• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciasta - półwyroby

Wyniki dla

Ciasta - półwyroby - Import eksport

 1. CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Świadectwa, dyplomy uznania itp., szkolenia dla potrzeb sektora spożywczego, cukiernia, kursy zawodowe dla cukierników, dyplomy zaoczne, szkoły cukiernicze, i formy dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Compiègne (60200), Francja.

 2. THE FRENCH CAKE COMPANY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma THE FRENCH CAKE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, Business gifts, Upominki firmowe dla klientów, Upominki firmowe i zakładowe na zamówienie, i projektowanie i realizacja przedmiotów reklamowych. Ma siedzibę w Braine-Le-Château, Belgia.

 3. DRIESSEN UNITED BLENDERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRIESSEN UNITED BLENDERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. BURCAK FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BURCAK FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Sosy i przyprawy kuchenne, Wyroby cukiernicze, Kakao i czekolada, kawa, Ciasta - półwyroby, Sosy i przyprawy kuchenne, ocet, i czerwona papryka. Ma siedzibę w Livry Gargan, Francja.

 5. FELIZATA HOLDING

  Rosja

  Felizata Holding LLC jest rosyjskim producentem dietetycznych i naturalnych produktów oraz suplementów do odchudzania. Przedsiębiorstwo wytwarza słodziki stołowe i dietetyczne produkty spożywcze, dostarcza artykuły do sieci detalicznych, kawiarni, restauracji, hoteli, a także prowadzi sprzedaż w sklepach internetowych. Felizata Holding stosuje surowce żywnościowe od 2000 roku. Od początku swojej działalności w dziedzinie zdrowych składników produktów spożywczych, przedsiębiorstwo rozwinęło własną produkcję prebiotyków o działaniu słodzącym. Moce produkcyjne sięgają 40 tysięcy opakowań wyrobów dziennie. Proces produkcji jest zgodny z systemami kontroli jakości HACCP i ISSO 22000. Felizata Holding oferuje środki słodzące do przyrządzania gorących i zimnych napojów oraz produkcji wyrobów cukierniczych. Wytworzone produkty są w większości wzbogacone prebiotykami (inulina, laktuloza). Wyroby te mogą być stosowane jako żywność dla dietetyków, gdyż charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SLODKAHANIA.PL

  Polska

  "Słodka Hania" to cukiernia, która przygotowuje torty i ciasta na każdą okazję. Nasze wypieki zamawiane są z okazji: wesela, komunii, urodzin czy też chrzcin. Wypieki powstają z naturalnych składników i według tradycyjnych receptur. Nie zawierają tzw. ulepszaczy i konserwantów, i są do tego przyjazne dla alergików. Są po prostu pyszne i powstają z wykorzystaniem naszej wyobraźni. Wypieki, jakie przygotowujemy, wyróżniają się spośród tradycyjnych wypieków, ponieważ przygotowywane są z sercem i zamiłowaniem. Do wyboru wiele smaków i dekoracji. Zobacz naszą ofertę na stronie internetowej: https: //slodkahania.pl

 2. ITALDECOR DI PAPA VINCENZO SAS

  Włochy

  ITALDECOR słynie z wysokiej jakości swoich dekoracji dla cukierników, producentów lodów i właścicieli restauracji. Wyróżnia się w produkcji spersonalizowanych dekoracji z cukru, takich jak logo i napisy na ciastach. Gwarantując skuteczność Państwa reklamy, doskonale łączy przyjemność ze smaków z potrzebami promocji handlowej.

 3. ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, czekolada, piekarnia, żelatyny spożywcze, i Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. DAPEPPA

  Holandia

  Firma DAPEPPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, herbatniki słone, Biszkopty, i prażona kukurydza. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. PFAHNL BACKMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma PFAHNL BACKMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Ettringen, Niemcy.

 1. BACKALDRIN SUISSE AG

  Szwajcaria

  Firma BACKALDRIN SUISSE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 2. DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Birstein, Niemcy.

 1. HEOLBIO

  Francja

  Firma HEOLBIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach podstawowe preparaty spożywcze dla cukierników, i produkty biologiczne. Ma siedzibę w Baud, Francja.

 2. ECO BIO ALIMENTARE

  Włochy

  Firma ECO BIO ALIMENTARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, płatki zbożowe jako przegryzki, dania śniadaniowe oraz przekąski, żywność biologiczna, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, i batoniki energetyczne. Ma siedzibę w San Giorgio In Bosco, Włochy.

 3. BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S.

  Turcja

  Firma BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach półprodukty cukiernicze, i półprodukty do wypieków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CANDYMAN GMBH

  Niemcy

  Firma CANDYMAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Ladbergen, Niemcy.

 5. BAKEART LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAKEART LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, dekoracje cukiernicze, czekolada, i Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Port Talbot, Zjednoczone Królestwo.

 6. SILLY BELGIUM SA/NV

  Belgia

  Firma SILLY BELGIUM SA/NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach marcepan, i culinary decoration using pralines and chocolate. Ma siedzibę w Jette, Belgia.

 7. PROMIX SRL

  Włochy

  Firma PROMIX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach półprodukty do wypieków, i półprodukty cukiernicze. Ma siedzibę w Guardiagrele, Włochy.

 8. DISIO SRL

  Włochy

  Firma DISIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach półprodukty dla lodziarzy, i półprodukty cukiernicze. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

 1. CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO

  Włochy

  Firma CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, """Rurki z kremem"" sycyliskie (Cannolo)", cannoli, Ciasta - półwyroby, i lody produkcji rzemieślniczej. Ma siedzibę w Camporotondo Etneo, Włochy.

 2. FUNDACION Nº 1 CIUDAD DE ALCALA

  Hiszpania

  Firma FUNDACION Nº 1 CIUDAD DE ALCALA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach tradycyjne wyroby cukiernicze, i manipulatory. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. TAARTENWINKEL.NL

  Holandia

  Firma TAARTENWINKEL.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 4. LA CANTINE DE GÉRALDINE

  Belgia

  Firma LA CANTINE DE GÉRALDINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach tarta owocowa, i ciastka owocowe. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 5. PETER BACKWAREN OHG

  Niemcy

  Firma PETER BACKWAREN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Ciasta - półwyroby, wyroby cukiernicze do śniadania, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. PATISSERIE DUMONT

  Belgia

  Firma PATISSERIE DUMONT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Chleb, tarta owocowa, Ciasta - półwyroby, Chleb, i świeże wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 7. ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Ciasta - półwyroby, i wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Völklingen, Niemcy.

 8. IRCA S.R.L.

  Włochy

  Firma IRCA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, preparaty do wyrobów cukierniczych, Ciasta - półwyroby, i półprodukty do wypieków. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 9. AGRODOUBS

  Francja

  Firma AGRODOUBS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Ciasta - półwyroby, Desery mleczne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Ciasta - półwyroby, Desery mleczne, i podstawowe preparaty spożywcze dla cukierników. Ma siedzibę w Flagey, Francja.

 10. DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, mąka, Ciasta - półwyroby, ziarna, i muesli. Ma siedzibę w Mönsheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo