• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • butle metalowe

Wyniki dla

Butle metalowe - Import eksport

 1. CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Bad Hönningen, Niemcy.

 2. A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 3. SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Thedinghausen, Niemcy.

 4. GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Bad Schwartau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WILLY LÜNING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILLY LÜNING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 2. CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. BLOCKHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Moin! ! Miło mi, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej, bardzo się cieszę! Przy okazji, jestem Malte, jeden z założycieli Blockhütte. Miło mi Cię poznać! Nils - mój współzałożyciel - wywodzi się z branży narzędziowej, dlatego wiele podróżował po świecie, aby konserwować lub produkować narzędzia. W tym czasie byłem odpowiedzialny za wprowadzenie koncepcji żywieniowej w całych Niemczech. Te dwa rodzaje prac miały jedną wspólną cechę: podróżowanie, i to bardzo dużo. Właśnie ze względu na koszty i ochronę środowiska bardzo ważna była dla nas możliwość zabierania jedzenia ze sobą. Prywatnie, aby rozwiązać nasz problem związany z posiłkami i transportem, postanowiliśmy wykorzystać pudełka na lunch ze stali nierdzewnej. Jednak w tamtych czasach pojemniki te były wykonane z taniej stali nierdzewnej, nie nadawały się do kontaktu z żywnością i przeciekały. Dzięki naszemu doświadczeniu z wadliwymi pojemnikami na posiłki i wiedzy Nilsa na temat produkcji udało nam się bardzo ulepszyć te wyroby! Zapewniamy wyjątkowo wysoką jakość produktów codziennego użytku ze stali nierdzewnej: pojemniki na lunch ze stali nierdzewnej / butelki na wodę / termiczne pojemniki na lunch / młynki i ekspresy do kawy. Możemy również spersonalizować nasze pojemniki na lunch, umieszczając na nich grawerowane imię Twoje, Twoich kolegów lub pracowników oraz nazwisko lub logo firmy. Możemy nawet zaoferować produkcję pod wspólną marką. Oznacza to, że wspólnie możemy dostosować nasze produkty do Państwa marki i przesłania.

 4. VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH

  Niemcy

  Cylinders Holding i Vitkovice Cylinders to czeska firma, która od ponad 115 lat nieprzerwanie produkuje cylindry ciśnieniowe. Dzięki bardzo dużym inwestycjach staliśmy się światowym liderem z największym udziałem w europejskim rynku cylindrów stalowych. Eksport firmy skierowany jest na wszystkie kontynenty. W wybranych obszarach spółka holdingowa nie tylko buduje swoją pozycję rynkową, ale także nowe zakłady produkcyjne. Firma przeszła znaczący rozwój dzięki obecnym właścicielom. Aktualnie firma posiada cztery linie produkcyjne cylindrów ciśnieniowych w Ostrawie (Republika Czeska) i w Sosnowcu (Polska). W Ostrawie znajdują się również dwie linie do produkcji cylindrów rurowych. Posiadamy również specjalną technologię do produkcji zbiorników ciśnieniowych na wodór i gazy techniczne oraz nietypowych systemów ciśnieniowych do zastosowań hydraulicznych.

 5. RIESSNER-GASE GMBH

  Niemcy

  Firma RIESSNER-GASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 1. WESTFALEN AG

  Niemcy

  Firma WESTFALEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 2. ROOT 7 LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROOT 7 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szklanki i kieliszlki, szkło borokrzemowe, i butle. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. WELZ GAS CYLINDER GMBH

  Niemcy

  Firma WELZ GAS CYLINDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Rathenow, Niemcy.

 2. CROWN-BAELE

  Belgia

  Firma CROWN-BAELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, butelki aluminiowe, Butle metalowe, instalacje do napełniania butelek, i kapsle do butelek. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 3. PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG

  Niemcy

  Firma PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Butle metalowe, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Niemcy

  Firma GASE-CENTER-BORNEMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Gazy do użytku medycznego, Gazy skroplone, Węgiel - pochodne, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Gazy do użytku medycznego, i Gazy skroplone. Ma siedzibę w Fröndenberg, Niemcy.

 5. GREENYWAY

  Hiszpania

  Firma GREENYWAY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Ma siedzibę w Salar, Hiszpania.

 6. STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES

  Tunezja

  Firma STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Butle metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Zaghouan Riadh, Tunezja.

 7. APODAN A/S

  Dania

  Firma APODAN A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Butle metalowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Kobenhavn, Dania.

 8. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalia

  Firma CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Butle metalowe, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Vale Fetal, Portugalia.

 1. ME-FA A/S

  Dania

  Firma ME-FA A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, i Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Viby, Dania.

 2. GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A.

  Polska

  Firma GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Grodkow, Polska.

 3. GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH

  Niemcy

  Firma GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Grünhain-Beierfeld, Niemcy.

 4. ARDAGH METAL PACKAGING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARDAGH METAL PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach butle. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 5. POLSKI GAZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma POLSKI GAZ SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 6. VITKOVICE MILMET S.A.

  Polska

  Firma VITKOVICE MILMET S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Sosnowiec, Polska.

 7. GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Walsleben, Niemcy.

 8. BETTS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BETTS UK LTD, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 9. MBG

  Tunezja

  Firma MBG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butle metalowe, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Monastir Riadh, Tunezja.

 10. SUZHOU SUNFLY PRINYTING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUZHOU SUNFLY PRINYTING MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do odlewania na gorąco. Ma siedzibę w SUZHOU, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo