• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ceramika budowlana

Wyniki dla

Ceramika budowlana - Import eksport

 1. LAMELIO

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Lamelio produkuje od ponad 30 lat dekoracje ścienne charakteryzujące się wyjątkową jakością i wzornictwem. W 2021 roku, wprowadziliśmy nowatorski produkt w postaci dekoracyjnych paneli ściennych. Nasze panele są doskonałym rozwiązaniem do wytworzenia unikalnej atmosfery wnętrza. Modne, minimalistyczne wzory w różnych kolorach nadają nowy wygląd Twojemu wnętrzu. Oferowane przez nas panele są bardzo łatwe w instalacji, posiadają właściwości akustyczne, a także są wodoodporne, dzięki czemu mogą być stosowane w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Są wykonane w 92% z polistyrenu z recyklingu, co czyni nasz produkt całkowicie ekologicznym. Panele Lamelio wyznaczają trendy w dekoracjach ściennych na rynku europejskim. Nasze produkty są dostępne w 16 krajach w Europie. Zyskały niewiarygodną popularność wśród klientów. Dołącz do nas, razem możemy dokonać więcej. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach ręcznie wykonywane płytki elewacyjne, ręcznie wykonywane dachówki, ręcznie wykonane panele elewacyjne, ręcznie wyrabiane płytki elewacyjne, ręcznie wyrabiane dachówki, ręcznie wykonywane panele elewacyjne, płytki elewacyjne riegel, płytki elewacyjne o długim formacie, i płytki elewacyjne dla architektów. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 3. FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Wehldorf, Niemcy.

 4. DEINE TÜR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEINE TÜR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. DIME S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DIME S.P.A., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Piaskowiec, Meble łazienkowe, meble do łazienek, podłoga, Płytki wykładzinowe kamionkowe, ceramika, Piaskowiec, i parkiet. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REITER FLIESEN HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REITER FLIESEN HANDELS-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 2. EFFET MARBELLA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EFFET MARBELLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, powłoki ścienne, Płytki i płyty gipsowe, płyty gipsowe, okładanie ścian, dekoracja ścienna, powłoka ścienna, przegrody oddzielające, i dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Brie-Comte-Robert, Francja.

 3. PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach podłoga, dekoracja, podłoga na zewnątrz, podłogi samoblokujące, powłoka ścienna, posadzka z ceramiki, podłoga z zeszklonego piaskowca, posadzki z terakoty, i meble do łazienek. Ma siedzibę w Rovigo, Włochy.

 4. MATERIALS ALT URGELL SL

  Hiszpania

  Od 1980 r. specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych, ceramiki, elementów łazienkowych, gospodarstwa domowego, płyt, kominków, mebli kuchennych i łazienkowych. Płytki podłogowe i wykładziny ceramiczne. Parkiety. Materiały konstrukcyjne każdego typu. Izolacja. Usługi wysokiej jakości i trzydziestoletnie doświadczenie.

 5. AZULEJOS MIJARES

  Hiszpania

  Na przestrzeni wieku, firma Azulejos El Mijares S.L. przeprowadziła liczne prace w zakresie usprawnienia, unowocześnienia i remontów zakładu produkcji płytek fajansowych, przechodząc od produkcji rzemieślniczej liczącej kilka metrów kwadratowych do ilości przekraczającej 3 000 000 m² rocznie. Nasza oferta: płyty i okładziny, jakość, projekt i technologia. Płytki fajansowe i okładziny.

 1. MAINZU SL

  Hiszpania

  Mainzu jest pionierem w produkcji pokryć z ceramiką. Firma założona w 1964 r. z siedzibą w miejscowości Vila-Real zawsze była w czołówce w sektorze przechodzącym nieustanną ewolucję i specjalizowała się między innymi w małych rozmiarach i w gamach o jakości zgodnej z najlepszymi standardami w branży.

 2. F.H.U.P. SZABELSKI

  Polska

  Firma F.H.U.P. „SZABELSKI” powstała na początku lat 90-tych z inicjatywy Tadeusza Szabelskiego. Od tego czasu oferta firmy jest systematycznie rozwijana i poszerzana. Firma Szabelski współpracuje tylko z największymi producentami płytek. Wśród nich są takie firmy jak: Opoczno, Troggler, Cerrad, Cersanit, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Sanitec oraz wiele innych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy produkty tylko najwyższej jakości.

 1. TANDIS SRLS

  Włochy

  Firma TANDIS SRLS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 2. LE COMPTOIR DES PIERRES

  Francja

  Firma LE COMPTOIR DES PIERRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Comblanchien, Francja.

 3. IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN

  Włochy

  Firma IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. EINHORN

  Ukraina

  Firma EINHORN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach płytki do brukowania, kamienie budowlane, płytki, i dawne cegły elewacyjne. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. KERAMO ROSSO

  Francja

  Firma KERAMO ROSSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Ceramika budowlana, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i posadzka z ceramiki. Ma siedzibę w Maurepas, Francja.

 6. IBEHI,S.L.

  Hiszpania

  Firma IBEHI,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lastriko, terazyty. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, tablice elektryczne, doradztwo w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, Ceramika budowlana, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Tomelloso, Hiszpania.

 7. USINES AURIOL SPRL

  Belgia

  Firma USINES AURIOL SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Ceramika budowlana, i blaty kuchenne z marmuru. Ma siedzibę w Wauthier-braine, Belgia.

 8. ISCOMA HANDELSMANAGEMENT

  Szwajcaria

  Firma ISCOMA HANDELSMANAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 1. PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L.

  Włochy

  Firma PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach płytki i płyty do wnętrz, i podłoga na zewnątrz. Ma siedzibę w Casa Santa , Erice, Włochy.

 2. TOMASELLO

  Włochy

  Firma TOMASELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, podłoga, płytki podłogowe, Ceramika budowlana, i podłogi betonowe. Ma siedzibę w Santa Flavia, Włochy.

 3. IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Firma IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 4. ZAHNA-FLIESEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZAHNA-FLIESEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Zahna-Elster, Niemcy.

 5. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Hiszpania

  Firma MÁRMOLES VISEMAR SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Ceramika budowlana, Marmur, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Novelda-Alicante, Hiszpania.

 6. OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI.

  Turcja

  Firma OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Ceramika budowlana, Granit, trawertyn, płyty marmurowe, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Elazig, Turcja.

 7. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Turcja

  Firma EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granit. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, Łupek dachówkowy, Ceramika budowlana, Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, Łupek dachówkowy, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Gölbaşi/ankara, Turcja.

 8. ESPRIT CARRELAGE

  Francja

  Firma ESPRIT CARRELAGE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramiczne płytki wykładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, płytki do łazienek, układanie fajansu, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Sainte Catherine Les Arras, Francja.

 9. INFINI RENOV

  Francja

  Firma INFINI RENOV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, Ceramika budowlana, bathroom furniture, Meble kuchenne, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Cabestany, Francja.

 10. REFLEX BOUTIQUE

  Francja

  Firma REFLEX BOUTIQUE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach układanie płytek, posadzka z ceramiki, i płytki z fajansu. Ma siedzibę w Portet-Sur-Garonne, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ceramika budowlana - Import eksport

Liczba wyników

2196 Przedsiębiorstwa