• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chleb

Wyniki dla

Chleb - Import eksport

 1. WOLF BUTTERBACK KG

  Niemcy

  Wolf ButterBack od ponad 20 lat produkuje mrożone wyroby piekarnicze jakości premium. Podstawowymi produktami są rogaliki, ciastka z nadzieniem i przekąski na bazie prawdziwego masła. Ponad 500 współpracowników w tylko jednym zakładzie produkcyjnym i administracji w Fürth, Niemcy, wynosi wyroby piekarnicze na najwyższy poziom rzemiosła. Wysoko wykwalifikowana siła robocza z wieloma specjalistami w branży piekarniczej w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji zapewnia wysoką, niezmiennie spójną jakość. Firma kładzie nacisk na dobór składników najwyższej jakości. I tak do wyrobu ciast laminowanych używa markowego masła, a słodkie i słone nadzienia produkowane są przeważnie według własnych, sprawdzonych receptur. Ciasto jest pozostawiane na 8 godzin, aby umożliwić rozwój smaku i zachowanie świeżości przez wypiek długo po upieczeniu. Od wielu lat firma posiada certyfikat IFS "wyższego poziomu".

 2. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Schaaf zawsze był zaangażowany we wszystkie aspekty wytłaczania żywności. Nasza firma posiada dwie podstawowe kompetencje: Z jednej strony opracowujemy innowacyjne aplikacje dla technologii wytłaczania żywności, a następnie kompletne produkty. Z drugiej strony, projektujemy i produkujemy wytłaczarki do żywności i związane z nimi maszyny potrzebne do produkcji wytłaczanych przekąsek, płatków śniadaniowych, produktów współwytłaczanych, chleba płaskiego, mąk błyskawicznych itp. Dostarczamy kompletne rozwiązania systemowe "pod klucz" dla wytłaczanych produktów spożywczych oparte na procesie bezpośredniej ekspansji. Ponadto, najnowsze osiągnięcia w opatentowanej technologii wytłaczania TURBO-Extrusion pochodzą wyłącznie od firmy Schaaf. Firma z tradycjami wyspecjalizowana w wytłaczaniu żywności, utożsamiana na całym świecie z celami swoich klientów, innowacyjna, z indywidualnym rodzinnym podejściem do klienteli i pracowników, rodziną, elastycznie funkcjonująca, a jednocześnie nieskomplikowana i przejrzysta!

 3. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Korea Południowa

  Piekarnia i przemysł cukierniczy używają "Rice Cake Machine" Maszyna do ciasta ryżu SYP Rice może być klasyfikowana jako maszyna do pieczenia lub maszyna do wyrobu cukierek. Produkujemy Maszynkę do Ciasta Ryżowego. Ten naturalny Cereal Popping Maszyna produkuje chipy ziarna lub ciasto tylko z użyciem 100% naturalne ziarno, na przykład, ryż, brązowy ryż, kukurydza, jęczmień, ryż itp maszynie ciasto może produkować chipsach, sojowy lub chipem, etc za pomocą palety ziemniaczana lub soję Paleta fasoli. Ponieważ 100% przekąski z ziaren jest doskonałe w zawartości składników odżywczych i otrzymuje dobrą reputację od konsumentów, łatwa do skomercjalizowania. Nasza seria SYP ma zwartą konstrukcję i doskonałą wygodę użytkowania. Łatwo jest też kontrolować czas, grubość i kształt, a zatem jest szeroko stosowany w sklepach do fabryk. Jest również nazywany jako maszyna ryż placek popping, pojawiło ciasto maszynę, ryż, kukurydza pop Maszyna ciasto, maszyny sapiąc, dmuchany Maszyna ciasto, koreański ryż Maszyna ciasto, maszyny itp pop

 4. EDELWEISS GROUPE

  Francja

 5. ZENKAR GIDA

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIE MARKENMACHER

  Austria

 2. OKIN FRANCE

  Francja

 3. FIRSTFOODS

  Francja

 4. GOURMETBACK GMBH

  Niemcy

 5. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Niemcy

  ARCTIS oznacza najlepszą jakość produktu. Osiągnęliśmy to dzięki partnerowi, który od dziesięcioleci jest najlepszym adresem w branży piekarskiej - Piekarni SEHNE. Firma rodzinna dbająca o wysoki standard jakości, pełna przedsiębiorczości i zarządzana w duchu rodzinnym przez właściciela produkuje wyroby piekarnicze, które od dziesięcioleci zapewniają długotrwałą satysfakcję klientów. Dostarczanie najlepszych produktów jest możliwe dzięki ...... wysokiej jakości lokalnym i regionalnym składnikom wybranym przez ekspertów od jakości.... liniom produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt piekarniczy, który pozwala na płynne wytwarzanie niezwykle dużej gamy produktów.... powierzchni produkcyjnej ok. 10.000m² i wydajnym urządzeniom i instalacjom produkcyjnym.... Zakup nowych urządzeń, które są płynnie zintegrowane z istniejącymi, zapewnia zawsze optymalny wyrób produktów w procesie produkcji.

 1. ACHAIKI PITA

  Grecja

  Achaiki Pita od 1981 roku codziennie piecze chlebki pita dla greckich souvlaki. Z siedzibą w Patrze, Achaiki Pita jest unikatową, przemysłową a tradycyjną, fabryką wypieku greckich chlebków pita na Peloponezie. W 2016 roku działalność Achaikis’ Pitas została przeniesiona do nowego zakładu, stosującego najnowsze procesy produkcyjne, technologie i urządzenia, czego bezpośrednim wynikiem był wzrost produkcji chlebków pita, a także większy nacisk na satysfakcję klienta w zakresie jakości, doboru składników i elastyczności pod względem wielkości i kształtów chlebków pita. Nieustannie rozwijamy naszą sieć handlową dzięki nawiązywaniu nowej współpracy, dostarczając greckie chlebki pita i tradycyjnie wytwarzane chleby do ponad 700 profesjonalnych odbiorców, takich jak supermarkety, fastfoody, punkty sprzedaży souvlaki i restauracje w Grecji i za granicą. Nasze produkty.: PITA DO SOUVLAKI, CHLEB PITA, PITA Z MĄKI PSZENNEJ, PITA Z MĄKI ZEA, PITA Z MĄKI KUKURYDZIANEJ, PITA Z MĄKI PEŁNOZIARNISTEJ, PITA Z MĄKI VOLCANO, PITA NA SANDWICHE, CYPRYJSKIE PŁASKIE CHLEBKI PITA, PITA TORTILLA, BAZA CHLEBOWA NA PIZZĘ. Dostarczamy na całym świecie

 2. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  Włochy

  Piekarnia Le Bontà Trecchinesi od ponad dwudziestu lat sprzedaje swoje produkty klientom wiernym nam od lat oraz nowym, których liczba nieustannie rośnie. Z biegiem lat piekarnia Le Bontà Trecchinesi zdywersyfikowała swój asortyment produktów, oferując nie tylko chleb, lecz także produkty takie jak carasau fresa, tozzetti (chrupki z ochechami laskowymi i anyżowe), pizze białe i klasyczne, panettoni, bułkę tartą.

 1. IL GERMOGLIO FOOD SPA

  Włochy

  Disiaj Il Germoglio jest głównym graczem na włoskim rynku chleba. Codziennie wychodzi z pieca szeroki asortyment chlebów wstępnie pieczonych i mrożonych, zrobionych z wybranych składników wysokiej jakości. Jednocześnie sprzedajemy inne produkty piekarnicze i spożywcze, aby odpowiedzieć na wymagania klientów, którzy w Il Germoglio znajdują wiarygodnego partnera.

 2. DUNAMIS GROUP

  Polska

 3. MATAŞ MAKINA

  Turcja

 4. PANIFICIO IL PROFUMO DEL PANE

  Włochy

 5. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Francja

 6. SERVEI DOLÇ

  Hiszpania

 7. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turcja

 8. GRUPO DA CUNHA

  Hiszpania

 1. TOUFLET BOULANGER

  Francja

 2. LEBEMA GMBH

  Niemcy

 3. BREAD FACTORY PANPIEK

  Polska

 4. PASTIFICIO ARTIGIANO MENINI S.R.L.

  Włochy

 5. BAKKERIJ RUBBENS

  Belgia

 6. OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH

  Austria

 7. PAN DE GOURMET 2006 SL

  Hiszpania

 8. PATISSERIE DUMONT

  Belgia

 9. SAFA FOOD LTD

  Irlandia

 10. SAN GIORGIO DI GUERRA R. & C S.N.C

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Chleb - Import eksport

Liczba wyników

9699 przedsiębiorstwa