• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. BASTIAN INDUSTRIAL HANDLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca wysokiej jakości. Obszerne usługi zorientowane na klienta. Kontrola jakości. Kontrola+Pomiary. Selekcjonowanie wizualne lub przy użyciu technoskopu, endoskopu itp. Kontrola usterek. Dokumentacja. Raporty kontrolne. Składowanie. Komisjonowanie. Wysyłka. 8000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych. 2500 m2 utwardzanej powierzchni dziedzińca. 3000 stanowisk magazynowych w magazynie wysokiego składowania dla ciężkich ładunków. Oprogramowanie magazynowe. Oprogramowanie do gospodarki magazynowej. Pakowanie części pojedynczych. Serie. Podzespoły. Skrzynie drewniane. Opakowania specjalne. Blistry z tworzyw sztucznych. Folie. Obróbka produkcja części (wytaczanie, frezowanie itp.). Budowa mechanizmów. Montaż wstępny / końcowy. Montaż podzespołów. Demontaż. Prace dodatkowe. Konfekcjonowanie. Kompetencje: pierwsza klasa i up to date. Urządzenia. Urządzenia kontrolne wysokiej technologii. Obrabiarki CNC. Środki pomiarowe. Automaty do pakowania w blistery i folie. Obszerne oprogramowanie. Nowoczesne magazyny i hale montażowe. Infrastruktura. Połączenie autostradowe. Połączenie z A8 i A6. Centralne położenie w Europie. Wykwalifikowani pracownicy we wszystkich dziedzinach. Stałe dokształcanie

  Witryna www Open In New icon
 2. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rosja

  Verified by europages badge

  Firma FIS Modular Systems jest szeroko znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji uniwersalnego wyposażenia modułowego do realizacji zupełnie nowej gamy wyrobów cukierniczych, twarogów i deserów, a także nowej klasy "ciast gastronomicznych" z mięsa, ryb, drobiu, sałatek i innych originalnych i nieoczekiwanych składników. Nasz sprzęt jest przystępny cenowo dzięki obecności jednego systemu sterowania i wymiennych modułów, które można łączyć w nowe konfiguracje, przy czym w dowolnym momencie można dokupić dodatkowy moduł i produkować wyroby zupełnie nowego typu. Nasz sprzęt jest montowany w Moskwie z niemieckich jednostek, podzespołów i komponentów, a projekty są wspierane przez Neofood i Akademię Cukierniczą ZDS z Solingen w Niemczech. Nasz kompleksowy zestaw cukierniczy sprawia, że Twoja gama produktów staje się nieograniczona. Nie musisz już kupować żadnego innego sprzętu, aby rozszerzyć swój asortyment produktów. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

  Witryna www Open In New icon
 3. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  50 lat doświadczenia sprawiło, że firma ZIEGRA jest jednym z wiodących światowych producentów specjalizujących się w produkcji maszyn przemysłowych do lodu oraz powiązanych technologicznie urządzeń: od małych maszyn laboratoryjnych, średniej wielkości urządzeń dla handlu i przetwórstwa po duże, w pełni automatyczne urządzenia dla przemysłu. Ponad 80 specjalistów w firmie ZIEGRA koncentruje się na wszystkich kwestiach związaych z lodem. Doświadczenie, bezwarunkowa świadomość wagi jakości oraz ciągły rozwój sprawiają, że ZIEGRA jest europejskim wzorcem w swojej dziedzinie. Obecnie maszyny do lodu Ziegra są w użyciu w ponad 160 karajach na wszystkich kontynentach. Nasza własna krajowa i międzynarodowa obsługa klienta, filie i przedstawicielstwa zapewniają niezbędne wsparcie dla wszystkich instalacji. W rodzinnej firmie drugiej generacji produkcja nadal będzie „Made in Germany“.

  Witryna www Open In New icon
 4. PRIMA TE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma koncentruje swoją działalność na energii cieplnej, ponieważ na całym świecie istnieje stale rosnące zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska. Sprzedajemy nasze produkty na całym świecie. Generatory termoelektryczne, termoelektryczne generatory gazu, termoelektryczne autonomiczne źródła energii, termoelektryczne generatory polowe, termoelektryczne systemy generatorów, autonomiczne źródło zasilania.

  Witryna www Open In New icon
 5. PETER HUBER KÄLTEMASCHINENBAU AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmę Peter Huber Kältemaschinenbau założył w 1968 roku Peter Huber i od tego czasu jest własnością rodzinną. W siedzibie głównej w Offenburgu, w fabryce Tango, zatrudniamy obecnie około 300 osób. Oferujemy również kompleksową i niezawodną obsługę poprzez sieć międzynarodowych oddziałów i partnerów handlowych na całym świecie. Już 20 lat temu rozpoczęliśmy konsekwentne przechodzenie na stosowanie środków chłodzących przyjaznych dla środowiska. Dziś, nasza oferta produktowa opiera się w znacznej części na naturalnych środkach chłodzących, co czyni nas liderem w obszarze ekologicznej i zrównoważonej technologii kontroli temperatury. Nasza firma zalicza się do wiodących pod względem technologii dostawców wysokoprecyzyjnych rozwiązań do kontroli temperatury dla badań i przemysłu. Na całym świecie nasze produkty zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury w labolatoriach, instalacjach technicznych i procesach produkcyjnych od -125 do +425 °C.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AFINOX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1980 roku Afinox jest specjalistą na arenie włoskiej i międzynarodowej w projektowaniu i produkcji sprzętu o wysokiej jakości technologicznej dla branży gastronomicznej. Podążając za trendami i rozwojem rynku, firma włączała do swojej oferty coraz szerszą gamę urządzeń, stając się na przestrzeni lat głównym punktem odniesienia dla specjalistów i realiów tego sektora. Szafy chłodnicze, komory chłodnicze, systemy cook and chill, witryny bufetowe, wyspy smaku, stoły chłodnicze, stoły chłodnicze do pizzy: Firma Afinox udostępnia swoim klientom kompletne linie do przygotowania i prezentacji żywności w różnych obszarach zastosowań: restauracje, hotele, catering, cukiernie, sieci fast foodów, stołówki. Innowacja technologiczna, wyszukiwanie materiałów i dbałość o wykonanie to elementy, na których opiera się jej działalność.

  Witryna www Open In New icon
 2. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

  Witryna www Open In New icon
 3. MARTIN CHRIST GEFRIERTROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Martin Christ Gefriertrocknungsanlagen GmbH jest jedną z wiodących firm na świecie z ponad 75-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju i produkcji systemów liofilizacji. Spektrum naszych produktów obejmuje zarówno laboratoria, jak i instalacje pilotażowe i produkcyjne, a także koncentratory próżniowe przeznaczone do różnorodnych zadań i wymagań procesowych. Dzięki szerokiej gamie wydajnych narzędzi PAT, innowacyjnych systemów załadunku, jak również monitoringowi mikrobiologicznemu jesteśmy od samego początku kompetentnym partnerem. Towarzyszymy naszym klientom od pierwszych badań laboratoryjnych, poprzez zaawansowany rozwój procesu, aż do produkcji wysokiej jakości produktów. Martin Christ oznacza najwyższą satysfakcję naszych klientów na całym świecie. Rozwijamy i produkujemy nasze wyroby zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi dla najlepszej korzyści klienta. Państwa aplikacje są w centrum zainteresowania naszej firmy. Postrzegamy siebie jako światowego lidera innowacji, a nasze zaangażowanie w badania i rozwój jest głównym zobowiązaniem. Ale co ważniejsze - jest to również nasza największa pasja. Stale umacniamy naszą wiodącą pozycję międzynarodową poprzez innowacje technologiczne w dziedzinie liofilizacji i obrotowych koncentratorów próżniowych. Dziesiątki patentów posiadanych przez firmę i naszych pracowników są tego niewątpliwym dowodem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

  Witryna www Open In New icon
 4. MACH SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mach zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zmywarek do szkła, zmywarek do naczyń, profesjonalnych zmywarek do garnków i wyposażeń dla instytucji, hoteli, barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Od 1988 roku za cel stawiamy sobie zdobycie ważnej pozycji w bardzo konkurencyjnym sektorze, a nasz upór w dążeniu do niego pozwolił nam przez te lata uzyskać satysfakcjonujące wyniki, w tym zadowolenie naszych klientów, którzy działają we Włoszech, Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

  Witryna www Open In New icon
 5. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, że Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH był w stanie ugruntować tak dobrą reputację na całym świecie jako kompetentny i innowacyjny specjalista w zakresie wysokiej jakości technologii kontroli temperatury i chłodzenia opiera się na bogatym, ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniu. Każdy, kto polega na zaawansowanych technologicznie produktach, od układu chłodzenia po kontrolę temperatury i uzdatnianie wody, znajdzie w GWK dostawcę systemu, który opanuje cały proces termiczny, opracuje indywidualnie dostosowane koncepcje oraz dostarczy niezbędną inżynierię i wszystkie konieczne komponenty. GWK intensywnie i indywidualnie wspiera również swoich klientów w zakresie kontroli temperatury wnęk wkładek narzędziowych i czyszczenia narzędzi. Obecnie ponad 400 pracowników opracowuje kompleksowe rozwiązania procesowe dla klientów z branży tworzyw sztucznych, metalowej, spożywczej i chemicznej na wszystkich kontynentach.

  Witryna www Open In New icon
 1. STEFANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

  Witryna www Open In New icon
 3. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

  Witryna www Open In New icon
 4. DELTA-TEMP

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. ESAD PANEL INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge
 6. BEPA

  Belgia

  Verified by europages badge
 7. AIRQUELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. THERMO KING OBERHAUSEN - BLUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. LEDVANCE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 10. MÜHLING HAUSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. S.O.S RENTALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. KAHIWI UG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ICS COOL ENERGY

  Holandia

  Verified by europages badge
 4. RÉFRIGÉRATION LAMBERT

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. SUSTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. MIA DONNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. L.P. COOLING

  Belgia

  Verified by europages badge
 8. SAUBERLICHT - EINE MARKE DER VISIONTWO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. LANGHEINZ KÄLTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. TOOL-TEMP DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3824 przedsiębiorstwa