• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chemia organiczna - surowce- produkty podstawowe i pochodne

Wyniki dla

Chemia organiczna - surowce- produkty podstawowe i pochodne - Import eksport

 1. PHARMA HERBS

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  PharmaHerbs jest wyspecjalizowaną firmą z siedzibą w regionie posiadającym tradycję uprawy konopi w Europie. Biznes konopny rozpoczęliśmy w 2019 r. W 2020 roku zaczęliśmy się rozwijać i znajdować swoje miejsce na rynku niemieckim. W 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im najlepszych produktów przynoszących korzyści dla zdrowia. B2B: Nasza firma dostarcza biomasę konopną o najwyższej jakości i pełnej identyfikowalności. Oferujemy również kwiaty konopi (pączki) w ilościach hurtowych. W naszej biomasie mamy szeroką gamę CBD zapewniającą naszym klientom wydajną ekstrakcję. Możemy dostarczyć każdą potrzebną ilość! Z naszym partnerem w Niemczech oferujemy również usługi takie, jak: Synteza, Ekstrakcja, Suszenie, Mielenie, Pastylacja. B2C: Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty CBD: Krople, produkty do pielęgnacji skóry, higieny jamy ustnej, kremy aktywne. Codziennie pracujemy nad rozszerzaniem naszego protfolio produktów i dostarczaniem naszym klientom wyrobów najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ABCR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

 3. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 5. KREGLINGER EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe to dystrybutor specjalistycznych składników, sprowadzający produkty z Ameryki do Australii i z Chin do Chile. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu – od spożywczego do suplementów żywnościowych oraz dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej i wielu gałęzi przemysłu technicznego. Dzięki wsparciu naszej własnej filii logistycznej (Kreglinger logistics – Kregspedi), świadczymy najwyższej jakości usługi handlowe, zapewniając zarówno wsparcie techniczne, jak i terminowe dostawy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SO.G.I.S. INDUSTRIA CHIMICA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SO.G.I.S zostało założone w 1962 roku przez trzy rodziny włoskie. Pierwotnie przedsiębiorstwo inżynieryjne, w krótkim czasie przekształciło się w zakład produkcyjny, początkowo stearynianów i gliceryny, a następnie pochodnych kwasów tłuszczowych i gliceryny. W 1990 roku, SO.G.I.S. podpisuje umowę z Baerlocher GmbH, światowym liderem w produkcji domieszek do PVC. Firma działa na rynkach całego świata.

 2. MATCO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Handel i dystrybucja produktów chemicznych dla branży spożywczej, wyrobu detergentów, klejów, farb, tkanin oraz tworzyw sztucznych. PVB pokonsumenckie do wtrysku, wytłaczania i formowania PP, PE, PCV dla branży tworzyw sztucznych, tekstylnej i samochodowej. Recykling chemikaliów pozagatunkowych. Łączenie i mieszanie chemikaliów na zamówienie klienta do baz pod wykładziny dywanowe i sztuczną trawę (związki oparte na EVA). Zarządzanie odpadami (niebezpiecznymi i nie). Firma homologowana ADR z działalnościa w Unii Europejskiej, WNP, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Chinach.

 3. STELLA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, Oleje - odzysk i użycie wtórne, instalacje do ekstrakcji lanoliny, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, i Oleje - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 4. FÜLLCO VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FÜLLCO VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Rotenburg (wümme), Niemcy.

 5. CLEANGAS RHEIN-RUHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEANGAS RHEIN-RUHR GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 1. FAUTH GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FAUTH GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. COMERCIAL GODÓ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL GODÓ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Antykorozyjne substancje chemiczne, alkohole, KWASY, dystrybucja substancji chemicznych, mieszanki produktów chemicznych dla osób trzecich, sprzedaż produktów chemicznych, i środek chemiczny. Ma siedzibę w Igualada-Barcelona, Hiszpania.

 1. RATIOCHEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RATIOCHEM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Kronach, Niemcy.

 2. BHM CHEMICALS SP. Z O. O.

  Polska

  BHM Chemicals jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surwoców dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, weterynaryjnego, spożywczego i innych produktów chemicznych. BHM Chemicals oferuje szeroki zakres produktów dopasowanych do rózych przemysłów: Farmaceutycznego, Kosmetycznego, Weterynaryjnego, Spożywczego i innych. Firma posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu rzadkich i mniej popularnych produktów. Celami BHM Chemicals są: zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia, wyszukanie i dostarczenie trudnych do znalezienia surowców i pomoc z dokumentacją. Atutami firmy są między innymi: długie doświadczenie w dostawach niszowych surowców, duża baza zaufanych producentów z którymi firma współpracuje oraz profesjonaline i miłe podejscie do klientów. Niektóre z oferowanych produktów to: Acriflavine, Ammoniated Mercury, Benzocaine, Camphor Racemic, Cetrimide, Chlorocresol, Erythromycin, Gentian Violet, Herbal Extracts and Tinctures, Hydrocortisone Base and Acetate, Hydroquinone, Ipecacuanha Extract, Mercurochrome, Methylene Blue, Metronidazole Base & Benzoate, Minoxidil, Monobenzone, Phenol Crystals and Liquid, Podophyllum Resin, Potassium Iodide, Proflavine Hemisulphate, Pyrazinamide, Silver Sulphadiazine, Tranexamic Acid and more

 3. DALAN KIMYA ENDUSTRI A.S.

  Turcja

  Dalan jest jednym z największych w Turcji producentów i eksporterów mydła i produktów do pielęgnacji ciała, proponując w ponad 300 odmian, z czego 70% eksportuje do krajów 5 kontynentów pod markami: Dalan, Diana, Nancy, Cindy, Alara i Roxy. Obok produkcji metodami tradycyjnymi 100% mydła z oleju z oliwek, Dalan produkuje mydło w kostkach, mydło w płynie, żel pod prysznic, balsam do ciała, odżywki, szampon, krem do rąk i ciała, krem do golenia, a także produkty przemysłowe takie jak gliceryna, nitki mydlane itp…

 4. EVONIK INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Od końca 1991 roku firma Evonik produkuje w Marl kwas akrylowy. Z biegiem czasu aparatura do produkcji kwasu akrylowego stała się jedną z największych tego typu instalacji w skali ogólnoświatowej. Kwas akrylowy wykorzystywany jest jako reaktywny monomer do produkcji szeregu związków i polimerów oraz stanowi materiał wyjściowy dla kwasu poliakrylowego, tworzyw sztucznych i lakierów syntetycznych. Kwas akrylowy jest podstawowym surowcem do produkcji superabsorbentów polimerowych (SAP). W zależności od masy cząsteczkowej lub siły wiązań kowalencyjnych może być stosowany również w środkach koagulujących, czynnikach kompleksujących i środkach zagęszczających. Kwas akrylowy może ponadto kopolimeryzować z innymi monomerami, takimi jak styren, butadien i octan winylu. Asortyment kwasu akrylowego oferowanego przez firmę Evonik obejmuje dostawy kwasu akrylowego w różnych opakowaniach (beczkach i kontenerach IBC), jak również w cysternach samochodowych i kolejowych. Instalacja do produkcji kwasu akrylowego w Marl oraz powiązane z nią systemy zarządzania posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2000, DIN EN ISO 14001: 2005, BS: OHSAS 18001: 2007 oraz EMAS.

 5. WISTEMA GMBH

  Niemcy

  Firma WISTEMA GmbH od chwili założenia przez Winfrieda i Helenę Friedel w 1990 roku prowadzi działalność w zakresie dystrybucji chemikaliów. Jako stale rozwijająca się firma rodzinna zajmujemy silną pozycję globalną na dynamicznych rynkach i posiadamy oddziały i przedstawicielstwa w Europie i innych krajach na świecie. Nasze działałania skupiają się na wysokiej jakości destylatach z z rodziny rozpuszczalników, alkoholi, olejów i kwasów tłuszczowych. Ponadto reprezentujemy producentów pierwszorzędnej jakości produktów na rynkach w dziedzinie LifeScience (półprodukty farmaceutyczne, produkty do higieny osobistej, środki czyszczące dla gospodarstwa domowego), produkty spożywcze i techniczne. Nasze biuro w Kerpen zajmuje się zarówno działem polimerów, wosków jak i rynkiem awarii. Jako certyfikowany specjalista w dziedzinie utylizacji tworzymy indywidualne rozwiązania w zakresie recyklingu i kompleksowo doradzamy naszym klientom za pośrednictwem naszych regularnie szkolonych specjalistów. WISTEMA zatrudnia 30 pracowników i osiąga roczne obroty sięgające 50 mln. euro.

 6. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 7. GB-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Od 1974 roku sprzedajemy chemikalia organiczne i nieorganiczne przemysłowe i specjalne dla różnych branż. Na potrzeby przemysłu środków czyszczących i dezynfekujących dostarczamy np. aminy, alkohole okso, związki bromu, pochodne skrobi, fosforany i NTA, które pochodzą głównie od znanych producentów europejskich. Ciągła dostępność produktów w kilku naszych magazynach pozwala nam dostarczać je szybko i bezproblemowo na całym obszarze objętym ich dystrybucją, przede wszystkim na obszarze Niemiec/Austrii/Szwajcarii. Jako firma dystrybucji produktów chemicznych jakość naszych towarów i dostaw ma dla nas kluczowe znaczenie. Nasza certyfikacja DIN EN ISO 9001: 2008 definiuje nas jako wiarygodnego partnera rynkowego. Elastyczni, solidni i gotowi do współpracy: jesteśmy przedsiębiorstwem średniej wielkości przekonanym o wadze utrzymywania pełnych zaufania relacji biznesowych z naszymi klientami i dostawcami. „Mamy na sercu zadowolenie naszych klientów, ale także naszych dostawców“ – mówi Horst Ludwig, Naczelny dyrektor firmy.

 8. ZAK S.A.

  Polska

  Od ponad 60 lat jesteśmy jednym z największych producentów chemicznych w Polsce. Nasza firma to ZAK S.A. Wytwarzamy wysokiej klasy nawozy azotowe dla rolnictwa. Dla przemysłu tworzywowego i przetwórstwa chemicznego dostarczamy wyróżniające się jakością plastyfikatory, alkohole oxo oraz inne chemikalia.

 1. CONTICHIM INTERNATIONAL

  Belgia

  Nasza grupa doskonale zna aspekty logistyczne w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego, rzecznego i morskiego. Przedsiębiorstwo Contichim stawia na podejście jakościowe, by zapewnić nieprzerwaną ścieżkę produktów. Nasza główna działalność ma swój początek w Skandynawii, obejmuje Europę Zachodnią i wschodnie wybrzeże amerykańskie, dochodząc do Afryki. Wszyscy nasi partnerzy są zaangażowani w ten proces kontroli jakości.

 2. BELKHIM OJSC

  Białoruś

  Belkhim OJSC - mnajwiększy dostawca produktów chemicznych i spożywczych na rynku Republiki Białorusi. W ciągu 69 lat nienagannej działalności Belkhim OJSC ustanowił bliską współpracę nie tylko z producentami białoruskimi, ale również z gigantami branży chemicznej w Federacji Rosyjskiej oraz licznymi firmami z karjów WNP. Belkhim OJSC oferuje niezwykle korzystne warunki dostawy produktów, wykwalifikowane doradztwo i niskie ceny.

 3. P.Q.E. ARBISA S.L.

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem prowadzącym eksport-import produktów chemicznych. Nasza działalność obejmuje skup i sprzedaż produktów nieorganicznych oraz rozpuszczalników.

 4. SICHUAN HENGKANG SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma SICHUAN HENGKANG SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Shou'an, Chiny.

 5. SUPREM-E LIQUIDS

  Włochy

  Firma SUPREM-E LIQUIDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Brugine, Włochy.

 6. BIHAMD MINERAL FIBER

  Turcja

  Firma BIHAMD MINERAL FIBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Włókno i wata szklana, Juta - włókno, Włókno i wata szklana, i Juta - włókno. Ma siedzibę w Karaman, Turcja.

 7. FARTASH PARHUN

  Turcja

  Firma FARTASH PARHUN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach herbatki ziołowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. CLEANAS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CLEANAS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Willingen, Niemcy.

 9. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Francja

  Firma FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Usuwanie zanieczyszczeń radioaktywnych i chemicznych, Chemicals, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Usuwanie zanieczyszczeń radioaktywnych i chemicznych. Ma siedzibę w Corbas, Francja.

 10. ZSCHIMMER & SCHWARZ

  Hiszpania

  Firma ZSCHIMMER & SCHWARZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, i środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Villareal (castellón), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Chemia organiczna - surowce- produkty podstawowe i pochodne - Import eksport

Liczba wyników

6588 Przedsiębiorstwa