• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bydło rzeźne

Wyniki dla

Bydło rzeźne - Import eksport

 1. JAKUB SZCZEPANSKI

  Polska

  Zajmuje si? hodowl? i obrotem byd? a rze? nego.

 2. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Turcja

  Firma EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach bydło do reprodukcji, i Cattle import export. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

  Firma Frigorífico Karmac Spa, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, boned meat, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 4. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  Hiszpania

  Firma SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Barros, Hiszpania.

 5. GREEN FIELD

  Ukraina

  Firma GREEN FIELD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEGER ITALY GMBH

  Włochy

  Firma WEGER ITALY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Cattle import export. Ma siedzibę w Sand In Taufers, Włochy.

 2. PRO DESOSSA

  Portugalia

  Firma PRO DESOSSA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalição, Portugalia.

 3. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Rumunia

  Firma MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Apoldu De Sus, Rumunia.

 4. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  Hiszpania

  Firma MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach mięso - hurt, papier artystyczny, i płyty wiórowe. Ma siedzibę w Almacellas, Hiszpania.

 5. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Niemcy

  Firma IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Duesseldorf, Niemcy.

 1. EURL LE LIEVRE LUC

  Francja

  Firma EURL LE LIEVRE LUC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Krowy mleczne, bydło rzeźne, bydło do reprodukcji, Bydło rzeźne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Le Roc Saint Andre, Francja.

 2. J.W. EIKELENBOOM

  Holandia

  Firma J.W. EIKELENBOOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mięsa wieprzowego, mięso wołowe mrożone, mięso wieprzowe mrożone, i wołowina BIO. Ma siedzibę w Lith, Holandia.

 1. QUALITYEXPORT

  Hiszpania

  Firma QUALITYEXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach pełnoziarnista pasza dla zwierząt każdej rasy. Ma siedzibę w Lerida, Hiszpania.

 2. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Francja

  Firma FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, Jagnięcina, ritual slaughter, i halal. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 3. AL AMINE VIANDES

  Tunezja

  Firma AL AMINE VIANDES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach bydło rzeźne, bydło rasowe, Sklep rzeźniczy - mięso, i bydło. Ma siedzibę w Zaghouane, Tunezja.

 4. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, i Cattle import export. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 5. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunia

  Firma INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Wędliny i mięso peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Owce i kozy, Bydło rzeźne, Wędliny i mięso peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Pascani, Rumunia.

 6. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Republika Czeska

  Firma CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, bydło, Bydło rzeźne, Cattle import export, i bydło. Ma siedzibę w Rudolfov, Republika Czeska.

 7. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumunia

  Firma EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, Bydło rzeźne, Owce i kozy, bydło, Hodowla - import-eksport, Bydło rzeźne, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 8. GEORGITZIKIS FARM

  Grecja

  Firma GEORGITZIKIS FARM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, cielęta rzeźne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Veroia, Grecja.

 1. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cielęcina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, eksport mięsa świeżego, Cattle import export, cattle carcasses, i Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Castigaleu, Hiszpania.

 2. AKM

  Maroko

  Firma AKM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, bydło, i Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Safi, Maroko.

 3. AMO

  Francja

  Firma AMO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 4. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, bydło rzeźne, bydło rasowe, Bydło rzeźne, i hodowla bydła. Ma siedzibę w Santa Sofia D'epiro, Włochy.

 5. BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Turcja

  Firma BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach zwierzęta hodowlane, i konstrukcja budynków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS

  Belgia

  Firma COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe, i rzeźnie. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 7. COBOULUX

  Luksemburg

  Firma COBOULUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Bydło rzeźne, i rzeźnie. Ma siedzibę w Wecker, Luksemburg.

 8. GOLDEN-GARDEN SRL

  Mołdawia

  Firma GOLDEN-GARDEN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, Produkty z jaj, Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Falesti, Mołdawia.

 9. ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach bydło, i zwierzeta do towarzystwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. AGRO E MACHINES LTD

  Brazylia

  Firma AGRO E MACHINES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Ma siedzibę w San Paulo/sp, Brazylia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo