• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • buraki

Wyniki dla

Buraki - Import eksport

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Żywność - import-eksport, sadzonki kapust, świeże owoce, melon, warzywa, i rzepa. Ma siedzibę w Torres Novas, Portugalia.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, Fresh fruits and vegetables, marchew, Buraki, selery, rzepa, i kard. Ma siedzibę w Alboraya-Valencia, Hiszpania.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 4. VERDUYN FRANCE

  Francja

  Firma VERDUYN FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Buraki, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, marchew, selery, i Buraki. Ma siedzibę w Phalempin, Francja.

 5. PB DIALOG

  Ukraina

  Firma PB DIALOG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, marchew, Buraki, i cebule. Ma siedzibę w Kakhovka, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Niemcy

  Firma AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Owce i kozy, Buraki, Krowy mleczne, Owce i kozy, i Buraki. Ma siedzibę w Mühlberg, Niemcy.

 2. BTG BOUTHEGOURD

  Francja

  Firma BTG BOUTHEGOURD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Buraki. Ma siedzibę w St Benoit Sur Loire, Francja.

 3. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Buraki, Warzywa świeże, i Buraki. Ma siedzibę w Sleaford, Zjednoczone Królestwo.

 4. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, Zboża, ziarna zbożowe, Buraki, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 5. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DUTCH FARMERS SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, Buraki, Zboża, ziarna zbożowe, i Buraki. Ma siedzibę w Stargard Szczecinski, Polska.

 1. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Niemcy

  Firma GUT DUMMERSTORF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Buraki, Bydło rogate, i Buraki. Ma siedzibę w Dummerstorf, Niemcy.

 2. DE WULF AGRO

  Belgia

  Firma DE WULF AGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Buraki. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 1. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Węgry

  Firma SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, Buraki, Zboża, ziarna zbożowe, i Buraki. Ma siedzibę w Hajduszoboszlo, Węgry.

 2. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polska

  Firma BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Buraki, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Buraki. Ma siedzibę w Chodow, Polska.

 3. STE BTG AGR I

  Francja

  Firma STE BTG AGR I, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, i Buraki. Ma siedzibę w St Benoit Sur Loire, Francja.

 4. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Buraki. Ma siedzibę w Cixi, Stany Zjednoczone.

 5. STJÖRNUGRÍS HF

  Islandia

  Firma STJÖRNUGRÍS HF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, i Buraki. Ma siedzibę w Reykjavík, Islandia.

 6. GARAWOL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARAWOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Buraki. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 7. LHOTE SA

  Francja

 8. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. DANCKERT KROHN AS

  Norwegia

 2. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Niemcy

 3. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Hiszpania

 4. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Niemcy

 5. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Francja

 6. MATROT U.K. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Francja

 8. S.I.D.E.SUP.

  Francja

 9. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Dania

 10. BIO FAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Bio Fast jest producentem ekologicznych warzyw. Od 20 lat staramy się produkować wysokiej jakości warzywa w naszym rodzinnym gospodarstwie w północnej Francji. W 2015 roku zdecydowaliśmy się przekształcić nasze gospodarstwo w rolnictwo ekologiczne, aby sprostać oczekiwaniom społeczeństwa i być bardziej zgodnym z naszymi przekonaniami. Możemy teraz zaoferować nasze ziemniaki i buraki, a także marchew, cebulę i szereg warzyw przeznaczonych zarówno na rynek produktów świeżych, jak i przemysłowych, pakowanych luzem, w big-bagach i siatkach. Nasze certyfikaty Bio, Global Gap, Label Rouge i HVE 3 pozwalają nam spełniać oczekiwania konsumentów. Dzięki idealnej lokalizacji w połowie drogi między Paryżem a Lille możemy z łatwością obsługiwać wiele różnych miejsc docelowych. Prosimy o kontakt i złożenie zamówienia już dziś!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo