• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • butelki i bańki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Butelki i bańki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. LOUVRETTE GMBH VERPACKUNG + DESIGN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LOUVRETTE od ponad pół wieku skupia się na rozwoju i produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego.

 3. BECHTOLD & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

 4. UNIPLAST DOO

  Serbia

  Verified by europages badge
 5. HODS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Hods jest największym producentem butli PET bez BPA i dystrybutorem 5-galonowych nakrętek w Hiszpanii i Portugalii. Oprócz produkcji butli i nakrętek jesteśmy również liderami w dystrybucji różnych modeli dystrybutorów zimnej i ciepłej wody, fontann z wodą naturalną oraz szerokiej gamy akcesoriów, takich jak półki, wózki, uchwyty na kubki i zestawy konserwacyjne i wiele innych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIGH-PACK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIGH-PACK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ahrweiler, Niemcy.

 2. RAWOPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAWOPLAST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kretzschau, Niemcy.

 3. SNC PLASTIC

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SNC PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe, Butelki i słoiki z tworzyw sztucznych, i Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 4. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 5. HEGA S.C. ARKADIUSZ I PIOTR GAWLOWSCY

  Polska

  Przedsiębiorstwo Hega jest rodzinną firmą produkcyjną założoną w 1995 roku. Na początku działalności firma była zlokalizowana w Łodzi. Po zakupie i remoncie w 2003 roku hal produkcyjno-magazynowych została przeniesiona do Zgierza (3 km od autostrady A2, w bliskiej odległości od węzła autostradowego A1 z A2). Dzięki wieloletniej pracy właścicieli i kadry pracowniczej następuje ciągły rozwój firmy. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w nowoczesne maszyny wtryskowe, rozdmuchowe, linie do granulacji tworzyw sztucznych oraz urządzenia peryferyjne. Posiadamy własną narzędziownie wyposażoną zarówno w obrabiarki numeryczne CNC jak i konwencjonalne. Dzięki dużej powierzchni magazynowej większość z naszych wyrobów posiadamy na stanie magazynowym. Wyprodukowany towar dostarczamy do klientów zarówno własnym transportem jak i za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm transportowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Projektujemy i produkujemy detale z tworzyw sztucznych takich jak: >PP (Polipropylen) >PE (Polietylen) >PA (Poliamid) >PS (Polistyren) Na maszynach produkujemy detale i wyroby z form własnych i powierzonych. Specjalizujemy się głownie w produkcji wysokiej jakości tub do zniczy współpracujących z praktycznie każdą zautomatyzowaną linią produkcyjną. Produkujemy również kanistry wraz z bezpiecznymi nakrętkami oraz szczeble do ławek cmentarnych. Zajmujemy się też granulacją tworzyw sztucznych oraz usługami na wtryskarkach.

 1. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

 2. KLÄGER PLASTIK GMBH

  Niemcy

  Producent zróżnicowanych systemów i urządzeń rozpylających, takich jak atomizery, butelki z triggerem, pompki rozpylające zgodnie z DIN EN ISO 9001 (jakość) i DIN EN ISO 14001 (środowisko). Produkcja różnych opryskiwaczy do użytku w przemyśle, domu, ogrodzie i wielu różnych dziedzinach. Sprzedaż różnych rozpylaczy, zwłaszcza do zastosowań kosmetycznych. Opryskiwacze wielokrotnego użytku i opryskiwacze ciśnieniowe mogą być wyposażone w funkcję rozpylania 360°. Różne rozpylacze ciśnieniowe m.in. rozpylacze z pompą pojemność 1000 ml, 1500 ml lub 1600 ml do użytku w przemyśle, do pielęgnacji samochodów, do dezynfekcji, do zastosowań sanitarnych i domowych są produkowane w naszym zakładzie. Własna produkcja butelek z tworzyw sztucznych (HDPE i PET-G) w rozmiarach 20 ml – 1000 ml w różnych kolorach i kształtach. Dostępne są również odpowiednie zakrętki, kapsle zabezpieczające, kapsle ochronne, kapturki na nakrętki i pokrywki na zawiasach.

 1. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 2. INNIQUE AG

  Szwajcaria

  Innique – szwajcarska, innowacyjna firma, produkująca butelki, artykuły reklamowe i wiele innych. Od 50 lat wytwarzamy wysokiej jakości butelki z tworzyw sztucznych oraz pojemniki do przechowywania żywności i inne. Nasi specjaliści odpowiadają na wszystkie życzenia klientów: nadruki, grafiki, logo, wybór koloru czy formy - fantazja nie zna granic. Produkty: • artykuły reklamowe • butelki do napojów • puszki z tworzyw sztucznych • butelki z tworzyw sztucznych • pojemniki na płyny z tworzyw sztucznych • inne

 3. POLIMERPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Polimerpol to usytuowana w Polsce. Firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych dla branży spożywczej oraz chemicznej i budowlanej. Na rynku wyróżniamy się szerokim spektrum działalności. Zajmujemy się także sprzedażą detaliczną butelek PET wraz z nakrętkami i etykietami. Jako producenci opakowań z tworzyw sztucznych staliśmy się cenioną marką na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy butelki oraz słoiki z tworzyw PET i HDPE o pojemności od 50 ml do 10 L. Nasze produkty kierujemy do wielu różnorodnych branż: m. in. chemicznej, kosmetycznej, mleczarskiej, spożywczej, catering dietetyczny. Dostarczamy opakowania do wyciskarek do soków oraz automatów z mlekiem. Butelki z etykietą i nakrętką Mamy możliwość wykonania projektu etykiety oraz etykietowania oraz zakręcania plastikowych opakowań na indywidualne zamówienie. Proponujemy gotowe modele butelek z tworzyw sztucznych. Projektujemy również unikalne wzory na życzenie klienta z użyciem nowoczesnych programów komputerowych

 4. WATERPLUS TRINKTECHNIK INH. ROBERT MEIER

  Niemcy

  Od 2008 roku dostarczamy nasze butelki do picia do klinik, domów opieki, firm, klubów sportowych, szkół i przedszkoli. To wysokiej jakości, ale także tania alternatywa w stosunku do butelek szklanych lub PET. Można je zadrukować, myć w zmywarkach i w większości przypadkόw używać ponownie. Butelki produkowane są w Niemczech z materiału TRITAN®, całkowicie bez plastyfikatorów (bez bisfenolu), są bezwonne, odporne na wysoką temperaturę i niezwykle wytrzymałe. Dostarczamy nasze butelki przede wszystkim dla pracowników i pacjentów w firmach / klinikach, które są wyposażone w dozowniki wody pitnej. W ten sposób zapewniamy doskonałe pod względem higienicznym i ekonomiczne rozwiązanie, które spełnia wymagania normy ISO 9001, uzupełnione o zasady koncepcji HACCP. Nasze koncepcje kliniczne i dostępność wystarczających zapasów gwarantują płynne, wymagane zaopatrzenie pacjentów w wodę pitną. Dlatego też grupy kliniczne o dużej liczbie pacjentów należą do naszych wieloletnich klientów.

 5. SYSTEMPACK MANUFAKTUR MICHAEL SCHLEGEL VORM. HARTMUT H. SCHLEGEL EK

  Niemcy

  Firma Systempack Manufaktur jest od 1895 roku niezawodnym partnerem w następujących dziedzinach: butelki specjalne, butelki na piwo, butelki jednorazowe, butelki z zamknięciem pałąkowym, zamknięcia pałąkowe, nadruki na butelkach, kapsle. Nasz zespół jest zawsze do dyspozycji klientów i oferuje kompleksowe usługi doradcze. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem: Przed realizacją wysyłki jeszcze raz sprawdzamy w naszym laboratorium wszystkie istotne parametry jakości zgodnie z STLB. Do kontroli jakości naszych butli gazowych wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia z USA i Europy. Podstawą naszej odpowiedzialności za produkt zgodnie z odnośną ustawą jest własne laboratorium badawcze oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt. Wszystkie kontrole są dokonywane 1x w trakcie procesu produkcji oraz 1x przed wysyłką do klientów.

 6. TIMOLINO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy w Timolino Europe GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: termosy i dzbanki termiczne na napoje, kubki i filiżanki z nadrukami reklamowymi, bidony aluminiowe, bidony rowerowe z plastiku, kubki termiczne, plastikowe bidony z nadrukami, ekskluzywne artykuły reklamowe, kubki do kawy, filiżanki do kawy

 7. ZAKLAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY DEKOL

  Polska

 8. PET PREFORMS PRODUCTION,AND PLASTICS RECYCLING

  Polska

  Firma Ab Concept zajmuje sie produkcja preform i butelek PET, .Oraz recyklingiem tworzyw sztucznych

 1. PACK GROUP

  Ukraina

  Firma PACK GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania kosmetyków. Ma siedzibę w Brovary, Ukraina.

 2. ARPET PLASTIK

  Turcja

  Firma ARPET PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach butelki plastikowe, i opakowania pet. Ma siedzibę w Yenimahalle/ankara, Turcja.

 3. H. HERMANN ROTERT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma H. HERMANN ROTERT GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 4. ROTATERM PLASTIC PACKAGING INDUSTRY AND TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma ROTATERM PLASTIC PACKAGING INDUSTRY AND TRADE LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GÜNO GUEST AMENITIES COSMETICS MANUFACTURING CO.

  Turcja

  Firma GÜNO GUEST AMENITIES COSMETICS MANUFACTURING CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 6. JOSE MESTRE, SA

  Hiszpania

  Firma JOSE MESTRE, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowanie na kosmetyki, i opakowania kosmetyków. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. TOLGA PLASTIK VE AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TOLGA PLASTIK VE AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki z tworzyw sztucznych, słoje z plastiku dla laboratoriów, bańka z plastiku, i korek z plastiku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. KJS GMBH

  Niemcy

  Firma KJS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 9. PROFIPLAST

  Ukraina

  Firma PROFIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 10. PICCOLI PLAST SRL

  Włochy

  Firma PICCOLI PLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach flakony do napełniania, kontenery ekologiczne, i Produkcja flakonów. Ma siedzibę w Caselle Landi, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Butelki i bańki z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

478 Przedsiębiorstwa