• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

 1. MONOSTEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy turecką firmą produkcyjno-budowlaną, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, projektowaniu, zarządzaniu, budowie i usługach konsultacyjnych. Jesteśmy w stanie pracować jako firma EPCI (Engineering, Procurement, Construction, and Installation). Sektory, w których pracujemy obejmują budownictwo przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, inżynierię lądową i wodna, drążenie tuneli oraz górnictwo. Nasz nowoczesny park maszynowy i oprogramowanie do zarządzania pozwala nam zapewnić naszym cennym klientom wysoką jakość, terminowość dostaw i bezbłędną obsługę. Włączamy naszych klientów do uczestniczenia w całym procesie produkcji. Cała nasza produkcja jest zgodna z normami europejskimi. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BRUGG ROHRSYSTEM AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRUGG ROHRSYSTEM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Kleindottingen, Szwajcaria.

 3. JKF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JKF GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Birkenfeld, Niemcy.

 4. ARNING EDELSTAHL & SONDERMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARNING EDELSTAHL & SONDERMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Ibbenbüren, Niemcy.

 5. HANSA POLYTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSA POLYTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Moormerland, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. U. EITNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma U. EITNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Dieburg, Niemcy.

 2. KUTSCH GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUTSCH GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 3. ANTEMO GMBH ANLAGEN & TEILEFERTIGUNG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ANTEMO GMBH ANLAGEN & TEILEFERTIGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w St.peter/judenburg, Austria.

 4. BECK-MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BECK-MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Flein, Niemcy.

 5. KNOLL & LANGOHR MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KNOLL & LANGOHR MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Dittenheim, Niemcy.

 1. THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 2. MSK GESELLSCHAFT FÜR AUTOMATISIERUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSK GESELLSCHAFT FÜR AUTOMATISIERUNG MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Schenefeld, Niemcy.

 1. PSWM-MONTAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PSWM-MONTAGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Neumünster, Niemcy.

 2. STAHLBAU WEGSCHEID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAHLBAU WEGSCHEID GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Wegscheid, Niemcy.

 3. RBC ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RBC ROBOTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Bad Camberg, Niemcy.

 4. PARO AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PARO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Subingen, Szwajcaria.

 5. BT-ANLAGENBAU GMBH & CO.KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BT-ANLAGENBAU GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Gleisdorf, Austria.

 6. INGENIEURPLANUNG DR. BLUM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INGENIEURPLANUNG DR. BLUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 7. A2 CONSTRUCTION GROUP

  Polska

  A2 Construction Group is engaged in construction, assembling and finishing works and is currently involved in construction throughout the Netherlands. Are you in need of a responsible contractor or subcontractor for any construction works? We always ready to support you at any stage of project realization. Be confident in our experience: we have been operating in many countries of the European Union (Netherlands, Belgium, Portugal, Spain, and Poland) for more than 15 years. The company's staff includes engineers, designers and senior laborers, which guarantees qualitative realization of projects of any kind of complexity. A2 Construction Group performs the following types of works: ● Construction of individual residential houses, villas, townhouses, quad houses, low-rise residential buildings, extensions, superstructures ● Turnkey construction and repair of residential and commercial real estate objects ● Concrete works (foundation installation, formwork installation, laying and binding of reinforcement, screeding and others) ● Masonry works (Brick and clinker masonry, block masonry, walls and partitions with and without insulation) ● Roofing (roll roofing, sheet steel roofing, tile roofing, dormer windows) ● Drywall works (walls, partitions, ceilings) ● Flooring (insulation, concrete, screed, laminate, linoleum, tile) ● Finishing works (painting, facing, plastering) ● Electrical, plumbing and ventilation works ● Facade construction ● landscaping

 8. STRUCTA GEOMETRIA, UAB

  Litwa

  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kopuł geodezyjnych o unikatowych kształtach konstrukcji geometrycznej. Świadczymy usługi projektowania, obliczania i szacowania, realizacji i instalacji konstrukcji. Oferujemy doradztwo, projektowanie, produkcję i montaż budowli o różnych kształtach geometrycznych. Wykonujemy produkty z różnych materiałów takich jak metale, drewno, arkusze PCV, szkło i kompozyty, odpowiednio do planów klienta: konstrukcje metalowe, ogrodzenia, poręcze, schody i inne pojedyncze produkty.

 1. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Włochy

  W ciągu pięćdziesięciu lat, przedsiębiorstwo Cobimm dało wyraz swojej kulturze budowlanej w dwóch dużych dziedzinach: budynki mieszkalne i budynki przemysłowe. Przedsiębiorstwo Cobimm zrealizowało szkoły, sklepy, urzędy; odrestaurowało zabytki, teatry, kina, kościoły, przywracając światło miejscom zamieszkanym przez społeczności i ich wspomnieniom. Inwestowanie w przyszłość poprzez technologię i wizję, szanowanie przeszłości dzięki wartościom i tradycji. Cobimm eksportuje swoją wiedzę i swoje know-how w całych Włoszech.

 2. APE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Historia firmy APE Engineering GmbH. Budynek firmy APE Engineering GmbH. Droga APE Engineering GmbH od firmy jednoosobowej do kwitnącego przedsiębiorstwa średniej wielkości z obrotami wynoszącymi około 2 milionów euro rocznie. Już w momencie założenia firmy w 1989 roku, inż. Andreas Prasuhn trafił swoim pierwszym pomysłem w dziesiątkę. Był to podnośnik do beczek o pojemności 200l. Dziś można spojrzeć na niego z nostalgią, ale stał się on podstawą systemu modułowego APE. Ułatwienie pracy w warsztatach i zakładach produkcyjnych wszystkich branż. Nasza oferta obejmuje maszyny do przenoszenia i opróżniania beczek, rolki, kontenery, pojemniki do towarów sypkich aż po usługi dla przemysłu jądrowego, gdzie konieczna jest ochrona przed promieniowaniem. Celem APE jest bezpieczeństwo pracy: automatyczna obsługa ciężkich ładunków do 1 tony, np. opróżnianie worków, beczek i przede wszystkim ochrona przed emisją szkodliwych substancji.

 3. PPM ENERGIE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Już od połowy lat 90-tych, grupa PPM Technologie, z siedzibą w Asperhofen pod Wiedniem w Austrii, zajmuje się wykorzystaniem obiegów materiałowo-energetycznych. Nasze średniej wielkości przedsiębiorstwo od początku obecnego tysiąclecia wykorzystuje we własnym zakładzie opatentowaną procedurę. Dzięki temu, procedura ta może być testowane w praktyce i optymalizowana. Firma posiada doświadczony, wykwalifikowany personel i jest światowym liderem w dziedzinie kompaktowych, zdecentralizowanych instalacji do produkcji biodiesla. Lista naszych referencji obejmuje liczne projekty, realizowane w Niemczech, Austrii, na Węgrzech, w Hiszpanii i Australii. W 2008 roku, otrzymaliśmy za to nagrodę Biofuels Technology Award. Oprócz instalacji do produkcji biodiesla, z sukcesem projektujemy i uruchamiamy biogazownie. Wraz z rozwojem biopaliw, instalacje zostały wyposażone w kolejny komponent - elektrociepłownię blokową.

 4. PREFABRIK YAPI CONSTRUCTION INDUST. AND TRADE INC.

  Turcja

  Prefabrik Yapi, wiodąca firma w Turcji na rynku lekkich konstrukcji stalowych założona w Stambule w 1989 r., produkuje budynki prefabrykowane, kontenery i konstrukcje stalowe, które zapewniają wysoką jakość według standardów produkcyjnych obowiązujących w Turcji i na świecie. Prefabrik Yapı zajmuje się stroną techniczną i projektowaniem dzięki profesionalnemu zespołowi składającemu się z inżynierów i architektów pracujących w dziale sprzedaży, marketingu, produkcyjnym oraz R&D. Firma zorientowana na klienta i jego satysfakcję zapewnia planowanie, projektowanie, załadunek, logistykę, montaż, demontaż, mocowanie wewnątrz budynku, malowanie i usługi posprzedażowe - obok wysokiej technologii produkcji w Turcji i za granicą. NASZE ZDOLNOŚCI PRODUKCYJNE: Kontenery: 2100 kontenerów miesięcznie - Budynki prefabrykowane: 60.000 m2/miesiąc - Budynki z konstrukcji stalowych: 50.000 m2/miesiąc

 5. PANELTECH

  Polska

  Jesteśmy czołowym polskim producentem budowlanych materiałów termoizolacyjnych. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów jak też wykonawców wyspecjalizowanych w wykonywaniu termoizolacji budynków oraz stawiających obiekty w systemie lekkiej obudowy z płyt warstwowych. Naszym klientom oferujemy m.in. • Nowoczesny i kompleksowy system lekkiej obudowy z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym (PIR i PUR), z wełny mineralnej i styropianu • styropian EPS i styrodur XPS do ocieplania elewacji, podłóg i fundamentów • styropapę (styropian laminowany papą) do m.in. izolacji nowych i starych dachów płaskich • architektoniczne kształtki styropianowe • poliuretanowe płyty izolacyjne PIR w okładzinie z folii metalizowanej • system fasadowych kasetonów izolacyjnych • wykonanie chłodni, mroźni, przechowalni oraz modułowych komór chłodniczych i mroźniczych w oparciu o chłodnicze płyty warstwowe naszej produkcji • rozwierane, wahadłowe i przesuwne drzwi przemysłowe do zastosowań uniwersalnych jak też do obiektów o kontrolowanej atmosferze Nasza oferta obejmuje także generalne wykonawstwo hal przemysłowych, magazynowych, handlowych, inwentarskich i innych obiektów z zastosowaniem płyt warstwowych oraz kasetonów naszej produkcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szczególnie wszystkie firmy, które cenią sobie wysoką trwałość i jakość materiałów budowanych oraz solidność i terminowość usług.

 6. PRACE WYSOKOŚCIOWE HIGH-LEVEL

  Polska

  Prace wysokościowe Warszawa to synonim przez który znaleźli nas nasi najwięksi klienci z sektora przemysłowego czy administracji budynkami mieszkaniowymi. Wykonujemy szereg usług wysokościowych stosując dostęp linowy czy alpinizm przemysłowy jako sposób dotarcia do miejsca przeprowadzania prac z naszej oferty. Specjalistyczne prace wysokościowe wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi a także spełniającego wszelkie normy sprzętu ochrony indywidualnej. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych. Szukasz solidnego wykonawcy z dziedziny alpinizm przemysłowy czy usługi na wysokościach - dobrze trafiłeś. Zapraszamy do współpracy! High-level Specjalistyczne prace wysokościowe

 7. FIRMA BUDOWLANA "URBACKA" PIOTR URBACKA

  Polska

  Nasza firma budowlana jest jedną z najważniejszych opolskich firm budowlanych, a także wykonawców domów wielorodzinnych. Działamy zarówno na rynku prywatnym, jak i państwowym. Firma powstała na potrzeby opolskiego rynku remontowo-budowlanego. Wieloletnie doświadczenie zezwala projektantom chwalić się mocną oraz cenioną marką. Zapewniamy pełną pomoc przy przygotowaniu projektu i odnalezieniu właściwych rozwiązań. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z oferty firmy Firma Budowlana Opole Urbacka. Od lat dokładamy wszelkich starań by usprawnić wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało podejmowanej pracy. Naszym klientom gwarantujemy duży wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia klienta oraz skrupulatne przeprowadzenie projektu. W ofercie jest zarówno budowa budynków przemysłowych, jak też roboty ziemne. Oferta firmy Urbacka jest kierowana głównie do klientów pojedynczych i firm. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych kontaktach z najszybszymi fachowcami - co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług w Opolu.

 8. MODULAR SYSTEM SP. ZO.O.

  Polska

  Modular System Sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji domów modułowych oraz kontenerów budowlanych i wojskowych. Modular System Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, poświadczone licznymi realizacjami. Innowacyjne rozwiązania które oferuje firma, sprawiają, że czas realizacji jest szybszy oraz istnieje możliwość przenoszenia modułów w inne miejsca. Dodatkowo każdy moduł można w dowolnym czasie rozszerzać o kolejne części. Firma współpracuje z klientami o różnym profilu działalności, oznacza, to, że każdy projekt jest indywidualnie zaprojektowany aby spełnić potrzeby każdego klienta.Oferta Modular System Sp. z o.o. to: - kontenery budowlane, - rozwiązania dla wojska, - innowacyjne systemy modułowe, - kontenery biurowe.Realizacje Modular System Sp. z o.o. to m.in. biura, domy całoroczne lub budownictwo kontenerowe dla wojska. Firma wykorzystuje rozwiązania charakteryzujące się m.in.: dbałością o środowisko, nowoczesną technologią produkcji, szybką realizacją zamówień, dostosowaniem projektu do potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu z Modular System Sp. z o.o. telefonicznie, e-mailowo oraz osobiście w biurze przy ul. Kostrogaj 8, w Płocku ( 09-400). Pracownicy firmy, z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Podajemy również dane rejestrowe Modular System Sp. z o.o.: NIP: 7123301642 oraz REGON: 362751450.

 9. KELLER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Keller Polska Sp. z o. o. międzynarodowy koncern świadczący usługi w zakresie geotechniki. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Centrala Keller Polska w Ożarowie Mazowieckim została otwarta w 2003 roku. Biuro jest siedzibą Zarządu firmy, Oddziału Ścian Szczelinowych oraz Oddziału Ożarów Mazowiecki, który obejmuje swoim zasięgiem województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie oraz częściowo kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Keller Polska Sp. z o.o. na stronie: http: //www.keller.com.pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/ozarow-mazowiecki Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do: firm deweloperskich projektantów, architektów, klientów firmowych, generalnych wykonawców. Zakres technologii oferowany przez firmę Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: geodreny, dynamiczne zagęszczanie, wibroflotacje; posadowienia pośredniego m.in.: iniekcja rozpychająca, wgłębne mieszanie gruntu na sucho (d-DSM), iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe. Zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 172 (05-850).

 10. AKRO DEVELOPMENT GENERALNY WYKONAWCA

  Polska

  AKRO Development jest to firma z 30-letnim doświadczeniem zajmująca się budownictwem na rynku podkarpackim. Oferta firmy to generalne wykonawstwo i projektowanie inwestycji budowlanych w takich miastach jak Krosno, Rzeszów oraz innych. AKRO Development specjalizuje się w budowie nowoczesnych hal i obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych, docieplaniem i systemami elewacyjnymi, jak i również wykonawstwem posadzek przemysłowych. Podczas realizacji projektów firma w pełni angażuje się we współprace z inwestorem, skupiając się na jego najważniejszych potrzebach. AKRO Development pomaga również w wypełnianiu formalności urzędowych oraz w doradztwie w koncepcji projektu budowlanego. Wybudowała już około 560 mieszkań w Rzeszowie oraz ponad 19 500 m2 powierzchni użytkowej hal magazynowych i produkcyjnych w województwie podkarpackim oraz lubelskim. Firma AKRO to sprawdzony "generalny wykonawca" wielu inwestycji. Świadczy szeroki zakres usług budowlanych, w tym m.in.budowa hal, budownictwo mieszkaniowe oraz usługi budowlane - posadzki przemysłowe dla różnego rodzaju obiektów przemysłowych i mieszkalnych, docieplenia i systemy elewacyjne. Firma otrzymała „Certyfikat Przejrzysta Firma” Magazynu FORBS oraz od kilku lat znajduje się na liście najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce według Dziennika , , Puls Biznesu’’. Więcej na temat firmy oraz jej oferty znajdą Państwo na dedykowanej stronie akro.pl

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

Liczba wyników

2079 Przedsiębiorstwa