• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukierki z karmelem

Wyniki dla

Cukierki z karmelem - Import eksport

 1. RAFFAEL S.R.L.

  Włochy

 2. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rosja

  PIEKARNIA SOFI – to kreatywny warsztat. Tam, gdzie wytwarzane są słodycze najwyższej jakości – zdobione pierniki miodowe, batoniki i twarde cukierki robione ręcznie przez zespół professjonalistów: piekarzy, cukierników, twórców cukierków i artystów. PIEKARNIA SOFI – sztuka robienia prezentów. Cukiernicy w studio SOFI pieką i dekorują pierniki wyłącznie ręcznie. Nieustannie rozwijamy i utrzymujemy najlepsze tradycje przemysłu cukierniczego w Rosji. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki wysokiej jakości w unikalnych kombinacjach. PIEKARNIA SOFI – sekret sukcesu. Receptury naszych pierników miodowych są oparte na dawnych tradycjach rosyjskich i odpowiednio uzupełnione tajemnicami europejskich mistrzów cukiernictwa, w tym także szczodrymi ilościami miodu i przypraw, takich jak imbir, cynamon, kakao itp., co nadaje naszym piernikom wyjątkowy czekoladowy kolor, świąteczny smak i delikatną konsystencję. Pierniki imbirowe SOFI to najlepszy produkt roku. Złoty medal!

 3. NAUJOJI RUTA, AB

  Litwa

  Naujoji Ruta, AB produkuje pianki cukiernicze, cukierki i karmele z nadzieniem, wyroby bezcukrowe, wafle i słodycze czekoladowe o różnych smakach. Firma produkuje także słodycze kruche i czekoladowe o różnorodnych smakach oraz inne słodycze. Naujoji Ruta, AB oferuje szeroką gamę produktów pod różną marką lub “Private Label”. Jakość produktów gwarantują międzynarodowe certyfikaty jakości oraz ścisłe kontrole jakości w firmie.

 4. KUBIZZ

  Holandia

  Nasza profesjonalna i elastyczna struktura importuje i eksportuje produkty spożywcze dla konsumentów. Jakość i innowacyjność stanowią dla nas ważne wartości. Ekipa pracująca codziennie w siedzibie w Zevenbergen to ekipa bardzo dynamiczna. Poza tym, posiadamy wiele magazynów w różnych lokalizacjach. To pozwala nam na zapewnienie najlepszych z możliwych usług. Nasza gama składa się z wyrobów proponowanych pod marką przeznaczoną dla klienta oraz wyrobów pod marką fantazyjną i pozostałych zestawów.

 5. CUKROWA SOWA - RĘCZNIE ROBIONE SŁODYCZE

  Polska

  "Cukrowa Sowa" to sklep-manufaktura oferujący ręcznie robione cukierki i lizaki. Wykonujemy specjalne zamówienie dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Słodycze reklamowe mogą mieć logo klienta, nazwę firmy lub inny napis. Wielkość, kształt, smaki i kolory wedle życzenia klienta.Słodycze powstają wg. tradycyjnych receptur z XVII w. wyłącznie z naturalnych barwników, nie zawierają glutenu ani konserwantów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DISNACKS PITIÚS

  Hiszpania

  Cukierki i słodycze.

 2. KANNANOL UG

  Niemcy

 3. APILINE GMBH

  Szwajcaria

 4. DEDA GROUP

  Turcja

 5. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

 1. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

 2. FOSCARIS

  Włochy

 1. LE CARRUBE TERRANOVA

  Włochy

 2. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Węgry

 3. AMEEL CANDY WORLD

  Belgia

 4. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

 5. LEDOVAR LLC

  Ukraina

 6. DAMAKRA LTD.

  Bułgaria

 7. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Niemcy

 8. DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL

  Hiszpania

 1. BROADWAY SWEETS

  Republika Południowej Afryki

 2. MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA

  Hiszpania

 3. MIDSUN

  Ukraina

 4. LLC TRADE HOUSE BOYCHAK

  Ukraina

 5. HURMET DOLE

  Turcja

 6. CONTINENTAL SWEETS BELGIUM

  Belgia

 7. TEST

  Holandia

 8. MARS BELGIUM

  Belgia

 9. MAGAZINTRANSILVANIA

  Austria

 10. LUSITECA - TRANSFORMACAO E EMBALAGEM DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugalia