• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe

Wyniki dla

Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe - Import eksport

 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. MONOSTEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy turecką firmą produkcyjno-budowlaną, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, projektowaniu, zarządzaniu, budowie i usługach konsultacyjnych. Jesteśmy w stanie pracować jako firma EPCI (Engineering, Procurement, Construction, and Installation). Sektory, w których pracujemy obejmują budownictwo przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, inżynierię lądową i wodna, drążenie tuneli oraz górnictwo. Nasz nowoczesny park maszynowy i oprogramowanie do zarządzania pozwala nam zapewnić naszym cennym klientom wysoką jakość, terminowość dostaw i bezbłędną obsługę. Włączamy naszych klientów do uczestniczenia w całym procesie produkcji. Cała nasza produkcja jest zgodna z normami europejskimi. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. MODULE-T

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MODULE-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, Domki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, construction of prefabricated houses, industrial prefabricated constructions, mieszkanie prefabrykat, i prefabricated modular constructions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. HALLEN SCHWARZMANN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HALLEN SCHWARZMANN GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 5. ALHO SYSTEMBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALHO SYSTEMBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Ma siedzibę w Friesenhagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INCI PREFABRIC & CONTAINER

  Turcja

  Firma Inci Prefabric & Container powstała w 2018 roku jako jej nowoczesne i innowacyjne oblicze z dużą wiedzą, aby sprostać potrzebom rynku w zakresie technologii budownictwa modułowego. Oferujemy rozwiązania dla budownictwa prefabrykowanego w wielu dziedzinach, od obozów pracowniczych do mieszkań socjalnych, od mieszkań masowych do obiektów socjalnych, od konstrukcji modułowych do budynków komercyjnych i specjalnie zaprojektowanych. Produkujemy małe domki, kontenery modułowe, systemy energii słonecznej dla konstrukcji modułowych, budynki prefabrykowane i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Nasze płaskie kontenery modułowe i budynki prefabrykowane są zaprojektowane i zapakowane tak, aby ułatwić montaż na miejscu i zmniejszyć koszty transportu oraz logistyki. Ponadto świadczymy usługi z zakresu kontroli i montażu pomieszczeń mieszkalnych na placu budowy oraz różnych prefabrykowanych budynków modułowych przeznaczonych dla dużych projektów budowlanych. Jako turecki producent prefabrykowanych kontenerów i modułowych konstrukcji kabinowych, eksportujemy do krajów europejskich i afrykańskich. Nasze konstrukcje stalowe i płyty warstwowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami. Projektujemy i wykonujemy konkretne projekty, aby spełnić wymagania architektoniczne i jakościowe naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. STRUCTA GEOMETRIA, UAB

  Litwa

  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kopuł geodezyjnych o unikatowych kształtach konstrukcji geometrycznej. Świadczymy usługi projektowania, obliczania i szacowania, realizacji i instalacji konstrukcji. Oferujemy doradztwo, projektowanie, produkcję i montaż budowli o różnych kształtach geometrycznych. Wykonujemy produkty z różnych materiałów takich jak metale, drewno, arkusze PCV, szkło i kompozyty, odpowiednio do planów klienta: konstrukcje metalowe, ogrodzenia, poręcze, schody i inne pojedyncze produkty.

 3. BIOMEKAT INDUSTRIAL METALLIC CONSTRUCTIONS

  Grecja

  Nasza firma BIO.ME.KAT. EVRENIADIS AVRAAM działa w branży metalowych konstrukcji przemysłowych, produkuje stalowe budynki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, dźwigi przemysłowe, zakłada panele fotowoltaiczne na dachach lub budynkach parków przemysłowych, stawia metalowe budynki fabryczne, metalowe domy modułowe i dostarcza projekty pod klucz. W związku z rozszerzaniem działalności jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami budowlanymi z krajów bałkańskich i Afryki. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WSZELKICH METALOWYCH KONSTRUKCJI PRZEMYSŁOWYCH

 4. BLOQUERAS GAGO

  Hiszpania

  Specjaliści od maszyn do wyrobu bloczków betonowych i innych elementów prefabrykowanych: kostka brukowa, krawężniki, płyty, rury, pustaki. Prefabricados Bloquera Gago S.L. projektuje i wytwarza swoje własne maszyny stacjonarne do produkcji na pojemniku, a także inne elementy, które uzupełniają linię produkcyjną, włącznie z suszeniem i składowaniem; maszyny zautomatyzowane całkowicie lub częściowo. Firma robi wszystko, od węzła betoniarskiego po maszyny do wykończeń specjalnych (woskowanie, polerowanie, szlifowanie itp.).

 5. SPANTECH

  Belgia

  SPANTECH to jeden z liderów europejskich w dziedzinie badań i produkcji namiotów oraz struktur z naciąganego płótna. Firma obecna jest w ponad 20 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Siłą firmy jest integracja pod jednym dachem biura projektów, najnowocześniejszych narzędzi produkcyjnych oraz kompetentnych ekip instalujących. SPANTECH jest obecna we wszystkich branżach struktur płóciennych, zarówno tymczasowych, półtrwałych lub stałych. Na marginesie naszej działalności dla branży organizacji imprez SPANTECH rozwija rozwiązania w dziedzinie składowania przemysłowego, pokrycia terenów do uprawiania różnych sportów, elementy umożliwiające przeżycie, pracuje dla architektów i NGO. W ostatnich latach grupa SPANTECH zintegrowała trzy najważniejsze firmy z branży: Bator Struktury i Delta Struktury w 2006 r. oraz Elflein-Zelte w 2012 r tworząc w ten sposób jedną z najbardziej doświadczonych, kreatywnych i technologicznie zaawansowanych firm w branży.

 1. KARKAS KOMPLEKT LLC

  Rosja

  Głównym produktem naszej firmy jest drewniany dwuteownik (SK Beam®). Nasze belki od wielu lat z powodzeniem stosowane są jako stropy, krokwie i elementy ram w budownictwie cywilnym i przemysłowym. Karkas Komplekt LLC oferuje nowoczesne podłogi drewniane i systemy kratownicowe oparte na belkach dwuteowych (SK Beam®) z wypełnieniem płytą OSB i kołnierzami z LVL. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 13 lat i jest niezawodnym producentem oraz dostawcą drewnianych belek dwuteowych w Rosji i Europie. Misją i celem naszej firmy jest promowanie kanadyjskiej technologii produkcji belek dwuteowych na rynku rosyjskim i europejskim. W tym celu wykorzystujemy technologię Nascor i kupujemy materiały tylko od najlepszych rosyjskich i zagranicznych producentów. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat UE i pomyślnie przeszły wszystkie testy wytrzymałościowe; opracowaliśmy i wdrożyliśmy międzynarodowy system testowania produktów. Wszystkie testy i certyfikaty tylko potwierdziły wysoką jakość naszych produktów.

 2. SPOMASZ SP. Z O.O.

  Polska

  F.K.S.i M. Spomasz S.A jest częścią Smulders, międzynarodowej organizacji, która przyczynia się do realizowania ambitnych i unikatowych projektów w trzech różnych segmentach rynku: pozyskiwaniem energii odnawialnej wiatrowej w strefie morskiej i naziemnej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu, jak również w inżynierii lądowej i przemyśle. F.K.S.i M. Spomasz S.A jest częścią Grupy Smulders, międzynarodowej organizacji składającej się z 4 oddziałów: Spomasz, Iemants, Willems oraz Smulders Projects. Spomasz może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym wykonawstwie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Produkujemy konstrukcje stalowe specjalnego przeznaczenia w dziedzinie inwestycji związanych z pozyskiwaniem energii odnawialnej w strefie morskiej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu. Cały proces produkcji odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy techniczne. Głównym obszarem naszej działalności są: •Elementy konstrukcji stalowych morskich wież wiatrowych; •Elementy konstrukcji stalowych platform wydobywczych; •Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy!

 1. GALECO

  Polska

  Galeco jest spółką powstałą w roku 1996. Galeco specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych. Firma oferuje produkty i elementy konstrukcyjne systemów odprowadzania wody deszczowej, a także podbicia okapu dachu, czyli tzw. podsufitki. Produkty firmy Galeco charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów (stal, tworzywo PCV, Tytan-cynk). Technologia Galeco (LuxOcynk, polimerowa powłoka) sprawia, że rynny są wyjątkowe odporne na korozje i uszkodzenia, a także łatwe w montażu i konserwacji.

 2. ECOLOGIQ

  Polska

  Ecologiq jest wizjonerską firmą, oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy energooszczędnych budynków z drewna zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Od wielu lat z pasją projektujemy i produkujemy w technologii energooszczędnej całoroczne, gotowe domy szkieletowe z drewna oraz energooszczędne budynki użyteczności publicznej. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, jak również zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, w którym realizujemy wszelkie procesy produkcyjne. Ecologiq jest wizjonerską firmą, oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy energooszczędnych budynków z drewna zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Od wielu lat z pasją projektujemy i produkujemy w technologii energooszczędnej całoroczne, gotowe domy szkieletowe z drewna oraz energooszczędne budynki użyteczności publicznej. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, jak również zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, w którym realizujemy wszelkie procesy produkcyjne.

 3. GRUPA ŁUKASIUK POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  Grupa Łukasiuk Polska to renomowana firma wyspecjalizowana we wznoszeniu hal namiotowych. Hale powstają przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Obiekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, z uwzględnieniem wszelkich sugestii zamawiającego. Wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych inwestycji są gwarantem jakości i niezawodności budowanych przez nas obiektów, które mogą Państwo spotkać na terenie całego kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych.

 4. MAJK KRZYSZTOF MAJEWSKI

  Polska

  Firma zajmuje się prefabrykacją zbrojeń. Gięcie, skręcanie, cięcie stali żebrowanej i gładkiej. Montaż gotowych do zalania betonem elementów zbrojenia. Produkujemy z prętów żebrowanych ściany, belki, podciągi, wieńce, balkony, elementy niestandardowe, kosze szczelinowe, pale, słupy, filary. Wszystko gotowe do zamontowania na budowie i zalania betonem. Optymalizujemy koszty budowy poprzez ograniczenie czasu budowy. Do montażu części sprefabrykowanej wystarczy kilka osób. Optymalizujemy zużycie stali do kilku procent na wybrane zakresy elementów ze względu na zmianę metody montażu. Pręty łączone są metodą MIGMAG za pomocą spoin nienośnych zgodnych z normą 17660-2. Przyspieszenie budowy pozwala skrócić czas wynajmu dźwigów, zaplecza budowlanego oraz czas pracy pracowników co przekłada się na zmniejszenie kosztów inwestycyjnych. Udogodnienia związane z montażem gotowego zbrojenia pozwalają zmniejszyć ilość ludzi do pracy przy zachowaniu tego samego stopnia zaawansowania względem czasu. Z kilkuset szukanych pozycji zostaje kilkadziesiąt poskładanych elementów, które łatwiej zauważyć i nie "znikną" z budowy co wpłynie pozytywnie na organizację pracy.

 5. FORM-BUD

  Polska

  Konieczność dbania o ekologię sprawia, że domy drewniane, w których łatwiej jest zatrzymać ciepło i które dzięki temu można mniej ogrzewać, cieszą się coraz większą popularnością. Ich zaletą jest też fakt, że są to budynki szkieletowe, które wznoszone są bardzo szybko - całkiem nowy budynek może powstać nawet w kilka miesięcy, niezależnie od pory roku. Gwarantuje to swym klientom firma FORM-BUD, lider w dziedzinie budowy domów kanadyjskich w województwie lubuskim. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w branży, może więc zaproponować usługi utrzymane na bardzo wysokim poziomie. Jej domy mogą być budowane nawet na mało stabilnym gruncie, a także na otwartym terenie, gdzie będą narażone na silny wiatr. Żaden z tych elementów im nie zaszkodzi, gdyż cechują się elastyczną i wytrzymałą konstrukcją, są więc bardziej odporne niż tradycyjne budynki murowane. W ofercie firmy można też znaleźć niezwykle estetyczne domy z bali pod klucz, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Zarówno takie domy, jak i zwykłe mogą mieć dowolny wygląd, a także być pomalowane na kolor preferowany przez klienta.

 6. ALDACH SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy certyfikowanym producentem wiązarów dachowych z zastosowaniem płytek kolczastych. Od 1986r. działaliśmy w branży budowlanej oraz drzewnej. Dlatego z upływem lat zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej działalności o projektowanie, produkcję wiązarów oraz montaż konstrukcji dachowych z litego drewna z zastosowaniem płytek kolczastych MiTek Industries. Dziś posiadamy profesjonalny park maszynowy zlokalizowany w Szczekocinach oraz wykwalifikowaną kadrę z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu oferujemy Państwu dźwigary o rozpiętości do 30 metrów bez podparć pośrednich. Nasze wieloletnie doświadczenie to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto korzystać z naszych usług. Zapraszamy do współpracy firmy oraz prywatnych inwestorów. Projekt Wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę wiązarów dachowych! Prześlij do nas rzut dachu na adres mailowy, aby otrzymać niezobowiązującą ofertę. Produkcja Po akceptacji projektu umówimy dokładny termin montażu i rozpoczniemy produkcję prefabrykowanych elementów w naszym parku maszynowym. Transport Posiadamy własne rozwiązania logistyczne. Dzięki którym zapewnimy terminowy transport konstrukcji dachowej prosto na plac budowy. Montaż Montaż wykonujemy sprawnie z zachowaniem najwyższej dokładności. Używamy sprawdzonych materiałów. Udzielamy gwarancji na naszą pracę.

 7. KONTRAKTIG

  Polska

  Spółki grupy KONTRAKTING są producentem konstrukcji dachowych i domów szkieletowych już od 1995 roku. W tym okresie zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i zmontowaliśmy setki dachów na budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, obiekty sportowe, hale produkcyjne, magazynowe, przemysłowe i rolnicze. Konstrukcje znalazły zastosowanie przy nadbudowach istniejących obiektów oraz przy sanacji płaskich dachów. Nasze konstrukcje były wykorzystywane na budowach na Słowacji, w Polsce, Czechach, Niemczech, Węgrzech, Rosji i Austrii. W naszej spółce pracuje wysoko wyspecjalizowany międzynarodowy zespół projektantów, pracowników produkcji, przygotowanych do natychmiastowej współpracy z inwestorami, projektantami a także firmami budowlanymi. Wspólnie z Państwem poszukujemy najlepszego rozwiązania. Dzięki wydajnej technice komputerowej możemy ocenić wiele możliwości i znaleźć najefektywniejszą alternatywę dla Waszego dachu lub domu przy najniższej cenie

 8. RATAJEWSKI DOMY SZKIELETOWE

  Polska

  Marka Ratajewski proponuje domy szkieletowe pod klucz, których cena jest zależna od skali wykończenia wnętrza. Firma zapewnia między innymi działania takie jak: • rozprowadzenie i uruchomienie instalacji, • malowanie, • montaż wewnętrznych płyt karton-gipsowych, • wykonanie: podłóg, poszyć oraz wentylacji, • naniesienie elewacji, • podłączenie: wanien, umywalek, sedesów i brodzików. Klient ma też możliwość zlecenia budowy domu w stanie surowym, który będzie przygotowany do w pełni samodzielnego wyposażenia. Bezpieczne domy o konstrukcji szkieletowej, wznoszone przez firmę Ratajewski, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w tym skrajne zjawiska pogodowe. Do tego mieszkańcy mogą być pewni standardów: ochrony przeciwpożarowej, zużycia wody i energii elektrycznej, a także klimatu korzystnego dla zdrowia. Klient zyskuje trzydziestoletnią gwarancję na części prefabrykowane, które mogą wytrzymać dużo dłużej. Do minimum za to ograniczają straty ciepła, poprzez wyściełania: wełną mineralną, folią paroizolacyjną i bitumizowaną płytą pilśniową.

 1. DREWHOUSE

  Polska

  DrewHouse to doświadczony i cieszący się pozytywnymi opiniami producent domów szkieletowych. Siedziba firmy mieści się w śląskim Żywcu. Propozycja współpracy kierowana jest jednak do mieszkańców całego kraju. Ekipa przeprowadziła dużo realizacji m.in. w województwie małopolskim, ale także w odleglejszych rejonach. Z oferty mogą skorzystać też mieszkańcy dowolnego państwa Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo buduje energooszczędne kanadyjskie domy szkieletowe. Są one drewniane. Ekipa korzysta z wysokiej jakości materiałów, które tworzą świetną warstwę izolacji termicznej. Dzięki temu użytkownicy domu kanadyjskiego mogą cieszyć się komfortowymi warunkami bytowania, nawet podczas srogiej zimy. Olbrzymią zaletą jest krótki czas potrzebny na ukończenie budowy, który najczęściej wynosi ok. trzech miesięcy. Specjaliści z firmy mogą przygotować indywidualny projekt obiektu na podstawie oczekiwań i wymagań kontrahentów. Ceny należą do konkurencyjnych. Tzw. kanadyjki można kupić kilkukrotnie taniej od budynków murowanych.

 2. SAME SNC BOX PREFABBRICATI NOLEGGIO PONTEGGI

  Włochy

  SAME wynajem i sprzedaż prefabrykatów, hangarów, monobloków prefabrykowanych, bungalowów, kontenerów, wiat, WC prefabrykowanych, maszyn i urządzeń dla budownictwa, mostów dla budownictwa, mostów wiszących z napędem silnikowym, mostów metalowych, żurawi wieżowych, platform podnośnikowych, rusztowań mobilnych, systemów mocowania, zestawów narzędzi, artykułów BHP, sygnalizacji drogowej i przedsiębiorstwa, artykułów BHP, urządzenia biur, antresol, regałów metalowych, regałów paletowych.

 3. WELDONI

  Polska

  Jetseśmy producentem stołów do wiązarów dachowych. Nasza firma specjalizuję w produkcji gotowych stołów niezbędnych w produkcji wiązarów dachowych. Wykonujemy stoły z najwyższej jakości stali. Produkujemy stoły o wymiarach szerokości roboczej 50-70-90-100 cm. Tworzymy pod indywidualne zamówienia. Masz zapytania ? Odezwij się, rozwiązemy Twój problem. Pozdrawiamy

 4. MODUTECHNIC

  Polska

  Modutechnic offers delivery and installation of steel halls. We design the construction adjusting its size and equipment to the users' needs. We offer help in the whole investment process, from the design phase, obtaining the building permit, to the construction process and finishing works.

 5. HARMET OÜ

  Estonia

  W 1997 roku firma rozpoczęła produkcję budynków modułowych (tzn. modułów prefabrykowanych). Oferta produktów firmy Harmet obejmuje domy modułowe, modułowe obiekty stawiane na miejscu, toalety przenośne i różne konstrukcje metalowe. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązanie – od projektu inżynierskiego po montaż budynków. Obecnie Harmet zatrudnia około 350 osób i działa w trzech fabrykach: w Saue, Tutermaa i w Pärnu.

 6. CAPDEVILA

  Hiszpania

  Promocja i budowa mieszkań. Roboty urbanizacyjne i wynajem budynków. Sprzedaż wyposażenia sanitarnego, armatury, kafelków z ceramiki, materiałów i narzędzi budowlanych.

 7. WONDER

  Hiszpania

  Zastosowanie w rolnictwie, hodowli i przemyśle, na przykład. Hangary na samoloty, sale ogólnosportowe, biura, przelewy metalowe, hangary prefabrykowane.

 8. BUDOWNICTWO

  Polska

  Budowa i wyposażenie budynków mieszkalnych. Wykonywanie instalacji elektrycznych.

 9. BERTOL

  Polska

  Budujemy domy w technologi szkieletowej z drewna specjalizujemy się w konstrukcjach dachowych domy pod klucz wykończenia wnętrz więźby dachowe domy prefabrykowane

 10. KOLAY PREFABRIK

  Turcja

  Firma KOLAY PREFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach domy prefabrykowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe - Import eksport

Liczba wyników

16 219 Przedsiębiorstwa