• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Budownictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Uğur Makina jest wiodącą firmą obsługującą nasz kraj i ponad 40 różnych krajów w zakresie maszyn górniczych, drogowych i budowlanych. Od momentu powstania zajmujemy się produkcją wysokiej jakości urządzeń do kruszenia, przesiewania i mycia kamienia. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają tworzenie zrównoważonych przestrzeni. Pod renomowaną marką Uğurmak® specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy urządzeń dla sektora kruszenia i przesiewania. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: •Kruszarki: kruszarki szczękowe, kruszarki udarowe, kruszarki udarowe z wałem pionowym, kruszarki wtórne i kruszarki trzeciego stopnia. •Ekrany: przesiewacze wibracyjne poziome, przesiewacze pochyłe i przesiewacze typu grizzly, - Podajniki: podajniki wibracyjne, podajniki tunelowe, podajniki taśmowe, podajniki wobbler i podajniki fartuchowe - Mycie: sito odwadniające, klasyfikator ślimakowy - Przenośniki: przenośnik taśmowy i przenośnik promieniowy - Mobilna instalacja kruszenia i przesiewania - Mechaniczne instalacje stabilizacji. Nasze maszyny i instalacje są projektowane i produkowane z precyzją i niezawodnością, aby zapewnić optymalną wydajność i długowieczność. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkową obsługę podczas całej podróży klienta. Nasz dedykowany zespół oferuje kompleksowe wsparcie przedsprzedażowe, posprzedażowe i w zakresie części zamiennych, aby zagwarantować sprawne działanie naszych urządzeń. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SAUTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 3. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo ORTAKLAR HYDRAULIC jest czołowym, mieszczącym się w Turcji, producentem siłowników hydraulicznych i osprzętu do pomp do betonu. Dotrzymując kroku rozwojowi technologicznemu i wymaganiom klientów, nasz portfel produktów obejmuje obecnie dostawy cylindrów do betonu, siłowników hydraulicznych oraz osprzętu do pomp do betonu. Od początku lat 2000, z powodzeniem rozwinęliśmy działalność zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych, zyskując opinię preferowanej marki producentów pomp w USA, Indiach, Rosji i Australii. Zróżnicowane obszary naszej działalności zaspokajają potrzeby różnych branż: •Sprzęt budowlany ruchomy, •Części do pomp do betonu, •Maszyny rolnicze, •Przemysł motoryzacyjny, •Pojazdy przemysłowe, •Przemysł stoczniowy i przemysł spożywczy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na wytwarzanie siłowników hydraulicznych standardowych i na specjalne zamówienie, których wewnętrzne średnice wynoszą od ⌀ 40 do 400mm, a skok do 4000mm. Dzięki elastycznym metodom produkcji, maszynom CNC, głębokiemu wierceniu, honowaniu, szlifowaniu cylindrycznemu, skórowaniu i nagniataniu tocznemu, automatycznym maszynom spawalniczym i kompleksowemu systemowi chromowania, dostarczamy szeroki asortyment części i aplikacji. Mieszczący się w KOCAELI, nasz awangardowy zakład zatrudnia wykwalifikowany personel i stosuje nowoczesne maszyny, priorytetowo traktując efektywność i najwyższą jakość. Naszym zamysłem jest bycie liderem w tureckiej produkcji siłowników hydraulicznych, motywowanym przez satysfakcję klienta, doskonałość produktów i odpowiedzialność społeczną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery wyróżnia się działalnością opartą na projektach, konsekwentnie dostarczając jakość Zeytaş klientom na rynkach światowych, takich jak Niemcy, Francja, północny Irak, Etiopia i region Morza Egejskiego od 2016 roku. W naszej nowoczesnej fabryce o miesięcznych zdolnościach produkcyjnych na 12, 000 m2 powierzchni zamkniętej, jest obsługiwana przez zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawne zespoły produkcyje i montażowe. Naszą główną specjalizacją jest produkcja hal stalowych, magazynów, hangarów, konstrukcji parkingowych, obiektów magazynowych i podobnych konstrukcji. Poznaj nasze różnorodne usługi projektowe, dostosowane do unikalnych wymagań w dziedzinie budownictwa halowego: •Konstrukcje stalowe •Fabryka konstrukcji stalowych •Platforma konstrukcji stalowych •Platforma maszyn do konstrukcji stalowych •Producent konstrukcji stalowych •Budynki o konstrukcji stalowej •Hala o konstrukcji stalowej •Dźwig do konstrukcji stalowych •Budynek fabryki konstrukcji stalowych Catering dla szerokiego grona klientów, w tym liderów w produkcji kabli, elektrowni bioenergetycznych, stoczni, branży maszyn i tekstylnej, nasze podejście jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki najnowocześniejszej technologii i niezachwianemu zaangażowaniu w przestrzeganie wysokich standardów jakości, Zeytaş Steel Machinery jest poszukiwaną marką w branży, konsekwentnie zapewniając wyjątkową wartość dodaną w każdym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

 5. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2014 roku, przedsiębiorstwo MRM Concrete Batching Plants jest wiodącym producentem, zlokalizowanym w Turcji, specjalizującym się w węzłach betoniarskich kompaktowych, mobilnych i stacjonarnych. Posiadając zintegrowane procesy projektowania i produkcji, z powodzeniem zainstalowaliśmy i oddaliśmy do użytku liczne węzły betoniarskie w wielu krajach na całym świecie, oferując niezawodny serwis posprzedażny. Nasz światowy zasięg obejmuje 4 kontynenty, a nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są eksportowane do dziesiątków krajów. W naszych supernowoczesnych zakładach w Ankarze, w zorganizowanej strefie przemysłowej Başkent, osiągamy imponujący potencjał produkcji 60 węzłów betoniarskich rocznie na zamkniętej powierzchni 12, 000 m². Nasz fachowy personel, dysponujący najnowszą technologią i maszynami, w krótkim czasie zyskał rozpoznawalność marki, osiągając bezkompromisową jakość i wyjątkowy serwis. Nasze portfolio produktów: •Węzły betoniarskie stacjonarne •Węzły betoniarskie mobilne •Elektrownie, według typu lokalizacji •Kompaktowe węzły betoniarskie •Silosy na cement i wyposażenie silosów •Betonomieszarki W MRM Concrete Batching Plants, nasze gotowe, zmieszane węzły betoniarskie umożliwiają realizację szerokiego zakresu procesów, od produkcji na najwyższym poziomie po bezproblemową instalację, a także kompleksowe szkolenie z serwisu posprzedażnego i dostawy części zamiennych. Staramy się dostarczyć wysokiej jakości produkty i usługi na każdym etapie. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMOTARGET TECHNOLOGY INDUSTRY & TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2018 firma Amotarget jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Baltrotors, specjalizującym się w wysokiej jakości rotatorach dla leśnictwa i do transportu materiałów. Nasze wyłączne partnerstwo z Baltrotors odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań. Współpracując ze światowymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo, CASE, Atlas Copco, Ammann, i nie tylko, Amotarget oferuje różnorodną gamę sprzętu budowlanego, części zamiennych do pojazdów użytkowych, części zamiennych do pojazdów górniczyn, maszyn ciężkich & produktów przemysłowych. Nasze portfolio produktów obejmuje najnowszy i najbardziej niezawodny sprzęt budowlany oraz części zamienne najlepszych marek. Amotarget zapewnia wysokie standardy jakości i niezawodności poparte profesjonalnym doradztwem naszego zespołu ekspertów dostosowanym do konkretnych wymagań klienta. Wierząc w najlepszą wartość inwestycji, Amotarget zapewnia konkurencyjne ceny produktów wysokiej jakości. Od 2018 roku nasza zdolność adaptacji i kompleksowy asortyment sprawiły, że jesteśmy wszechstronnym wyborem, obsługującym różnorodnych klientów, od branży motoryzacyjnej po branżę budowlaną. Współpraca z wiodącymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, CASE, Atlas Copco i Ammann pozwala nam oferować opcje będące synonimem jakości i innowacyjności. Amotarget angażuje się w ciągłe innowacje, aktualizując ofertę o najnowsze osiągnięcia w celu uzyskania dostępu do najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Wybierz Amotarget dla niezawodnych, eksperckich rozwiązań w zakresie sprzętu budowlanego i przemysłowego. Skontaktuj się z nami!

 2. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polska

  Verified by europages badge

  Produkcja, konstruowanie oraz montaż wszelkiego rodzaju przenośników, transporterów oraz szeroko rozumianej automatyzacji liń produkcyjnych. Wykonujemy transportery rolkowe, taśmowe, łańcuchowe i inne. Pracujemy w różnych gałęziach przemysłu w tym również wykonujemy zlecenia z powierzonej dokumentacji. Wiele lat doświadczenia pozwoliło naszej rodzinnej firmie ciągle się rozwijać i doskonalić zarówno proces produkcyjny jak i kontakt z klientem.

 3. EF FACTORY FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EF FACTORY FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie warsztatów, rusztowania metalowe, podstawy pod rusztowania, rusztowania podwieszane ręczne, rusztowania, i wynajem rusztowań. Ma siedzibę w Le Breuil-En-Auge, Francja.

 4. INTECSO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma INTECSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kruszarki-rozdrabniarki. Ma siedzibę w Castelnaudary, Francja.

 5. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Kable elektryczne, Budownictwo - maszyny i sprzęt, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, Automatyzacja maszyn, programowanie PLC, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Automatyka. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 1. PMP CLIMABLOC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PMP CLIMABLOC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Materiały budowlane, Konstrukcje betonowe, Materiały budowlane, Materiały budowlane, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Château Arnoux Saint Auban, Francja.

 2. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 1. RUPF INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUPF INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 2. SID S.C. P. BANACH, M. REJKA

  Polska

  Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównymi kategoriami sprzedaży są: maszyny rolnicze, osprzęt do maszyn, ładowacze czołowe, wały i ładowarki. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Firma SID w swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe , agregaty talerzowe z hydropackiem, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu. Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

 3. EMPRESA - SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym ciągniki, ładowarki, części do maszyn, kół uprawowych, przyczepy tandem, tridem, przenośniki, taśmociągi, deszczownie, kombajny ziemniaczane, napełniacze skrzyniopalet, siewniki do warzyw i kopaczki. Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala nam na zdobycie uznania wśród naszych klientów. Zawsze dążymy do tego, aby oferować najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dla rolnictwa oraz budownictwa. Jesteśmy zawsze gotowi służyć naszym klientom fachową radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Cechuje nas konkurencyjna cena, profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy pewni, że każdy nasz klient będzie zadowolony z zakupionego u nas sprzętu i w pełni zaspokojony z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom i pomoże w prowadzeniu skutecznej działalności rolniczej oraz budowlanej. W swojej ofercie mamy maszyny znanych marek: John Deere, Jcb, Grimme, Vaia, Rolland, Climax, Marston, Richard Western, Bauer, Irimec, Irrifrance, Griffiths, Gull, Linde

 4. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

 5. EL-BRUK WDMUCHIWANIE IZOLACJI TERMICZNYCH I CELULOZY

  Polska

  El-Bruk Wdmuchiwanie Izolacji Termicznych (Celulozy i wełny mineralnej) to wieloletnia firma wysilająca się w branży budowlanej, dzięki czemu udaje się nam docierać do potrzeb klientów na terenie całego kraju i poza jego granicami. Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim: izolacja poddasza, izolacja dachu izolacja podłóg izolacja ścian Podczas izolacji wykorzystywana jest metoda wdmuchiwania dociepleń, która została już sprawdzona przez najlepszych producentów. Dbamy o regularną współpracę z nimi. Dzięki temu otrzymujemy od nich wysokiej jakości materiały, najlepszą postać wełny mineralnej i celulozy, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Przedstawiamy również pozostały zakres naszej działalności, który obejmuje prace związane z ociepleniem poddasza czy stropodachu. Chętnie podejmujemy się ocieplenia budynków, zarówno nowych, jak i starszych. Wiek budynku nie ma dla nas znaczenia. Zawsze wykorzystujemy najnowsze maszyny niemieckie, dzięki którym wdmuchiwanie celulozy i wełny mineralnej odbywa się na najwyższym poziomie! Zapraszamy do kontaktu z firmą El-Bruk Ocieplenie Celuloza!

 6. PUH TORBUD JAROSŁAW OKUPSKI

  Polska

  Początki działalności naszej firmy skupiały się głównie na usługach kolejowych. Jednakże wraz zapotrzebowanie rynku, poszerzyliśmy swoją ofertę[oferta] o wynajem maszyn budowlanych, a także usługi ogólnobudowlane i biurowe. Posiadamy własny transport i park maszynowy, dzięki czemu możemy realizować usługi na możliwie najwyższym poziomie. W firmie zatrudniamy doświadczonych fachowców i dzięki nim nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania. Podejmujemy się każdego zadania i współpracujemy z wieloma znanymi firmami. Nieustannie się rozwijamy.

 7. RAMIRENT S.A.

  Polska

  Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe: Sprzęt budowlany, podnośniki, kontenery, rusztowania, podesty, platformy i dźwigi Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Ramirent jest marką znaną na skalę ogólnokrajową i europejską. Jako sprawdzony partner na budowie nasze usługi są cenione i rekomendowane przez Klientów w całym kraju. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży i zaufanie największych polskich inwestorów budowlanych.

 8. HAN-BUD HALBINIAK

  Polska

  Firma Han-Bud Halbiniak zajmuje się układaniem kostki brukowej, świadczymy usługi budowlane i rozbiórki budynków, a także prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego. Usługi brukarskie, budowlane, remontowe i wynajem sprzętu budowlanego prowadzimy dla klientów z woj. śląskiego. Brukarstwo i układanie kostki brukowej to podstawowa forma naszej działalności, układania kostki jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego i mamy do wynajęcia taki sprzęt budowlany jak koparka, minikoparka, koparko-ładowarka i wywrotka. Obok prac budowlanych i drogowych realizujemy zlecenia na prace ziemne i zakładanie ogrodów. Szczegóły oferty firmy Han-Bud Halbiniak znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

 1. WOJTEX SERWIS ARTUR NIEWIEROWSKI

  Polska

  Firma WOJTEX SERWIS działa na polskim rynku od 1990 roku. Głównym kierunkiem działalności firmy jest autoryzowana sprzedaż elektronarzędzi renomowanych firm BOSCH, MAKITA, METABO, CELMA, PERLES oraz urządzeń firmy STIHL. Dostawcami naszej firmy są najbardziej renomowani, światowi i krajowi producenci narzędzi, maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Wzbogacamy jednocześnie naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich firm sektora krajowego, które należą jednak do najbardziej innowacyjnych. Reagujemy szybko na najciekawsze trendy na rynku, tak aby zaoferować państwu najlepsze, najnowocześniejsze, wyjątkowe produkty.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA MODERNIZACJI I HANDLU DEKADEX

  Polska

  Przedsiębiorstwo Budownictwa, Modernizacji i Handlu Dekadex znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Działalność w branży prowadzimy od 2002 roku, zapewniając fachową realizację robót torowych, budowlanych i inwestycyjnych. Współpraca z naszą firmą to gwarancja rzetelności. Od kilkunastu lat świadczymy wysokiej jakości usługi związane z remontami, modernizacją oraz budową infrastruktury kolejowej. Na swoim koncie mamy np. budowę torów na terenie kontenerowego terminala przeładunkowego w Gliwicach. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w ustalonym terminie, z dbałością o szczegóły. Jesteśmy doświadczonymi fachowcami dokładającymi wszelkich starań, by Klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Podejmujemy się wykonania robót inwestycyjnych i remontowych kolejowych nawierzchni normalnotorowych i szerokotorowych oraz torowisk pod żurawie bramowe, półbramowe, wieżowe i torowiska zwałowarek. Sprawnie budujemy torowiska specjalne na stalowych belkach podtorowych lub na fundamentach żelbetowych z wykorzystaniem betonów zwykłych i specjalnych, w tym m.in. betonów szybkowiążących i żaroodpornych. Zajmujemy się również budową kozłów oporowych żelbetowych i stalowych oraz przejazdów kolejowych z wykorzystaniem takich materiałów jak płyty CBP, kostka betonowa lub kostka brukowa. Oferujemy także wykonawstwo robót ziemnych, drogowo-brukarskich i drenażowych. Realizujemy zadania z zakresu utrzymania infrastruktury kolejowej i prowadzenia dokumentacji technicznej bocznicy. Zapraszamy!

 3. FHU WIKTORIA. DARIUSZ KOZLOWSKI

  Polska

  Firma Wiktoria, zarządzana przez Dariusza Kozłowskiego, mieści się w Pasłęku, w powiecie elbląskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji rozmaitych robot ziemnych. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług koparką, koparkoładowarką oraz koparką gąsienicową. Nowoczesny sprzęt renomowanych producentów zapewnia klientom sprawną realizację wszystkich robót ziemnych. Sprzętem sterują doświadczeni operatorzy o wysokich kwalifikacjach, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz precyzyjne wykonanie każdego zlecenia. Oferujemy wykonawstwo wykopów. Podejmujemy się wykonania wykopów pod fundamenty, szamba, oczyszczalnie, kanalizację i wodociągi, oczka wodna, studnie. Realizujemy także wykopy dla potrzeb energetyki oraz drenaże. Zajmujemy się fachowym formowaniem skarp i nasypów zgodnie z oczekiwaniami klientów, równaniem terenu, a także wymianą gruntu. Proponujemy realizację rozmaitych prac rozbiórkowych i wyburzeniowych. Ponadto sprawnie ładujemy lub rozładowujemy palety i materiały sypkie. Dopełnieniem działalności jest świadczenie usług transportowych. Zapraszamy do kontaktu.

 4. FUH UNIWERSAL

  Polska

  FUH Uniwersal prosperuje na rynku od 1997 roku, z siedzibą na terenie Małopolski - Zimnodół k. Olkusza. Zakres usług, które oferujemy koncentruje się na wynajmie i obsłudze maszyn budowlanych, a także wielkogabarytowym transporcie o zasięgu ogólnopolskim. Poza możliwością wynajmu, oferujemy również kompleksową obsługę operatorską - nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę z zakresu prac budowlanych, specjalizując się w budowach drogowych. Ponadto są doświadczeni, rzetelni oraz terminowo wykonują zlecone zadania. W Państwa ręce oddajemy nowoczesny sprzęt, w pełni bezpieczny, poddawany regularnym przeglądom serwisowym: Dźwigi samojezdne - popularnych i uznanych marek (np. Liebherr, Faun), udźwig do 200 ton. Podnośniki - terenowe i koszowe, zasięg do 40 m. Ładowarki teleskopowe - w tym także obrotowa, świetnie sprawdzająca się do załadunku i rozładunku oraz przenoszenia małych i średnich materiałów, o łącznej masie do 4 ton. Koparko-ładowarki z pełnym wyposażeniem dodatkowym. Jesteśmy solidną firmą. Jeśli potrzebują Państwo pomoc przy realizacji projektów budowlanych i remontowych, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, chętnie udzielamy informacji i doradztwa: www.dzwigi-uniwersal.pl Zimnodół 113 32-300 Olkusz

 5. KYNPOL - WYNAJEM ŁADOWAREK

  Polska

  Kyn-Pol to profesjonalne usługi wynajmu sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz ładowarki manitou, ładowarki teleskopowe, jak również koparko ładowarki. Wszystkie maszyny udostępniamy wyłącznie z własną wykwalifikowaną obsługą operatorską. Gwarantuję wysoką jakość wykonania usług oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Dokładny opis urządzeń znajduje się na stronie internetowej, jest w nim również podana moc silnika, zasięg ramion i pojemność łyżek, przedniej i tylnej.

 6. AMC SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi osuszania domów, mieszkań i innych pomieszczeń. Zajmujemy się lokalizacją wycieków wody z instalacji (ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, kanalizacja) z wykorzystaniem prób ciśnieniowych, gazu, pomiarów akustycznych i termowizyjnych. Wykonujemy odpowiednie naprawy hydrauliczne oraz prace remontowe przywracające wygląd pomieszczenia przed awarią. Wykrywamy wady izolacji przeciwwilgociowych i naprawiamy izolacje poziome i pionowe budynków metodą iniekcji krystalicznej. Zajmujemy się osuszaniem kondensacyjnym pomieszczeń - osuszamy podłogi, sufity, ściany, a także elementy wyposażenia wnętrz. Osuszanie poprzedzamy fachową ekspertyzą, łącznie z precyzyjnymi pomiarami wilgotności w wybranych punktach pomieszczenia. W przypadku wilgoci wynikającej z zalania - przygotowujemy właściwą dokumentację, aby można było uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Odgrzybiamy i ozonujemy pomieszczenia. Oferujemy również wynajem urządzeń do osuszania: osuszacze, nagrzewnice, cyrkulatory i mierniki wilgotności.

 7. RAPID RENTALS

  Polska

  Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego i elektronarzędzi. Firma powstała w listopadzie 2021 roku. Nasza oferta skierowana jest dla firm oraz osób prywatnych. Rapid Rentals oferuje również wiercenie otworów w betonie, kamieniu i innych materiałach budowlanych. Używamy profesjonalnych wiertnic na statywach kotwionych. Wykonujemy otwory o średnicy od 6 do 400 mm, z chłodzeniem wodą, odsysaniem pyłu i szlamu. Prowadzimy prace w betonie i żelbecie z dowolnym zbrojeniem. Wykonujemy otwory w ścianach, stropach, posadzkach, fundamentach i różnego rodzaju konstrukcjach z betonu, żelbetu czy kamienia naturalnego. Tworzymy zarówno otwory przelotowe, jak i nieprzelotowe. Dla dużych zleceń oferujemy atrakcyjne rabaty.

 8. SUEZ IZOLACJE BUDOWLANE SP. Z O.O

  Polska

  Suez to przedsiębiorstwo z tradycją i doświadczeniem. Działamy na polskim rynku od wielu lat i zrealizowaliśmy wiele projektów budowlanych. Do naszych realizacji należą zarówno małe projekty domów jednorodzinnych jak i ogólnopaństwowe przetargi. Nasza domena to materiały izolacyjne. Pracujemy z materiałami izolacyjnymi na każdym etapie życia produktu. Działamy od produkcji od finalnego montażu, aż po serwisowanie i prace wykończeniowe. Materiały izolacyjne to podstawa podczas każdej budowy. Najlepsze materiały izolacyjne dostaniesz w SUEZ. Jesteśmy przekonani, że produkowane przez nas materiały są wykonane z najwyższa jakością. Zastosowanie produkowanych przez nas materiałów izolacyjnych daje pewność i poczucie bezpieczeństwa na lata. Zaufaj profesjonalistom i zbuduj z nami swój dom. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym, oprócz produkcji materiałów izolacyjnych świadczymy również usługi budowlane. Skontaktuj się z nami i sprawdź nas. Już teraz możesz obejrzeć nasze realizacje na stronie internetowej naszej firmy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów oraz usług. Najwyższa jakość gwarantuje Suez, przekonaj sie samemu i sprawdź nas.

 9. MASZYNOHURT SP.Z.O.O

  Polska

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem maszyn budowlanych oraz zbrojeń na każdą budowę. W naszej ofercie znajdą Państwo takie maszyny i urządzenia jak: prościarki, gilotyny, giętarki, układarki do posadzek, automaty zbrojarskie, strzemiona, drut do wiązarek, gwintownice, zacieraczki. Nasze maszyny mają 3-letnię gwarancję i wysoką jakość wykonania. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Na naszej stronie: https: //maszynohurt.pl/ można zakupić nasze produkty.

 10. SKLEP ALLEBHP.PL

  Polska

  alleBHP to punkt sprzedaży dla wszystkich, którzy chcą w firmie zadbać o bezpieczeństwo. Akcesoria i wszelkiego typu wyposażenia, dokumenty HACCP i wiele więcej - sklep prowadzony jest przez profesjonalistów od BHP, jacy prócz bogatej oferty towarów, oferują także pomoc oraz szkolenia. Właśnie dlatego jeśli Twoja firma wypatruje klienta od akcesoriów BHP - alleBHP to perfekcyjny adres, pod jaki mogłeś trafić. Nie zwlekaj oraz już dzisiaj sprawdź, jak dużo jesteśmy w stanie zaoferować - zapewniamy, że Twoje problemy z BHP finalnie przestaną istnieć!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Budownictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

18 556 Przedsiębiorstwa