• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cieplarnie domowe

Wyniki dla

Cieplarnie domowe - Import eksport

 1. OGRODY ZIMOWE MARIA

  Polska

  Ogrody Zimowe „Maria” wykonywane są na solidnym szkielecie z belek i słupków, wytwarzanych z najwyższej jakości drewna klejonego. Wykorzystujemy głównie drewno pochodzenia krajowego takie jak sosna i świerk, oraz importowanego takie jak meranti. Belki z drewna zabezpieczone są lekkimi i sprężystymi uszczelkami i profilami aluminiowymi. Wykorzystywane przez nas materiały są odporne na zniszczenia i korozję, dostępne w pełnej gamie kolorów, zgodnie z życzeniem Klienta. Nasi klienci mają również możliwość wyboru szyb najlepszych do swoich nieruchomości. Do wyboru są szyby przeciwsłoneczne, samoczyszczące, bezpieczne, hartowane, antywłamaniowe (klasa P2A-P4A), poliwęglanowe, komorowe, odporne na działanie promieniowania UV - wszystkie posiadają wymagane atesty udostępnione przez dostawców. Okna i drzwi dostępne są w kliku rodzajach. Możemy Państwu zamontować drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe w wersji uchylno- rozwiernej.

 2. PRECIMET H.C.E. SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRECIMET H.C.E. SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Jest również obecna w dziedzinach szklarnie dla szkółek leśnych, i wózki do zbierania owoców. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 3. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bułgaria

  Firma AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, Grzędy inspektowe ogrzewane, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, i Grzędy inspektowe ogrzewane. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 4. BHK GREENHOUSE SYSTEMS

  Turcja

  Firma BHK GREENHOUSE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Jest również obecna w dziedzinach szklarnie do uprawy owoców i warzyw, i konstrukcja rolnicza. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ORGANIC GROWSHOP

  Grecja

  Firma ORGANIC GROWSHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, hydrokultura, jakość powietrza wewnętrznego, Cieplarnie domowe, i nawozy. Ma siedzibę w Thesaloniki, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGRO4PRO

  Izrael

  Firma AGRO4PRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Jest również obecna w dziedzinach ściski, i poliwęglany komórkowe. Ma siedzibę w Kfar Pines, Izrael.

 2. ECO MENUISERIE

  Belgia

  Firma ECO MENUISERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 3. QINGDAO MINGHUI WEIYE METAL PRODUCT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO MINGHUI WEIYE METAL PRODUCT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 4. RASTLINJAKI GAJŠEK

  Słowenia

  Firma RASTLINJAKI GAJŠEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Slovenska Bistrica, Słowenia.

 5. FLAMINGO

  Libia

  Firma FLAMINGO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Jest również obecna w dziedzinach kurs dla kosmetyczek i wizażystów, i artykuły kosmetyczne i pielęgnacji urody oraz higieniczne. Ma siedzibę w ber_elhellow, Libia.

 1. APARTAHOTEL CRUZ DEL CAMPO EN SEVILLA

  Hiszpania

  Firma APARTAHOTEL CRUZ DEL CAMPO EN SEVILLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem rezydencji. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. ROVERO SYSTEMS B.V.

  Holandia

  Firma ROVERO SYSTEMS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Cieplarnie domowe, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Raamsdonksveer, Holandia.

 1. CHEAP CONSERVATORIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHEAP CONSERVATORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Werandy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. DEBETS SCHALKE B.V.

  Holandia

  Firma DEBETS SCHALKE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Monster, Holandia.

 3. LOONBEDRIJF J.P. VAN NIEUWKOOP GOUDA B.V.

  Holandia

  Firma LOONBEDRIJF J.P. VAN NIEUWKOOP GOUDA B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Haastrecht, Holandia.

 4. MAURICE KASSENBOUW B.V.

  Holandia

  Firma MAURICE KASSENBOUW B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Horst, Holandia.

 5. POSIGRADES

  Chiny

  Firma POSIGRADES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Jiangyin, Chiny.

 6. GRÜBEL GMBH

  Niemcy

  Firma GRÜBEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Schrozberg, Niemcy.

 7. HARTLEY BOTANIC LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARTLEY BOTANIC LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Ashton-Under-Lyne, Zjednoczone Królestwo.

 8. POLYBUILD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POLYBUILD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Cieplarnie domowe, i Cieplarnie domowe. Ma siedzibę w Pulborough, Zjednoczone Królestwo.

 1. RASA GIMENES MAJA

  Łotwa