• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chromowanie

Wyniki dla

Chromowanie - Import eksport

 1. IMHOF HARTCHROM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Imhof Hartchrom GmbH jest dostawcą systemów do tłoczysk i elementów i podzespołów do maszyn gotowych do montażu. Dzięki naszemu bogatemu portfolio produkcyjnemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompletne rozwiązania dotyczące wyrobu komponentów, od zakupu materiałów i logistyki, po produkcję mechaniczną i obróbkę powierzchni. Gotowe do montażu elementy i podzespoły maszyn są wytwarzane zgodnie z rysunkami projektowymi w wersjach hartowanych, szlifowanych, chromowanych lub azotowanych. Nasze portfolio produkcyjne obejmuje technologie twardego chromowania, zgrzewania tarciowego, toczenia, szlifowania i prostowania. Firma Imhof Hartchrom GmbH jest wydajnym, elastycznym i nezawodnym partnerem w zakresie produkcji gotowych do montażu elementów i podzespołów do maszyn, a także dostawcą usług w zakresie technologii produkcji chromowania twardego, zgrzewania tarciowego, obróbki skrawaniem i szlifowania. Jako kompetentny i doświadczony partner towarzyszymy Państwu w całym procesie produkcji elementów i podzespołów.

 2. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 3. OT-TORNESCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i know-how, jako firma posiadająca certyfikat DIN ISO 9001, specjalizujemy się w obróbce powierzchni aluminiowych. Oferujemy różne technologie, takie jak anodowanie bezbarwne i barwienie zanurzeniowe w stale dostępnej szerokiej gamie kolorów. Nasze usługi obejmują również częściowe uszlachetnianie elementów aluminiowych jako połączony proces chromowania i anodowania. Do tego dochodzi chromowanie na żółto i bezbarwna pasywacja aluminium z użyciem SurTec 650 spełniająca wymogi dyrektywy REACH. Nasze usługi obejmują również wytrawianie, pasywację i elektropolerowanie stali nierdzewnej. Na naszych nowoczesnych urządzeniach możemy obrabiać elementy o długości 2000 mm, szerokości 600 mm i głębokości 1000 mm. Terminowość, elastyczność i jakość wyróżniają nas i budują naszą dobrą reputację wśród naszych klientów krajowych i międzynarodowych. Poniżej znajdują się stosowane przez nas metody

 4. KOLLER GROUP - STAMMWERK VITIS

  Austria

  Verified by europages badge

  Innowacyjne systemy i indywidualne komponenty do hydromasażu, hydromasażu i prysznica, wysokowydajne pompy, produkty do rewitalizacji wody i dodatki do kąpieli. Lider technologii wodnej od 40 lat. Zawsze możesz polegać na wysokiej jakości komponentach lidera rynku i jego wysoko wykwalifikowanym zespole ekspertów, którzy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich wymagań. Elastyczne, szybkie i nieskomplikowane - wysokiej jakości części i narzędzia z mosiądzu, blachy i tworzyw sztucznych są opracowywane i produkowane zgodnie z Państwa życzeniami. Koller Metal and Plastics Technology jest oddziałem grupy Koller International. Hurtownia drewna jest ważnym filarem Grupy Koller International. W głównej siedzibie w Wiedniu i w Vitis dostępny jest szeroki wachlarz produktów z drewna.

 5. MBW GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa mbw, działająca na rynku od 1987 roku, stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą usług galwanicznej obróbki powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu model usługi, który spełnia złożone wymagania w zakresie obróbki wykańczającej metalu. Opracowujemy innowacyjne systemy powłok we współpracy z naszymi renomowanymi klientami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, sprzętowej i elektrycznej. Naszą podstawową kompetencją jest kompatybilność optymalnego stosunku często trudnych do pogodzenia wymagań w zakresie optyki, ochrony antykorozyjnej, funkcjonalności i serwisu. Dzięki 8 zakładom produkcyjnych w Niemczech, możemy podkreślać naszą niezawodność i bliskość w stosunku do naszych klientów. Jest to jeden z naszych celów. W ten sposόb możemy reagować szybko i elastycznie. Portfolio usług uzupełnia dział konstrukcji metalowych i osprzętu z siedzibą w Baden-Baden.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STALDER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma STALDER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Engelburg, Szwajcaria.

 2. EUROCROM, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROCROM, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, odnawianie pojazdów tradycyjnych, odnawianie motocykli, odnawianie wyrobów jubilerskich, odnawianie broni, odnawianie antyków, chromowanie elementów, i Niklowanie. Ma siedzibę w Onda, Hiszpania.

 3. METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Mitwitz, Niemcy.

 4. GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Ohrdruf Ot Crawinkel, Niemcy.

 5. WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. J.D. GECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J.D. GECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Chromowanie, ramy na ogłoszenia, wózki na zakupy, plakatowanie, haczyki, Części z drutu zginanego, Obróbka tworzyw sztucznych, i galvanisation. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 2. WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 1. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CROMOSTAMP ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, chromowanie o dużej grubości powłoki, chromowanie połyskujące, Niklowanie, i chromowanie matowe. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 2. ATC ARMOLOY TECHNOLOGY COATINGS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W połowie lat 80. założyciele firmy zainteresowali się procesem powlekania chromem Armoloya, który pierwotnie pochodził z USA. W 1987 roku założono firmę z siedzibą i fabryką w Mosbach, a administracją w Solms-Oberbiel i Aßlar. Firma zatrudnia obecnie 25 osób i dostarcza do Niemiec i innych krajów europejskich. Udział eksportu wynosi ok. 25 % i obejmuje głównie Szwajcarię, Austrię, Francję, Luksemburg, Hiszpanię i Włoch. Powłoka ATC jest bardzo twardą, gęstą, precyzyjną, bardzo cienką i czystą powłoką chromowaną, która jest nakładana w procesie wysokowydajnym na wszystkie metale (z wyjątkiem magnezu, tytanu, aluminium). Ponieważ proces ten odbywa się w temperaturze znacznie poniżej 100°C z uwagi na specjalną technologię z niską temperaturą, nie pojawiają się zmiany strukturalne w materiałach, które mają być pokryte.

 3. SAXONIA GALVANIK GMBH

  Niemcy

  Z około 30 milionami ocynkowanych części poliamidowych i około 60 milionami części jedno- i wieloskładnikowych rocznie, SAXONIA Galvanik jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców metalizacji tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza fachowa wysoko wykwalifikowanych pracowników w zakresie procesów oraz zastosowanie 4 nowoczesnych, wielkoskalowych instalacji gwarantują doskonałe wyniki i wzrost jakości powlekanych powierzchni. Neben der täglichen Produktion hat sich SAXONIA Galvanik auch als Entwicklungspartner etabliert. Dzięki ścisłej współpracy ze znanymi klientami - zwłaszcza z branży motoryzacyjnej, partnerami i instytucjami - firma ma potencjał i kompetencje, aby również w przyszłości oferować udane kombinacje materiałowe i rozwiązania. SAXONIA Galvanik zatrudnia ponad 400 pracowników i obsługuje dużą międzynarodową bazę klientów.

 4. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polska

  Witamy.Świadczymy usługi: chromowanie, niklowanie, miedziowanie stali, miedzi i mosiądzu. Wykonujemy usługi przygotowawcze do procesów galwanizacyjnych oraz renowację na potrzeby motoryzacji.Pozostałe usługi: - Gięcie rur i profili- Obróbka elementów metalowych- Malowanie proszkowe RAL- Produkcja na zamówienie- Tiger Chrom produkcja metalowa: - Elementy metalowe- Akcesoria meblowe- Krzesła, stoliki - Elementy wyposażenia sklepówFirma nasza istnieje od 1997 roku. Składa się ona z dwóch zakładów. Galwanizernia specjalizująca się obróbką powierzchniową metali oraz zakład produkcji metalowej.Co nas odróżnia od konkurencji: - używamy nowoczesny, proekologiczny chrom III- duże wanny: 3m x 1, 3m x 1m- nowoczesna linia 28 wanien - zakładowe laboratorium- procesy sterowane komputerowo- pokrywane metale: stal, mosiądz, miedźJesteśmy do Państwa dyspozycji, także w : Krakowie, Sosnowcu, Kępnie, Krośnie.Realizujemy zlecenia z Polski i zagranicyWięcej na: www.chromuj.pl

 5. ZUGIL-PROJEKT

  Polska

  Profesjonalne galwanizernie oraz kabiny proszkowe i malarnie kataforetyczne. Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w projektowaniu urządzeń z branży powłok ochronnych. Oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość i solidność naszych obiektów takich jak kabino-suszarki, kabiny malarskie czy malarnie proszkowe. : do chemicznego i elektrochemicznego przygotowania powierzchni, do nakładania powłok galwanizerskich, do nakładania powłok malarskich, do suszenia, do chemicznego oczyszczania ścieków z galwanizerni i malarni oraz ścieków bytowych, do demineralizacji i uzdatniania wody, do usuwania powłok malarskich metodą pyrolizy, do transportu technologicznego, do wentylacji.

 6. HATTLER & SOHN GMBH METALLVEREDLUNG

  Niemcy

  Pragniemy przedstawić na następnych stronach kim jeseśmy, jak pracujemy i co jeszcze może Was zainteresować, aby dowiedzieć się o nas więcej. Firma. HATTLER & Sohn GmbH, dalej zwana HATTLER, zajmuje się przede wszystkim wykańczaniem powierzchni metalowych. Wykorzystujemy różne procesy galwaniczne w zależności od zastosowania, w tym często także procesy specjalne. Powierzchnie są naszą pasją. Realizujemy zamówienia klientów w naszym zakładzie w Villingen-Schwenningen istniejącym od 90 lat. W tak dużym okresie czasu spotyka się różnorodne wyzwania. Sprostanie im wymaga wysiłku, lecz ich opanowanie daje satysfakcję i poczucie szczęścia. Dlatego cieszymy się już teraz z czekających nas zadań w dziedzinie obróbki powierzchni.

 7. TECHNIKOR S.C.

  Polska

  Oferujemy szereg usług w zakresie wykonania zabezpieczeń antykorozyjnych, w tym lakierowanie i malowanie proszkowe. Posiadamy także możliwość lakierowania proszkowego dużych elementów o wymiarach nawet do 12, 4 m długości (2, 8 m wysokości i 1, 7 m szerokości). W naszej firmie wykonujemy także obróbkę strumieniowo-ścierną, czyli piaskowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych. W swojej ofercie mamy następujące usługi, chroniące metal przed rdzą: obróbka strumieniowo-ścierna (popularne piaskowanie), cynkowanie ogniowe, lakierowanie i malowanie proszkowe. Oprócz piaskowania konstrukcji stalowych czy lakierowania proszkowego nasza firma świadczy również usługi transportowe na terenie całego kraju.

 8. HELCO METAL

  Grecja

  Z biegiem lat wypracowaliśmy procedury galwanizacji każdego metalu lub stopu, osiągając rezultaty odpowiadające wysokim standardom zgodnie z wymaganiami klienta. Powlekanie elektrolityczne oferuje wiele korzyści umożliwiających poprawę jakości produktów i zdobycie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stosujemy różne metody powlekania metalowych elementów a mianowicie: Niklowanie, miedziowanie, pokrywanie mosiądzem, chromowanie. Podejmiemy się każdego zlecenia. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 1. REMESUR SERVICIOS DE RECUBRIMIENTO S.L.

  Hiszpania

  Witamy w firmie Remesur, specjalizującej się w farbach termo-emaliowanych, technikach antykorozyjnych i dekoracyjnych. W roku 1999, w fazie procesu stałego rozwoju, otworzyliśmy nowy zakład cynkowania i chromowania dekoracyjnego. W ten sposób firma Remesur zdobyła pozycję i wzmocniła swoje miejsce wśród najbardziej konkurencyjnych przedsiębiorstw w sektorze.

 2. GALBAN MICHAŁ I TOMASZ BANKOWSCY SP.K.

  Polska

  Dysponujemy galwanizernią ręczną zawieszkową, przez co jesteśmy bardzo elastyczni na potrzeby producentów i klientów indywidualnych. Możemy wykonywać zarówno pojedyncze detale jak i dłuższe serie. Szybko możemy wdrożyć nową technologię pod większe zamówienia. Oferujemy: chromowanie błyszczące, chromowanie satynowe, niklowanie błyszczące, niklowanie satynowe.

 3. SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING

  Portugalia

  Firma SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach podciśnieniowe wytapianie cynku, diecasting, odlewy ze znalu, i Wtryskiwanie znalu. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 4. LOMBARDA RETTIFICHE SRL

  Włochy

  Firma LOMBARDA RETTIFICHE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach stal szlifowana. Ma siedzibę w Somma Lombardo, Włochy.

 5. UVK INVEST INC

  Ukraina

  Firma UVK INVEST INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach twarde chromowanie cylindrów hydraulicznych, i Hard chromium plating. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 6. FONDERIE LECLERCQ

  Francja

  Firma FONDERIE LECLERCQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, polerowanie metali, chromowanie, Polerowanie stali i metali, i złocenie metali. Ma siedzibę w Oust Marest, Francja.

 7. PGS PLASTIK AHSAP METAL KAPLAMA LTD.STI

  Turcja

  Firma PGS PLASTIK AHSAP METAL KAPLAMA LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Automotive. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. BRETAGNE CHROME

  Francja

  Firma BRETAGNE CHROME, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach galvanisation, niklowanie chemiczne, miedziowanie, i cynowanie. Ma siedzibę w Pluvigner, Francja.

 9. MIRVAT S.COOP

  Hiszpania

  Firma MIRVAT S.COOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach elektryczne polerowanie stali nierdzewnej, i oczyszczanie stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ezkoriatza, Hiszpania.

 10. M.B.S SRL CROMATURA DURA PER STAMPI E PULITURA METALLI

  Włochy

  Firma M.B.S SRL CROMATURA DURA PER STAMPI E PULITURA METALLI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Zocco D'erbusco, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo