• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cewki i solenoidy

Wyniki dla

Cewki i solenoidy - Import eksport

 1. KÜBLER SYSTEMSPULEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Twój doświadczony specjalista w dziedzinie szpul systemowych. Firma KÜBLER Systemspulen, założona w 1999 roku, produkuje dzisiaj na powierzchni produkcyjnej i magazynowej ponad 1700 m2 różnego rodzaju szpule systemowe dla firm w branży motoryzacyjnej, elektrycznej i elektronicznej oraz Card Clothing. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz najnowocześniejszym maszynom i technologiom produkcyjnym firma z siedzibą w Neuweiler, Schwarzwald, szybko stała się jednym z wiodących dostawców szpul systemowych wykonanych z lignanu. Liczni klienci w Europie i poza nią cenią zindywidualizowane produkty wykonane przez nas w małych jak i dużych seriach w wyniku zrównoważonej produkcji, a także kompetentną i niezawodną obsługę. Co możemy dla Ciebie zrobić? Chętnie przedstawimy naszą niewiążącą ofertę!

 2. KAISER SPULEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER SPULEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Denkingen, Niemcy.

 3. SIBATRON AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIBATRON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, Cewki i solenoidy, small transformers, zwoje do magnesów, cewki na rdzeniu ferrytowym, Electrical windings, elementy montażowe indukcyjne, transformatory ferrytowe, i opór bierny. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 4. LEAR DI GIUSEPPE GIACOMELLI & C S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEAR DI GIUSEPPE GIACOMELLI & C S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory, przetwornice i prostowniki. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, transformator, transformatory ferrytowe, Cewki i solenoidy, transformatory elektryczne, wzbudniki elektryczne, i transformatory trójfazowe. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 5. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KUK COILS SLOVAKIA S.R.O.

  Słowacja

  Firma KUK COILS SLOVAKIA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Cewki i solenoidy, fabryka wtyczek, Solenoid valves, Transformatory, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Trencianska Teplá, Słowacja.

 2. MANUSOTRA

  Francja

  Firma MANUSOTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Condal, Francja.

 3. SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975

  Włochy

  Firma SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, cewki elektryczne, Cewki i solenoidy, cewki elektryczne nadrukowane, i zwoje do elektrozaworów i magnesów. Ma siedzibę w Ozzano, Włochy.

 4. KUK COILS FRANCE

  Francja

  Firma KUK COILS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, transformator, zwojnice, ZAWORY SOLENOïDOWE, i Czujniki indukcyjne. Ma siedzibę w Bitschwiller Lès Thann, Francja.

 5. DIPL. ING. ERNST-JÜRGEN WEISS FEINWERKTECHNIK

  Niemcy

  Firma DIPL. ING. ERNST-JÜRGEN WEISS FEINWERKTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektryczne i elektoniczne, transformatory ferrytowe, cewka, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i opór bierny. Ma siedzibę w Rednitzhembach, Niemcy.

 1. GEVAX FLOW CONTROL SYSTEMS

  Turcja

  Firma GEVAX FLOW CONTROL SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. FRANCE BOBINAGE

  Francja

  Firma FRANCE BOBINAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, i Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Chateaudun, Francja.

 1. GBC S.R.L.

  Włochy

  Firma GBC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, zwoje do elektrozaworów i magnesów, zwoje elektryczne, Cewki i solenoidy, i solenoidy. Ma siedzibę w Inzago, Włochy.

 2. LISK IRELAND LTD

  Irlandia

  Firma LISK IRELAND LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach czujniki pozycji. Ma siedzibę w Galway, Irlandia.

 3. PINIOTECHNIKI S.A.

  Grecja

  Firma PINIOTECHNIKI S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach cewki elektryczne nadrukowane, cewka, i izolacja toroidalna cewek, transformatorów i induktorów. Ma siedzibę w Attica, Grecja.

 4. A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, Cewki i solenoidy, Zawory sterowane elektrycznie, i elektromagnesy. Ma siedzibę w La Morra, Włochy.

 5. BOBINADOS OSÉS SL

  Hiszpania

  Firma BOBINADOS OSÉS SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, zwojenie, laser marking, Cewki i solenoidy, i solenoidy cewkowe. Ma siedzibę w Peralta, Hiszpania.

 6. FCI BESANCON SA

  Francja

  Firma FCI BESANCON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie ochronne kabli przemysłowych, Pierścienie ochronne kabli przemysłowych, systemy złączy, Remote control systems, electronic, i eksperci elektronicy. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 7. UFLOW AUTOMATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UFLOW AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Zawory sterowane elektrycznie, Solenoid valves, pneumatic control valves, i urządzenia automatyczne elektryczne, elektroniczne i pneumatyczne. Ma siedzibę w Dagenham, Zjednoczone Królestwo.

 8. AVEMS ELEKTROMANYETIK SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma AVEMS ELEKTROMANYETIK SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach solenoidy cewkowe, ZAWORY SOLENOïDOWE, i solenoidy. Ma siedzibę w Karesi, Turcja.

 1. SIRAI SOLENOID VALVES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIRAI SOLENOID VALVES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Deeside, Flintshire, Zjednoczone Królestwo.

 2. KÜBLER HOLZTECHNIK

  Niemcy

  Firma KÜBLER HOLZTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Neuweiler, Niemcy.

 3. WISP KOMPONENTEN GMBH

  Austria

  Firma WISP KOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach zwoje do elektrozaworów i magnesów. Ma siedzibę w Eibiswald, Austria.

 4. L & N RADIO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma L & N RADIO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne aktywne, Cewki i solenoidy, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne aktywne, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Chatham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ERGUN ELEKTRIK LTD. STI.

  Turcja

  Firma ERGUN ELEKTRIK LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Cewki dławikowe. Ma siedzibę w IZMIR, Turcja.

 6. AVEL S.R.L.S.

  Włochy

  Firma AVEL S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach zwoje do elektrozaworów i magnesów, i zwoje elektryczne. Ma siedzibę w Pozzuolo Martesana, Włochy.

 7. METAVAN

  Belgia

  Firma METAVAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Wielsbeke, Belgia.

 8. WAVIN IRELAND LTD

  Irlandia

  Firma WAVIN IRELAND LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Cewki i solenoidy, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Balbriggan, Irlandia.

 9. OVERSEAS KONSTELLATION COMPANY SA

  Hiszpania

  Firma OVERSEAS KONSTELLATION COMPANY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. KROOS WICKELTECHNIK

  Niemcy

  Firma KROOS WICKELTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Geisenheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo