• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chleb

Wyniki dla

Chleb - Import eksport

 1. WOLF BUTTERBACK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wolf ButterBack od ponad 20 lat produkuje mrożone wyroby piekarnicze jakości premium. Podstawowymi produktami są rogaliki, ciastka z nadzieniem i przekąski na bazie prawdziwego masła. Ponad 500 współpracowników w tylko jednym zakładzie produkcyjnym i administracji w Fürth, Niemcy, wynosi wyroby piekarnicze na najwyższy poziom rzemiosła. Wysoko wykwalifikowana siła robocza z wieloma specjalistami w branży piekarniczej w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji zapewnia wysoką, niezmiennie spójną jakość. Firma kładzie nacisk na dobór składników najwyższej jakości. I tak do wyrobu ciast laminowanych używa markowego masła, a słodkie i słone nadzienia produkowane są przeważnie według własnych, sprawdzonych receptur. Ciasto jest pozostawiane na 8 godzin, aby umożliwić rozwój smaku i zachowanie świeżości przez wypiek długo po upieczeniu. Od wielu lat firma posiada certyfikat IFS "wyższego poziomu".

 2. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schaaf zawsze był zaangażowany we wszystkie aspekty wytłaczania żywności. Nasza firma posiada dwie podstawowe kompetencje: Z jednej strony opracowujemy innowacyjne aplikacje dla technologii wytłaczania żywności, a następnie kompletne produkty. Z drugiej strony, projektujemy i produkujemy wytłaczarki do żywności i związane z nimi maszyny potrzebne do produkcji wytłaczanych przekąsek, płatków śniadaniowych, produktów współwytłaczanych, chleba płaskiego, mąk błyskawicznych itp. Dostarczamy kompletne rozwiązania systemowe "pod klucz" dla wytłaczanych produktów spożywczych oparte na procesie bezpośredniej ekspansji. Ponadto, najnowsze osiągnięcia w opatentowanej technologii wytłaczania TURBO-Extrusion pochodzą wyłącznie od firmy Schaaf. Firma z tradycjami wyspecjalizowana w wytłaczaniu żywności, utożsamiana na całym świecie z celami swoich klientów, innowacyjna, z indywidualnym rodzinnym podejściem do klienteli i pracowników, rodziną, elastycznie funkcjonująca, a jednocześnie nieskomplikowana i przejrzysta!

 3. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Piekarnia i przemysł cukierniczy używają "Rice Cake Machine" Maszyna do ciasta ryżu SYP Rice może być klasyfikowana jako maszyna do pieczenia lub maszyna do wyrobu cukierek. Produkujemy Maszynkę do Ciasta Ryżowego. Ten naturalny Cereal Popping Maszyna produkuje chipy ziarna lub ciasto tylko z użyciem 100% naturalne ziarno, na przykład, ryż, brązowy ryż, kukurydza, jęczmień, ryż itp maszynie ciasto może produkować chipsach, sojowy lub chipem, etc za pomocą palety ziemniaczana lub soję Paleta fasoli. Ponieważ 100% przekąski z ziaren jest doskonałe w zawartości składników odżywczych i otrzymuje dobrą reputację od konsumentów, łatwa do skomercjalizowania. Nasza seria SYP ma zwartą konstrukcję i doskonałą wygodę użytkowania. Łatwo jest też kontrolować czas, grubość i kształt, a zatem jest szeroko stosowany w sklepach do fabryk. Jest również nazywany jako maszyna ryż placek popping, pojawiło ciasto maszynę, ryż, kukurydza pop Maszyna ciasto, maszyny sapiąc, dmuchany Maszyna ciasto, koreański ryż Maszyna ciasto, maszyny itp pop

 4. ZENKAR GIDA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ZENKAR GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Chleb, chleb dietetyczny, i Chleb. Ma siedzibę w Osmangazi / Bursa, Turcja.

 5. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIESSINGER MÜHLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach buckwheat, chleb orkiszowy, kasza manna z pszenicy durum, chleb z batatami, ciasto na pizzę, mąki ryżowe, Brown sugar, i chleb pełnoziarnisty. Ma siedzibę w Bad Wimpfen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIRSTFOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FIRSTFOODS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Centrale handlowe, Napoje, Chleb, Napoje gazowane bezalkoholowe, Centrale handlowe, online sale of food products, dystrybucja spożywcza, eksport produktów spożywczych, i import produktów spożywczych. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 2. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Niemcy

  ARCTIS oznacza najlepszą jakość produktu. Osiągnęliśmy to dzięki partnerowi, który od dziesięcioleci jest najlepszym adresem w branży piekarskiej - Piekarni SEHNE. Firma rodzinna dbająca o wysoki standard jakości, pełna przedsiębiorczości i zarządzana w duchu rodzinnym przez właściciela produkuje wyroby piekarnicze, które od dziesięcioleci zapewniają długotrwałą satysfakcję klientów. Dostarczanie najlepszych produktów jest możliwe dzięki ...... wysokiej jakości lokalnym i regionalnym składnikom wybranym przez ekspertów od jakości.... liniom produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt piekarniczy, który pozwala na płynne wytwarzanie niezwykle dużej gamy produktów.... powierzchni produkcyjnej ok. 10.000m² i wydajnym urządzeniom i instalacjom produkcyjnym.... Zakup nowych urządzeń, które są płynnie zintegrowane z istniejącymi, zapewnia zawsze optymalny wyrób produktów w procesie produkcji.

 3. ACHAIKI PITA

  Grecja

  Achaiki Pita od 1981 roku codziennie piecze chlebki pita dla greckich souvlaki. Z siedzibą w Patrze, Achaiki Pita jest unikatową, przemysłową a tradycyjną, fabryką wypieku greckich chlebków pita na Peloponezie. W 2016 roku działalność Achaikis’ Pitas została przeniesiona do nowego zakładu, stosującego najnowsze procesy produkcyjne, technologie i urządzenia, czego bezpośrednim wynikiem był wzrost produkcji chlebków pita, a także większy nacisk na satysfakcję klienta w zakresie jakości, doboru składników i elastyczności pod względem wielkości i kształtów chlebków pita. Nieustannie rozwijamy naszą sieć handlową dzięki nawiązywaniu nowej współpracy, dostarczając greckie chlebki pita i tradycyjnie wytwarzane chleby do ponad 700 profesjonalnych odbiorców, takich jak supermarkety, fastfoody, punkty sprzedaży souvlaki i restauracje w Grecji i za granicą. Nasze produkty.: PITA DO SOUVLAKI, CHLEB PITA, PITA Z MĄKI PSZENNEJ, PITA Z MĄKI ZEA, PITA Z MĄKI KUKURYDZIANEJ, PITA Z MĄKI PEŁNOZIARNISTEJ, PITA Z MĄKI VOLCANO, PITA NA SANDWICHE, CYPRYJSKIE PŁASKIE CHLEBKI PITA, PITA TORTILLA, BAZA CHLEBOWA NA PIZZĘ. Dostarczamy na całym świecie

 4. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Guenther Bakeries Belgium specjalizuje się w produkcji bułek do hamburgerów. Jego najważniejszym klientem jest McDonalds, zaś dostawy przeznaczone są do restauracji w całym Beneluksie. Jego oferta jest wyjątkowo zróżnicowana: oprócz bułek do hamburgerów klasycznych, obejmuje wszystkie możliwe warianty bułek do hamburgerów, takich jak Big Mac, Bigger Big Mac, Mc Rib, itp. W dodatku, możliwe jest zastosowanie rozwiązania dostosowanego do potrzeb każdego klienta. Wysoka jakość i bezpieczeństwwo żywnościowe spodlegają surowym wymaganiom.

 5. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Włochy

  IL Michelangelo della Pizza, znajduje się w Albano Laziale nei Castelli Romani (Rzym) Piekarnia z piecem na drewno, produkcja chleba na sposób wiejski, chleb z Genzano, chleb z Lariano. Pizza po rzymsku, pizza bez przyprawy i z pomidorami, pizza Velletrana oraz produkcja typowych wyrobów piekarskich z Castelli Romani. Il Michelangelo della Pizza wyróżnia się jakością swoich autentycznych produktów. Il Michelangelo della Pizza codziennie przygotowuje pizze z pomidorami lub bez, z użyciem naturalnego zaczynu. Organizacja przyjęć.

 1. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  Włochy

  Piekarnia Le Bontà Trecchinesi od ponad dwudziestu lat sprzedaje swoje produkty klientom wiernym nam od lat oraz nowym, których liczba nieustannie rośnie. Z biegiem lat piekarnia Le Bontà Trecchinesi zdywersyfikowała swój asortyment produktów, oferując nie tylko chleb, lecz także produkty takie jak carasau fresa, tozzetti (chrupki z ochechami laskowymi i anyżowe), pizze białe i klasyczne, panettoni, bułkę tartą.

 2. IL GERMOGLIO FOOD SPA

  Włochy

  Disiaj Il Germoglio jest głównym graczem na włoskim rynku chleba. Codziennie wychodzi z pieca szeroki asortyment chlebów wstępnie pieczonych i mrożonych, zrobionych z wybranych składników wysokiej jakości. Jednocześnie sprzedajemy inne produkty piekarnicze i spożywcze, aby odpowiedzieć na wymagania klientów, którzy w Il Germoglio znajdują wiarygodnego partnera.

 1. SUJKA MARIAN PIEKARNIA

  Polska

  Piekarnia Mariana Sujki istnieje na rynku od lat, ma bogate doświadczenie w zakresie wypieków. Oferuje klientom szeroki wybór produktów, w tym tradycyjny chleb. Proponuje głównie chleb zwykły, razowy, orkiszowy, ziarnisty, bułki zwykłe i słodkie, chałki oraz przede wszystkim ciasta i inne słodycze. W piekarni ma do dyspozycji doświadczonych piekarzy. Wspólnymi siłami zapewniają konsumentom bogaty wybór wypieków.

 2. SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO

  Włochy

  Firma SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach piadines, bazy do pizzy, podpłomyki, i paninoteki. Ma siedzibę w Cagli, Włochy.

 3. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Francja

  Firma 3 Y INTERNATIONAL SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, i wałkownice dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Rouen, Francja.

 4. DIE MARKENMACHER

  Austria

  Firma DIE MARKENMACHER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chleb. Ma siedzibę w Perg, Austria.

 5. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turcja

  Firma SAMI KAMMAZ OVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, i chleb. Ma siedzibę w Kilis, Turcja.

 6. SERVEI DOLÇ

  Hiszpania

  Firma SERVEI DOLÇ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Les Cabanyes, Hiszpania.

 7. GRUPO DA CUNHA

  Hiszpania

  Firma GRUPO DA CUNHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 8. OKIN FRANCE

  Francja

  Firma OKIN FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach mrożony chleb, bagietki, chleb pełnoziarnisty, i chleb biologiczny. Ma siedzibę w Bayonne, Francja.

 1. LEBEMA GMBH

  Niemcy

  Firma LEBEMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach noże do krajalnic chleba. Ma siedzibę w Wolgast, Niemcy.

 2. TOUFLET BOULANGER

  Francja

  Firma TOUFLET BOULANGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 3. G. & B. S.R.L.

  Włochy

  Firma G. & B. S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach supermarket, dystrybucja dla sektora spożywczego, chleb, i masarnie. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

 4. PASTIFICIO ARTIGIANO MENINI S.R.L.

  Włochy

  Firma PASTIFICIO ARTIGIANO MENINI S.R.L., roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach fabryka makaronu, świeży makaron, napoje, i chleb. Ma siedzibę w Valeggio Sul Mincio, Włochy.

 5. GOURMETBACK GMBH

  Niemcy

  Firma GOURMETBACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, i Makarony. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 6. PUR PAIN

  Belgia

  Firma PUR PAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Chleb, chleb produkcji rzemieślniczej, Chleb, chleb zwykły, i świeży chleb. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 7. GOLDYPAN - PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portugalia

  Firma GOLDYPAN - PRODUTOS ALIMENTARES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach cukiernia, chleb paczkowany, mrożone produkty piekarskie, i chleb. Ma siedzibę w Ponte De Lima, Portugalia.

 8. OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH

  Austria

  Firma OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 9. REXUS INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma REXUS INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, mąka, enzymy, Kwas askorbinowy, i Dodatki spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. EL HORNICO

  Hiszpania

  Firma EL HORNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chleb. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Chleb - Import eksport

Liczba wyników

9692 Przedsiębiorstwa