• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cegła szklana- szkło budowlane

Wyniki dla

Cegła szklana- szkło budowlane - Import eksport

 1. LUKSFERY, SZKŁO PUSTAKI SZKLANE GLASSPOL.PL

  Polska

  Jedyny w Polsce importer okien do pustaków szklanych! Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane: LA ROCHERE, GRUPA SEVES BASIC, DESIGN. Systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E 60, EI 15, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120. Najtańsze ogniowe przeszklenia pustaków szklanych na rynku.Wyłączny przedstawiciel francuskiej fabryki szkła La Rochere, pustaki, luxfery podłogowo-sufitowe, różne wymiary i wzory, szkło budowlane, szkło fusing - umywalki, ściany, drzwi, dekory szklane w technologii fusing. Firma Glasspol.pl posiada w swojej ofercie pustaki szklane: SEVES, FUHF DESIGN, LA ROCHERE Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem okienek wentylacyjnych (wentów) do pustaków szklanych, dzięki którym doświetle z pustaków szklanych może pełnić również funkcję okna. Naturalne światło jest tańsze w eksploatacji więc zachęcamy do zakładania gotowych okien z pustaków szklanych wszędzie tam gdzie nie można założyć okna. Pełna gama asortymentu do montażu pustaków szklanych najlepszą metoda tradycyjną. Zobacz na nasz firmowy sklep www.luksfer.pl oraz www.pustak-szklany.pl

 2. LA ROCHÈRE

  Francja

  Od wieków projektujemy i produkujemy w Haute-Saône wyroby szklane dla potrzeb architektury (LA ROCHÈRE jest jedynym producentem cegieł i dachówek szklanych we Francji). Każdy z naszych produktów umożliwia przepuszczanie naturalnego światła słonecznego do wnętrza budynku. Nasza pasta szklana, w postaci cegły, płyt, kafelek, a ostatnio także jako wykładzina ścienna, przekształca statyczne ściany w żywe i wyraziste powierzchnie. Nasze szkło, produkowane we Francji od 1475 roku, jest gęste i świetliste. Podkreśla konstrukcję budynków, rozświetla wnętrza i daje użytkownikom poczucie wolności i otwarcia na świat. Jego użycie nie pozostawia obojętnym i jest prawdziwą deklaracją intencji. Nasz asortyment, wzbogacany na przestrzeni wieków, obejmuje nasze własne kreacje oraz elementy wykonane na zamówienie we współpracy z architektami - produkty, które mamy przyjemność Państwu przedstawić. Odziedziczona po rzemieślniczych gestach specyfika naszego procesu produkcyjnego nadaje naszym wyrobom ze szkła niepowtarzalny i solidny charakter, wynikający również z ich wzornictwa. Czerpiąc inspirację z naszych archiwów oraz z francuskiej sztuki życia, nasi projektanci starają się zdobić współczesne stoły codziennego użytku w wyjątkowe kreacje, z których niektóre stały się emblematyczne, jak np. szkło Abeille. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. MAKRO GLASS

  Polska

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem balustrad szklanych, lustra oraz wszelkiego rodzaju wyrobów ze szła. Usługi szklarskie są oferowane na terenie Warszawy oraz całego kraju. Dostarczamy nasze wyroby w różne zakątki Polski. Każda z naszych produktów są indywidualnie dobrane do potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 601-231-546 lub www: www.makroglass.pl.Oferta: -wyroby szklane-balustrady szklane- lustraKontakt: Makro Glassul. Instalatorów 902-237 Warszawa www: www.makroglass.pl.

 4. MONGUZZI MARCO ANGELO

  Włochy

  Firma MONGUZZI MARCO ANGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement articles, i autodromy. Ma siedzibę w Biassono, Włochy.

 5. TERRES CUITES DU SAVES

  Francja

  Firma TERRES CUITES DU SAVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, Cegła szklana, szkło budowlane, i rozetki. Ma siedzibę w Empeaux, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, Cegła elewacyjna, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Askam-In-Furness, Zjednoczone Królestwo.

 2. BORMIOLI ROCCO GLASS BLOCK

  Hiszpania

  Firma BORMIOLI ROCCO GLASS BLOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach cegły szklane. Ma siedzibę w Azuqueca De Henares (guadalajara), Hiszpania.

 3. KOOY BAKSTEENCENTRUM B.V.

  Holandia

  Firma KOOY BAKSTEENCENTRUM B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Bilthoven, Holandia.

 4. IZOSKLO ABERLE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma IZOSKLO ABERLE S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Budownictwo przemysłowe, Cegła szklana, szkło budowlane, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Budownictwo przemysłowe, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Sumperk, Republika Czeska.

 5. KRAPF AG METALLBAU

  Szwajcaria

  Firma KRAPF AG METALLBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Cegła szklana, szkło budowlane, Budownictwo przemysłowe, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Gaiserwald, Szwajcaria.

 1. E-GLASBETON GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma E-GLASBETON GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 2. MIVER BEKISTINGSTECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma MIVER BEKISTINGSTECHNIEK B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Heeze, Holandia.

 1. KOPER ES SZALLITASI KFT

  Węgry

  Firma KOPER ES SZALLITASI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. G & B BIJOUX, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma G & B BIJOUX, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Jablonec Nad Nisou, Republika Czeska.

 3. VERRERIES DE BOURGOGNE

  Francja

  Firma VERRERIES DE BOURGOGNE, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Savigny Les Beaune, Francja.

 4. HARALAMPOS MAVROPOULOS & SON O E

  Grecja

  Firma HARALAMPOS MAVROPOULOS & SON O E, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Halandri, Grecja.

 5. MATHIOS GMBH

  Niemcy

  Firma MATHIOS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 6. VITREA OY

  Finlandia

  Firma VITREA OY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Cegła szklana, szkło budowlane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Espoo, Finlandia.

 7. HANSA - GLASBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma HANSA - GLASBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. WATERS GLASS & GLAZING LIMITED

  Irlandia

  Firma WATERS GLASS & GLAZING LIMITED, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Cork, Irlandia.

 1. CHARNWOOD FOREST INVESTMENT COMPANY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHARNWOOD FOREST INVESTMENT COMPANY LIMITED, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, i Cegła budowlana. Ma siedzibę w Loughborough, Zjednoczone Królestwo.

 2. GEORG RÖPE BAUSTOFFE + BETONWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEORG RÖPE BAUSTOFFE + BETONWERKE GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane chemicznie obojętne. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Uelzen, Niemcy.

 3. CROMER BROS. LTD

  Irlandia

  Firma CROMER BROS. LTD, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Lucan, Irlandia.

 4. SZKLOLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Firma SZKLOLAND SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Ma siedzibę w Olsztyn, Polska.

 5. ZIEGELWERK HOCHBERG GMBH

  Niemcy

 6. L C SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 7. FRESHFIELD LANE BRICKWORKS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 8. CIE EUROPEENNE D'IMPORT EXPORT

  Francja

 9. GLASBAU PALM GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 10. VOAGETRADING COMPLEX LTD

  Ukraina

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo