawców. Spróbowaliśmy nawet własnej uprawy kukurydzy w Ukrainie. Znaleźliśmy to. I uzupełniliśmy zarówno tradycyjnymi, jak i najbardziej zaskakującymi smakami. Zamiast smażenia kukurydzy na głębokim oleju, używamy gorącego powietrza i spryskujemy powstałe chrupki odrobiną zimnego oleju. Dzięki temu, czynniki rakotwórcze nie psują smaku. Importujemy najlepsze ziarna kukurydzy ze Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Używamy automatycznej linii do wytwarzania popcornu z firmy Cretors, najlepszej w sektorze urządzeń do produkcji popcornu od 1885 roku. Stosujemy ziarna typu “mushroom”, które są mniej kruche od ziaren typu “butterfly”. Pomimo automatyzacji procesów produkcyjnych, na każdym etapie występują czynności ręczne. Tak oto mogliśmy podzielić naszą szaloną miłość z klientami.

 2. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS LIMOUZI SAVEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbatniki. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, Nugat, SŁODYCZE, Cukierki z karmelem, Rzemieślnicza produkcja czekolady, czekolada, Biszkopty, orzechy indyjskie, i makaroniki. Ma siedzibę w Objat, Francja.

 3. RAFFAEL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAFFAEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, kasztany smażone w cukrze, panettone, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Montoro, Włochy.

 4. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rosja

  PIEKARNIA SOFI – to kreatywny warsztat. Tam, gdzie wytwarzane są słodycze najwyższej jakości – zdobione pierniki miodowe, batoniki i twarde cukierki robione ręcznie przez zespół professjonalistów: piekarzy, cukierników, twórców cukierków i artystów. PIEKARNIA SOFI – sztuka robienia prezentów. Cukiernicy w studio SOFI pieką i dekorują pierniki wyłącznie ręcznie. Nieustannie rozwijamy i utrzymujemy najlepsze tradycje przemysłu cukierniczego w Rosji. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki wysokiej jakości w unikalnych kombinacjach. PIEKARNIA SOFI – sekret sukcesu. Receptury naszych pierników miodowych są oparte na dawnych tradycjach rosyjskich i odpowiednio uzupełnione tajemnicami europejskich mistrzów cukiernictwa, w tym także szczodrymi ilościami miodu i przypraw, takich jak imbir, cynamon, kakao itp., co nadaje naszym piernikom wyjątkowy czekoladowy kolor, świąteczny smak i delikatną konsystencję. Pierniki imbirowe SOFI to najlepszy produkt roku. Złoty medal!

 5. NAUJOJI RUTA, AB

  Litwa

  Naujoji Ruta, AB produkuje pianki cukiernicze, cukierki i karmele z nadzieniem, wyroby bezcukrowe, wafle i słodycze czekoladowe o różnych smakach. Firma produkuje także słodycze kruche i czekoladowe o różnorodnych smakach oraz inne słodycze. Naujoji Ruta, AB oferuje szeroką gamę produktów pod różną marką lub “Private Label”. Jakość produktów gwarantują międzynarodowe certyfikaty jakości oraz ścisłe kontrole jakości w firmie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CUKROWA SOWA - RĘCZNIE ROBIONE SŁODYCZE

  Polska

  "Cukrowa Sowa" to sklep-manufaktura oferujący ręcznie robione cukierki i lizaki. Wykonujemy specjalne zamówienie dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Słodycze reklamowe mogą mieć logo klienta, nazwę firmy lub inny napis. Wielkość, kształt, smaki i kolory wedle życzenia klienta.Słodycze powstają wg. tradycyjnych receptur z XVII w. wyłącznie z naturalnych barwników, nie zawierają glutenu ani konserwantów.

 2. DISNACKS PITIÚS

  Hiszpania

  Cukierki i słodycze.

 3. KANNANOL UG

  Niemcy

  Firma KANNANOL UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Obersulm, Niemcy.

 4. APILINE GMBH

  Szwajcaria

  Firma APILINE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Erlenbach Im Simmental, Szwajcaria.

 5. DEDA GROUP

  Turcja

  Firma DEDA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 1. DAMAKRA LTD.

  Bułgaria

  Firma DAMAKRA LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach Ciasteczka suche, słone i słodkie, food / beverages - wholesale and retail, tabliczki czekolady, i Ciasteczka suche, słone i słodkie. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Niemcy

  Firma ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby czekoladowe, Cukierki z karmelem, dekoracje z marcepanu, Wyroby czekoladowe, kłódki, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Weilbach, Niemcy.

 1. BONBONS VERDIER

  Francja

  Firma BONBONS VERDIER, roku i działającą w sektorze Wyroby czekoladowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, Upominki firmowe dla klientów, produkcja rzemieślnicza cukierków czekoladowych, Cukierki z karmelem, suszone owoce w czekoladzie, i Upominki firmowe dla klientów. Ma siedzibę w SERRES-CASTET, Francja.

 2. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

  Firma PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach lizaki, eksporter drażetek, i nasiona prawoślazu. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 3. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

  Firma TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Kropyvnytsky, Ukraina.

 4. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

  Firma GURMAN FAMILY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Biszkopty, Cukierki z karmelem, owocowe cukierki żelatynowe, Wyroby cukiernicze, Biszkopty, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Kremenchuk, Poltava Region, Ukraina.

 5. STEVIALINE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STEVIALINE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. FOSCARIS

  Włochy

  Firma FOSCARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach słodycze, i integratory. Ma siedzibę w Costacciaro, Włochy.

 7. AMEEL CANDY WORLD

  Belgia

  Firma AMEEL CANDY WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, SŁODYCZE, cukierki, lukrecja, i gumy do żucia. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 8. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Węgry

  Firma SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. LEDOVAR LLC

  Ukraina

  Firma LEDOVAR LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Busk, Ukraina.

 2. LE CARRUBE TERRANOVA

  Włochy

  Firma LE CARRUBE TERRANOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach cukierki na specjalne zamówienie, i obróbka na miarę. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 3. CANDYKING DENMARK A/S

  Dania

  Firma CANDYKING DENMARK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada, Cukier, Cukierki z karmelem, Kakao i czekolada, Cukier, Cukierki z karmelem, i Cukier Candi. Ma siedzibę w Randers Sv, Dania.

 4. DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL

  Hiszpania

  Firma DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach cukierki reklamowe - projektowanie, słodycze promocyjne, i cukierki bez cukru. Ma siedzibę w Fernan Nuñez, Hiszpania.

 5. APINFIORE SRL

  Włochy

  Firma APINFIORE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach Zielarstwo i ziołolecznictwo, pyłek kwiatowy, soap, Cosmetics, i Zielarstwo i ziołolecznictwo. Ma siedzibę w Cascina, Włochy.

 6. MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA

  Hiszpania

  Firma MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Bétera, Hiszpania.

 7. MIDSUN

  Ukraina

  Firma MIDSUN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Kiew, Ukraina.

 8. CANDYKING NORGE AS

  Norwegia

  Firma CANDYKING NORGE AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada, Cukierki z karmelem, Kakao i czekolada, Cukierki z karmelem, Cukier Candi, i cukierki. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 9. UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby czekoladowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, wyroby cukiernicze i cukier, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. TOTAL VINI LTD

  Bułgaria

  Firma TOTAL VINI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Liaskovec City, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo