• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

 2. MARTIN CHRIST GEFRIERTROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Martin Christ Gefriertrocknungsanlagen GmbH jest jedną z wiodących firm na świecie z ponad 75-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju i produkcji systemów liofilizacji. Spektrum naszych produktów obejmuje zarówno laboratoria, jak i instalacje pilotażowe i produkcyjne, a także koncentratory próżniowe przeznaczone do różnorodnych zadań i wymagań procesowych. Dzięki szerokiej gamie wydajnych narzędzi PAT, innowacyjnych systemów załadunku, jak również monitoringowi mikrobiologicznemu jesteśmy od samego początku kompetentnym partnerem. Towarzyszymy naszym klientom od pierwszych badań laboratoryjnych, poprzez zaawansowany rozwój procesu, aż do produkcji wysokiej jakości produktów. Martin Christ oznacza najwyższą satysfakcję naszych klientów na całym świecie. Rozwijamy i produkujemy nasze wyroby zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi dla najlepszej korzyści klienta. Państwa aplikacje są w centrum zainteresowania naszej firmy. Postrzegamy siebie jako światowego lidera innowacji, a nasze zaangażowanie w badania i rozwój jest głównym zobowiązaniem. Ale co ważniejsze - jest to również nasza największa pasja. Stale umacniamy naszą wiodącą pozycję międzynarodową poprzez innowacje technologiczne w dziedzinie liofilizacji i obrotowych koncentratorów próżniowych. Dziesiątki patentów posiadanych przez firmę i naszych pracowników są tego niewątpliwym dowodem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

 3. AFINOX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1980 roku Afinox jest specjalistą na arenie włoskiej i międzynarodowej w projektowaniu i produkcji sprzętu o wysokiej jakości technologicznej dla branży gastronomicznej. Podążając za trendami i rozwojem rynku, firma włączała do swojej oferty coraz szerszą gamę urządzeń, stając się na przestrzeni lat głównym punktem odniesienia dla specjalistów i realiów tego sektora. Szafy chłodnicze, komory chłodnicze, systemy cook and chill, witryny bufetowe, wyspy smaku, stoły chłodnicze, stoły chłodnicze do pizzy: Firma Afinox udostępnia swoim klientom kompletne linie do przygotowania i prezentacji żywności w różnych obszarach zastosowań: restauracje, hotele, catering, cukiernie, sieci fast foodów, stołówki. Innowacja technologiczna, wyszukiwanie materiałów i dbałość o wykonanie to elementy, na których opiera się jej działalność.

 4. BASTIAN INDUSTRIAL HANDLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca wysokiej jakości. Obszerne usługi zorientowane na klienta. Kontrola jakości. Kontrola+Pomiary. Selekcjonowanie wizualne lub przy użyciu technoskopu, endoskopu itp. Kontrola usterek. Dokumentacja. Raporty kontrolne. Składowanie. Komisjonowanie. Wysyłka. 8000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych. 2500 m2 utwardzanej powierzchni dziedzińca. 3000 stanowisk magazynowych w magazynie wysokiego składowania dla ciężkich ładunków. Oprogramowanie magazynowe. Oprogramowanie do gospodarki magazynowej. Pakowanie części pojedynczych. Serie. Podzespoły. Skrzynie drewniane. Opakowania specjalne. Blistry z tworzyw sztucznych. Folie. Obróbka produkcja części (wytaczanie, frezowanie itp.). Budowa mechanizmów. Montaż wstępny / końcowy. Montaż podzespołów. Demontaż. Prace dodatkowe. Konfekcjonowanie. Kompetencje: pierwsza klasa i up to date. Urządzenia. Urządzenia kontrolne wysokiej technologii. Obrabiarki CNC. Środki pomiarowe. Automaty do pakowania w blistery i folie. Obszerne oprogramowanie. Nowoczesne magazyny i hale montażowe. Infrastruktura. Połączenie autostradowe. Połączenie z A8 i A6. Centralne położenie w Europie. Wykwalifikowani pracownicy we wszystkich dziedzinach. Stałe dokształcanie

 5. PETER HUBER KÄLTEMASCHINENBAU SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmę Peter Huber Kältemaschinenbau założył w 1968 roku Peter Huber i od tego czasu jest własnością rodzinną. W siedzibie głównej w Offenburgu, w fabryce Tango, zatrudniamy obecnie około 300 osób. Oferujemy również kompleksową i niezawodną obsługę poprzez sieć międzynarodowych oddziałów i partnerów handlowych na całym świecie. Już 20 lat temu rozpoczęliśmy konsekwentne przechodzenie na stosowanie środków chłodzących przyjaznych dla środowiska. Dziś, nasza oferta produktowa opiera się w znacznej części na naturalnych środkach chłodzących, co czyni nas liderem w obszarze ekologicznej i zrównoważonej technologii kontroli temperatury. Nasza firma zalicza się do wiodących pod względem technologii dostawców wysokoprecyzyjnych rozwiązań do kontroli temperatury dla badań i przemysłu. Na całym świecie nasze produkty zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury w labolatoriach, instalacjach technicznych i procesach produkcyjnych od -125 do +425 °C.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEFANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

 2. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. MACH SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mach zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zmywarek do szkła, zmywarek do naczyń, profesjonalnych zmywarek do garnków i wyposażeń dla instytucji, hoteli, barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Od 1988 roku za cel stawiamy sobie zdobycie ważnej pozycji w bardzo konkurencyjnym sektorze, a nasz upór w dążeniu do niego pozwolił nam przez te lata uzyskać satysfakcjonujące wyniki, w tym zadowolenie naszych klientów, którzy działają we Włoszech, Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

 4. FRIGOFLUID S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Twój projekt chłodzenia przemysłowego wykonywany w całości przez jednego partnera. Potrzebujesz chłodnic płynów procesowych czy rozwiązań dry cooler? A może całej instalacji chłodniczej pod klucz z akcesoriami i dodatkowym wyposażeniem? Bazując na długoletnim doświadczeniu założycieli, od roku 1995 projektujemy i produkujemy: instalacje chłodnicze pod klucz, przemysłowe agregaty chłodnicze i schładzacze na zamówienie, przemysłowe urządzenia dry cooler i schładzacze adiabatyczne, termoregulatory. Wszystkie systemy Frigofluid są testowane i sprawdzane na poziomie poszczególnych komponentów. Jesteśmy częścią Grupy MITA Group, międzynarodowego zespołu ekspertów w branży chłodnictwa, schładzania i uzdatniania wody. Inne firmy w Grupie to: MITA Cooling Technologies: chłodnie kominowe, schładzacze adiabatyczne, chłodnie z technologią sub-cooling. TORRAVAL Cooling: chłodnie kominowe typu „field-erected”. MITA Water Technologies: rozwiązania do uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych.

 5. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, że Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH był w stanie ugruntować tak dobrą reputację na całym świecie jako kompetentny i innowacyjny specjalista w zakresie wysokiej jakości technologii kontroli temperatury i chłodzenia opiera się na bogatym, ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniu. Każdy, kto polega na zaawansowanych technologicznie produktach, od układu chłodzenia po kontrolę temperatury i uzdatnianie wody, znajdzie w GWK dostawcę systemu, który opanuje cały proces termiczny, opracuje indywidualnie dostosowane koncepcje oraz dostarczy niezbędną inżynierię i wszystkie konieczne komponenty. GWK intensywnie i indywidualnie wspiera również swoich klientów w zakresie kontroli temperatury wnęk wkładek narzędziowych i czyszczenia narzędzi. Obecnie ponad 400 pracowników opracowuje kompleksowe rozwiązania procesowe dla klientów z branży tworzyw sztucznych, metalowej, spożywczej i chemicznej na wszystkich kontynentach.

 2. FRIGO SYSTEM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma FRIGO SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, instalacje chłodnicze, Chłodzenie handlowe, komory chłodnicze do przechowywania towarów, cold rooms, cooling systems, chłodnie przemysłowe, Akcesoria, podzespoły i części chłodnicze, urządzenia i instalacje chłodnicze handlowe, i lodówki przemysłowe. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 1. DELTA-TEMP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DELTA-TEMP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, wynajem zespołów chłodniczych, chłodzenie przemysłowe, uzdatnianie powietrza, i napowietrzanie. Ma siedzibę w Oosterzele, Belgia.

 2. ERDEM REFRIGERATION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ERDEM REFRIGERATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do lodówek, Sprzęt do chłodzenia, System HVAC napowietrzanie, oddzielacze olei do urządzeń i instalacji chłodniczych, separatory powietrzne-olejowe, Akcesoria, podzespoły i części chłodnicze, filtry do urządzeń chłodniczych, oddzielacze płynów do urządzeń i instalacji chłodniczych, i elementy i instalacje do klimatyzacji. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. BEPA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BEPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, klimatyzacja, i instalacje grzewcze dla przemysłu. Ma siedzibę w Mornimont, Belgia.

 4. KOELCELVRIESCEL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma KOELCELVRIESCEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach coldrooms, komory mroźnicze o dużej pojemności, doradztwo w zakresie technik chłodniczych, i manufacture of refrigerating rooms. Ma siedzibę w Meeuwen, Holandia.

 5. COLDVINK

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma COLDVINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cooling cells, Szafa chłodnicza dla cukiernii i kawiarni, szafy chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji, i chłodziarki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Meeuwen, Holandia.

 6. CLIMAT ZEN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLIMAT ZEN SAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, termostaty, presostaty, Komory chłodnicze, i regulatory temperatury. Ma siedzibę w Bourg La Reine, Francja.

 7. AIRQUELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIRQUELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Höchstadt, Niemcy.

 8. S.O.S RENTALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S.O.S RENTALS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 1. ICS COOL ENERGY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma ICS COOL ENERGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje chłodnicze, ogrzewanie przemysłowe, i industrial cooling. Ma siedzibę w Sint-Michielsgestel, Holandia.

 2. SUSTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUSTEK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Murrhardt, Niemcy.

 3. L.P. COOLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma L.P. COOLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, cold rooms, cooling systems, zamrażanie przemysłowe, i instalowanie urządzeń chłodniczych. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 4. SAUBERLICHT - EINE MARKE DER VISIONTWO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAUBERLICHT - EINE MARKE DER VISIONTWO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wolfenbüttel, Niemcy.

 5. LANGHEINZ KÄLTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LANGHEINZ KÄLTETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Starzach, Niemcy.

 6. TOOL-TEMP DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOOL-TEMP DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 7. FRIGONORM AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FRIGONORM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 8. SEIFERT ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEIFERT ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Rozpraszacze ciepła, i Thermal Conductivity adhesive. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 9. INGRADO

  Polska

  INGRADO – CZĘŚCI DO SPRĘŻAREK CHŁODNICZYCH ORAZ ELEMENTY I AKCESORIA DO KOMÓR I DRZWI CHŁODNICZYCH / MROŹNICZYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW Witaj w firmie INGRADO! Oferujemy najwyższej jakości elementy i akcesoria do drzwi i komór chłodniczych oraz mroźniczych, kable grzejne jak też części do sprężarek chłodniczych. Potrafimy doradzić i dbamy o najwyższy standard świadczonych usług. Dystrybuujemy m.in. przewody (kable) grzejne, części do sprężarek chłodniczych, pochwyty (rączki), odpychacze (zrywania) do chłodni i mroźni, zawiasy, zamki i uszczelki do drzwi chłodniczych oraz mroźniczych, zawory dekompresyjne oraz wiele innych, powiązanych akcesoriów. Oferujemy Państwu systemy chłodnicze wiodących marek, takich jak m.in. MTH, FERMOD, INTERTECNICA, STUV, RAHRBACH, etc., przewody (kable) grzewcze firmy Calorflex oraz części do sprężarek chłodniczych Thermoking, Refcomp, Trane, York, Bitzer, Copeland, Frascold, Carrier, Sabroe, Grasso, Gram, etc. Odwiedź nas na www.ingrado.pl Zapraszamy!

 10. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Turcja

  15 lat doświadczenia w branży chłodniczej pozwoliło nam stworzyć trzy marki: Salvo, Klimaitalia i Tosca. Nasza podróż, która zaczęła się od Salvo İç ve Dış Tic. prowadzi do Klimaitalya. W naszym zakładzie w İzmir - Kemalpaşa oferujemy doskonałe i wyjątkowe zamrażarki zaprojektowane w całości przez tureckich projektantów. Dzięki zamówieniom klientów, gama naszych produktów się poszerza i dociera do rozleglejszych rynków. Nasze produkty są wytwarzane z surowców przyjaznych środowisku i przy zastosowaniu energooszczędnych metod.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3368 Przedsiębiorstwa