• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cięcie tworzyw sztucznych - maszyny

Wyniki dla

Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

 1. CORMAK

  Polska

  CORMAK to Polska firma o międzynarodowym zasięgu. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu w dostarczaniu maszyn i rozwiązań technologicznych, zajmuje pozycję lidera w dziedzinie zaopatrzenia przemysłu. Nowoczesne i innowacyjne podejście do produkcji konsekwentnie wzmacnia pozycję firmy na rynku jako producenta obrabiarek i urządzeń. Produkty przechodzą wieloetapową kontrolę, poczynając od produkcji podzespołów, montaż maszyn po przez ostateczną kontrolę w centrali firmy, gdzie przeprowadzane są bardzo restrykcyjne testy. Zastosowanie specjalistycznych systemów pomiarowych i stanowisk testowych dają pewność, że produkcja odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów, co przekłada się na jakość wszystkich oferowanych produktów. Rezultatem tych dobrych praktyk są nagrody i pozytywne opinie specjalistów oraz wielu zadowolonych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje także ciągła inwestycja w zaangażowany zespół. Wszystkie nasze działania mają swoje odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy upatrują w firmie sprawdzonego i solidnego partnera w biznesie. Na ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa około 12 000 maszyn i urządzeń. Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny Niemieckich i Austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Przy wyborze nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na jakość.

 2. METZNER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Metzner jest średniej wielkości przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową i jednym z wiodących producentów maszyn do cięcia i montażu w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych, a także w przetwórstwie kabli, drutów plecionych i rur karbowanych. Od wielu lat jesteśmy kompetentnym partnerem dla wielu gałęzi przemysłu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, medyczny, budowę szaf sterowniczych, telekomunikację czy przemysł pojazdów użytkowych. Od 2018 r. nasza spółka zależna Metzner E-Mobility dostarcza również unikalne rozwiązania automatyzacji w zakresie obróbki kabli wysokiego napięcia i zautomatyzowanego montażu systemów złączy HV. We wszystkich obszarach produktów opracowujemy zarówno maszyny seryjne, jak i systemy dostosowane do potrzeb klienta. W przypadku wszystkich zastosowań, które wykraczają poza funkcje maszyn standardowych, planujemy, opracowujemy i produkujemy indywidualne rozwiązania zgodnie z wymaganiami klienta. W ten sposób, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie jako konstruktora maszyn, powstają dojrzałe i zorientowane na zastosowania rozwiązania, które są wykorzystywane w warunkach wysokich wymagań. Firma Metzner zajmuje się całym procesem rozwoju, od analizy i konsultacji po projektowanie i pomyślną realizację. Na kolejnych stronach przedstawiamy niektóre rozwiązania i linie produkcyjne dostosowane do potrzeb klientów. Odkryj ciekawe pomysły dla swoich zadań!

 3. MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH

  Niemcy

  Twój partner w zakresie maszyn do sekwencji wytłaczania, urządzeń specjalnych i sprawdzonej jakości technologii spawania, wszystko z jednej ręki. Od ponad 20 lat działamy w Lüneburgu jako zespół ekspertów w zakresie technologii spawania i maszyn specjalnych. Nasza firma koncentruje się na trzech specjalistycznych obszarach: rozwój i produkcja urządzeń do wytłaczania, takich jak maszyny do proszkowania, rynny chłodzące, odbieraki taśm, systemy cięcia i uruchamiania. Rozwój i produkcja specjalnych maszyn i urządzeń "pod klucz", wszystko z jednego źródła. Produkcja zespołów spawalniczych i osprzętu jako dostawca reagujący. Synergia tych obszarów umożliwia nam oferowanie szerokiej gamy produktów. Produkcja pojedynczych sztuk jest dla nas tak samo ważna jak produkcja seryjna lub wariantowa w ilościach. Zaufana współpraca z naszymi partnerami, zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy, jest podstawą do osiągnięcia maksymalnej efektywności ekonomicznej przy optymalnej jakości.

 4. STOBRA JAKUB KRAWCZUK

  Polska

  Producent elektronarzędzi do cięcia styropianu, Firma Stobra jest wiodącym w Polsce dostawcą profesjonalnych maszyn, przecinarek i noży termicznych do cięcia styropianu. Nasza oferta obejmuje zarówno produkowane seryjnie, maszyny i noże termiczne jak również urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta powstałe na bazie standardowych produktów. Na życzenie Klienta opracowujemy również indywidualne rozwiązania mające umożliwić pracę w wymaganych przez niego miejscach i warunkach.Dzięki wieloletnim doświadczeniom nasze produkty charakteryzują się przemyślaną, bardzo wytrzymałą konstrukcją wykonaną z najwyższej jakości materiałów oraz korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Cechuje je również bardzo dobra ergonomia pracy, duża liczba akcesoriów oraz łatwość użycia.Nasze produkty przyspieszają i ułatwiają pracę, zwiększają dokładność wykonanych prac oraz stanowią alternatywę dla ręcznych narzędzi wykorzystywanych do tej pory do cięcia styropianu. Urządzenia są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach na budowach np. podczas wykonywania prac termomodernizacyjnych lub w magazynach przy wykonywaniu zabezpieczenia produktu czy np. firmach reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest obróbka lub docinanie styropianu lub styroduru. Głównym produktem z naszej oferty są stacjonarne elektryczne maszyny do cięcia styropianu wyposażone w drut tnący. Cięcie styropianu odbywa się na zasadzie topienia go przez rozgrzany do wysokiej temperatury drut.

 5. HANZATEC SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy małą firmą zajmującą się obróbką mechaniczną tworzyw konstrukcyjnych, dystrybucją półfabrykatów z polimerów konstrukcyjnych oraz wyrobów gumowych. Wszechstronność tworzyw sztucznych skutkuje ich szerokim zastosowaniem w wielu branżach, wśród których możemy wymienić m.in. motoryzacyjną, maszynową, budowlaną, off-shore, morską itp. Dlatego naszą ofertę kierujemy do wszelkiego rodzaju producentów maszyn przemysłowych. i sprzęt w szerokim znaczeniu (od przemysłu spożywczego po morski). Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych i gumy technicznej do elementów maszyn. Elementy produkowane są na maszynach CNC tj. Ploterze 3 i 4 osiowym, frezarkach, tokarkach, pionowych centrach obróbczych, waterjet'ach i ploterach z nożem oscylacyjnym. Dzięki maszynie CNC jesteśmy w stanie wykonać: - dowolne elementy konstrukcyjne według rysunków technicznych klienta; - elementy toczne takie jak: koła zębate, koła pasowe i tuleje; - uszczelki; - pierścienie; - obroże; - profile przesuwne; - dowolne elementy konstrukcyjne według rysunków technicznych klienta; - gumowe osłony i kurtki; - podkładki i przekładki; - formy plastikowe; - formy i modele do termoformowania i odlewania. Zapewniamy rzetelną i szybką obsługę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VELOX-TRADE

  Polska

  Początki działalności firmy sięgają 2010 roku. Od tego czasu prężnie rozwijamy się i poszerzamy zakres naszej działalności, aby jak najbardziej kompleksowo i rzetelnie realizować powierzone zlecenia. Zaufało nam już wielu klientów, z którymi jesteśmy w ścisłej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny obróbki mechanicznej, usługi ciecia strumieniem wody, laserem, plazmą. Ponadto świadczymy usługi z zakresu ślusarstwa tj. frezowanie, wiercenie, ciecie, gięcie oraz usługi spawalnicze TIG, MIG. Technologie stosowane w naszej firmie pozwalają nam na realizowanie zleceń ściśle dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy na różnego rodzaju materiałach tj. stal, plastik, guma, szkło, ceramika, kamień. Realizujemy zlecenia według wzoru dostarczonego przez klienta oraz według dokumentacji technicznej. Oferujemy również wykonanie projektu, dokumentacji technicznej urządzenia, maszyny w programie Solid Edge na formatkach wymaganych przez klienta. Wykonujemy remonty jak i projektujemy nowe urządzenia do przemysłu spożywczego.

 2. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Turcja

 3. SOLLEX AB

  Szwecja

 4. FRCNCTEC

  Francja

 5. FREZALUKS

  Łotwa

 1. ROLF SCHLICHT GMBH

  Niemcy

 2. SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES

  Francja

 1. NMA

  Francja

 2. APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE

  Francja

 3. HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT.

  Węgry

 4. MICROTEC LABORGERÄTE GMBH

  Niemcy

 5. ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 6. BLACKMAN & WHITE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL

  Włochy

 8. TYNIC AUTOMATION

  Australia

 1. FUSTELLE

  Włochy

 2. GIOVANNI RABOLINI S.R.L.

  Włochy

 3. FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L.

  Włochy

 4. FUSTELTECNICA S.R.L.

  Włochy

 5. GRUPPO SIX S.A.S.

  Włochy

 6. L & L MASCHINEN GMBH

  Niemcy

 7. FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

 8. FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. )

  Włochy

 9. CONTI LAME DI CONTI SILVANO

  Włochy

 10. SCHIWA - STYROPORSCHNEIDER E.K.

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

373 przedsiębiorstwa