• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cięcie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Cięcie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. MPRODUCT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Mproduct to polska firma zajmująca się produkcją części toczonych według dokumentacji klienta. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów z branży rolniczej, logistycznej, hydraulicznej, pneumatycznej, budowy maszyn i wielu innych. Od samego początku naszym głównym celem było zapewnianie satysfakcji klienta. Nasze główne zasady koncentrują się na terminowości i ciągłym dążeniu do zapewniania najwyższej jakości. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 2. HG GRIMME SYSTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HG GRIMME SYSTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Wiedergeltingen, Niemcy.

 3. TBI TECHNOLOGY

  Polska

  Nasza firma TBI Technology działa na polskim rynku od 2008 roku. Działamy też na rynkach zagranicznych (Niemcy, Białoruś, Litwa, Czechy). Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertami w branży CNC, do potrzeb klienta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Zajmujemy się przede wszystkim: • sprzedażą maszyn skrawających CNC oraz części do nich, • serwisowaniem maszyn CNC • szkoleniami w zakresie ich obsługi. Chcemy wejść na rynek rumuński, i szukamy firm, które zainteresowane są współpracą w sprzedaży naszych produktów. Our company TBI Technology has been operating on the Polish market since 2008. We operate on foreign markets also (Germany, Belarus, Lithuania, the Czech Republic). Our many years of experience make us experts in the CNC industry, we treat customer needs individually and comprehensively. The company's activities are mainly areas: • sale of CNC cutting machines and parts for them, • servicing of CNC machines • training in their operation. We want to enter the Romanian and Croatian market, and we are looking for companies interested in cooperation in the sale of our products.

 4. CORMAK

  Polska

  CORMAK to Polska firma o międzynarodowym zasięgu. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu w dostarczaniu maszyn i rozwiązań technologicznych, zajmuje pozycję lidera w dziedzinie zaopatrzenia przemysłu. Nowoczesne i innowacyjne podejście do produkcji konsekwentnie wzmacnia pozycję firmy na rynku jako producenta obrabiarek i urządzeń. Produkty przechodzą wieloetapową kontrolę, poczynając od produkcji podzespołów, montaż maszyn po przez ostateczną kontrolę w centrali firmy, gdzie przeprowadzane są bardzo restrykcyjne testy. Zastosowanie specjalistycznych systemów pomiarowych i stanowisk testowych dają pewność, że produkcja odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów, co przekłada się na jakość wszystkich oferowanych produktów. Rezultatem tych dobrych praktyk są nagrody i pozytywne opinie specjalistów oraz wielu zadowolonych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje także ciągła inwestycja w zaangażowany zespół. Wszystkie nasze działania mają swoje odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy upatrują w firmie sprawdzonego i solidnego partnera w biznesie. Na ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa około 12 000 maszyn i urządzeń. Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny Niemieckich i Austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Przy wyborze nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na jakość.

 5. EAGLE SP.ZO.O

  Polska

  EAGLE LASERS jest wiodącą marką w dziedzinie rozwoju i produkcji światłowodowych systemów cięcia laserowego. Dzięki zastosowaniu wysokich mocy źródła lasera fiber, przyspieszeń aż do 6G i najnowocześniejszej technologii cięcia, klienci Eagle mogą korzystać z pełnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Nasze wycinarki laserowe opierają się na opracowanej i doskonalonej koncepcji "idealnej maszyny". Składają się na nią: trawersa z włókna węglowego, silniki liniowe na wszystkich osiach, opatentowana głowica tnąca "eVa", najwyższe moce lasera na rynku i wymiana palet w zaledwie 9 sekund. Wszystkie te elementy zapewniają dynamiczne, wysokowydajne rozwiązania. Marka EAGLE LASERS od zawsze była kojarzona z innowacjami. Jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenia w technologii fiber o mocy 8 kW, 10 kW, 12 kW, 20 kW i 30 kW. Ponadto oferuje dopasowane do potrzeb rozwiązania automatyzacji i oprogramowanie wspierające produkcję. Firma Eagle zapewnia pełne wsparcie klienta w procesie decyzyjnym i zakupowym, analizuje najlepsze rozwiązania, a także zapewnia opiekę posprzedażową i obsługę serwisową dla wszystkich klientów. Wycinarki laserowe EAGLE są zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe oczekiwania klientów. To świetnie zintegrowany system i solidny partner do produkcji dla każdej grubości blach. Zaawansowane technologicznie, precyzyjne, dynamiczne i zbudowane z wykorzystaniem nowinek technologicznych maszyny zapewniają wydajność pracy na najwyższym poziomie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARISTO CUTTING SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ARISTO została założona w 1862 roku jako fabryka sprzętu matematyczno-pomiarowego. W bogatej w tradycję, niezwykle długiej historii firmy, ARISTO zdobyło międzynarodowe uznanie jako dostawca wag i akcesoriów rysunkowych. Ponadto ARISTO jest również pionierem w dziedzinie przetwarzania danych geometrycznych w Niemczech. Dziś ARISTO jest wiodącym niemieckim producentem maszyn wielkoformatowych sterowanych komputerowo, przeznaczonych do produkcji znaków, cyfrowego wykrawania, jak również dla przemysłu kartonowego, tekstylnego i skórzanego. Wprowadzony po raz pierwszy w 1959 r., ploter płaski ARISTOMAT został w następnym roku wyposażony w najnowocześniejszy system kontroli stron internetowych i dostarczony dla wielu wymagających klientów. Z biegiem czasu linia produkcyjna firmy ARISTOMAT przeszła z czystych ploterów do obcinaków CNC.

 2. REMO BORDEAUX

  Francja

  Powstała w 1979 roku, firma REMO specjalizuje się w produkcji dziurkarek matrycowych. Firma składa się z dwóch jednostek: REMO OUTILLAGES i REMO MACHINES. REMO Outillages zajmuje się produkcją dziurkarek, matryc, noży oraz dystrybucją narzędzi, np. frezów rdzeniowych, wiertarek magnetycznych, noży do gięcia i nożyc mechanicznych, brzeszczotów do pił taśmowych i wielu innych. REMO Machines zajmuje się importem obrabiarek, np. dziurkarek "GEKA", giętarek, zwijarek, pras, krawędziarek i nożyc mechanicznych, pił taśmowych, przecinarek. Działamy na terenie Europy i w innych krajach świata. Wyposażamy największe budowle i metalowe konstrukcje szkieletowe, walcownie blach, warsztaty kotlarskie, zakłady ślusarskie, zakłady produkcji i montażu elementów metalowych dla budownictwa, SNCF-RATP, a także zakłady publiczne "LEP" oraz inne struktury użytku zbiorowego, warsztaty marynarki krajowej i wojska. W celu zapewnienia bezpośredniej obsługi naszych klientów, posiadamy 3 oddziały: w Bordeaux, w regionie paryskim oraz regionie lyońskim.

 3. PHU YACHT CONSTRUCTIONS

  Polska

  PRECISION WATERJET CUTTING - POLAND Our offer includes a wide range of services. Thanks to our specialization in the production of yacht components and equipment, we have extensive experience in the processing of metals and other construction materials. Waterjet cutting is one of the most modern processing methods we use. The Maxiem 1530 machine designed for cutting steel is extremely efficient and precise. It is an easy-to-use and very economical system that can also be used for waterjet cutting materials such as metal, plastic, glass, ceramics, stone. Among other things, the machine is equipped with a 2D beveling head. It is controlled by OMAX software. The head's maximum tilt allows chamfering at an angle of 45°. The multi-axis drive system enables the machine to produce parts with high precision. We invite you to take a look at our gallery of completed parts.

 4. KMT GMBH - KMT WATERJET SYSTEMS

  Niemcy

  Gdy technologia cięcia wodnego raczkowała na początku lat 70., firma KMT Waterjet Systems od samego początku w niej uczestniczyła: w roku 1971 opracowaliśmy pierwszą zastosowaną komercyjnie instalację do cięcia wodnego. Od tego czasu wiele się oczywiście wydarzyło — cięcie wodą wyszło z wieku dziecięcego, stając się uzupełnieniem i alternatywą dla konwencjonalnych metod cięcia. Postępowa technologia cięcia strumieniem wody. Udział w tym postępie miała również firma KMT Waterjet Systems, przez co dzięki konsekwentnemu i innowacyjnemu rozwojowi naszych produktów od ponad 40 lat należymy to technologicznych liderów branży. Przez ten czas nieprzerwanie rozbudowywaliśmy naszą globalną sieć sprzedaży i serwisu. W ten sposób możemy obecnie oferować naszym klientom na całym świecie wykwalifikowane wsparcie na miejscu i we własnym języku użytkownika.

 5. CNC-MULTITOOL GMBH

  Niemcy

  cnc-multitool jest spółką grupy Quepas. Korzenie grupy firm sięgają 1996 roku. Quepas opracowuje maszyny CNC dla materiałόw Styropor i Styrodur oraz oprogramowanie. Od 2006 roku produkujemy obiekty 2D i 3D z EPS, XPS i EPP na własnych maszynach na zamówienie klienta. Rezultatem tego jest wzajemny transfer wiedzy fachowej, która stale rozwija się w ramach cnc-multitool. Założycielem i prezesem Quepas i cnc-multitool jest Ingo Besinger, absolwent inżynierii biznesowej. Ing. Ingo Besinger. Jako młody inżynier po raz pierwszy opracował modułowe zestawy do małych maszyn do cięcia styropianu. Przekonani co do jakości, klienci przez cały czas chcieli większej wydajności i nowych funkcji. W rezultacie powstał prawdopodobnie najbardziej innowacyjny niemiecki producent oprogramowania CNC i maszyn do obróbki styropianu, polipropylenu i innych pianek termicznych. "Made in Germany" jest do dziś częścią filozofii firmy cnc-multitool.

 1. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 2. BOHL LAGER- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Najlepszy niemiecki adres w dziedzinie używanych urządzeń do cięcia wykładzin i dywanόw. Firma Bohl Lager- und Systemtechnik GmbH koncentruje się na dostarczaniu tanich, używanych, ale generalnie remontowanych maszyn do cięcia wykładzin, które dostarczamy z gwarancją i kompleksową wsparciem przez okres eksploatacji. Bohl Lager- und Systemtechnik GmbH jest również producentem produktów na zamówienie klienta. Nasi klienci zmagają się z silną konkurencją. Pomagamy Państwu zoptymalizować logistykę magazynową i prezentację Państwa towarów, a dzięki naszym systemom zorientowanym na popyt - osiągnąć przewagę kosztową. Podstawą naszego udanego biznesu z regenerowanymi używanymi maszynami jest stały zakup tych systemów po uczciwych cenach.

 1. STUDIO MASWERK

  Polska

  Nasza firma świadczy usługi cięcia strumieniem wody z dodatkiem ścierniwa (Abrasive Water Jet - AWJ). Posiadamy urządzenie Mach 500 firmy Flow wyposażoną w głowicę 5-osiową. Pozwala nam to na cięcie w 2D oraz 3D.  Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie wycinać niemal nieograniczoną liczbę kształtów oraz wzorów. Zastosowanie technologii cięcia wodą posiada wiele zalet: - Brak wysokich temperatur podczas cięcia (materiał nie odkształca się; metal nie zostanie utwardzony na krawędzi cięcia), - W większości przypadków nie jest konieczna dodatkowa obróbka ciętych krawędzi, - Duża szybkość cięcia, - Bardzo wysoka dokładność detali - Brak tworzenia się niebezpiecznych dla zdrowia dymów i oparów, - Brak ostrych krawędzi (zadziorów), - Najbardziej ekologiczna metoda cięcia. Technologia AWJ pozwala nam na cięcie większości dostępnych materiałów, takich jak na przykład: - stale, - metale kolorowe i ich stopy, - tytan, - kamień (granit, marmur, piaskowiec, itp.), - płytki ceramiczne i gresowe, - szkło, - drewno oraz płyty drewnopodobne, - tworzywa sztuczne, - guma - i wiele innych. Parametry urządzenia: - Pole robocze 2000 x 4000 mm, - Cięcie materiałów o grubości do 200 mm, - Pompa wytwarzająca ciśnienie 4150 Barów, - Możliwość "wiercenia" w kamieniu oraz szkle. Przyjmujemy projekty w postaci plików DXF/DWG. Dodatkowo wykonujemy projekty z rysunków technicznych, bądź odręcznych.

 2. HANDLOWIEC - REMIGIUSZ SKORUPKA

  Polska

  Uznana firma Handlowiec - Remigiusz Skorupka to polska firma produkcyjna z wieloletnim doświadczeniem. Podmiot współpracuje zarówno z wielkimi zakładami przemysłowymi, jak i mniejszymi działalnościami, w których wykonuje się obróbkę rozmaitych metali. Przedsiębiorstwo wytwarza i dostarcza swoim kontrahentom precyzyjne wycinarki plazmowe. Są to maszyny o solidnej konstrukcji zapewniające wieloletnią wytrzymałość. W katalogu sprzedażowym dostępne są również o wiele bardziej rozbudowane urządzenia do cięcia plazmą CNC. Są to przecinarki połączone ze specjalnymi stołami umożliwiającymi numeryczne sterowanie komputerowe. Gwarantują one niezwykłą precyzję pracy oraz wycinanie różnego rodzaju kształtów. Olbrzymią zaletą jest bezpieczeństwo ich stosowania. Przeciwnie do korzystania z tradycyjnego sprzętu operator wycinarek plazmowych ze stołami CNC nie obcuje z gazami palnymi, co redukuje ryzyko zaistnienia wielu wypadków. Kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

 3. ORIANCE

  Francja

  ORIANCE rozprowadza i instaluje materiał przemysłowy głównie w branży blacharskiej. Wspólnie z naszymi dostawcami rozwinęliśmy całą gamę obrabiarek wyposażonych w komponenty uznanych marek i przystosowane do aktualnych potrzeb przemysłu. Nasza ekspertyza, nasza wiedza techniczna i nasza reaktywność pozwalają nam szybko odpowiadać na Państwa specyficzne potrzeby poza klasycznymi gamami produkowanych wyrobów.

 4. KJELLBERG VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Nasza grupa przedsiębiorstw oferuje produkty i rozwiązania do obróbki cieplnej materiałów dla przemysłu i rzemiosła. Zasadniczo są to technologie cięcia plazmowego i laserowego, spawania, elektrod spawalniczych i budowy maszyn. Od 1922 roku Kjellberg Finsterwalde prowadzi badania i rozwój w tradycji zapoczątkowanej przez Oscara Kjellberga, wynalazcę spawalniczej elektrody otulonej. Dziś firma działa w ścisłej współpracy z licznymi instytucjami edukacyjnymi i badawczymi.

 5. DIDRAS GMBH

  Niemcy

  Firma DIDRAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach krzemionka. Ma siedzibę w Sulz Am Neckar, Niemcy.

 6. MIRFO MACHINE TOOLS

  Rumunia

  Firma MIRFO MACHINE TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Szkielet metalowy, Cięcie metali - obrabiarki, Budownictwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Szkielet metalowy, Cięcie metali - obrabiarki, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Targu Jiu, Rumunia.

 7. MULTICAM GERMANY

  Niemcy

  Firma MULTICAM GERMANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 8. BAUMANN MASCHINENBAU SOLMS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BAUMANN MASCHINENBAU SOLMS GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach drukarnia. Ma siedzibę w Solms, Niemcy.

 1. SEDACTA

  Belgia

  Firma SEDACTA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie metali - obrabiarki, automatyzacja przemysłowa, obrabiarki do przebijania metali, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 2. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Maszyna do produkcji lodu w blokach lub lodu łuskanego, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 3. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TREIF MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Sery - urządzenia do produkcji, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, dicing machines, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Oberlahr, Niemcy.

 4. MAQUINARIA GEKA, SLU

  Hiszpania

  Firma MAQUINARIA GEKA, SLU, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach ustawniki pozycyjne, dziurkarki, obrabiarki, i accessories. Ma siedzibę w Oiartzun-Guipúzcoa, Hiszpania.

 5. DELTA BÄCKEREI-MASCHINEN WILHELM HÖLSCHER GMBH

  Niemcy

  Firma DELTA BÄCKEREI-MASCHINEN WILHELM HÖLSCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, Cięcie metali - obrabiarki, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Dozowanie - maszyny i sprzęt, wyposażenie dla cukierni, Cięcie metali - obrabiarki, i Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 6. BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ściernice do metali, Cięcie metali - obrabiarki, Ściernice do metali, Cięcie metali - obrabiarki, tarcze szlifierskie, i mieszanka. Ma siedzibę w Chesterfield, Zjednoczone Królestwo.

 7. ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie metali - obrabiarki, ostrz tnące, Industrial blades, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 8. BGMSAN MAKINA VE SANAYI BICAKLARI

  Turcja

  Firma BGMSAN MAKINA VE SANAYI BICAKLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. LVD FRANCE

  Francja

  Firma LVD FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, Cięcie metali - obrabiarki, Rozwiertarki, Zwijanie metali - maszyny, Cięcie metali - obrabiarki, Rozwiertarki, i obrabiarki. Ma siedzibę w Raismes, Francja.

 10. FUPONT MACHINEY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma FUPONT MACHINEY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cięcie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7739 Przedsiębiorstwa