• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cięcie tworzyw sztucznych - maszyny

Wyniki dla

Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

 1. CORMAK

  Polska

  CORMAK to Polska firma o międzynarodowym zasięgu. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu w dostarczaniu maszyn i rozwiązań technologicznych, zajmuje pozycję lidera w dziedzinie zaopatrzenia przemysłu. Nowoczesne i innowacyjne podejście do produkcji konsekwentnie wzmacnia pozycję firmy na rynku jako producenta obrabiarek i urządzeń. Produkty przechodzą wieloetapową kontrolę, poczynając od produkcji podzespołów, montaż maszyn po przez ostateczną kontrolę w centrali firmy, gdzie przeprowadzane są bardzo restrykcyjne testy. Zastosowanie specjalistycznych systemów pomiarowych i stanowisk testowych dają pewność, że produkcja odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów, co przekłada się na jakość wszystkich oferowanych produktów. Rezultatem tych dobrych praktyk są nagrody i pozytywne opinie specjalistów oraz wielu zadowolonych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje także ciągła inwestycja w zaangażowany zespół. Wszystkie nasze działania mają swoje odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy upatrują w firmie sprawdzonego i solidnego partnera w biznesie. Na ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa około 12 000 maszyn i urządzeń. Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny Niemieckich i Austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Przy wyborze nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na jakość.

 2. METZNER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Metzner jest średniej wielkości przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową i jednym z wiodących producentów maszyn do cięcia i montażu w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych, a także w przetwórstwie kabli, drutów plecionych i rur karbowanych. Od wielu lat jesteśmy kompetentnym partnerem dla wielu gałęzi przemysłu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, medyczny, budowę szaf sterowniczych, telekomunikację czy przemysł pojazdów użytkowych. Od 2018 r. nasza spółka zależna Metzner E-Mobility dostarcza również unikalne rozwiązania automatyzacji w zakresie obróbki kabli wysokiego napięcia i zautomatyzowanego montażu systemów złączy HV. We wszystkich obszarach produktów opracowujemy zarówno maszyny seryjne, jak i systemy dostosowane do potrzeb klienta. W przypadku wszystkich zastosowań, które wykraczają poza funkcje maszyn standardowych, planujemy, opracowujemy i produkujemy indywidualne rozwiązania zgodnie z wymaganiami klienta. W ten sposób, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie jako konstruktora maszyn, powstają dojrzałe i zorientowane na zastosowania rozwiązania, które są wykorzystywane w warunkach wysokich wymagań. Firma Metzner zajmuje się całym procesem rozwoju, od analizy i konsultacji po projektowanie i pomyślną realizację. Na kolejnych stronach przedstawiamy niektóre rozwiązania i linie produkcyjne dostosowane do potrzeb klientów. Odkryj ciekawe pomysły dla swoich zadań!

 3. MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH

  Niemcy

  Twój partner w zakresie maszyn do sekwencji wytłaczania, urządzeń specjalnych i sprawdzonej jakości technologii spawania, wszystko z jednej ręki. Od ponad 20 lat działamy w Lüneburgu jako zespół ekspertów w zakresie technologii spawania i maszyn specjalnych. Nasza firma koncentruje się na trzech specjalistycznych obszarach: rozwój i produkcja urządzeń do wytłaczania, takich jak maszyny do proszkowania, rynny chłodzące, odbieraki taśm, systemy cięcia i uruchamiania. Rozwój i produkcja specjalnych maszyn i urządzeń "pod klucz", wszystko z jednego źródła. Produkcja zespołów spawalniczych i osprzętu jako dostawca reagujący. Synergia tych obszarów umożliwia nam oferowanie szerokiej gamy produktów. Produkcja pojedynczych sztuk jest dla nas tak samo ważna jak produkcja seryjna lub wariantowa w ilościach. Zaufana współpraca z naszymi partnerami, zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy, jest podstawą do osiągnięcia maksymalnej efektywności ekonomicznej przy optymalnej jakości.

 4. VELOX-TRADE

  Polska

  Początki działalności firmy sięgają 2010 roku. Od tego czasu prężnie rozwijamy się i poszerzamy zakres naszej działalności, aby jak najbardziej kompleksowo i rzetelnie realizować powierzone zlecenia. Zaufało nam już wielu klientów, z którymi jesteśmy w ścisłej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny obróbki mechanicznej, usługi ciecia strumieniem wody, laserem, plazmą. Ponadto świadczymy usługi z zakresu ślusarstwa tj. frezowanie, wiercenie, ciecie, gięcie oraz usługi spawalnicze TIG, MIG. Technologie stosowane w naszej firmie pozwalają nam na realizowanie zleceń ściśle dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy na różnego rodzaju materiałach tj. stal, plastik, guma, szkło, ceramika, kamień. Realizujemy zlecenia według wzoru dostarczonego przez klienta oraz według dokumentacji technicznej. Oferujemy również wykonanie projektu, dokumentacji technicznej urządzenia, maszyny w programie Solid Edge na formatkach wymaganych przez klienta. Wykonujemy remonty jak i projektujemy nowe urządzenia do przemysłu spożywczego.

 5. STOBRA JAKUB KRAWCZUK

  Polska

  Producent elektronarzędzi do cięcia styropianu, Firma Stobra jest wiodącym w Polsce dostawcą profesjonalnych maszyn, przecinarek i noży termicznych do cięcia styropianu. Nasza oferta obejmuje zarówno produkowane seryjnie, maszyny i noże termiczne jak również urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta powstałe na bazie standardowych produktów. Na życzenie Klienta opracowujemy również indywidualne rozwiązania mające umożliwić pracę w wymaganych przez niego miejscach i warunkach.Dzięki wieloletnim doświadczeniom nasze produkty charakteryzują się przemyślaną, bardzo wytrzymałą konstrukcją wykonaną z najwyższej jakości materiałów oraz korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Cechuje je również bardzo dobra ergonomia pracy, duża liczba akcesoriów oraz łatwość użycia.Nasze produkty przyspieszają i ułatwiają pracę, zwiększają dokładność wykonanych prac oraz stanowią alternatywę dla ręcznych narzędzi wykorzystywanych do tej pory do cięcia styropianu. Urządzenia są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach na budowach np. podczas wykonywania prac termomodernizacyjnych lub w magazynach przy wykonywaniu zabezpieczenia produktu czy np. firmach reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest obróbka lub docinanie styropianu lub styroduru. Głównym produktem z naszej oferty są stacjonarne elektryczne maszyny do cięcia styropianu wyposażone w drut tnący. Cięcie styropianu odbywa się na zasadzie topienia go przez rozgrzany do wysokiej temperatury drut.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANZATEC SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy małą firmą zajmującą się obróbką mechaniczną tworzyw konstrukcyjnych, dystrybucją półfabrykatów z polimerów konstrukcyjnych oraz wyrobów gumowych. Wszechstronność tworzyw sztucznych skutkuje ich szerokim zastosowaniem w wielu branżach, wśród których możemy wymienić m.in. motoryzacyjną, maszynową, budowlaną, off-shore, morską itp. Dlatego naszą ofertę kierujemy do wszelkiego rodzaju producentów maszyn przemysłowych. i sprzęt w szerokim znaczeniu (od przemysłu spożywczego po morski). Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych i gumy technicznej do elementów maszyn. Elementy produkowane są na maszynach CNC tj. Ploterze 3 i 4 osiowym, frezarkach, tokarkach, pionowych centrach obróbczych, waterjet'ach i ploterach z nożem oscylacyjnym. Dzięki maszynie CNC jesteśmy w stanie wykonać: - dowolne elementy konstrukcyjne według rysunków technicznych klienta; - elementy toczne takie jak: koła zębate, koła pasowe i tuleje; - uszczelki; - pierścienie; - obroże; - profile przesuwne; - dowolne elementy konstrukcyjne według rysunków technicznych klienta; - gumowe osłony i kurtki; - podkładki i przekładki; - formy plastikowe; - formy i modele do termoformowania i odlewania. Zapewniamy rzetelną i szybką obsługę.

 2. HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Hangzhou Fangyuan Plastics Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym producentem maszyn do EPS, XPS, EPP integrującym R&D, produkcję, sprzedaż i serwis. Przedsiębiorstwo powstało w 1988 r. i korzysta z 24 lat doświadczenia jako wytwórca; Fangyuan rozwinęło też sieć ponad 13 biur w Chinach i za granicą. Produkcja roczna wynosi blisko 2200 zestawów maszyn i 2000 zestawów form do EPS, co stawia Fangyuan na pozycji wiodącego producenta maszyn do EPS, XPS, EPP w Chinach.

 3. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Portfolio produktów sprzedawanych pod marką POLAR było stale rozszerzane przez ostatnie dziesięciolecia i obejmuje dzisiaj oprócz szybkich maszyn tnących, kompleksowe i w pełni zautomatyzowane systemy do wycinania, systemy do etykiet wycinanych i perforowanych, systemy na zamówienie dla hurtowni papieru, trójnoże i kompaktowe maszyny tnące do druku małoformatowego. Slogan: POLAR - power and precision in postpress.

 4. SOLLEX AB

  Szwecja

  Firma SOLLEX AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Industrial blades, i ostrza do wykrawania taśm plastycznych. Ma siedzibę w Malmö, Szwecja.

 5. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Turcja

  Firma INAN PLASTIK MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Tekirdag Turkey, Turcja.

 1. FRCNCTEC

  Francja

  Firma FRCNCTEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe, frezarka cnc, i Plasma cutting. Ma siedzibę w Le Plessis-Belleville, Francja.

 2. FREZALUKS

  Łotwa

  Firma FREZALUKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie CNC. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 1. ROLF SCHLICHT GMBH

  Niemcy

  Firma ROLF SCHLICHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reinfeld/holstein, Niemcy.

 2. APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE

  Francja

  Firma APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Formy do tworzyw sztucznych, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i injection. Ma siedzibę w Saint-Symphorien-D'ozon, Francja.

 3. P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH

  Polska

  Firma P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.

 4. ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do workowania. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. NMA

  Francja

  Firma NMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, przetwarzanie tworzyw sztucznych, i produkty podstawowe i półprodukty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Plan D'orgon, Francja.

 6. SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES

  Francja

  Firma SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, cięcie metali nieżelaznych, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Vaulx En Velin, Francja.

 7. MICROTEC LABORGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma MICROTEC LABORGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 8. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Stany Zjednoczone

  Firma FREEMAN SCHWABE MACHINERY, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Cincinnati, Stany Zjednoczone.

 1. HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT.

  Węgry

  Firma HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach producent końcówek ochronnych z plastiku, Części z tworzyw sztucznych, i Produkcja tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach dziurkacze, wycinaki do wycinarek, i pleksiglas fasonowany. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

 3. PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK

  Niemcy

  Firma PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 4. ILATEC GMBH

  Niemcy

  Firma ILATEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Import-eksport obrabiarek, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Import-eksport obrabiarek, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Nufringen, Niemcy.

 5. WELDING ENGINEERS LTD

  Szwajcaria

  Firma WELDING ENGINEERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Genève, Szwajcaria.

 6. BLACKMAN & WHITE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKMAN & WHITE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Maldon, Zjednoczone Królestwo.

 7. GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach papeteria. Ma siedzibę w Eitorf, Niemcy.

 8. TYNIC AUTOMATION

  Australia

  Firma TYNIC AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, Plastik - produkty do mechaniki, tworzywa sztuczne, i Przenośniki do produktów o wysokiej temperaturze. Ma siedzibę w Brisbane, Australia.

 9. DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE

  Polska

  Firma DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nożyce przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Dłutowanie - obrabiarki, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Dłutowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Krostoszowice, Polska.

 10. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugalia

  Firma PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

357 Przedsiębiorstwa