• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • brodziki

Wyniki dla

Brodziki - Import eksport

 1. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 2. EXPROZONE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EXPROZONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, drzwi wewnętrzne, drzwi ze stali nierdzewnej, laminated flooring, mosaic tiles, sufit podwieszony, sanitary ware, wanna, i shower enclosures. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. FLAVICASA

  Portugalia

  Firma FLAVICASA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, ceramika hydrosanitarna, lustro łazienkowe, i Brodziki. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 4. MIRAGGIO

  Ukraina

  Firma MIRAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Brodziki, zlewozmywaki, i Bathrooms. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 5. SUNSTAR

  Turcja

  Firma SUNSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, i Brodziki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RYF SANITÄR AG

  Szwajcaria

  Firma RYF SANITÄR AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Rüti, Szwajcaria.

 2. MICHAEL RADON

  Niemcy

  Firma MICHAEL RADON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. SCHNEEBERG UNION FLOW TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma SCHNEEBERG UNION FLOW TECHNIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Haverlah, Niemcy.

 4. MI DUCHA

  Hiszpania

  Firma MI DUCHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach brodziki natryskowe na miarę, i brodziki natryskowe dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w ZAMORA, Hiszpania.

 5. PLASMAKS YAPI URUNLERI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma PLASMAKS YAPI URUNLERI SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach kąpiel, baterie mieszakowe prysznicowe, podwójny prysznic, i kran. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SANIBAD-HELD AG

  Szwajcaria

  Firma SANIBAD-HELD AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Zuzwil, Szwajcaria.

 2. DEMARC

  Turcja

  Firma DEMARC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach osłona prysznicowa łazienkowa, wanny, kabiny prysznicowe ze szkła, i kabina prysznicowa z rozsuwanymi drzwiami. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. SNAIL

  Ukraina

  Firma SNAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. MARBRERIE MICHELINI DISTRIBUTION

  Luksemburg

  Firma MARBRERIE MICHELINI DISTRIBUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Schody kamienne, Brodziki, Marmur, obróbka kamieni naturalnych, Schody kamienne, i Brodziki. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 3. FISCHER MASSWANNEN GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHER MASSWANNEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Gröbenzell, Niemcy.

 4. FAES

  Belgia

  Firma FAES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, kitchen accessories, podstawy wysokich mebli kuchennych, Brodziki, i Home upholstery. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 5. SC LACATALIN&CO SRL

  Rumunia

  Firma SC LACATALIN&CO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Kabiny natryskowe, Brodziki, Kabiny natryskowe, i Brodziki. Ma siedzibę w Sannicolau Roman, Rumunia.

 6. SFA BENELUX

  Holandia

  Firma SFA BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Kabiny natryskowe, Kabiny natryskowe, ścianki kabin prysznicowych, i whirlpool baths. Ma siedzibę w Echt, Holandia.

 7. SHOWER ENCLOSURES UK.COM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHOWER ENCLOSURES UK.COM LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Elland, Zjednoczone Królestwo.

 8. MERO FOREIGN TRADE CO.

  Turcja

  Firma MERO FOREIGN TRADE CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, brodziki natryskowe, marmur, Brodziki, i mozaiki. Ma siedzibę w Bagbasi, Denizli, Turcja.

 1. RIHO BELGIUM

  Belgia

  Firma RIHO BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Brodziki, Sanitarne urządzenia łazienkowe, ścianki kabin prysznicowych, i Brodziki. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 2. DUCHA Y BAÑO

  Hiszpania

  Firma DUCHA Y BAÑO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, przebudowa wnętrz, Remonty i renowacje, osłona prysznicowa łazienkowa, i parawany prysznicowe. Ma siedzibę w Móstoles, Madrid, Hiszpania.

 3. TISCHLEREI LANGGUTH GMBH

  Niemcy

  Firma TISCHLEREI LANGGUTH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Neuenkirchen, Niemcy.

 4. PLATOS DE DUCHA NATURAL

  Hiszpania

  Firma PLATOS DE DUCHA NATURAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. EXPOBATH

  Hiszpania

  Firma EXPOBATH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. INTERDUS

  Turcja

  Firma INTERDUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 7. HOESCH DESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma HOESCH DESIGN GMBH, roku i działającą w sektorze Wanny. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, pool amerykański, hammam, i Brodziki. Ma siedzibę w Kreuzau, Niemcy.

 8. DURAVIT SA

  Francja

  Firma DURAVIT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, Muszle klozetowe, Brodziki, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, i Muszle klozetowe. Ma siedzibę w Bischwiller, Francja.

 9. A PLUS LIFE GMBH

  Niemcy

  Firma A PLUS LIFE GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach brodziki natryskowe, i artykuły do łazienek. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 10. RUDI ARMATÜR

  Turcja

  Firma RUDI ARMATÜR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Shower room accessories, armatures, i osłona prysznicowa łazienkowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo