• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chwytaki- czerpaki i kubły

Wyniki dla

Chwytaki- czerpaki i kubły - Import eksport

 1. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

  Witryna www Open In New icon
 2. NEGRINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Negrini produkuje chwytaki szponowe hydrauliczne i mechaniczne, łyżki szczękowe hydrauliczne, mechaniczne, radio, środowiskowe, chwytaki przeponowe, kubły czerpakowe do pogłębiania. Nasze biuro techniczne jest zawsze gotowe do mierzenia się z wszelkimi problemami technicznymi i rozwiązywania ich, przedstawiając i uzasadniając przyjęte rozwiązania. W razie potrzeby firma Negrini dysponuje inżynierami, którzy mogą zająć się bardziej złożonymi zagadnieniami projektowymi. Produkty są sprawdzane przez wykwalifikowany personel.

  Witryna www Open In New icon
 3. AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 4. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

 5. MANUT-FRANCE

  Francja

  Manut France jest specjalistą w dziedzinie urządzeń do transportu bliskiego, przeładunku & magazynowania dla przedsiębiorstw: pojemniki, wózki podnośnikowe, stoły podnośnikowe, wózki do podnoszenia palet, zbiorniki. Manut France doradzi wam sprzęt i urządzenia do transportu bliskiegoo przemysłowego niezbędne do sortowania odpadów & materiałów i zaproponuje dostosowane indywidualnie oferty cenowe spełniające wasze oczekiwania & wymogi. Manut France działa we wszystkich regionach Francji oraz za granicą. Oferty cenowe gratis & szybko.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRADICIA-K COMPANY

  Rosja

  Tradiсia-K Company to zdywersyfikowana grupa firm przemysłowych dostarczająca osprzęt do urządzeń specjalnych dla przedsiębiorstw z branży budownictwa drogowego, robót komunalnych, górniczej i rolniczej: Urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny drogowe, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - wydobywanie kopalin i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, dźwigi. Firma prowadzi pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja wszystkich elementów i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa. W chwili obecnej przedsiębiorstwo uruchomiło seryjną produkcję młotów hydraulicznych, wiertnic hydraulicznych, czerpaków i chwytaków, zimnych strugarek, ubijaków i zagęszczarek wibracyjnych KAFARÓW HYDRAULICZNYCH i KOMPAKTORÓW, systemów wysięgników młotów, sprzętu rolniczego, leśnego i użytkowego, a także narzędzi roboczych do wszystkich typów młotów hydraulicznych.

 2. WINKELBAUER SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Winkelbauer GmbH, z siedzibą w Anger/Weiz w Styrii, jest firmą specjalizującą się w budowie maszyn i urządzeń. Na powierzchni produkcyjnej ok. 6.500 m² około 90 wysoko wykwalifikowanych pracowników przetwarza rocznie ponad 3.000 ton stali w wysokiej jakości narzędzia i osprzęt do maszyn budowlanych (do 150 ton). Firma jest podzielona na 4 duże działy, które umożliwiają optymalne wsparcie klienta i wykorzystanie synergii: osprzęt do maszyn, produkcja komponentów i podzespołów, rozwój i doradztwo. Cztery ściśle ze sobą powiązane obszary działalności pozwalają klientowi w pełni korzystać z dostępnych zasobów, a jednocześnie mieć pewność perfekcyjnego i profesjonalnego wsparcia. Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko konstruktorem i producentem wysokiej jakości narzędzi roboczych i osprzętu do maszyn budowlanych do 100 ton. Nasz wszechstronny park maszynowy i wysoki poziom integracji pionowej sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym partnerem, zwłaszcza w zakresie rozwiązań zorientowanych na zastosowania w środowisku specjalnych wyzwań

 3. DS TRANS HANDELS GMBH

  Niemcy

 4. GECO MANUTENTION

  Francja

 5. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Niemcy

 1. YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED

  Stany Zjednoczone

 2. THE BUCKET MANUFACTURING

  Zjednoczone Królestwo

 3. CRACO GMBH

  Niemcy

 4. HEDA LIFT

  Turcja

 5. GIMBRE

  Francja

 6. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcja

 7. VERSTEGEN GRABS

  Holandia

 8. BODY CONCEPT

  Belgia

 9. TRAMAC

  Belgia

 10. DISTILLERIA PAOLAZZI VITTORIO

  Włochy

 1. SAKARYA CRANE SYSTEMS CONSTRUCTION LTD STI

  Turcja

 2. KURSCHILDGEN HYDRO- UND HEBEZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 3. LUDWIG BÖNNHOFF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 4. KRÖGER GREIFERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. KINTEC MASCHINEN GMBH

  Niemcy

 6. SHANGHAI GLOBAL MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 7. ASS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. VOLQUETES NARROS SL

  Hiszpania

 9. BENNES DALBY

  Francja

 10. CIF INDUSTRIE

  Francja