• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cielęcina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Cielęcina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 2. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso mrożone - hurt, mięso świeże - hurt, mięso, mięso cielęce, mięso wieprzowe, eksport mięsa mrożonego, i eksport mięsa świeżego. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 3. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ILCO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, Podroby, świnie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 4. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

 5. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polska

  Ubojnią zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach zarządza Bożena Kebej. Od początku działalności w 1992 roku zajmujemy się profesjonalnym ubojem bydła, skupem żywca oraz sprzedażą mięsa. Oferujemy najwyższej jakości mięso wołowe i cielęce. Prowadzimy także sprzedaż m.in. ćwierci wołowych i podrobów, tłuszczów, półtusz, tusz cielęcych czy mięsa wołowego w elementach. Działamy w oparciu o wdrożony system HACCP.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Niemcy

  Firma POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach żywność, mięso drobiowe, kuchnia turecka, i żywność etniczna i orientalna. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. BUENOS FUEGOS

  Hiszpania

  Firma BUENOS FUEGOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. ERKAN KASAPOGLU

  Turcja

  Firma ERKAN KASAPOGLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, hamburger, kulki mięsne, Cielęcina - mięso z rzeźni, i mięso jagnięce. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

  Firma FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Dobl-Zwaring, Austria.

 5. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

  Firma LA HALLE PAYSANNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla bydła - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, drób do uboju, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Soumagne, Belgia.

 1. CIS VAN DEN BROECK

  Belgia

  Firma CIS VAN DEN BROECK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, mięsa świeże, mięso - hurt, Cielęcina - mięso z rzeźni, i mięso końskie. Ma siedzibę w Minderhout, Belgia.

 2. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Słowacja

  Firma MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Kopčany, Słowacja.

 1. CARMO

  Belgia

  Firma CARMO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Mięso i wyroby masarskie, mięso wieprzowe, Cielęcina - mięso z rzeźni, i mięso jagnięce. Ma siedzibę w Wellen, Belgia.

 2. L-B-VIANDES

  Francja

  Firma L-B-VIANDES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Ćwiartowanie mięsa, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Ploeren, Francja.

 3. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, eksport mięsa świeżego, Cattle import export, cattle carcasses, i Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Castigaleu, Hiszpania.

 4. AFYON ET ENTEGRE A.S

  Turcja

  Firma AFYON ET ENTEGRE A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach wstępnie gotowana kiełasa do gotowania, i palenie (kawy). Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 5. BUENOS FUEGOS

  Hiszpania

  Firma BUENOS FUEGOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. TERNERA DE SALAMANCA S.L

  Hiszpania

  Firma TERNERA DE SALAMANCA S.L, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Handel detaliczny, mięso cielęce, kupno w połączeniu bezpośrednim, i Handel detaliczny. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 7. BC FOOD TRADING

  Włochy

  Firma BC FOOD TRADING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, kurczaki, owce, kebab, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Casoli Di Atri, Włochy.

 8. VEVIBA

  Belgia

  Firma VEVIBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Baranina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, sklep mięsny, sklepy mięsne ekologiczne, Baranina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 1. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Francja

  Firma INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, mięso wołowe, mięso owcze, Cielęcina - mięso z rzeźni, i eksport mięsa świeżego. Ma siedzibę w Vouillé, Francja.

 2. BIOEMA IMPORT U.G.

  Niemcy

  Firma BIOEMA IMPORT U.G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Cielęcina - mięso z rzeźni, Oliwa z oliwek, Cielęcina - mięso z rzeźni, i mąka do polenty. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Niemcy

  Firma QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. GOLDEN-GARDEN SRL

  Mołdawia

  Firma GOLDEN-GARDEN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, Produkty z jaj, Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Falesti, Mołdawia.

 5. KPOMO SPAIN

  Hiszpania

  Firma KPOMO SPAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 6. SLACHTHUIS VANLOMMEL

  Belgia

  Firma SLACHTHUIS VANLOMMEL, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wędliny i mięso peklowane, i butchery. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 7. COMECO S.A.

  Grecja

  Firma COMECO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso, i mięsa świeże. Ma siedzibę w Corfu, Grecja.

 8. ESA FOODS

  Holandia

  Firma ESA FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso cielęce. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 9. GUTREI GALICIA

  Hiszpania

  Firma GUTREI GALICIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Monforte De Lemos, Hiszpania.

 10. CÁRNICAS AHMED SC

  Hiszpania

  Firma CÁRNICAS AHMED SC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, mięso jagnięce, halal, Cielęcina - mięso z rzeźni, i certyfikacja halal. Ma siedzibę w Vitoria Gasteiz, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo