• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo - wyposażenie i sprzęt

Wyniki dla

Budownictwo - wyposażenie i sprzęt - Import eksport

 1. WELEX VERMIETUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Grupa We lex działa w dziedzinie mobilnych ew. tymczasowych dróg. Nasze drogi (sprzedaż i wynajem) są wykonane z płyt stalowych, mat do koparek (podkłady do koparek Bongossi) lub z paneli aluminiowych. Jesteśmy nie tylko największym producentem mat do koparek, idziemy o krok dalej. Rozumiemy, że najchętniej zajmują się Państwo tym, co naprawdę ważne – realizowanym projektem. Dlatego to my zajmiemy się transportem i pracami przygotowawczymi związanymi z naszymi matami do koparek. Potrzebna naprawa? Nie ma problemu, również tutaj pomożemy. Bez większego wysiłku, będą mogli Państwo szybko rozpocząć prace!

  Witryna www Open In New icon
 2. LANTHAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Lanthan GmbH & Co. Firma KG od 2006 r. specjalizuje się w oświetleniu przeszkodowym dla lotnictwa. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i know-how w zakresie energetyki wiatrowej. Nasze wyroby produkowane w Niemczech charakteryzują się wysoką jakością i długą żywotnością. Szczególne znaczenie ma dla nas zadowolenie naszych klientów. Oprócz tego, stale staramy się ulepszać nasze produkty i czynić je bardziej wydajnymi. Jako członek wielu krajowych i międzynarodowych komitetów, posiadamy dobrą sieć kontaktόw w branży. Popyt jest zatem mierzony i motywowany przez bieżące wydarzenia. Planowanie i realizacja projektów to nasza codzienna działalność. Innym obszar naszej pracy to opracowywanie zmodyfikowanych produktów dla różnych projektów. Kompetentne podejście do wyzwań sprawia, że jesteśmy właściwym partnerem dla Państwa w zakresie oświetlenia.

  Witryna www Open In New icon
 3. MÉTHOCAD

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. MBV MINIBAGGER VERSCHLEISSTECHNIK KG

  Austria

  Verified by Europages badge
 5. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. STABILO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma STABILO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i specjalizuje się w obrocie szalunkami budowlanymi i innym sprzętem budowlanym. Oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia używanych zestawów szalunkowych do deskowania: stropów, ścian, słupów, podciągów. Producentami zestawów szalunkowych, znajdujących się w naszym asortymencie, są cenione firmy: PERI, DOKA, Huennebeck i inne. W ofercie naszej firmy znajdują się: - deskowania systemów: PERI Trio, DOKA Framax i Alu Framax, szalunek stropowy DOKA, - kontenery zaplecza budowlanego, - podpory stalowe ocynkowane, - dźwigary drewniane, - sklejka szalunkowa, i inny sprzęt budowlany. Sprzedajemy także nowe kontenery biurowe, socjalne, sanitarne lub laboratoryjne - wykonywane na zamówienie. Oferujemy Państwu jasne finansowe warunki kooperacji. Nasi inżynierowie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy.

 2. ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK

  Polska

  Zaklad Produkcyjny WERG powstal w 1987 r. Prowadzony jest przez inz. Ryszarda Woloszczuka. Siedziba firmy miesci sie w Grudziadzu, ul Kasprzaka 42. Zaklad specjalizuje sie w produkcji: - wibratorów pograzalnych do zageszczania betonu; - walów gietkich (równiez do czyszczenia kominów-lanc kominiarskich) - walków gietkich (wkladów walów- linek) - pancerzy zewnetrznych walów - bulaw( glowic) wibracyjnych do zageszczania betonu - przewodów elastycznych hydraulicznych wysokocisnieniowych; -przewodów do agregatów tynkarskich, Zapraszamy Panstwa do kontaktu i korzystania z naszych wieloletnich doswiadczen. Chetnie odpowiemy na kazde pytanie techniczne i handlowe. Pozdrawiamy Zespól WERG

 3. INLAND BIMO PROPERTY SP. Z O.O. SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Jeśli poszukują Państwo działek budowlanych, które łączą w sobie idealną lokalizację, nowoczesną infrastrukturę oraz atrakcyjne ceny za metr kwadratowy gruntu, nasza oferta jest właśnie dla Was! Kompleks Osiedle Nowy Horyzont to 127 uzbrojonych działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, które znajdują się w miejscowości Kobylanka. Jest to idealne miejsce, gdzie mogą Państwo rozpocząć nowe życie. Przygotowaliśmy dla Państwa działki budowlane, których powierzchnie budowlane wahają się w przedziale od 1000 do 1600 m2. Wszystkie działki są uzbrojone w media takie jak prąd, gaz ziemny, wodę, a także kanalizację. Ponadto Osiedle Nowy Kompleks wyposażone jest w bardzo dobrze przygotowaną sieć dróg wewnątrzosiedlowych oraz nowoczesny system oświetleniowy.

 4. AVELLO.PL

  Polska

  Sklep avello.pl zajmuje się sprzedażą internetową i stacjonarną wyposażenia do kuchni i łazienek. W swoim asortymencie posiadamy: brodziki, kabiny prysznicowe, baterie łazienkowe i kuchenne, armaturę prysznicową (deszczownice i wylewki, panele i kolumny, zestawy prysznicowe, zestawy podtynkowe, akcesoria prysznicowe), wanny (wszystkie rodzaje, akcesoria, obudowy i panele, syfony), meble łazienkowe, grzejniki, akcesoria łazienkowe, syfony, środki czystości, zlewozmywaki, baterie kuchenne, okapy kuchenne, sprzęt AGD (chłodziarko-zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, piekarniki kuchenne, zmywarki, płyty grzewcze i pozostałe AGD), sortowniki odpadów, meble kuchenne, naczynia kuchenne i wszystkie konieczne akcesoria i dodatki. Jakość i wytrzymałość oferowanych przez nas artykułów gwarantują najlepsze marki, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Naszymi partnerami są: Franke, Elica, Blanco, Radaway, Kohlman, Best, Excellent, Ideal Standard, Schedpol, Grohe, Hansgrohe, Pyramis, Stella, KWC, Enix. Serdecznie zapraszamy do kontaktu : )

 5. JUMARPOL SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Prywatne JUMARPOL Sp.J. zostało założone w dniu 31.05.1994 roku i zarejestrowało swoją działalność 20.06.1994 roku w Gliwicach pierwotnie pod nazwą Jumar s.c. zmienioną w dniu 31.01.1996 roku na JUMARPOL s.c. Celem spółki była i jest nadal działalność gospodarcza, polegająca na świadczeniu wysoko wyspecjalizowanych usług w zakresie bezwykopowych technik budowy i rekonstrukcji podziemnych sieci inżynierskich (np. teletechnika, energetyka, wodociągi, kanalizacja, gaz itd.). PP JUMARPOL Sp.J. jest kontynuatorem działalności nieistniejącej spółki cywilnej JUMAR Ruda Śląska, która wykonała w 1992 roku jako pierwsza w Polsce i na Śląsku horyzontalny przewiert sterowany dla MPWiK Ruda Śląska pod ulicą Czarnoleśną.

 1. INSTER SP. Z O. O.

  Polska

  Oferta biura projektowego Inster: - projekty z zakresu automatyki budynkowej, BMS i instalacji niskoprądowych: przetargowe, koncepcyjne, wykonawcze, warsztatowe, przygotowanie dokumentacji powykonawczej; - weryfikacja, opiniowanie, korekty, zmiany dokumentacji Nasze biuro projektowe to wyspecjalizowana jednostka, która dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych zapewnia przygotowanie projektów dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Oferujemy przygotowanie dokumentacji przetargowej i wykonawczej, włącznie z opracowaniem przedmiarów i kosztorysów inwestorskich. Specjalizujemy się w przygotowaniu dokumentacji dla obiektów użyteczności publicznej i komercyjnych: biurowców, wysokościowców, centrów handlowych.

 2. AQD POLSKA SP. Z O. O.

  Polska

  AQD Polska - Wyłączny importer i dystrybutor na Polskę: Airius, Biozone AQD Polska - dystrybucja i sprzedaż urządzeń Airius, BioZone. Sprzedaż hurtowa jonizatorów i destratyfikatorów. Wyłączny importer na Polskę urządzeń do destratyfikacji Airius. Destratyfikatory Airius są zaprojektowane i produkowane w USA. Dzięki temu że cały proces produkcji jest wykonywany w jednym zespole i w jednym miejscu (Longmont Colorado) produkty przechodzą ścisłą kontrolę jakości. BioZone to producent jonizatorów, które usuwają z powietrza i z powierzchni przedmiotów w pomieszczeniu wirusy, bakterie i nieprzyjemne zapachy. Urządzenia BioZone są dostosowane do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę.

 3. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy WESTERBUD jest: - prowadzenie inwestycji począwszy od procedur administracyjnych pozwalających rozpocząć budowę poprzez generalne wykonawstwo do stanu "pod klucz", - projektowanie hal produkcyjno-magazynowych, - kompleksowa realizacja w systemie generalnego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, - budowa, sprzedaż i wynajem obiektów handlowych, - budowa domów mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, - wykańczanie wnętrz i budowa do stanu "pod klucz", - produkcja i sprzedaż betonu towarowego, - produkcja i sprzedaż drobnowymiarowych wyrobów betonowych: słupki graniczne, - produkcja i sprzedaż elementów stalowych: dźwigary, płatwie kratowe, słupy itp. na zlecenie inwestora lub wg naszych opracowań, - wynajem sprzętu budowlanego: dźwigów samochodowych 6t, 25t; koparko-ładowarki JCB 3CX SUPER, JCB 4CX, zestawu niskopodwoziowego, spycharek, betonomieszarki 6m3, 9m3; wywrotek samochodowych, itp.

 4. JALAMA EQUIPMENT OF SHOPS

  Polska

  Firma Jalama to polski lider w wyposażaniu sklepów spożywczych. Kompleksowa oferta firmy zawiera między innymi projektowanie sklepów i stoisk handlowych, produkcję mebli sklepowych a także ich transport i montaż. Oprócz mebli kuchennych firma oferuje także pozostałe wyposażenie do sklepów spożywczych takie jak wagi wagi, krajalnice, maszynki do milenia mięs, chłodziarki, zamrażarki, kosze zakupowe, etykiety informacyjne i wile więcej. Zamówień można dokonywać bezpośrednio w jednym z oddziałów firmy w Krakowie lub Łodzi lub za pomocą firmowej strony internetowej. Jalama zapewnia konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość produktów, gwarantująca długoletnią eksploatacje bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wymianą wyposażenia sklepów.

 5. CONECTO SP. Z O.O.

  Polska

  Conecto to nowa marka określająca profile dylatacyjne. Współczesne budownictwo monolityczne dostosowuje się do zwiększonej liczby mieszkańców naszej planety. Coraz częściej powstają budowle o dużych gabarytach gdzie profile dylatacyjne służą do maskowania szczelin konstrukcyjnych. Wykorzystywanie coraz gorszych pod względem budowlanym gruntów również przesądza o konieczności stosowania profili dylatacyjnych. Conecto to produkt najwyższej jakości stworzony z myślą o architektach, wykonawcach i inwestorach. W trosce o dobro naszych Klientów tworząc profile dylatacyjne Conecto odwołujemy się do doświadczeń zdobytych na przestrzeni 10 lat działalności w branży budowlanej. Wprowadzane innowacje pozwalają poczuć w naszych profilach dylatacyjnych oddech świeżości który z pewnością nie pozostanie niezauważony przez ludzi do których adresujemy Conecto.

 6. SZALUNKI ORZEŁ

  Polska

  Szalunki ORZEŁ jest jednym z czołowych producentów zabezpieczeń wykopów w Polsce. Firma powstała w 1990 roku. Szalunki ORZEŁ stale doskonali konstrukcje obudów, nieustannie szuka nowych rozwiązań, podnosi kwalifikacje pracowników po to, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Mocne strony firmy to: doświadczenie, kadra wykwalifikowana, park maszynowy, zaufanie klientów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Szalunki ORZEŁ na stronie internetowej: http: //szalunki-orzel.pl. Pracownicy firmy, z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, wyjaśnią szczegóły oferty, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Szalunki ORZEŁ w swojej ofercie posiadają m.in.: - Obudowy: * Typu K - Ekonomiczny; * Typu A - Lekki; * Typu C - Ciężki; * Typu F- Maxi; * Typu G - Centralnie Rozparty; * Typu D - Super Lekki; * Typu S - Studnia; * Typu E - Mini (ręczny montaż); - Elementy złączne rurociągów: * kołnierze stalowe (płaskie, luźne, zaślepiające); * króćce kołnierzowe; * kompensatory; * kompensatory montażowe; * opaski naprawcze; - Łapacze torowe wozów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Szalunki ORZEŁ na stronie internetowej: http: //szalunki-orzel.pl. Pracownicy firmy, z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, wyjaśnią szczegóły oferty, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 2220003852 oraz REGON: 271088878.

 7. GROUND-BUD GRZEGORZ SULEJ

  Polska

  Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz mniejszych i większych przedsiębiorstw. Zakres naszych działań obejmuje wypożyczanie: •koparek, •koparko-ładowarek, •rusztowań elewacyjnych, •betoniarek, •agregatów malarskich i tynkarskich, •dźwigów, •zagęszczarek, •spawarek. Uzupełnieniem naszego asortymentu są różnego rodzaju podnośniki, młoty pneumatyczne, młoty elektryczne, piły do cięcia betonu, agregaty prądotwórcze. Przy pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który ułatwia i skraca nasz czas pracy. Posiadamy własną flotę pojazdów, dzięki czemu możemy swobodnie przetransportować narzędzia oraz maszyny pod wskazany adres przez klienta. Wynajmujemy koparki, podnośniki i dźwigi z operatorem lub bez. Każdy operator posiada odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty, które uprawniają go do wykonywania zawodu oraz obsługi danego sprzętu. Nasi klienci mogą liczyć także na pomoc serwisową w razie wystąpienia problemu z obsługą maszyny lub sprzętu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość usług oraz rzetelność.

 8. PROFIGEO SKLEP GEODEZYJNY

  Polska

  Profigeo to sklep geodezyjny, generalny dystrybutor marki Trimble i Spectra Precision oferujący sprzęt pomiarowy dla geodezji i budownictwa. Jesteśmy firmą zajmującą się nie tylko dystrybucją, ale również produkcją sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w tej branży (ponad 25 lat) rozumiemy oczekiwania Klientów i dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom. W ofercie proponujemy nie tylko zakup sprzętu, ale gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w całym okresie użytkowania sprzętu. W ofercie znajdują się różnego rodzaju przyrządy pomiarowe takie jak: dalmierze laserowe szwajcarskiej firmy Leica, niwelatory optyczne, niwelatory kodowe, niwelatory laserowe Spectra Precision, ale także szeroki wybór punktów pomiarowych, reperów, graniczników, łat niwelacyjnych, tyczek geodezyjnych, poziomic laserowych oraz farb do znakowania firmy Soppec. Zakupy można realizować przez internet jak i również w sklepie stacjonarnym w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań służymy pomocą.

 9. DACHYGT

  Polska

  Sklep internetowy dachyGT.pl. Sprzedaż online dachówek ceramicznych, dachówek betonowych, blachodachówek, okien dachowych, podbitki i akcesoriów dachowych. Sklep internetowy - hurtownia materiałów budowlanych online. 30 lat doświadczenia w branży! Profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż internetowa i na telefon pokryć dachowych, dachówek betonowych i ceramicznych, okien dachowych, blachodachówek, blachy falistej i trapezowej, podbitki, rynien i akcesoriów dachowych. Najlepsze polskie i europejskie firmy. Koramic, Braas, Pruszyński, Bratex, Fakro, Roto, Velux, Blachodach, Bryza. Oferujemy kompletne systemy dachowe w rewelacyjnych cenach. Z dowozem. Zadzwoń, napisz albo odwiedź nasz sklep dachyGT. Znajdziesz pomoc w wyborze, wsparcie techniczne, dobrą cenę.

 10. MASTER SKLEP

  Polska

  Profesjonalne nagrzewnice powietrza Master - dystrybutor marki Master w Polsce. W ofercie również osuszacze powietrza i promienniki. Nagrzewnice gazowe, nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin, nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin, nagrzewnice na olej uniwersalny i paliwa stałe, promienniki olejowe, promienniki elektryczne, osuszacze profesjonalne i domowe, kondensacyjne i adsorpcyjne. Szeroki wybór, dokładny opis nagrzewnic, szczegółowe parametry, schematy, instrukcje, części zamienne, serwis nagrzewnic master.

 1. DOMAROL-SYSTEM

  Polska

  DOMAROL-SYSTEM to uznany polski producent okien. Firma wytwarza modele z dwóch materiałów. Osobom, którym zależy na wysokiej izolacji akustycznej i termicznej, polecane są wyroby plastikowe. Klienci poszukujący z kolei rozwiązań zapewniających możliwie najlepszą stabilność i wytrzymałość powinni rozważyć zakup okien aluminiowych. Ze względu na niską wagę ram mogą one być o wiele większe. Obydwa rodzaje są łatwe w czyszczeniu. Specjaliści wykonują także montaż. Przebiega on starannie, a jednocześnie szybko. W ofercie znajduje się także projektowanie i zakładanie tzw. ogrodów zimowych, czyli specjalnych stref relaksu z różnymi roślinami, które znajdują się na zewnątrz budynku, ale dzięki szczelnym przeszkleniom wpływają na panowanie w nich komfortowych warunków termicznych, co umożliwia przebywanie w nich nawet zimą. Stosowane są okna z dwoma warstwami szyb, pomiędzy którymi znajduje się wypełnienie z gazu szlachetnego izolującego napływ chłodnego powietrza z zewnątrz. Przedsiębiorstwo produkuje również elementy wejściowe. Są to zarówno drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, jak i bramy garażowe. Fachowcy słyną przede wszystkim z wykonywania potężnych modeli modułowych, które idealnie nadają się do biurowców. Wyróżniają się nie tylko zadowalającym stopniem izolacji, ale również pięknie się prezentują. Bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych budynkach. Firma pomoże także osobom, które zamierzają zabezpieczyć się przed szkodliwym wpływem smogu.

 2. BUDOMIKS

  Polska

  Budomiks jest internetowym sklepem stworzonym dla majsterkowiczów ceniących sobie wygodę. Dzięki naszemu sklepowi za pomocą kilku kliknięć na następny dzień będziesz miał zamówiony towar z dostawą do domu lub do miejsca remontu czy budowy.

 3. BAULAND. HURTOWNIA BUDOWLANA

  Polska

  U nas znajdziesz szeroką gamę materiałów budowlanych. Dla stałych klientów i przy kompleksowym zaopatrzeniu dogodny system rabatowy. swojej ofercie posiadamy: beton towarowy, ceramika budowlana, materiały izolacyjne pokrycia dachowe, docieplenia, okna, drzwi, stropy, materiały elewacyjne, stal budowlana (drut zbrojeniowy), wyroby cementowe, płyty kartongips, profile, elementy wykończenia wnętrz. Zapewniamy również porady budowlane i transport towaru z rozładunkiem.

 4. PROFISYSTER II SP. Z O.O

  Polska

  Profisyster II specjalizuje się w produkcji oraz serwisowaniu zawiesi oraz trawersów. Zawiesia produkowane przez nas są odporne na działanie wilgoci, smarów oraz olejów.Oferujemy następujące rodzaje zawiesi: - wężowe, - pasowe, - liniowe, - zaplatane- łańcuchowe.Profisyster II oferuje również serwis i badania zwiesi.Oferta naszej firmy pozwala na kompleksowe zaopatrzenie w systemy podnoszenia i transportu.

 5. PSW ARCHITEKTURA

  Polska

  Szukasz biura architektonicznego, które indywidualnie zaprojektuje dom dla Ciebie ? Wejdź na stronę internetową naszeego biura projektowego. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu (51-117), na ulicy Paprotnej 5/114 . Masz pytania? Możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej ! Zapraszamy Serdecznie !

 6. CITYZONE

  Polska

  Grupa CityZone.pl zajmuje się wyposażeniem dla miast, gmin, szkół, wspólnot mieszkaniowych, firm. W ofercie znajduje się produkcja, projektowanie i sprzedaż elementów małej architektury, artykułów parkingowych, drogowych, parkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 7. MODOM PODHALE SP. Z O.O.

  Polska

  Sieć hurtowni materiałów budowlanych Modom Podhale oferuje swoim klientom wkłady kominkowe i niezbędne dodatki, łatwe w montażu, drewniane schody strychowe i panele podłogowe Classen. Co więcej, Modom Podhale prowadzi także sprzedaż kotłów C.O. i pieców wolnostojących. Fachowe doradztwo, bogata oferta i ogromne doświadczenie to bezsprzeczne zalety rekomendowanej hurtowni budowlanej. Wystarczy odwiedzić jej stronę internetową, aby się o tym przekonać.

 8. EKO-TYNKI

  Polska

  Eko-tynki Ewelina Hryniewicka to firma budowlana specjalizująca się w realizowaniu tynków tradycyjnych stosowanych w halach przemysłowych. Prace budowlane realizujemy na terenie północno-wschodniej polski. Zapewniamy wysoką solidność wykonywanych usług remontowych gdyż zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów.

 9. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE CIECHBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Działalność firmy CIECHBUD opiera się na świadczeniu usług z zakresu branży budowlanej. Od 1995 roku zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych z obszaru budownictwa mieszkaniowego, jednorodzinnego, obiektów szkolnych, przemysłowych i sportowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwo ma wykwalifikowana kadrę techniczno-inżynieryjną. Tym sposobem realizuje projekty w województwie warmińsko-mazurskim i mazowieckim.

 10. SPRZEDAŻ I KUPNO STOKÓW POCHODZĄCYCH Z LIKWIDACJI FIRM

  Hiszpania

  Sprzedaż i kupno stoków materiałów budowlanych i maszyn pochodzących z likiwdacji firm i przetargow komorniczych.

Filtry

Wyniki dla

Budownictwo - wyposażenie i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

11 097 przedsiębiorstwa