• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chwytaki- czerpaki i kubły

Wyniki dla

Chwytaki- czerpaki i kubły - Import eksport

 1. NEGRINI SRL

  Włochy

  Firma Negrini produkuje chwytaki szponowe hydrauliczne i mechaniczne, łyżki szczękowe hydrauliczne, mechaniczne, radio, środowiskowe, chwytaki przeponowe, kubły czerpakowe do pogłębiania. Nasze biuro techniczne jest zawsze gotowe do mierzenia się z wszelkimi problemami technicznymi i rozwiązywania ich, przedstawiając i uzasadniając przyjęte rozwiązania. W razie potrzeby firma Negrini dysponuje inżynierami, którzy mogą zająć się bardziej złożonymi zagadnieniami projektowymi. Produkty są sprawdzane przez wykwalifikowany personel.

 2. AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE

  Szwajcaria

 3. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

  Wszystkie wyroby na "chwytaki- czerpaki i kubły"

 4. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

 5. WINKELBAUER SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Winkelbauer GmbH, z siedzibą w Anger/Weiz w Styrii, jest firmą specjalizującą się w budowie maszyn i urządzeń. Na powierzchni produkcyjnej ok. 6.500 m² około 90 wysoko wykwalifikowanych pracowników przetwarza rocznie ponad 3.000 ton stali w wysokiej jakości narzędzia i osprzęt do maszyn budowlanych (do 150 ton). Firma jest podzielona na 4 duże działy, które umożliwiają optymalne wsparcie klienta i wykorzystanie synergii: osprzęt do maszyn, produkcja komponentów i podzespołów, rozwój i doradztwo. Cztery ściśle ze sobą powiązane obszary działalności pozwalają klientowi w pełni korzystać z dostępnych zasobów, a jednocześnie mieć pewność perfekcyjnego i profesjonalnego wsparcia. Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko konstruktorem i producentem wysokiej jakości narzędzi roboczych i osprzętu do maszyn budowlanych do 100 ton. Nasz wszechstronny park maszynowy i wysoki poziom integracji pionowej sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym partnerem, zwłaszcza w zakresie rozwiązań zorientowanych na zastosowania w środowisku specjalnych wyzwań

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DS TRANS HANDELS GMBH

  Niemcy

 2. GECO MANUTENTION

  Francja

 3. THE BUCKET MANUFACTURING

  Zjednoczone Królestwo

 4. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Niemcy

 5. YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED

  Stany Zjednoczone

 1. PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

 2. HEDA LIFT

  Turcja

 1. CRACO GMBH

  Niemcy

 2. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcja

 3. TRAMAC

  Belgia

 4. BODY CONCEPT

  Belgia

 5. VERSTEGEN GRABS

  Holandia

 6. RYAN O'DONOVAN HAULAGE

  Zjednoczone Królestwo

 7. DISTILLERIA PAOLAZZI VITTORIO

  Włochy

 8. GIMBRE

  Francja

 1. LUDWIG BÖNNHOFF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 2. KURSCHILDGEN HYDRO- UND HEBEZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 3. SAKARYA CRANE SYSTEMS CONSTRUCTION LTD STI

  Turcja

 4. KRÖGER GREIFERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. KINTEC MASCHINEN GMBH

  Niemcy

 6. EUROBEN

  Francja

 7. DANIEL KÜHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. FEMIKONT EPITOGEP KFT

  Węgry

 9. BENNES RHONE ALPES SA

  Francja

 10. GARNIER ATLANTIQUE

  Francja