• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chemia - wyroby laboratoryjne

Wyniki dla

Chemia - wyroby laboratoryjne - Import eksport

 1. ABCR GMBH

  Niemcy

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

 2. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH CHEMIE

  Niemcy

  WITAMY w branży chemicznej Grillo-Werke AG. Kładziemy nacisk na produkcję i ogólnoświatową dystrybucję nieorganicznych związków siarki i cynku. Ponadto prowadzimy najnowocześniejszą w Europie fabrykę eteru dimetylowego. Specyfikacje produktu mają zarówno jakość techniczną jak i faramaceutyczną o najwyższej czystości. Główne obszary zastosowania obejmują m.in. przemysł chemiczny, produkcję włókien i masy celulozowej, a także przemysł paszowy i spożywczy, jak i zastosowania farmaceutyczne. Dział Kwas Siarkowy, SO2 i Recykling zarządza produkją kwasu siarkowego do wyrobu ciekłego trójtlenku siarki, oleum, kwasu siarkowego 96% i 98% oraz recyklingiem kwasu siarkowego do wyrobu i sprzedaży dwutlenku siarki. Dział Siarczany i Siarczyny zarządza produkcją i sprzedażą siarczanu cynku, a także siarczanu dimetylu (DMS), eteru dimetylowego (DME), wodorosiarczanu sodu, wodorosiarczynu sodu i pirosiarczynu sodu.

 3. TOSCOCHIMICA SPA

  Włochy

  Toscochimica od 1961 r. zajmuje się hurtową sprzedażą i dystrybucją produktów chemicznych dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, takie jak między innymi przemysł tekstylny, papierniczy, garbarski, złotniczy, szklarski, obróbka metali i uzdatnianie wód, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Nasze magazyny w połączeniu z rozbudowaną organizacją logistyczną i sprawną flotą pojazdów pozwalają nam zapewnić klientom staranną i terminową obsługę w zakresie dostaw.

 4. LEMKE GMBH

  Niemcy

 5. ROLAND VETTER LABORBEDARF OHG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METTLER-TOLEDO GMBH

  Niemcy

 2. GAUER GLAS

  Niemcy

 3. HANS UDO WINZER

  Niemcy

 4. CRYOANDMORE BUDZYLEK GBR

  Niemcy

 5. JUCHHEIM LABORGERÄTE GMBH

  Niemcy

 1. MICROCAPSULES TECHNOLOGIES - MCT

  Francja

 2. 2MAG AG

  Niemcy

 1. ZSCHEILE & KLINGER GMBH

  Niemcy

 2. LABORHAUS SCHELLER GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. ANALYTIK JENA AG

  Niemcy

 4. SURFACE CONCEPT GMBH

  Niemcy

 5. ERNST GOLDMANN GLASBLÄSEREI E. K.

  Niemcy

 6. IKA-WERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. ACQ SCIENCE GMBH

  Niemcy

 8. ECKARDT & SOHN GMBH LABOR TECHNIK FULL SERVICE

  Niemcy

 1. PENTA CHEMICALS

  Republika Czeska

 2. SIGMA LABORZENTRIFUGEN GMBH

  Niemcy

  Firma Sigma Laborzentrifugen GmbH jest jednym z wiodących na świecie producentów wirówek laboratoryjnych. Wirówki należą do wyposażenia każdego laboratorium i są stosowane bardzo intensywnie, będąc praktycznie niezastąpione w technice separacji czyli oddzielania składników o różnej gęstości cieczy. Sigma oferuje szeroki asortyment wirówek laboratoryjnych, wirowek kątowych i rotorów wychylnych oraz akcesoriów. Wszystkie produkty spełniają wysokie standardy niezawodności i bezpieczeństwa. Zastosowania obejmują badania farmaceutyczne, biotechnologię, analitykę medyczną, analitykę środowiskową, badania ropy naftowiej i wiele innych dziedzin zastosowania. Produkcję wirówek rozpoczął Martin Christ już w 1948 roku. W 1975 roku Martin Christ założył firmę Sigma Laborzentrifugen GmbH. Nowy napęd do wirówek laboratoryjnych nie wymagający konserwacji uczynił Sigmę znaną na całym świecie, powodując szybki rozwój firmy.

 3. SYNTHETIC URINE E.K.

  Niemcy

  Produkty naukowe do zastosowań przemysłowych: firma Synthetic Urine e.K. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów syntetycznych. Oferujemy szeroką gamę płynów modelowych i imitacji, a także jesteśmy w stanie wyprodukować produkty według specyfikacji klienta. Nasze produkty są całkowicie wolne od niepożądanych substancji towarzyszących. Dzięki ciągłemu monitorowaniu spełniamy najwyższe standardy jakości. Aby w każdej chwili mόc spełnić Państwa wymagania jakościowe, pracujemy w oparciu o znormalizowane procesy produkcyjne DIN, które mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Jeśli szukają Państwo gotowych do użycia cieczy testowych, takich jak syntetyczny pot, syntetyczny mocz lub syntetyczna ślina, to trafili Państwo pod właściwy adres. Masz pytania dotyczące naszych produktów lub możliwych zastosowań naszych produktów? Porozmawiaj z nami! Twoja ekipa Synthetic Urine

 4. SILIRIS GMBH

  Niemcy

  Założona w 2009 roku firma Siliris GmbH stała się jednym z wiodących dostawców farmaceutyków i produktów farmaceutycznych wszelkiego rodzaju, a także małego i dużego sprzętu i urządzeń medycznych. Ze względu na bardzo dobry stosunek cena-jakość, z którego mogą skorzystać również Państwo, a także dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy cenieni na międzynarodowym rynku sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych. Klient jest w centrum naszych starań. Celem i miarą naszej działalności handlowej jest jak najlepsza realizacja życzeń i potrzeb naszych klientów, a ich spełnienie warunkuje sukces naszej firmy. Wartość dodana naszej sprzedaży hurtowej leży w doskonałej obsłudze i doradztwie. W szczególności osobisty kontakt z naszymi klientami pomaga nam dokładnie poznać ich życzenia i zbudować partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i niezawodności, a sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Nasz wielojęzyczny zespół doradzi Państwu w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.

 5. GALVACHEM GMBH

  Niemcy

  Firma GALVACHEM Chemiehandelsgesellschaft mbH (HRB 40240, Amtsgericht Köln), założona w 1983 roku i aktywny członek VCH (Niemieckiego Związku Handlu Chemicznego), jest niezależną i działającą na arenie międzynarodowej spółką handlową z siedzibą w Pulheim koło Kolonii. Zespół GALVACHEM składa się obecnie z czterech pracowników w Niemczech oraz naszych przedstawicieli w Warszawie/Polsce i Algierze/Algierii. GALVACHEM jest niemieckim członkiem INDIS Associates Worldwide, współpracującym z niezależnymi, działającymi na całym świecie firmami chemicznymi.

 6. THERADIAG

  Francja

  Theradiag, w oparciu o 25-letnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i sprzedaży testów do diagnostyki in vitro i zautomatyzowanych systemów powiązanych, oferuje kompletną gamę produktów w dziedzinie autoimmunizacji. Dzięki gamie odczynników FIDIS oraz automatycznym rozwiązaniom THERALIS wnosimy do waszego laboratorium większą produktywność, efektywność i bezpieczeństwo. Gamą LISA TRACKER, Theradiag potwierdza swoją pozycję firmy innowującej i staje się pionierem w rozwoju i sprzedaży testów teragnostycznych, rozwiązania w monitoringu pacjentów leczonych terapią biologiczną w przypadku chorób zapalnych i onkologii.

 7. ACTIVE CHEM

  Polska

  Powstałe w 2005 roku przedsiębiorstwo wielobranżowe ACTIVE jest producentem przede wszystkim chemii samochodowej, jak również gospodarczej oraz budowlanej. Nasza firma znana jest w branży i posiada szereg kontrahentów w postaci dużych dystrybutorów na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki szybkiemu rozwojowi wprowadzamy coraz to nowsze technologie do naszych produktów. Cieszymy się dużym zaufaniem stałych odbiorców co przekłada się na ciągle to nowe kontakty handlowe. Produkujemy wyroby pod marką własną ACTIVE jak też pod markami własnymi naszych odbiorców.

 8. CHEMILAB - HURTOWNIA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH

  Polska

  Chemilab to firma działająca od roku 1990 w Tarnobrzegu. W jej asortymencie można znaleźć wszelkiego rodzaju przyrządy oraz pomoce laboratoryjne, a także inne elementy wyposażenia laboratoriów. W ofercie znajdują się np. odczynniki chemiczne o różnym stopniu czystości, szkło laboratoryjne, jak na przykład zlewki, porcelanę laboratoryjną, eksykatory, czy kolby, sprzęt laboratoryjny wykonany z metalu lub tworzyw sztucznych, sprzęt optyczny czy narzędzia do pobierania próbek, a także materiały do diagnostyki medycznej. Wszystkie produkty oferowane w Chemilab posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, dlatego bez żadnych problemów mogą być wykorzystywane w laboratoriach. Kompetentna obsługa oraz baza magazynowa pozwala klientom dokonywać trafnych wyborów, a szeroka gama produktów pozwala na zaspokojenie wymagań klientów. Chemilab oferuje również możliwość wyceny online. Oferty każdorazowo są opracowywane pod kątem oczekiwań Zamawiającego. Odczynniki laboratoryjne oraz szkło realizujemy również w ramach oferty naszego sklepu. Sklep oferuje wiele produktów z grupy szkła laboratoryjnego, to m.in.: zlewki, cylindry i kolby miarowe, probówki, zestawy do filtracji, aparatura laboratoryjna, pipety wielomiarowe, pipety jednomiarowe, biurety Pelleta, biurety proste. Więcej informacji i pełną ofertę produktową znajdziesz na dedykowanej stronie sklepu chemilab.pl

 9. REB.PL

  Polska

  Firma Reb.pl - sprzedaje wapno sodowane, absorbenty CO2 i granulaty, używane do przetwarzania gazów. Sprzedaż odbywa się hurtowo oraz detalicznie. W produkty te są głównie zaopatrywane branże związane z wojskiem, medycyną, bezpieczeństwem, przetwarzaniem gazów oraz nurkowaniem. Reb.pl współpracuje z największymi markami, produkującymi wapno sodowane, jako jedyna firma w Polsce posiada największy wybór tych produktów. Markami tymi są: Allied, Armstrong Medical, Boenmed, Vyaire, Kngmed, Molecular, Intersurgical i Dräger. Zakupimy tu np. pochłaniacze CO2 na bazie wapna sodowanego (np.CarbO2Lime), pochłaniacze Amsorb Plus (na bazie wodorotlenku wapnia), świeży węgiel aktywny do adsorpcji oparów organicznych, chemiczny absorbent Sofnofil. To tylko kilka z rodzajów produktów, jakie mogą zostać zakupione na stronie sklepu. Mają one zastosowanie w anestezjologicznych aparatach oddechowych, aparatach do nurkowania (rebreatherach) o obiegu zamkniętym i półzamkniętym, dzwonach nurkowych, okrętach podwodnych, akwarystyce, komorach hiperbarycznych, schronach ratunkowych, aparatach oddechowych służb ratowniczych, zakładach przemysłowych, które emitują szkodliwe gazy jako produkt uboczny, centrach naukowych, kopalniach. Koniecznie wejdź na stronę Reb.pl i sprawdź pełną ofertę tego internetowego sklepu!

 10. POLYNT SPA

  Włochy

  Produkty Polynt charakteryzują się różnorodnością zastosowań i sektorów ich użytkowania; są używane zwłaszcza w procesie produkcji tworzyw sztucznych, lakierów, tuszów i materiałów klejących, komponentów elektrycznych i elektronicznych, papieru, smarów. Inne dziedziny zastosowania obejmują przygotowanie chemikaliów używanych do produkcji pasz dla zwierząt i dodatków dla przemysłu spożywczego, a także materiałów kompozytowych do odlewów dla branży elektrycznej, branży transportu i budowlanej.

Filtry

Wyniki dla

Chemia - wyroby laboratoryjne - Import eksport

Liczba wyników

1662 przedsiębiorstwa