• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bydło rogate

Wyniki dla

Bydło rogate - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma KURT NISGAARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Breeding livestock, Krowy mleczne, norki, krowy mleczne, Cattle import export, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Skjern, Dania.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 3. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hiszpania

  Castellana de Carnes S.A. to firma wyspecjalizowana w produkcji, hodowli i tuczeniu, uboju i rozbiorze ŚWIEŻEJ WOŁOWINY WYSOKIEJ JAKOŚCI. Tradycyjnie, zwierzęta hodowlane były zawsze dobierane ze względu na jakość swojego mięsa, charakterystyczną dla danej rasy : Naturitycla, Debuey i Ternera Castellana. W chwili obecnej, Castellana de Carnes jest jedną z największych firm w kraju zajmujących się handlem świeżej wołowiny wysokiej jakości.

 4. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holandia

  Firma EUROPEAN GULF COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Bydło rogate, Zwierzęta - hodowla, wędliny halal, mięso - hurt, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 5. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Francja

  Firma MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Montrond, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalia

  Firma SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, świnie do reprodukcji, Bydło rogate, i Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, Owce i kozy, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Lohfelden, Niemcy.

 3. OBIONE

  Francja

  Firma OBIONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Mâcon, Francja.

 4. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Zaopatrzenie dla restauracji, byki, byki do reprodukcji, i Zaopatrzenie dla restauracji. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 5. EURL LE LIEVRE LUC

  Francja

  Firma EURL LE LIEVRE LUC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Krowy mleczne, bydło rzeźne, bydło do reprodukcji, Bydło rzeźne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Le Roc Saint Andre, Francja.

 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Niemcy

  Firma ZOOFACHMARKT - MARCHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 2. BOONEN

  Belgia

  Firma BOONEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach krowy mleczne, Jałówki, byki, i konie rzeźne. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

 1. WANGA FARM

  Niemcy

  Firma WANGA FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Jałówki, i byki. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 2. ULRICH THIEMANN KG

  Niemcy

  Firma ULRICH THIEMANN KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Billerbeck, Niemcy.

 3. HOFMANUFAKTUR.AT

  Austria

  Firma HOFMANUFAKTUR.AT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ryby, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Weistrach, Austria.

 4. MARTIN GRUBER

  Austria

  Firma MARTIN GRUBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Tamsweg, Austria.

 5. LG RIGI

  Szwajcaria

  Firma LG RIGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Küssnacht Am Rigi, Szwajcaria.

 6. CARNA HOLDING AG

  Szwajcaria

  Firma CARNA HOLDING AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 7. HOSTETTLER-SPEZIALZUCKER AG

  Szwajcaria

  Firma HOSTETTLER-SPEZIALZUCKER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Lenzburg, Szwajcaria.

 8. WEIG & VÖLKL AGRARHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WEIG & VÖLKL AGRARHANDEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Przetwory mleczne, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Waldthurn, Niemcy.

 1. MK-AGRARPRODUKTE

  Niemcy

  Firma MK-AGRARPRODUKTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Rolnictwo - import-export, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Schwaara, Niemcy.

 2. BÖ-GRO FLEISCHGROSSHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma BÖ-GRO FLEISCHGROSSHANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. SEMLOWER LANDHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SEMLOWER LANDHANDEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bydło rogate, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Semlow, Niemcy.

 4. AGRARGENOSSENSCHAFT LANGENCHURSDORF E.G.

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT LANGENCHURSDORF E.G., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Callenberg, Niemcy.

 5. JOHANN CHR. HANSEN GMBH

  Niemcy

  Firma JOHANN CHR. HANSEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Niebüll, Niemcy.

 6. LANDHANDEL LANDWEHR GMBH

  Niemcy

  Firma LANDHANDEL LANDWEHR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Bydło rogate, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Rietberg, Niemcy.

 7. WB QUALITÄTSFUTTERWERK GMBH

  Niemcy

  Firma WB QUALITÄTSFUTTERWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Windsbach, Niemcy.

 8. Z & P COMMODITIES AGENTUR FÜR AGRARPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma Z & P COMMODITIES AGENTUR FÜR AGRARPRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Barmstedt, Niemcy.

 9. AGRARGENOSSENSCHAFT BARTELSHAGEN I E.G.

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT BARTELSHAGEN I E.G., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Marlow, Niemcy.

 10. STEFAN KESSNER

  Niemcy

  Firma STEFAN KESSNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Włókna przędne naturalne, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Włókna przędne naturalne, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo