• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • butelki i bańki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Butelki i bańki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

  Wszystkie wyroby na "butelki i bańki z tworzyw sztucznych"

 2. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 3. LOUVRETTE GMBH VERPACKUNG + DESIGN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LOUVRETTE od ponad pół wieku skupia się na rozwoju i produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego.

 4. BECHTOLD & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

 5. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HODS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Hods jest największym producentem butli PET bez BPA i dystrybutorem 5-galonowych nakrętek w Hiszpanii i Portugalii. Oprócz produkcji butli i nakrętek jesteśmy również liderami w dystrybucji różnych modeli dystrybutorów zimnej i ciepłej wody, fontann z wodą naturalną oraz szerokiej gamy akcesoriów, takich jak półki, wózki, uchwyty na kubki i zestawy konserwacyjne i wiele innych.

 2. UNIPLAST DOO

  Serbia

  Verified by europages badge
 3. HIGH-PACK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIGH-PACK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ahrweiler, Niemcy.

 4. RAWOPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAWOPLAST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kretzschau, Niemcy.

 5. SNC PLASTIC

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SNC PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe, Butelki i słoiki z tworzyw sztucznych, i Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 1. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i rozlewarki. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 2. KLÄGER PLASTIK GMBH

  Niemcy

  Producent zróżnicowanych systemów i urządzeń rozpylających, takich jak atomizery, butelki z triggerem, pompki rozpylające zgodnie z DIN EN ISO 9001 (jakość) i DIN EN ISO 14001 (środowisko). Produkcja różnych opryskiwaczy do użytku w przemyśle, domu, ogrodzie i wielu różnych dziedzinach. Sprzedaż różnych rozpylaczy, zwłaszcza do zastosowań kosmetycznych. Opryskiwacze wielokrotnego użytku i opryskiwacze ciśnieniowe mogą być wyposażone w funkcję rozpylania 360°. Różne rozpylacze ciśnieniowe m.in. rozpylacze z pompą pojemność 1000 ml, 1500 ml lub 1600 ml do użytku w przemyśle, do pielęgnacji samochodów, do dezynfekcji, do zastosowań sanitarnych i domowych są produkowane w naszym zakładzie. Własna produkcja butelek z tworzyw sztucznych (HDPE i PET-G) w rozmiarach 20 ml – 1000 ml w różnych kolorach i kształtach. Dostępne są również odpowiednie zakrętki, kapsle zabezpieczające, kapsle ochronne, kapturki na nakrętki i pokrywki na zawiasach.

 1. INNIQUE AG

  Szwajcaria

  Innique – szwajcarska, innowacyjna firma, produkująca butelki, artykuły reklamowe i wiele innych. Od 50 lat wytwarzamy wysokiej jakości butelki z tworzyw sztucznych oraz pojemniki do przechowywania żywności i inne. Nasi specjaliści odpowiadają na wszystkie życzenia klientów: nadruki, grafiki, logo, wybór koloru czy formy - fantazja nie zna granic. Produkty: • artykuły reklamowe • butelki do napojów • puszki z tworzyw sztucznych • butelki z tworzyw sztucznych • pojemniki na płyny z tworzyw sztucznych • inne

 2. WATERPLUS TRINKTECHNIK INH. ROBERT MEIER

  Niemcy

  Od 2008 roku dostarczamy nasze butelki do picia do klinik, domów opieki, firm, klubów sportowych, szkół i przedszkoli. To wysokiej jakości, ale także tania alternatywa w stosunku do butelek szklanych lub PET. Można je zadrukować, myć w zmywarkach i w większości przypadkόw używać ponownie. Butelki produkowane są w Niemczech z materiału TRITAN®, całkowicie bez plastyfikatorów (bez bisfenolu), są bezwonne, odporne na wysoką temperaturę i niezwykle wytrzymałe. Dostarczamy nasze butelki przede wszystkim dla pracowników i pacjentów w firmach / klinikach, które są wyposażone w dozowniki wody pitnej. W ten sposób zapewniamy doskonałe pod względem higienicznym i ekonomiczne rozwiązanie, które spełnia wymagania normy ISO 9001, uzupełnione o zasady koncepcji HACCP. Nasze koncepcje kliniczne i dostępność wystarczających zapasów gwarantują płynne, wymagane zaopatrzenie pacjentów w wodę pitną. Dlatego też grupy kliniczne o dużej liczbie pacjentów należą do naszych wieloletnich klientów.

 3. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 4. POLIMERPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Polimerpol to usytuowana w Polsce. Firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych dla branży spożywczej oraz chemicznej i budowlanej. Na rynku wyróżniamy się szerokim spektrum działalności. Zajmujemy się także sprzedażą detaliczną butelek PET wraz z nakrętkami i etykietami. Jako producenci opakowań z tworzyw sztucznych staliśmy się cenioną marką na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy butelki oraz słoiki z tworzyw PET i HDPE o pojemności od 50 ml do 10 L. Nasze produkty kierujemy do wielu różnorodnych branż: m. in. chemicznej, kosmetycznej, mleczarskiej, spożywczej, catering dietetyczny. Dostarczamy opakowania do wyciskarek do soków oraz automatów z mlekiem. Butelki z etykietą i nakrętką Mamy możliwość wykonania projektu etykiety oraz etykietowania oraz zakręcania plastikowych opakowań na indywidualne zamówienie. Proponujemy gotowe modele butelek z tworzyw sztucznych. Projektujemy również unikalne wzory na życzenie klienta z użyciem nowoczesnych programów komputerowych

  Wszystkie wyroby na "butelki i bańki z tworzyw sztucznych"

 5. SYSTEMPACK MANUFAKTUR MICHAEL SCHLEGEL VORM. HARTMUT H. SCHLEGEL EK

  Niemcy

  Firma Systempack Manufaktur jest od 1895 roku niezawodnym partnerem w następujących dziedzinach: butelki specjalne, butelki na piwo, butelki jednorazowe, butelki z zamknięciem pałąkowym, zamknięcia pałąkowe, nadruki na butelkach, kapsle. Nasz zespół jest zawsze do dyspozycji klientów i oferuje kompleksowe usługi doradcze. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem: Przed realizacją wysyłki jeszcze raz sprawdzamy w naszym laboratorium wszystkie istotne parametry jakości zgodnie z STLB. Do kontroli jakości naszych butli gazowych wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia z USA i Europy. Podstawą naszej odpowiedzialności za produkt zgodnie z odnośną ustawą jest własne laboratorium badawcze oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt. Wszystkie kontrole są dokonywane 1x w trakcie procesu produkcji oraz 1x przed wysyłką do klientów.

 6. ZHEJIANG SANLE PLASTIC LTD

  Chiny

  Specjalizujemy się w produkcji opakowań plastikowych posiadających certyfikat BV. Nasze przedsiębiorstwo oferuje duży wybór opakowań plastikowych, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, surowcowym, produktów spożywczych, farmaceutycznym itd. Wszystkie nasze produkty są całkowicie zgodne z przepisami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa.

 7. TIMOLINO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy w Timolino Europe GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: termosy i dzbanki termiczne na napoje, kubki i filiżanki z nadrukami reklamowymi, bidony aluminiowe, bidony rowerowe z plastiku, kubki termiczne, plastikowe bidony z nadrukami, ekskluzywne artykuły reklamowe, kubki do kawy, filiżanki do kawy

 8. ZAKLAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY DEKOL

  Polska

 1. PET PREFORMS PRODUCTION,AND PLASTICS RECYCLING

  Polska

  Firma Ab Concept zajmuje sie produkcja preform i butelek PET, .Oraz recyklingiem tworzyw sztucznych

 2. GÜNO COSMETICS AND GUEST AMENITIES MANUFACTURING CO.

  Turcja

  Firma GÜNO COSMETICS AND GUEST AMENITIES MANUFACTURING CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 3. ARPET PLASTIK

  Turcja

  Firma ARPET PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach butelki plastikowe, i opakowania pet. Ma siedzibę w Yenimahalle/ankara, Turcja.

 4. PACK GROUP

  Ukraina

  Firma PACK GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania kosmetyków. Ma siedzibę w Brovary, Ukraina.

 5. ROTATERM PLASTIC PACKAGING INDUSTRY AND TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma ROTATERM PLASTIC PACKAGING INDUSTRY AND TRADE LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. H. HERMANN ROTERT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma H. HERMANN ROTERT GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 7. JOSE MESTRE, SA

  Hiszpania

  Firma JOSE MESTRE, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowanie na kosmetyki, i opakowania kosmetyków. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. TOLGA PLASTIK VE AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TOLGA PLASTIK VE AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki z tworzyw sztucznych, słoje z plastiku dla laboratoriów, bańka z plastiku, i korek z plastiku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. PROFIPLAST

  Ukraina

  Firma PROFIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 10. KJS GMBH

  Niemcy

  Firma KJS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Butelki i bańki z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

520 Przedsiębiorstwa