• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budowa platform oceanicznych

Wyniki dla

Budowa platform oceanicznych - Import eksport

 1. SMULDERS PROJECTS BELGIUM

  Belgia

  Firma SMULDERS PROJECTS BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie platform offshore, i instalacje wiatrowe. Ma siedzibę w Hoboken, Belgia.

 2. SNC-LAVALIN

  Francja

  Firma SNC-LAVALIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, inżynieria przemysłowa, Budowa platform oceanicznych, i Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 3. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belgia

  Firma SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi przybrzeżne. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, Budowa platform oceanicznych, i prace morskie. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE

  Belgia

  Firma HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, i instalacje wiatrowe. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 5. INST- BOUW BV

  Belgia

  Firma INST- BOUW BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V.

  Holandia

  Firma MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Budowa platform oceanicznych, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 2. VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL

  Hiszpania

  Firma VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Santa Cruz De Tenerife, Hiszpania.

 3. JAAKKO POYRY NORGE AS

  Norwegia

  Firma JAAKKO POYRY NORGE AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Budowa platform oceanicznych, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Sarpsborg, Norwegia.

 4. HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD

  Chiny

  Firma HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w changsha, Chiny.

 5. SVEISEMEKANIKK AS

  Norwegia

  Firma SVEISEMEKANIKK AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Stokke, Norwegia.

 1. DOF ASA

  Norwegia

  Firma DOF ASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Storebö, Norwegia.

 2. ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V.

  Holandia

  Firma ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Den Helder, Holandia.

 1. REFORMAS & DECORACIONES VJK

  Hiszpania

  Firma REFORMAS & DECORACIONES VJK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Parla, Hiszpania.

 2. XSPLATFORMS

  Filipiny

  Firma XSPLATFORMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Jest również obecna w dziedzinach warsztat scenograficzny. Ma siedzibę w Makati City, Filipiny.

 3. GREIG ENGINEERING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREIG ENGINEERING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 4. CAN (OFFSHORE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAN (OFFSHORE) LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 5. BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Carlisle, Zjednoczone Królestwo.

 6. HOLBAEK BAADCENTER A/S

  Dania

  Firma HOLBAEK BAADCENTER A/S, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motorówki. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Holbaek, Dania.

 7. GLOBAL ASSOCIATES

  Indie

  Firma GLOBAL ASSOCIATES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Kolkata, Indie.

 8. NAVALMARE SRL

  Włochy

  Firma NAVALMARE SRL, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Lerici (Sp), Włochy.

 1. SE DES ETS MONNEAU

  Francja

  Firma SE DES ETS MONNEAU, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Saint-Aubin-Du-Plain, Francja.

 2. SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V.

  Holandia

  Firma SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Zoetermeer, Holandia.

 3. GOLDEN STAR

  Libia

  Firma GOLDEN STAR, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w tripoli, Libia.

 4. PRODECOR TEXTURE

  Hiszpania

  Firma PRODECOR TEXTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 5. CORPRO SYSTEMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CORPRO SYSTEMS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 6. TRELLEBORG OCP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRELLEBORG OCP LTD, roku i działającą w sektorze Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Tewkesbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. SIGURD SORUM AS

  Norwegia

  Firma SIGURD SORUM AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Budowa platform oceanicznych, i Budowa platform oceanicznych. Ma siedzibę w Sandvika, Norwegia.

 8. CAC LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. LEIRVIK MODULE TECHNOLOGY AS

  Norwegia

 10. NORSK SENTER FOR OFFSHOREUTDANNING (NOSEFO)

  Norwegia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo