• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cegła budowlana

Wyniki dla

Cegła budowlana - Import eksport

 1. FZ FATMIR ZAHITOVIC BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FZ FATMIR ZAHITOVIC BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 2. BUD-POL

  Polska

  Sprzedaż i dostawa materiałów budowlanych (ceramika - Cegielnia Przecław, Wienerberger, beton komórkowy - Solbet, Termalica), kostka brukowa, pokrycia dachowe, materiały izolacyjne do fundamentów, podłóg, stropów, elewacji. Materiały do wykonania instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, centralnego ogrzewania. Szeroka gama materiałów wykończeniowych. Materiały motoryzacyjne, ogrodnicze i dla rolnictwa.

 3. WIM-STAL WOJCIECH MACIASZCZYK

  Polska

  Firma WIM-STAL zajmuje się produkcją i dystrybucją pokryć oraz akcesoriów dachowych. Początki naszej działalności sięgają 2005 roku. Specjalnością firmy jest sektor stalowy. W ofercie przygotowaliśmy blachy trapezowe, powlekane organicznie, ocynkowane oraz duży wybór blachodachówki. Ponadto oferujemy również dachówkę ceramiczną i cementową, obróbki blacharskie, panele dachowe na rąbek i akcesoria przydatne podczas montowania pokryć dachowych.

 4. LEE SWINGLER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEE SWINGLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. KERAMIN JSC

  Białoruś

  Firma KERAMIN JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, Cegła budowlana, posadzka z ceramiki, granit ceramiczny, i płytka wykładzinowa. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TONFACHWERK GMBH

  Niemcy

  Firma TONFACHWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 2. CERÁMICA MALPESA

  Hiszpania

  Firma CERÁMICA MALPESA, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, cegły z ceramiki, bloki z terakoty, Cegła budowlana, i bloki z ceramiki. Ma siedzibę w Bailén-Jaén, Hiszpania.

 3. HIJOS DE CESAREO GUERRA S.L.

  Hiszpania

  Firma HIJOS DE CESAREO GUERRA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Campo Real, Hiszpania.

 4. PRELIS - CERAMICA PRELIS / PRÉ-FABRICADOS DO LIS, LDA

  Portugalia

  Firma PRELIS - CERAMICA PRELIS / PRÉ-FABRICADOS DO LIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach cegły, kanały dymowe, i przewody. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 5. KERAMIN JSC

  Białoruś

  Firma KERAMIN JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, posadzka z ceramiki, granit ceramiczny, Cegła budowlana, i płytka wykładzinowa. Ma siedzibę w MINSK, Białoruś.

 1. BMSC S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BMSC S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Import-eksport stali i metali, Cegła budowlana, Kable elektryczne, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Import-eksport stali i metali, i Cegła budowlana. Ma siedzibę w Kladno, Republika Czeska.

 2. FERRETERÍA EN JÁVEA DON BRICOLAGE

  Hiszpania

  Firma FERRETERÍA EN JÁVEA DON BRICOLAGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Javea, Hiszpania.

 1. ANDREAS ALLFIX

  Szwecja

  Firma ANDREAS ALLFIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Cegła budowlana, Czyszczenie budynków, special constructions, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Cegła budowlana, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Khristianstad, Szwecja.

 2. FLOREN

  Belgia

  Firma FLOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, Cegła elewacyjna, cegły, Cegła budowlana, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Sint-Lenaarts, Belgia.

 3. MIDOMO.DE

  Niemcy

  Firma MIDOMO.DE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Piaskowiec, Granit, kamionka do budynków, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 4. FRITZ EICHBAUER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRITZ EICHBAUER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, Cegła elewacyjna, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Askam-In-Furness, Zjednoczone Królestwo.

 6. MINCRETE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINCRETE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 7. BRIQUETERIES DU NORD

  Francja

  Firma BRIQUETERIES DU NORD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, cegły, i Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 8. MAIDA VALE BUILDERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAIDA VALE BUILDERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Maida Vale, Zjednoczone Królestwo.

 1. COMERCIAL SAN COSME

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL SAN COSME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, dachówka, cement, Cegła budowlana, i małe belki prefabrykowane do podłóg. Ma siedzibę w Mos, Hiszpania.

 2. SOCIÉTÉ NOUVELLE BRIQUETERIE DE MARTINIQUE

  Martynika

  Firma SOCIÉTÉ NOUVELLE BRIQUETERIE DE MARTINIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, Cegła budowlana, izolacja cieplna budynku, i Budownictwo eko. Ma siedzibę w Saint Joseph, Martynika.

 3. BUILDERS SERVICES ALDERSHOT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUILDERS SERVICES ALDERSHOT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. HOLBÆK TERAZZO

  Dania

  Firma HOLBÆK TERAZZO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach płytki artystyczne, płytki do łazienek, i barwienie płytek z terakoty. Ma siedzibę w Holbæk, Dania.

 5. KENSINGTON BUILDERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENSINGTON BUILDERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Kensington, Zjednoczone Królestwo.

 6. BERALMAR

  Hiszpania

  Firma BERALMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach cegły, i materiał. Ma siedzibę w Terrassa (Barcelona), Hiszpania.

 7. BUILDERS RUISLIP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUILDERS RUISLIP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Ma siedzibę w Ruislip, Zjednoczone Królestwo.

 8. ADOLF ZELLER GMBH & CO POROTON-ZIEGELWERKE KG

  Niemcy

  Firma ADOLF ZELLER GMBH & CO POROTON-ZIEGELWERKE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, Cegła budowlana, Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, i Cegła budowlana. Ma siedzibę w Alzenau, Niemcy.

 9. ARGIO

  Belgia

  Firma ARGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła budowlana, Gliniec (glina piankowa) - artykuły, Cegła budowlana, i Gliniec (glina piankowa) - artykuły. Ma siedzibę w Tubize, Belgia.

 10. PHILIA CONSTRUCTION

  Francja

  Firma PHILIA CONSTRUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, Cegła budowlana, roboty murarskie, Roboty murarskie, i Cegła budowlana. Ma siedzibę w Flers, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo