• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

 1. H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Otwartość w kontaktach z naszymi klientami to najważniejsza zasada naszego zespołu. Zrodzone z tego zaufanie jest najlepszą podstawą udanych relacji biznesowych. Poprzez partnerską współpracę osiągamy najlepsze wyniki. Logicznym tego rezultatem jest optymalna obsługa. Towarzysząc projektowi, oferujemy stałą obsługę klienta, monitorowanie procesów technicznych i obecność na miejscu w przypadku zaistnienia takiej potrzeby. Jesteśmy niezawodnym kontaktem w razie pytań, które mogą się pojawić w różnych fazach projektu, od planowania do jego realizacji, i oferujemy bezpośrednią i skuteczną pomoc na wszystkich etapach planowania i eksploatacji. Nasze kompetencje fachowe i bezpośredni kontakt naszego dobrze zorganizowanego zespołu z klientami gwarantują sprawną i skuteczną realizację zamówień oraz rozwiązywanie problemów. Nasi klienci są na bieżąco informowani o aktualnym statusie projektu. Możemy więc obejść się bez czasochłonnej "kultury spotkań biznesowych".

  Witryna www Open In New icon
 2. MONOSTEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy turecką firmą produkcyjno-budowlaną, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, projektowaniu, zarządzaniu, budowie i usługach konsultacyjnych. Jesteśmy w stanie pracować jako firma EPCI (Engineering, Procurement, Construction, and Installation). Sektory, w których pracowaliśmy, to m.in. firmy budujące budynki przemysłowe, firmy budujące budynki mieszkalne, firmy zajmujące się inżynierią lądową i wodną, firmy zajmujące się drążeniem tuneli oraz firmy górnicze. Nasz nowoczesny park maszynowy i oprogramowanie do zarządzania pomaga nam zapewnić naszym cennym klientom wysoką jakość, terminowość dostaw i bezbłędną obsługę. Włączamy naszych klientów do uczestniczenia w całym procesie produkcji. Cała nasza produkcja jest zgodna z normami europejskimi. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. NEOBUDMA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. BRUGG ROHRSYSTEM AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. ANTEMO GMBH ANLAGEN & TEILEFERTIGUNG

  Austria

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KNOLL & LANGOHR MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. HANSA POLYTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. H & R INDUSTRIEROHRBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. WELDEX MONTAGE- UND SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. JKF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. ARNING EDELSTAHL & SONDERMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. BECK-MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. KUTSCH GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. U. EITNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. MSK GESELLSCHAFT FÜR AUTOMATISIERUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. PSWM-MONTAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. STAHLBAU WEGSCHEID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. RBC ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. SCHMIDT & CO

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. PARO AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 2. RAZZETTI COSTRUZIONI GENERALI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. BT-ANLAGENBAU GMBH & CO.KG

  Austria

  Verified by europages badge
 4. INGENIEURPLANUNG DR. BLUM

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. STRUCTA GEOMETRIA, UAB

  Litwa

  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kopuł geodezyjnych o unikatowych kształtach konstrukcji geometrycznej. Świadczymy usługi projektowania, obliczania i szacowania, realizacji i instalacji konstrukcji. Oferujemy doradztwo, projektowanie, produkcję i montaż budowli o różnych kształtach geometrycznych. Wykonujemy produkty z różnych materiałów takich jak metale, drewno, arkusze PCV, szkło i kompozyty, odpowiednio do planów klienta: konstrukcje metalowe, ogrodzenia, poręcze, schody i inne pojedyncze produkty.

 6. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Włochy

  W ciągu pięćdziesięciu lat, przedsiębiorstwo Cobimm dało wyraz swojej kulturze budowlanej w dwóch dużych dziedzinach: budynki mieszkalne i budynki przemysłowe. Przedsiębiorstwo Cobimm zrealizowało szkoły, sklepy, urzędy; odrestaurowało zabytki, teatry, kina, kościoły, przywracając światło miejscom zamieszkanym przez społeczności i ich wspomnieniom. Inwestowanie w przyszłość poprzez technologię i wizję, szanowanie przeszłości dzięki wartościom i tradycji. Cobimm eksportuje swoją wiedzę i swoje know-how w całych Włoszech.

 7. APE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Historia firmy APE Engineering GmbH. Budynek firmy APE Engineering GmbH. Droga APE Engineering GmbH od firmy jednoosobowej do kwitnącego przedsiębiorstwa średniej wielkości z obrotami wynoszącymi około 2 milionów euro rocznie. Już w momencie założenia firmy w 1989 roku, inż. Andreas Prasuhn trafił swoim pierwszym pomysłem w dziesiątkę. Był to podnośnik do beczek o pojemności 200l. Dziś można spojrzeć na niego z nostalgią, ale stał się on podstawą systemu modułowego APE. Ułatwienie pracy w warsztatach i zakładach produkcyjnych wszystkich branż. Nasza oferta obejmuje maszyny do przenoszenia i opróżniania beczek, rolki, kontenery, pojemniki do towarów sypkich aż po usługi dla przemysłu jądrowego, gdzie konieczna jest ochrona przed promieniowaniem. Celem APE jest bezpieczeństwo pracy: automatyczna obsługa ciężkich ładunków do 1 tony, np. opróżnianie worków, beczek i przede wszystkim ochrona przed emisją szkodliwych substancji.

 8. PREFABRIK YAPI CONSTRUCTION INDUST. AND TRADE INC.

  Turcja

  Prefabrik Yapi, wiodąca firma w Turcji na rynku lekkich konstrukcji stalowych założona w Stambule w 1989 r., produkuje budynki prefabrykowane, kontenery i konstrukcje stalowe, które zapewniają wysoką jakość według standardów produkcyjnych obowiązujących w Turcji i na świecie. Prefabrik Yapı zajmuje się stroną techniczną i projektowaniem dzięki profesionalnemu zespołowi składającemu się z inżynierów i architektów pracujących w dziale sprzedaży, marketingu, produkcyjnym oraz R&D. Firma zorientowana na klienta i jego satysfakcję zapewnia planowanie, projektowanie, załadunek, logistykę, montaż, demontaż, mocowanie wewnątrz budynku, malowanie i usługi posprzedażowe - obok wysokiej technologii produkcji w Turcji i za granicą. NASZE ZDOLNOŚCI PRODUKCYJNE: Kontenery: 2100 kontenerów miesięcznie - Budynki prefabrykowane: 60.000 m2/miesiąc - Budynki z konstrukcji stalowych: 50.000 m2/miesiąc

 9. GOTECH SP. Z O.O.

  Polska

  GOTECH to Kompleksowy Wykonawca Budownictwa Przemysłowego: Technologia – sektor energetyki i przemysłu oraz „offshore” – konstrukcje stalowe, instalacje. Budownictwo – kompletne zakłady przemysłowe – projekt, realizacja. GOTECH jest firmą prywatną, prowadzi działalność od 1990 roku na terenie Polski i za granicą. GŁÓWNE PRODUKTY •Projekt Podstawowy i Wykonawczy •Produkcja: konstrukcje wsporcze, zbiorniki, kanały, elementy urządzeń technologicznych, elektrofiltry. Wytwarzanie ze stali węglowych, nierdzewnych i kwasoodpornych. •Montaż, remont: kotły energetyczne, turbiny, elektrofiltry, rurociągi, konstrukcje stalowe, instalacje i urządzenia technologiczne, instalacje ochrony środowiska, sieci cieplne, powietrzne, wodne, gazowe. •Budowa obiektów przemysłowych: projektowanie, pozwolenie na budowę, realizacja wszystkich branż, pozwolenie na użytkowanie

 10. AKRO DEVELOPMENT GENERALNY WYKONAWCA

  Polska

  AKRO Development jest to firma z 30-letnim doświadczeniem zajmująca się budownictwem na rynku podkarpackim. Oferta firmy to generalne wykonawstwo i projektowanie inwestycji budowlanych w takich miastach jak Krosno, Rzeszów oraz innych. AKRO Development specjalizuje się w budowie nowoczesnych hal i obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych, docieplaniem i systemami elewacyjnymi, jak i również wykonawstwem posadzek przemysłowych. Podczas realizacji projektów firma w pełni angażuje się we współprace z inwestorem, skupiając się na jego najważniejszych potrzebach. AKRO Development pomaga również w wypełnianiu formalności urzędowych oraz w doradztwie w koncepcji projektu budowlanego. Wybudowała już około 560 mieszkań w Rzeszowie oraz ponad 19 500 m2 powierzchni użytkowej hal magazynowych i produkcyjnych w województwie podkarpackim oraz lubelskim. Firma AKRO to sprawdzony "generalny wykonawca" wielu inwestycji. Świadczy szeroki zakres usług budowlanych, w tym m.in.budowa hal, budownictwo mieszkaniowe oraz usługi budowlane - posadzki przemysłowe dla różnego rodzaju obiektów przemysłowych i mieszkalnych, docieplenia i systemy elewacyjne. Firma otrzymała „Certyfikat Przejrzysta Firma” Magazynu FORBS oraz od kilku lat znajduje się na liście najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce według Dziennika , , Puls Biznesu’’. Więcej na temat firmy oraz jej oferty znajdą Państwo na dedykowanej stronie akro.pl

Filtry

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

Liczba wyników

2126 przedsiębiorstwa