• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chromowanie

Wyniki dla

Chromowanie - Import eksport

 1. OT-TORNESCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i know-how, jako firma posiadająca certyfikat DIN ISO 9001, specjalizujemy się w obróbce powierzchni aluminiowych. Oferujemy różne technologie, takie jak anodowanie bezbarwne i barwienie zanurzeniowe w stale dostępnej szerokiej gamie kolorów. Nasze usługi obejmują również częściowe uszlachetnianie elementów aluminiowych jako połączony proces chromowania i anodowania. Do tego dochodzi chromowanie na żółto i bezbarwna pasywacja aluminium z użyciem SurTec 650 spełniająca wymogi dyrektywy REACH. Nasze usługi obejmują również wytrawianie, pasywację i elektropolerowanie stali nierdzewnej. Na naszych nowoczesnych urządzeniach możemy obrabiać elementy o długości 2000 mm, szerokości 600 mm i głębokości 1000 mm. Terminowość, elastyczność i jakość wyróżniają nas i budują naszą dobrą reputację wśród naszych klientów krajowych i międzynarodowych. Poniżej znajdują się stosowane przez nas metody

 2. MBW GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa mbw, działająca na rynku od 1987 roku, stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą usług galwanicznej obróbki powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu model usługi, który spełnia złożone wymagania w zakresie obróbki wykańczającej metalu. Opracowujemy innowacyjne systemy powłok we współpracy z naszymi renomowanymi klientami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, sprzętowej i elektrycznej. Naszą podstawową kompetencją jest kompatybilność optymalnego stosunku często trudnych do pogodzenia wymagań w zakresie optyki, ochrony antykorozyjnej, funkcjonalności i serwisu. Dzięki 8 zakładom produkcyjnych w Niemczech, możemy podkreślać naszą niezawodność i bliskość w stosunku do naszych klientów. Jest to jeden z naszych celów. W ten sposόb możemy reagować szybko i elastycznie. Portfolio usług uzupełnia dział konstrukcji metalowych i osprzętu z siedzibą w Baden-Baden.

 3. IMHOF HARTCHROM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Imhof Hartchrom GmbH jest dostawcą systemów do tłoczysk i elementów i podzespołów do maszyn gotowych do montażu. Dzięki naszemu bogatemu portfolio produkcyjnemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompletne rozwiązania dotyczące wyrobu komponentów, od zakupu materiałów i logistyki, po produkcję mechaniczną i obróbkę powierzchni. Gotowe do montażu elementy i podzespoły maszyn są wytwarzane zgodnie z rysunkami projektowymi w wersjach hartowanych, szlifowanych, chromowanych lub azotowanych. Nasze portfolio produkcyjne obejmuje technologie twardego chromowania, zgrzewania tarciowego, toczenia, szlifowania i prostowania. Firma Imhof Hartchrom GmbH jest wydajnym, elastycznym i nezawodnym partnerem w zakresie produkcji gotowych do montażu elementów i podzespołów do maszyn, a także dostawcą usług w zakresie technologii produkcji chromowania twardego, zgrzewania tarciowego, obróbki skrawaniem i szlifowania. Jako kompetentny i doświadczony partner towarzyszymy Państwu w całym procesie produkcji elementów i podzespołów.

 4. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 5. KOLLER GROUP - STAMMWERK VITIS

  Austria

  Verified by europages badge

  Innowacyjne systemy i indywidualne komponenty do hydromasażu, hydromasażu i prysznica, wysokowydajne pompy, produkty do rewitalizacji wody i dodatki do kąpieli. Lider technologii wodnej od 40 lat. Zawsze możesz polegać na wysokiej jakości komponentach lidera rynku i jego wysoko wykwalifikowanym zespole ekspertów, którzy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich wymagań. Elastyczne, szybkie i nieskomplikowane - wysokiej jakości części i narzędzia z mosiądzu, blachy i tworzyw sztucznych są opracowywane i produkowane zgodnie z Państwa życzeniami. Koller Metal and Plastics Technology jest oddziałem grupy Koller International. Hurtownia drewna jest ważnym filarem Grupy Koller International. W głównej siedzibie w Wiedniu i w Vitis dostępny jest szeroki wachlarz produktów z drewna.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ATC ARMOLOY TECHNOLOGY COATINGS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W połowie lat 80. założyciele firmy zainteresowali się procesem powlekania chromem Armoloya, który pierwotnie pochodził z USA. W 1987 roku założono firmę z siedzibą i fabryką w Mosbach, a administracją w Solms-Oberbiel i Aßlar. Firma zatrudnia obecnie 25 osób i dostarcza do Niemiec i innych krajów europejskich. Udział eksportu wynosi ok. 25 % i obejmuje głównie Szwajcarię, Austrię, Francję, Luksemburg, Hiszpanię i Włoch. Powłoka ATC jest bardzo twardą, gęstą, precyzyjną, bardzo cienką i czystą powłoką chromowaną, która jest nakładana w procesie wysokowydajnym na wszystkie metale (z wyjątkiem magnezu, tytanu, aluminium). Ponieważ proces ten odbywa się w temperaturze znacznie poniżej 100°C z uwagi na specjalną technologię z niską temperaturą, nie pojawiają się zmiany strukturalne w materiałach, które mają być pokryte.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  B&G produkuje kulki do zaworów przemysłowych montowanych na sprzęcie do wody, powietrza i gazu oraz kulki diamentowane i chromowane o grubości do wysokiej precyzji. Produkcja odbywa się na kilka sposobów, począwszy od prętów mosiężnych lub kulek mosiężnych formowanych jako pełne, puste lub kulek odlewanych kokilowo. Następnie wyroby są frezowane, perforowane i diamentowane. Po czym kulki poddawane są obróbce powierzchniowej przez chromowanie, niklowanie, pokrycie teflonem lub powłoką T.E.A. ®.

 3. STALDER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma STALDER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Engelburg, Szwajcaria.

 4. EUROCROM, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROCROM, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, odnawianie pojazdów tradycyjnych, odnawianie motocykli, odnawianie wyrobów jubilerskich, odnawianie broni, odnawianie antyków, chromowanie elementów, i Niklowanie. Ma siedzibę w Onda, Hiszpania.

 5. GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GESELLSCHAFT FÜR ROHRTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Ohrdruf Ot Crawinkel, Niemcy.

 1. METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLVEREDLUNG EMIL WEISS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Mitwitz, Niemcy.

 2. WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WITTKA OBERFLÄCHENTECHNIK GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILLY REMSCHEID GALVANISCHE ANSTALT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CROMOSTAMP ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, chromowanie o dużej grubości powłoki, chromowanie połyskujące, Niklowanie, i chromowanie matowe. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 3. J.D. GECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J.D. GECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Chromowanie, ramy na ogłoszenia, wózki na zakupy, plakatowanie, haczyki, Części z drutu zginanego, Obróbka tworzyw sztucznych, i galvanisation. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 4. SAXONIA GALVANIK GMBH

  Niemcy

  Z około 30 milionami ocynkowanych części poliamidowych i około 60 milionami części jedno- i wieloskładnikowych rocznie, SAXONIA Galvanik jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców metalizacji tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza fachowa wysoko wykwalifikowanych pracowników w zakresie procesów oraz zastosowanie 4 nowoczesnych, wielkoskalowych instalacji gwarantują doskonałe wyniki i wzrost jakości powlekanych powierzchni. Neben der täglichen Produktion hat sich SAXONIA Galvanik auch als Entwicklungspartner etabliert. Dzięki ścisłej współpracy ze znanymi klientami - zwłaszcza z branży motoryzacyjnej, partnerami i instytucjami - firma ma potencjał i kompetencje, aby również w przyszłości oferować udane kombinacje materiałowe i rozwiązania. SAXONIA Galvanik zatrudnia ponad 400 pracowników i obsługuje dużą międzynarodową bazę klientów.

 5. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polska

  Witamy.Świadczymy usługi: chromowanie, niklowanie, miedziowanie stali, miedzi i mosiądzu. Wykonujemy usługi przygotowawcze do procesów galwanizacyjnych oraz renowację na potrzeby motoryzacji.Pozostałe usługi: - Gięcie rur i profili- Obróbka elementów metalowych- Malowanie proszkowe RAL- Produkcja na zamówienie- Tiger Chrom produkcja metalowa: - Elementy metalowe- Akcesoria meblowe- Krzesła, stoliki - Elementy wyposażenia sklepówFirma nasza istnieje od 1997 roku. Składa się ona z dwóch zakładów. Galwanizernia specjalizująca się obróbką powierzchniową metali oraz zakład produkcji metalowej.Co nas odróżnia od konkurencji: - używamy nowoczesny, proekologiczny chrom III- duże wanny: 3m x 1, 3m x 1m- nowoczesna linia 28 wanien - zakładowe laboratorium- procesy sterowane komputerowo- pokrywane metale: stal, mosiądz, miedźJesteśmy do Państwa dyspozycji, także w : Krakowie, Sosnowcu, Kępnie, Krośnie.Realizujemy zlecenia z Polski i zagranicyWięcej na: www.chromuj.pl

 6. ZUGIL-PROJEKT

  Polska

  Profesjonalne galwanizernie oraz kabiny proszkowe i malarnie kataforetyczne. Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w projektowaniu urządzeń z branży powłok ochronnych. Oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość i solidność naszych obiektów takich jak kabino-suszarki, kabiny malarskie czy malarnie proszkowe. : do chemicznego i elektrochemicznego przygotowania powierzchni, do nakładania powłok galwanizerskich, do nakładania powłok malarskich, do suszenia, do chemicznego oczyszczania ścieków z galwanizerni i malarni oraz ścieków bytowych, do demineralizacji i uzdatniania wody, do usuwania powłok malarskich metodą pyrolizy, do transportu technologicznego, do wentylacji.

 7. GALBAN MICHAŁ I TOMASZ BANKOWSCY SP.K.

  Polska

  Dysponujemy galwanizernią ręczną zawieszkową, przez co jesteśmy bardzo elastyczni na potrzeby producentów i klientów indywidualnych. Możemy wykonywać zarówno pojedyncze detale jak i dłuższe serie. Szybko możemy wdrożyć nową technologię pod większe zamówienia. Posiadamy bogate doświadczenie w renowacjach metali. Przywracamy blask starym chromom… i patynę zabytkowym przedmiotom. Odnawiamy powłoki galwaniczne na elementach samochodowych i motocyklowych. Oferujemy: chromowanie błyszczące, chromowanie satynowe, niklowanie błyszczące, niklowanie satynowe, miedziowanie błyszczące kwaśne, miedziowanie cyjankaliczne, mosiądzowanie, a także barwienie mosiądzu, miedzi i niklu.

 8. HATTLER & SOHN GMBH METALLVEREDLUNG

  Niemcy

  Pragniemy przedstawić na następnych stronach kim jeseśmy, jak pracujemy i co jeszcze może Was zainteresować, aby dowiedzieć się o nas więcej. Firma. HATTLER & Sohn GmbH, dalej zwana HATTLER, zajmuje się przede wszystkim wykańczaniem powierzchni metalowych. Wykorzystujemy różne procesy galwaniczne w zależności od zastosowania, w tym często także procesy specjalne. Powierzchnie są naszą pasją. Realizujemy zamówienia klientów w naszym zakładzie w Villingen-Schwenningen istniejącym od 90 lat. W tak dużym okresie czasu spotyka się różnorodne wyzwania. Sprostanie im wymaga wysiłku, lecz ich opanowanie daje satysfakcję i poczucie szczęścia. Dlatego cieszymy się już teraz z czekających nas zadań w dziedzinie obróbki powierzchni.

 1. TECHNIKOR S.C.

  Polska

  Oferujemy szereg usług w zakresie wykonania zabezpieczeń antykorozyjnych, w tym lakierowanie i malowanie proszkowe. Posiadamy także możliwość lakierowania proszkowego dużych elementów o wymiarach nawet do 12, 4 m długości (2, 8 m wysokości i 1, 7 m szerokości). W naszej firmie wykonujemy także obróbkę strumieniowo-ścierną, czyli piaskowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych. W swojej ofercie mamy następujące usługi, chroniące metal przed rdzą: obróbka strumieniowo-ścierna (popularne piaskowanie), cynkowanie ogniowe, lakierowanie i malowanie proszkowe. Oprócz piaskowania konstrukcji stalowych czy lakierowania proszkowego nasza firma świadczy również usługi transportowe na terenie całego kraju.

 2. HELCO METAL

  Grecja

  Z biegiem lat wypracowaliśmy procedury galwanizacji każdego metalu lub stopu, osiągając rezultaty odpowiadające wysokim standardom zgodnie z wymaganiami klienta. Powlekanie elektrolityczne oferuje wiele korzyści umożliwiających poprawę jakości produktów i zdobycie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stosujemy różne metody powlekania metalowych elementów a mianowicie: Niklowanie, miedziowanie, pokrywanie mosiądzem, chromowanie. Podejmiemy się każdego zlecenia. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 3. REMESUR SERVICIOS DE RECUBRIMIENTO S.L.

  Hiszpania

  Witamy w firmie Remesur, specjalizującej się w farbach termo-emaliowanych, technikach antykorozyjnych i dekoracyjnych. W roku 1999, w fazie procesu stałego rozwoju, otworzyliśmy nowy zakład cynkowania i chromowania dekoracyjnego. W ten sposób firma Remesur zdobyła pozycję i wzmocniła swoje miejsce wśród najbardziej konkurencyjnych przedsiębiorstw w sektorze.

 4. SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING

  Portugalia

  Firma SOMEIL - ZAMAK DIE CASTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach podciśnieniowe wytapianie cynku, diecasting, odlewy ze znalu, i Wtryskiwanie znalu. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 5. LOMBARDA RETTIFICHE SRL

  Włochy

  Firma LOMBARDA RETTIFICHE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach stal szlifowana. Ma siedzibę w Somma Lombardo, Włochy.

 6. GALVANICA ARICCI S.R.L.

  Włochy

  Firma GALVANICA ARICCI S.R.L., roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chromowanie, miedziowanie, Chromowanie, galvanic-technical treatments, i instalacje galwaniczne. Ma siedzibę w Ghisalba, Włochy.

 7. UVK INVEST INC

  Ukraina

  Firma UVK INVEST INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach twarde chromowanie cylindrów hydraulicznych, i Hard chromium plating. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 8. FONDERIE LECLERCQ

  Francja

  Firma FONDERIE LECLERCQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, polerowanie metali, chromowanie, Polerowanie stali i metali, i złocenie metali. Ma siedzibę w Oust Marest, Francja.

 9. PGS PLASTIK AHSAP METAL KAPLAMA LTD.STI

  Turcja

  Firma PGS PLASTIK AHSAP METAL KAPLAMA LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Automotive. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. ESDOOR AHSAP KAPI SISTEMLERI

  Turcja

  Firma ESDOOR AHSAP KAPI SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach chromowanie. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo