• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bydło rogate

Wyniki dla

Bydło rogate - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma KURT NISGAARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Breeding livestock, Krowy mleczne, norki, krowy mleczne, Cattle import export, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Skjern, Dania.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 3. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hiszpania

  Castellana de Carnes S.A. to firma wyspecjalizowana w produkcji, hodowli i tuczeniu, uboju i rozbiorze ŚWIEŻEJ WOŁOWINY WYSOKIEJ JAKOŚCI. Tradycyjnie, zwierzęta hodowlane były zawsze dobierane ze względu na jakość swojego mięsa, charakterystyczną dla danej rasy : Naturitycla, Debuey i Ternera Castellana. W chwili obecnej, Castellana de Carnes jest jedną z największych firm w kraju zajmujących się handlem świeżej wołowiny wysokiej jakości.

 4. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holandia

  Firma EUROPEAN GULF COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Bydło rogate, Zwierzęta - hodowla, wędliny halal, mięso - hurt, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 5. OBIONE

  Francja

  Firma OBIONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Mâcon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Zaopatrzenie dla restauracji, byki, byki do reprodukcji, i Zaopatrzenie dla restauracji. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 2. BOONEN

  Belgia

  Firma BOONEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach krowy mleczne, Jałówki, byki, i konie rzeźne. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

 3. EURL LE LIEVRE LUC

  Francja

  Firma EURL LE LIEVRE LUC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Krowy mleczne, bydło rzeźne, bydło do reprodukcji, Bydło rzeźne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Le Roc Saint Andre, Francja.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Niemcy

  Firma ZOOFACHMARKT - MARCHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 5. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalia

  Firma SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, świnie do reprodukcji, Bydło rogate, i Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 1. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Francja

  Firma MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Ma siedzibę w Montrond, Francja.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, Owce i kozy, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Lohfelden, Niemcy.

 1. WANGA FARM

  Niemcy

  Firma WANGA FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Jałówki, i byki. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 2. DE JONG MARINE LIFE B.V.

  Holandia

  Firma DE JONG MARINE LIFE B.V., roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Spijk Gem Lingewaal, Holandia.

 3. HAAS GMBH

  Austria

  Firma HAAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w St. Leonhard Am Forst, Austria.

 4. KASPAR FETZ GESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Austria

  Firma KASPAR FETZ GESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Andelsbuch, Austria.

 5. MAURER, STEINMANN UND PARTNER AG

  Szwajcaria

  Firma MAURER, STEINMANN UND PARTNER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Vordemwald, Szwajcaria.

 6. GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Heek, Niemcy.

 7. BOTHMANN & GREVE OHG

  Niemcy

  Firma BOTHMANN & GREVE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Testorf-Steinfort, Niemcy.

 8. RÖRIG-HARTIG + CO. LANDWARENHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma RÖRIG-HARTIG + CO. LANDWARENHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Mąka, grysiki, kasze, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, i Mąka, grysiki, kasze. Ma siedzibę w Korbach, Niemcy.

 1. HEINER BEIFUSS

  Niemcy

  Firma HEINER BEIFUSS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Ryby, Bydło rogate, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Ryby, Bydło rogate, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Dielheim, Niemcy.

 2. RIETHMÜHLE DINGELSTÄDT FUTTERMITTELHANDEL UND REITSPORTARTIKEL TOBIAS HENTRICH

  Niemcy

  Firma RIETHMÜHLE DINGELSTÄDT FUTTERMITTELHANDEL UND REITSPORTARTIKEL TOBIAS HENTRICH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Dingelstädt, Niemcy.

 3. AGRARGENOSSENSCH. GROCHWITZ EG

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCH. GROCHWITZ EG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Ryby, Bydło rogate, Mięso z rzeźni i świeży drób, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Ryby, Bydło rogate, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Herzberg, Niemcy.

 4. AGRARGENOSSENSCHAFT LÖBERITZ E.G.

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT LÖBERITZ E.G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Jaja, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Jaja. Ma siedzibę w Salzfurtkapelle, Niemcy.

 5. WILDBERGER AGRAR GMBH

  Niemcy

  Firma WILDBERGER AGRAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Wildberg, Niemcy.

 6. AGRARGENOSSENSCHAFT SCHLIEBEN EG

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT SCHLIEBEN EG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Schlieben, Niemcy.

 7. KMEHLENER AGRARPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma KMEHLENER AGRARPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Rolnictwo - import-export, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Priestewitz, Niemcy.

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT E.G.

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT E.G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Kemberg, Niemcy.

 9. FHG GMBH

  Niemcy

  Firma FHG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Podroby, Trzoda chlewna, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Wittingen, Niemcy.

 10. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Niemcy

  Firma JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Jüterbog, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo