• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • butle metalowe

Wyniki dla

Butle metalowe - Import eksport

 1. CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Bad Hönningen, Niemcy.

 2. A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 3. SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Thedinghausen, Niemcy.

 4. GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. WILLY LÜNING GMBH

  Niemcy

  Firma WILLY LÜNING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASECENTER NORD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GASECENTER NORD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Bad Schwartau, Niemcy.

 2. CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. BLOCKHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Moin! ! Miło mi, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej, bardzo się cieszę! Przy okazji, jestem Malte, jeden z założycieli Blockhütte. Miło mi Cię poznać! Nils - mój współzałożyciel - wywodzi się z branży narzędziowej, dlatego wiele podróżował po świecie, aby konserwować lub produkować narzędzia. W tym czasie byłem odpowiedzialny za wprowadzenie koncepcji żywieniowej w całych Niemczech. Te dwa rodzaje prac miały jedną wspólną cechę: podróżowanie, i to bardzo dużo. Właśnie ze względu na koszty i ochronę środowiska bardzo ważna była dla nas możliwość zabierania jedzenia ze sobą. Prywatnie, aby rozwiązać nasz problem związany z posiłkami i transportem, postanowiliśmy wykorzystać pudełka na lunch ze stali nierdzewnej. Jednak w tamtych czasach pojemniki te były wykonane z taniej stali nierdzewnej, nie nadawały się do kontaktu z żywnością i przeciekały. Dzięki naszemu doświadczeniu z wadliwymi pojemnikami na posiłki i wiedzy Nilsa na temat produkcji udało nam się bardzo ulepszyć te wyroby! Zapewniamy wyjątkowo wysoką jakość produktów codziennego użytku ze stali nierdzewnej: pojemniki na lunch ze stali nierdzewnej / butelki na wodę / termiczne pojemniki na lunch / młynki i ekspresy do kawy. Możemy również spersonalizować nasze pojemniki na lunch, umieszczając na nich grawerowane imię Twoje, Twoich kolegów lub pracowników oraz nazwisko lub logo firmy. Możemy nawet zaoferować produkcję pod wspólną marką. Oznacza to, że wspólnie możemy dostosować nasze produkty do Państwa marki i przesłania.

 4. VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH

  Niemcy

  Cylinders Holding i Vitkovice Cylinders to czeska firma, która od ponad 115 lat nieprzerwanie produkuje cylindry ciśnieniowe. Dzięki bardzo dużym inwestycjach staliśmy się światowym liderem z największym udziałem w europejskim rynku cylindrów stalowych. Eksport firmy skierowany jest na wszystkie kontynenty. W wybranych obszarach spółka holdingowa nie tylko buduje swoją pozycję rynkową, ale także nowe zakłady produkcyjne. Firma przeszła znaczący rozwój dzięki obecnym właścicielom. Aktualnie firma posiada cztery linie produkcyjne cylindrów ciśnieniowych w Ostrawie (Republika Czeska) i w Sosnowcu (Polska). W Ostrawie znajdują się również dwie linie do produkcji cylindrów rurowych. Posiadamy również specjalną technologię do produkcji zbiorników ciśnieniowych na wodór i gazy techniczne oraz nietypowych systemów ciśnieniowych do zastosowań hydraulicznych.

 5. RIESSNER-GASE GMBH

  Niemcy

 1. WESTFALEN AG

  Niemcy

 2. ROOT 7 LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. CROWN-BAELE

  Belgia

 2. WELZ GAS CYLINDER GMBH

  Niemcy

 3. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Niemcy

 4. GREENYWAY

  Hiszpania

 5. STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES

  Tunezja

 6. ARDAGH METAL PACKAGING

  Zjednoczone Królestwo

 7. VITKOVICE MILMET S.A.

  Polska

 8. POLSKI GAZ SP. Z O.O.

  Polska

 1. GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH

  Niemcy

 2. ETS G BEAUMONT

  Francja

 3. APODAN A/S

  Dania

 4. LÖWENGAS PROPAN-VERTRIEBS-GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 5. BETTS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. TAURES INDUSTRIES

  Algieria

 7. SUZHOU SUNFLY PRINYTING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 8. ROBINE IBERICA SA

  Hiszpania

 9. ME-FA A/S

  Dania

 10. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo