• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Budownictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. MANGUENGA STEEV CONSTRUCTION

  Francja

  Przedsiębiorstwo MANGUENGA STEEV CONSTRUCTION jest wielousługowym agentem, utworzonym w 2013 roku, które działa w branży budowlanej - maszyny i sprzęt. Prowadzi także działalność w dziedzinie sprzętu budowlanego, sprzedaży różnych produktów i artykułów do majsterkowania. Mieści się w Le Kremlin-Bicetre, Francja. Z biegiem lat, firma rozszerzyła gamę swoich usług. Obecnie, wspieramy Cię także w Twoich projektach importowo-eksportowych, a także w Twoich potrzebach sprzedaży i wynajmu pojazdów, wynajmu samochodów osobowych, przejazdu prywatnego osób, wydawaniu i dystrybucji dzieł literackich i w innych dziedzinach. Masz projekt budowlany, zamierzasz wydawać dzieła lub potrzebujesz wielousługowego agenta? Skontaktuj się bez wahania z naszym zespołem, zostawiając wiadomość, lub telefonicznie celem przedyskutowania Twoich projektów!

 2. AS RUBBER

  Turcja

  As Rubber jest producentem części zamiennych do pomp i mieszalników betonu z Turcji. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w sektorze, produkujemy części zamienne wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach dla wiodących firm w branży. Ponadto możemy wykonać niestandardowe produkty zgodnie z Twoimi potrzebami. Specjalizujemy się w produktach gumowych, tłokach do pomp do betonu i zestawach uszczelnień. Produkujemy części zamienne OEM dla marek: Putzmeister, Zoomlion, Schwing, Cifa, Sermac, Truck mixer. Części zamienne OEM i wiele innych są do obejrzenia na naszej stronie internetowej. Nasze produkty są doskonale wymienne. używamy najlepszych standardów jakości i przyjmujemy te same procesy technologiczne stosowane przez oryginalnych producentów. Nasze tłoki mają o 20% dłuższą żywotność niż inne produkty. Zawsze priorytetowo traktujemy zadowolenie naszych klientów, oferując rozwiązania z doskonałymi i poprawnymi produktami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. RUPF INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

 4. SID S.C. P. BANACH, M. REJKA

  Polska

  Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównymi kategoriami sprzedaży są: maszyny rolnicze, osprzęt do maszyn, ładowacze czołowe, wały i ładowarki. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Firma SID w swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe , agregaty talerzowe z hydropackiem, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu. Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

  Wszystkie wyroby na "budownictwo - maszyny i sprzęt"

 5. EMPRESA - SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH

  Polska

  Prowadzimy sprzedaż używanych maszyn rolniczych oraz budowlanych. W swojej ofercie mamy ciągniki, ładowarki, części do maszyn oraz szeroką gamę kół uprawowych. Posiadamy duży wybór przyczep tandem, tridem, przenośników, taśmociągów, deszczowni, kombajnów ziemniaczanych, napełniaczy skrzyniopalet, siewniki do warzyw, kopaczki. Staramy się powiększać naszą ofertę, aby sprostać wymaganiom klientów. Pomagamy również w załatwieniu transportu. Liczy się dla nas satysfakcja klienta. Zapraszamy do współpracy.

  Wszystkie wyroby na "budownictwo - maszyny i sprzęt"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

  Wszystkie wyroby na "budownictwo - maszyny i sprzęt"

 2. WOJTEX SERWIS ARTUR NIEWIEROWSKI

  Polska

  Firma WOJTEX SERWIS działa na polskim rynku od 1990 roku. Głównym kierunkiem działalności firmy jest autoryzowana sprzedaż elektronarzędzi renomowanych firm BOSCH, MAKITA, METABO, CELMA, PERLES oraz urządzeń firmy STIHL. Dostawcami naszej firmy są najbardziej renomowani, światowi i krajowi producenci narzędzi, maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Wzbogacamy jednocześnie naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich firm sektora krajowego, które należą jednak do najbardziej innowacyjnych. Reagujemy szybko na najciekawsze trendy na rynku, tak aby zaoferować państwu najlepsze, najnowocześniejsze, wyjątkowe produkty.

 3. PUH TORBUD JAROSŁAW OKUPSKI

  Polska

  Początki działalności naszej firmy skupiały się głównie na usługach kolejowych. Jednakże wraz zapotrzebowanie rynku, poszerzyliśmy swoją ofertę[oferta] o wynajem maszyn budowlanych, a także usługi ogólnobudowlane i biurowe. Posiadamy własny transport i park maszynowy, dzięki czemu możemy realizować usługi na możliwie najwyższym poziomie. W firmie zatrudniamy doświadczonych fachowców i dzięki nim nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania. Podejmujemy się każdego zadania i współpracujemy z wieloma znanymi firmami. Nieustannie się rozwijamy.

 4. EL-BRUK WDMUCHIWANIE IZOLACJI TERMICZNYCH I CELULOZY

  Polska

  El-Bruk Wdmuchiwanie Izolacji Termicznych (Celulozy i wełny mineralnej) to wieloletnia firma wysilająca się w branży budowlanej, dzięki czemu udaje się nam docierać do potrzeb klientów na terenie całego kraju i poza jego granicami. Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim: izolacja poddasza, izolacja dachu izolacja podłóg izolacja ścian Podczas izolacji wykorzystywana jest metoda wdmuchiwania dociepleń, która została już sprawdzona przez najlepszych producentów. Dbamy o regularną współpracę z nimi. Dzięki temu otrzymujemy od nich wysokiej jakości materiały, najlepszą postać wełny mineralnej i celulozy, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Przedstawiamy również pozostały zakres naszej działalności, który obejmuje prace związane z ociepleniem poddasza czy stropodachu. Chętnie podejmujemy się ocieplenia budynków, zarówno nowych, jak i starszych. Wiek budynku nie ma dla nas znaczenia. Zawsze wykorzystujemy najnowsze maszyny niemieckie, dzięki którym wdmuchiwanie celulozy i wełny mineralnej odbywa się na najwyższym poziomie! Zapraszamy do kontaktu z firmą El-Bruk Ocieplenie Celuloza!

 5. RAMIRENT S.A.

  Polska

  Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe: Sprzęt budowlany, podnośniki, kontenery, rusztowania, podesty, platformy i dźwigi Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Ramirent jest marką znaną na skalę ogólnokrajową i europejską. Jako sprawdzony partner na budowie nasze usługi są cenione i rekomendowane przez Klientów w całym kraju. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży i zaufanie największych polskich inwestorów budowlanych.

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA MODERNIZACJI I HANDLU DEKADEX

  Polska

  Przedsiębiorstwo Budownictwa, Modernizacji i Handlu Dekadex znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Działalność w branży prowadzimy od 2002 roku, zapewniając fachową realizację robót torowych, budowlanych i inwestycyjnych. Współpraca z naszą firmą to gwarancja rzetelności. Od kilkunastu lat świadczymy wysokiej jakości usługi związane z remontami, modernizacją oraz budową infrastruktury kolejowej. Na swoim koncie mamy np. budowę torów na terenie kontenerowego terminala przeładunkowego w Gliwicach. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w ustalonym terminie, z dbałością o szczegóły. Jesteśmy doświadczonymi fachowcami dokładającymi wszelkich starań, by Klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Podejmujemy się wykonania robót inwestycyjnych i remontowych kolejowych nawierzchni normalnotorowych i szerokotorowych oraz torowisk pod żurawie bramowe, półbramowe, wieżowe i torowiska zwałowarek. Sprawnie budujemy torowiska specjalne na stalowych belkach podtorowych lub na fundamentach żelbetowych z wykorzystaniem betonów zwykłych i specjalnych, w tym m.in. betonów szybkowiążących i żaroodpornych. Zajmujemy się również budową kozłów oporowych żelbetowych i stalowych oraz przejazdów kolejowych z wykorzystaniem takich materiałów jak płyty CBP, kostka betonowa lub kostka brukowa. Oferujemy także wykonawstwo robót ziemnych, drogowo-brukarskich i drenażowych. Realizujemy zadania z zakresu utrzymania infrastruktury kolejowej i prowadzenia dokumentacji technicznej bocznicy. Zapraszamy!

 2. HAN-BUD HALBINIAK

  Polska

  Firma Han-Bud Halbiniak zajmuje się układaniem kostki brukowej, świadczymy usługi budowlane i rozbiórki budynków, a także prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego. Usługi brukarskie, budowlane, remontowe i wynajem sprzętu budowlanego prowadzimy dla klientów z woj. śląskiego. Brukarstwo i układanie kostki brukowej to podstawowa forma naszej działalności, układania kostki jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego i mamy do wynajęcia taki sprzęt budowlany jak koparka, minikoparka, koparko-ładowarka i wywrotka. Obok prac budowlanych i drogowych realizujemy zlecenia na prace ziemne i zakładanie ogrodów. Szczegóły oferty firmy Han-Bud Halbiniak znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

 1. FUH UNIWERSAL

  Polska

  FUH Uniwersal prosperuje na rynku od 1997 roku, z siedzibą na terenie Małopolski - Zimnodół k. Olkusza. Zakres usług, które oferujemy koncentruje się na wynajmie i obsłudze maszyn budowlanych, a także wielkogabarytowym transporcie o zasięgu ogólnopolskim. Poza możliwością wynajmu, oferujemy również kompleksową obsługę operatorską - nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę z zakresu prac budowlanych, specjalizując się w budowach drogowych. Ponadto są doświadczeni, rzetelni oraz terminowo wykonują zlecone zadania. W Państwa ręce oddajemy nowoczesny sprzęt, w pełni bezpieczny, poddawany regularnym przeglądom serwisowym: Dźwigi samojezdne - popularnych i uznanych marek (np. Liebherr, Faun), udźwig do 200 ton. Podnośniki - terenowe i koszowe, zasięg do 40 m. Ładowarki teleskopowe - w tym także obrotowa, świetnie sprawdzająca się do załadunku i rozładunku oraz przenoszenia małych i średnich materiałów, o łącznej masie do 4 ton. Koparko-ładowarki z pełnym wyposażeniem dodatkowym. Jesteśmy solidną firmą. Jeśli potrzebują Państwo pomoc przy realizacji projektów budowlanych i remontowych, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, chętnie udzielamy informacji i doradztwa: www.dzwigi-uniwersal.pl Zimnodół 113 32-300 Olkusz

 2. RAPID RENTALS

  Polska

  Specjalizujemy się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego i elektronarzędzi. Firma powstała w listopadzie 2021 roku. Nasza oferta skierowana jest dla firm oraz osób prywatnych. Rapid Rentals oferuje również wiercenie otworów w betonie, kamieniu i innych materiałach budowlanych. Używamy profesjonalnych wiertnic na statywach kotwionych. Wykonujemy otwory o średnicy od 6 do 400 mm, z chłodzeniem wodą, odsysaniem pyłu i szlamu. Prowadzimy prace w betonie i żelbecie z dowolnym zbrojeniem. Wykonujemy otwory w ścianach, stropach, posadzkach, fundamentach i różnego rodzaju konstrukcjach z betonu, żelbetu czy kamienia naturalnego. Tworzymy zarówno otwory przelotowe, jak i nieprzelotowe. Dla dużych zleceń oferujemy atrakcyjne rabaty.

 3. AMC SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi osuszania domów, mieszkań i innych pomieszczeń. Zajmujemy się lokalizacją wycieków wody z instalacji (ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, kanalizacja) z wykorzystaniem prób ciśnieniowych, gazu, pomiarów akustycznych i termowizyjnych. Wykonujemy odpowiednie naprawy hydrauliczne oraz prace remontowe przywracające wygląd pomieszczenia przed awarią. Wykrywamy wady izolacji przeciwwilgociowych i naprawiamy izolacje poziome i pionowe budynków metodą iniekcji krystalicznej. Zajmujemy się osuszaniem kondensacyjnym pomieszczeń - osuszamy podłogi, sufity, ściany, a także elementy wyposażenia wnętrz. Osuszanie poprzedzamy fachową ekspertyzą, łącznie z precyzyjnymi pomiarami wilgotności w wybranych punktach pomieszczenia. W przypadku wilgoci wynikającej z zalania - przygotowujemy właściwą dokumentację, aby można było uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Odgrzybiamy i ozonujemy pomieszczenia. Oferujemy również wynajem urządzeń do osuszania: osuszacze, nagrzewnice, cyrkulatory i mierniki wilgotności.

 4. SUEZ IZOLACJE BUDOWLANE SP. Z O.O

  Polska

  Suez to przedsiębiorstwo z tradycją i doświadczeniem. Działamy na polskim rynku od wielu lat i zrealizowaliśmy wiele projektów budowlanych. Do naszych realizacji należą zarówno małe projekty domów jednorodzinnych jak i ogólnopaństwowe przetargi. Nasza domena to materiały izolacyjne. Pracujemy z materiałami izolacyjnymi na każdym etapie życia produktu. Działamy od produkcji od finalnego montażu, aż po serwisowanie i prace wykończeniowe. Materiały izolacyjne to podstawa podczas każdej budowy. Najlepsze materiały izolacyjne dostaniesz w SUEZ. Jesteśmy przekonani, że produkowane przez nas materiały są wykonane z najwyższa jakością. Zastosowanie produkowanych przez nas materiałów izolacyjnych daje pewność i poczucie bezpieczeństwa na lata. Zaufaj profesjonalistom i zbuduj z nami swój dom. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym, oprócz produkcji materiałów izolacyjnych świadczymy również usługi budowlane. Skontaktuj się z nami i sprawdź nas. Już teraz możesz obejrzeć nasze realizacje na stronie internetowej naszej firmy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów oraz usług. Najwyższa jakość gwarantuje Suez, przekonaj sie samemu i sprawdź nas.

 5. MASZYNOHURT SP.Z.O.O

  Polska

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem maszyn budowlanych oraz zbrojeń na każdą budowę. W naszej ofercie znajdą Państwo takie maszyny i urządzenia jak: prościarki, gilotyny, giętarki, układarki do posadzek, automaty zbrojarskie, strzemiona, drut do wiązarek, gwintownice, zacieraczki. Nasze maszyny mają 3-letnię gwarancję i wysoką jakość wykonania. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Na naszej stronie: https: //maszynohurt.pl/ można zakupić nasze produkty.

 6. WYNAJEM KOPARKI URBANEK

  Polska

  Wynajmijkopare.pl to firma działająca w sektorze transportu oraz profesjonalnego wynajmu maszyn budowlanych takich jak koparko-ładowarki, koparki obrotowe, zamiatarki, beczkowozy, polewaczki, traktory z przyczepą. Działamy na terenie Łodzi, Zgierza, Strykowa i Ozorkowa. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wykopach, niwelacjach terenu, utwardzeniach terenu, kopaniu rowów, kopaniu stawów, sprzątaniach dróg oraz placów budów, pracach wyburzeniowych itp. Oprócz nowoczesnych maszyn budowlanych firma Wynajmij Kopare posiada również w swojej ofercie usługi transportowe, zajmujemy się dostarczaniem piasku kopanego, sianego, płukanego, ziemi, kruszyw. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług i konkurencyjnych cen. Realizowane przez Nas projekty wykonywane są zawsze terminowo, z najwyższą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.

 7. BIURO TECHNICZNO HANDLOWE UNITECH JAN PIÓRKOWSKI

  Polska

  Biuro Techniczno Handlowe “Unitech” Jan Piórkowski jest autoryzowanym dystrybutorem chemii technicznej. W ofercie znajdziemy tu produkty Loctite, Teroson, Technomelt Bonderite. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju. Zakupimy tu takie produkty jak kleje błyskawiczne, kleje strukturalne, uszczelniacze anaerobowe, uszczelniacze elastyczne (silikonowe i butylowe), środki do zabezpieczania połączeń gwintowych, produkty do mocowania części współosiowych, tarcze polerskie, środki do czyszczenia ręcznego, chemiczne produkty do systemów natryskowych, zmywacze i środki do przygotowania powierzchni, a także polimery i epoksydy (kompozyty polimerowe, epoksydy z wypełniaczem metalowym). Wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem zapewnią Państwu obsługę najwyższej jakości. Przeanalizują temat, doradzą, jaki produkt wybrać, dostarczą go i w razie potrzeby przeszkolą w zakresie amplikacji. Dystrybucja, to nie tylko sprzedaż produktu - otrzymacie Państwo kompleksowe rozwiązanie danego problemu.

 8. KOMATZ POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  KOMATZ POLSKA Sp. z o.o. to firma, która jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem urządzeń marki Komatz, renomowanego australijskiego producenta sprzętu do malowania. Przedmiotem oferty są przede wszystkim nowoczesne agregaty malarskie. Choć siedziba firmy znajduje się w Lublinie, to dzięki sprzedaży prowadzonej w internecie współpraca możliwa jest z klientami z całej Polski. Do tej pory zamówienia składały podmioty z Krakowa, Gdańska, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Łodzi. Oferta jest rozbudowana i można w niej znaleźć maszyny do każdej powierzchni. Można wybrać agregat natryskowy do piany poliuretanowej, do gładzi i do szpachlowania. W katalogu proponowane są również akcesoria znajdujące zastosowanie przy malowaniu. Są to np.: węże natryskowe, zwiększacze zasięgów, dysze, złączki oraz płyny. Wszystkie pochodzą z fabryk uznanej firmy TriTech, która jest licencjonowanym podwykonawcą koncernu Komatz gwarantującym najwyższą jakość swoich wyrobów. Zamówienia są szybko realizowane, a ceny należą do atrakcyjnych. Ekipa oferuje pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego agregatu malarskiego czy maszyny szpachlującej. Możliwe jest skorzystanie z leasingu.

 1. SKLEP ALLEBHP.PL

  Polska

  alleBHP to punkt sprzedaży dla wszystkich, którzy chcą w firmie zadbać o bezpieczeństwo. Akcesoria i wszelkiego typu wyposażenia, dokumenty HACCP i wiele więcej - sklep prowadzony jest przez profesjonalistów od BHP, jacy prócz bogatej oferty towarów, oferują także pomoc oraz szkolenia. Właśnie dlatego jeśli Twoja firma wypatruje klienta od akcesoriów BHP - alleBHP to perfekcyjny adres, pod jaki mogłeś trafić. Nie zwlekaj oraz już dzisiaj sprawdź, jak dużo jesteśmy w stanie zaoferować - zapewniamy, że Twoje problemy z BHP finalnie przestaną istnieć!

 2. MUNTECH24.PL

  Polska

  Witamy serdecznie w sklepie internetowym Muntech24.plNasza firma jest obecna na rynku od wielu lat. W 2002 roku rozpoczęliśmy działalność jako przedstawiciel MUNGO - szwajcarskiego producenta technik zamocowań. Podczas naszej działalności nieustannie staramy się obserwować rynek i odpowiednio reagować na zmiany w nim zachodzące. Z czasem w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę, przez co stała się ona bardziej kompleksowa, ale i nieustannie pozostaje wyraźnie specjalistyczna. W związku z czym obecnie oferujemy Państwu produkty w 6-ciu głównych grupach asortymentowych: 1. różnego rodzaju liny (stalowe, tekstylne czy jutowe) oraz osprzęt do lin; 2. łańcuchy (m.in. do huśtawek) oraz osprzęt do łańcuchów; 3. zawiesia pasowe i wężowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, także pasy transportowe; 4. profesjonalne techniki zamocowań szwajcarskiej firmy MUNGO; 5. bardzo dobrej jakości wiertła, także w nietypowych rozmiarach; 6. odzież robocza firmy BETA oraz odzież ostrzegawczą Vizweel. Poza tym znajdziecie Państwo u nas również m.in. kotwy chemiczne i smary, sworznie, zawleczki rolnicze, czy napinacze do siatki. Produkty z naszej oferty spełniają wszelkie unijne normy. W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że również realizujemy zamówienia na asortyment nietypowy - specjalnie dostosowany do potrzeb zamawiającego. Dzięki miłej i fachowej pomocy nawiązujemy długoletnią współpracę.

 3. ETARON SP. Z.O.O

  Polska

  Od samego początku zajmujemy się kompleksowymi usługami brukarskimi. Prace wykonujemy dla instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych, począwszy od zaprojektowania do wykonania realizacji. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników dzięki którym wypracowaliśmy opinie na rynku solidnego i wiarygodnego wykonawcy. Posiadamy również ciężki sprzęt oraz auta samowyładowcze co umożliwia nam wykonanie prac ziemnych. Nasze usługi: brukarstwo, usługi brukarskie, roboty ziemne, układanie kostki brukowej, zakładanie ogrodów

 4. ALUBOSS - PRODUCENT KONSTRUKCJI STALOWYCH

  Polska

  Od ponad dekady specjalizujemy się w tworzeniu systemów ścian i zadaszeń, które zapierają dech w piersi nie tylko domownikom i nabywcom, lecz także ich sąsiadom. Pracujemy pod logo ALUBOSS, z całych sił staramy się z pasją oraz zaangażowaniem urzeczywistniać każdy projekt na zadaszenie i systemy ścian, które zamawiają nasi nabywcy z Polski i zagranicy. Do jakiegokolwiek pomysłu podchodzimy z całkowitym zaangażowaniem, pozwalając Kontrahentom na dowolne modyfikacje czy ustalenia - w końcu pracujemy i proponujemy systemy ścian dla ich zadowolenia.

 5. VERVAEKE BV

  Belgia

  Czy Twoja firma ma do czynienia z pyłami, wiatrem, deszczem, ptakami lub zmianami temperatury? Firma Vervaeke to właściwe miejsce, by znaleźć rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w produkcji i montażu niestandardowych ekranów i bramek, aby przeciwdziałać tym szkodliwym elementom. Nasze produkty są wszechstronne i dlatego mogą być stosowane w wielu różnych sytuacjach.

 6. SIS NORD-KRAN E. K.

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje bogaty wybór wszelkich maszyn budowlanych w umiarkowanych cenach. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyczyni się do rozwoju regionu. Nasza oferta: dźwigi budowlane, maszyny budowlane, używane maszyny budowlane, maszyny do palowania, sprężarki, dźwigi teleskopowe, części zamienne do koparek, używane dźwigi, używane maszyny wiertnicze, części zamienne do maszyn budowlanych

 7. ZST PYSZNY

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w robotach, które wykonywane muszą być ciężkim sprzętem budowlanym, takich jak roboty ziemne czy prace wyburzeniowe. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, gwarantuje perfekcyjne wykonanie zleconych nam prac. Posiadamy nowoczesny sprzęt budowlany oraz załogę, która ma odpowiednie kwalifikacje dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym projektom.

 8. MALITO COSTRUZIONI SRL SEMPLIFICATA

  Włochy

  Firma MALITO COSTRUZIONI SRL SEMPLIFICATA, wchodząca teraz w skład ogólnokrajowej grupy budowlanej, prowadzi działalność w dziedzinie budownictwa obiektów mieszkalnych lub innych, oferując pełny zakres prac, na własny rachunek lub na rzecz podmiotów zewnętrznych, a także świadcząc usługi odsprzedaży.

 9. KOMES

  Polska

  Szukasz firmy zajmującej się projektowaniem elementów mających wpływ na przepływ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy projektowo-obliczeniowej KOMES na stronie internetowej . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (50-421), ul. Na Grobli 34.

 10. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO RENTA

  Polska

  Renta - wypożyczalnia sprzętu budowlanego z siedzibą w Katowicach. Powstała w 2016 roku. Od zawsze gwarantuje fachowe doradztwo, profesjonalne podejście oraz sprawdzony sprzęt i urządzenia budowlane. Do naszej oferty należą między innymi: - Wiertarki - Spawarki - Glebogryzarki - Walce - Zagęszczarki - Szlifierki - Sprzęt do betonu - Wibratory do betonu - Wciągarki - Osuszacze - Wiertarki i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszej usługi.

Filtry

Wyniki dla

Budownictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

17 701 przedsiębiorstwa