• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cielęcina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Cielęcina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

  Witryna www Open In New icon
 2. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

  Witryna www Open In New icon
 3. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALTIC FOODS

  Francja

  UAB BALTIC FOODS jest międzynarodową hurtownią mięsa mrożonego a jej siedziba znajduje się w Wilnie, Litwa. Od niedawna BALTIC FOODS ma także biuro łącznikowe w Bordeaux, Francja. Mamy nasz własny magazyn chłodniczy na wyroby mrożone zlokalizowany w Wilnie. Nawiązaliśmy stosunki zaufania z naszymi partnerami europejskimi (producentami, rzeźniami, firmami handlowymi, przemysłem), aby dostarczać naszym klientom mięs, które spełniają ich oczekiwania tak pod względem ekonomicznym, jak jakościowym i zdrowotrnym. Sprzedajemy głównie wołowinę, wieprzowinę, indyka, cielęcinę i drób w postaci mrożonek. Nasze doświadczenie na rynku mięs i rygorystyczna dbałość naszych pracowników o jakość pozwoliły nam na stworzenie trwałych stosunków z naszymi partnerami. Każdego roku wzmacniamy naszą obecność w krajach bałtyckich jak również w pozostałych krajach Europy, a także w Afryce. Odpowiadamy na wasze zapytania o mrożone mięso drobiowe, wołowe, wieprzowe, indycze i cielęce.

 2. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polska

  Ubojnią zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach zarządza Bożena Kebej. Od początku działalności w 1992 roku zajmujemy się profesjonalnym ubojem bydła, skupem żywca oraz sprzedażą mięsa. Oferujemy najwyższej jakości mięso wołowe i cielęce. Prowadzimy także sprzedaż m.in. ćwierci wołowych i podrobów, tłuszczów, półtusz, tusz cielęcych czy mięsa wołowego w elementach. Działamy w oparciu o wdrożony system HACCP.

 3. CARMO

  Belgia

 4. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

 5. LAHAM BIO

  Czad

 1. CIS VAN DEN BROECK

  Belgia

 2. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

 3. L-B-VIANDES

  Francja

 4. BIOEMA IMPORT U.G.

  Niemcy

 5. ESA FOODS

  Holandia

 6. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Niemcy

 7. SLACHTHUIS VANLOMMEL

  Belgia

 8. GUTREI GALICIA

  Hiszpania

 9. KPOMO SPAIN

  Hiszpania

 10. COMECO S.A.

  Grecja

 1. SOBEVAL

  Francja

 2. INSTANTSHOP.ES

  Hiszpania

 3. SKARE BEEF PRODUCTION APS

  Dania

 4. SKARE IMPORT-EXPORT APS

  Dania

 5. GROENVELD B.V.

  Holandia

 6. SOCIETE MODERNE DE VIANDE ROUGE

  Tunezja

 7. RENEDISA, S.L.

  Hiszpania

 8. ERNST SUTTER AG, FLEISCHWARENFABRIK

  Szwajcaria

 9. BUENOS FUEGOS

  Hiszpania

 10. SCHERRMANN FLEISCHHANDEL GMBH

  Niemcy