• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cielęcina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Cielęcina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 2. HOREMEAT

  Belgia

 3. ILCO FOOD

  Francja

 4. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

 5. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polska

  Ubojnią zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach zarządza Bożena Kebej. Od początku działalności w 1992 roku zajmujemy się profesjonalnym ubojem bydła, skupem żywca oraz sprzedażą mięsa. Oferujemy najwyższej jakości mięso wołowe i cielęce. Prowadzimy także sprzedaż m.in. ćwierci wołowych i podrobów, tłuszczów, półtusz, tusz cielęcych czy mięsa wołowego w elementach. Działamy w oparciu o wdrożony system HACCP.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Niemcy

 2. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

 3. CIS VAN DEN BROECK

  Belgia

 4. LAHAM BIO

  Czad

 5. CARMO

  Belgia

 1. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

 2. AFYON ET ENTEGRE A.S

  Turcja

 1. BUENOS FUEGOS

  Hiszpania

 2. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Hiszpania

 3. L-B-VIANDES

  Francja

 4. BIOEMA IMPORT U.G.

  Niemcy

 5. SLACHTHUIS VANLOMMEL

  Belgia

 6. COMECO S.A.

  Grecja

 7. GUTREI GALICIA

  Hiszpania

 8. KPOMO SPAIN

  Hiszpania

 1. CÁRNICAS AHMED SC

  Hiszpania

 2. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Niemcy

 3. ESA FOODS

  Holandia

 4. CARNESALABRASA

  Hiszpania

 5. INSTANTSHOP.ES

  Hiszpania

 6. SKARE BEEF PRODUCTION APS

  Dania

 7. SOBEVAL

  Francja

 8. BUENOS FUEGOS

  Hiszpania

 9. RENEDISA, S.L.

  Hiszpania

 10. COLET DISTRIBUCIÓN

  Hiszpania