• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chwytaki- czerpaki i kubły

Wyniki dla

Chwytaki- czerpaki i kubły - Import eksport

 1. NEGRINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Negrini produkuje chwytaki szponowe hydrauliczne i mechaniczne, łyżki szczękowe hydrauliczne, mechaniczne, radio, środowiskowe, chwytaki przeponowe, kubły czerpakowe do pogłębiania. Nasze biuro techniczne jest zawsze gotowe do mierzenia się z wszelkimi problemami technicznymi i rozwiązywania ich, przedstawiając i uzasadniając przyjęte rozwiązania. W razie potrzeby firma Negrini dysponuje inżynierami, którzy mogą zająć się bardziej złożonymi zagadnieniami projektowymi. Produkty są sprawdzane przez wykwalifikowany personel.

 2. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

 3. 123MANUTENTION

  Zjednoczone Królestwo

  123Manutention specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do transportu bliskiego i magazynowania dla profesjonalistów i proponuje pełną gamę urządzeń i do transportu bliskiego i przeładunku: pojemniki, wózki do podnoszenia palet, wózki jezdniowe ręczne, wózki podnośnikowe, wózki, stoły podnośnikowe, żurawie. 123Manutention oferuje w szczegłoności szeroki wybór pojemników ładunkowych do składowania: pojemniki wywrotne, pojemniki samo-wywrotne, pojemniki z otwieranym dnem, pojemniki do betonu, pojemniki na piasek, itp. Skonsultuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 4. WINKELBAUER SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Winkelbauer GmbH, z siedzibą w Anger/Weiz w Styrii, jest firmą specjalizującą się w budowie maszyn i urządzeń. Na powierzchni produkcyjnej ok. 6.500 m² około 90 wysoko wykwalifikowanych pracowników przetwarza rocznie ponad 3.000 ton stali w wysokiej jakości narzędzia i osprzęt do maszyn budowlanych (do 150 ton). Firma jest podzielona na 4 duże działy, które umożliwiają optymalne wsparcie klienta i wykorzystanie synergii: osprzęt do maszyn, produkcja komponentów i podzespołów, rozwój i doradztwo. Cztery ściśle ze sobą powiązane obszary działalności pozwalają klientowi w pełni korzystać z dostępnych zasobów, a jednocześnie mieć pewność perfekcyjnego i profesjonalnego wsparcia. Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko konstruktorem i producentem wysokiej jakości narzędzi roboczych i osprzętu do maszyn budowlanych do 100 ton. Nasz wszechstronny park maszynowy i wysoki poziom integracji pionowej sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym partnerem, zwłaszcza w zakresie rozwiązań zorientowanych na zastosowania w środowisku specjalnych wyzwań

 5. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VOLQUETES PONFERRADA SL

  Hiszpania

  Produkcja zgodnie z potrzebami klienta wszelkiego typu wywrotek do ciężarówek, w szczególności wywrotek o długości do 14 m. Przedstawiciel żurawi marki HMF.

 2. DS TRANS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma DS TRANS HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE

  Szwajcaria

  Firma AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Buchrain, Szwajcaria.

 4. COMECA INDUSTRIES

  Francja

  Firma COMECA INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, czarki, Kotlarstwo, i Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 5. GECO MANUTENTION

  Francja

  Firma GECO MANUTENTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Montrevault-Sur-Evre, Francja.

 1. THE BUCKET MANUFACTURING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE BUCKET MANUFACTURING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Chwytaki i ładowarki, obrabiarki kamieni, pulverisers, i pogrzebacze. Ma siedzibę w Chepstow, Zjednoczone Królestwo.

 2. SECATOL

  Francja

  Firma SECATOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Concrete skip. Ma siedzibę w Saint-benoit Cédex, Francja.

 1. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Chwytaki, czerpaki i kubły, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Oelsnitz, Niemcy.

 2. EUROBEN

  Francja

  Firma EUROBEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Annezin, Francja.

 3. NORD BENNE

  Francja

  Firma NORD BENNE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Chwytaki, czerpaki i kubły, Chwytaki, czerpaki i kubły, montaż żurawi, wyposażenie furgonów, i nadwozia do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Loos Cedex, Francja.

 4. YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED

  Stany Zjednoczone

  Firma YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Oskland, Stany Zjednoczone.

 5. SCREENPOD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCREENPOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Dungannon, Zjednoczone Królestwo.

 6. BIG BENNES

  Francja

  Firma BIG BENNES, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Transport odpadów i śmieci, Odpadki przemysłowe - zmniejszanie emisji substancji zanieczyszczających środowisko, Sieving machines, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Transport odpadów i śmieci, i Odpadki przemysłowe - zmniejszanie emisji substancji zanieczyszczających środowisko. Ma siedzibę w Soignolles-en-brie, Francja.

 7. CRACO GMBH

  Niemcy

  Firma CRACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Chwytaki, czerpaki i kubły, Przenośniki taśmowe, Przesiewacze, Wibratory przemysłowe - urządzenia, Chwytaki, czerpaki i kubły, Przenośniki taśmowe, Przesiewacze, i Wibratory przemysłowe - urządzenia. Ma siedzibę w Atzelgift, Niemcy.

 8. ASS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ASS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia dla robotyki, szybkie wykonywanie prototypów, tippers, i Automatyzacja robotyka. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 1. HEDA LIFT

  Turcja

  Firma HEDA LIFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Electric crane trolleys, podnośniki nożycowe, windy elektryczne, i platform lifts. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Northamptonshire, Zjednoczone Królestwo.

 3. MASKINFABRIKKEN JST A/S

  Dania

  Firma MASKINFABRIKKEN JST A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Herning, Dania.

 4. PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Żurawie i suwnice pomostowe, Chwytaki, czerpaki i kubły, Podnośne, urządzenia, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Żurawie i suwnice pomostowe, Chwytaki, czerpaki i kubły, i Podnośne, urządzenia. Ma siedzibę w Erdmannhausen, Niemcy.

 5. BENNES DALBY

  Francja

  Firma BENNES DALBY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kubły do wywrotek i chwytaki. Jest również obecna w dziedzinach Chwytaki, czerpaki i kubły, i Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Saint-antoine-de-ficalba, Francja.

 6. BODY CONCEPT

  Belgia

  Firma BODY CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Utility vehicles fitted out. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 7. SPEED BENNE

  Francja

  Firma SPEED BENNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach wysypisko gruzu, odzyskiwanie odpadów, i Samochody - wywrotki. Ma siedzibę w Brenouille, Francja.

 8. TRAMAC

  Belgia

  Firma TRAMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach koparki hydrauliczne do robót ziemnych. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 9. RYAN O'DONOVAN HAULAGE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RYAN O'DONOVAN HAULAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Enfield, Zjednoczone Królestwo.

 10. JAVACPRODUCTION

  Republika Czeska

  Firma JAVACPRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chwytaki, czerpaki i kubły. Jest również obecna w dziedzinach Chwytaki i ładowarki, i Grabs. Ma siedzibę w KRNOV, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo